Anderlecht kan rekenen op Kompany en Chadli, opvallende naam bij selectie

994 stemmen
Anderlecht kan rekenen op Kompany en Chadli, opvallende naam bij selectie

Bij Anderlecht was het de voorbije weken puzzelen, want de ziekenboeg van Paars-Wit zat behoorlijk vol. Ook voor de clash met Club Brugge in de beker is nog maar de vraag wie fit zal raken. Op zijn persconferentie gaf Franky Vercauteren alvast een uitgebreide stand van zaken over de geblesseerden, met hoopgevend nieuws over Vincent Kompany en Nacer Chadli.

De twee Rode Duivels lijken weer in aanmerking te komen. "Na de training van gisteren was er geen reactie. Ik hoop dat dat na de training van vandaag ook zo is. Vincent staat al iets verder dan Nacer. Ik moet hen niet vragen of ze willen spelen, daar weet ik het antwoord op. Alleen moeten we zien in welke mate we dan het risico verleggen", tekende Sporza op.

UPDATE 18u46
Ondertussen heeft Vercauteren zijn selectie vrijgegeven voor de komst van Club Brugge en daarin vinden we inderdaad de namen van Vincent Kompany en Nacer Chadli terug. Maar daarnaast doet Vercauteren ook een beroep op een andere opvallende naam. Ook Yevhen Makarenko maakt immers voor de eerste keer dit seizoen zijn opwachting in de kern. De Oekraïner sukkelde lange tijd met blessures en speelde nog geen minuut.

De selectie van AnderlechtAdrien Trebel, Albert Sambi Lokonga, Alexandru Chipciu, Alexis Saelemaekers, Davy Roef, Derrick Luckassen, Edo Kayembe, Elias Cobbaut, Hendrik Van Crombrugge, Isaac Kiese Thelin, Jeremy Doku, Kemar Roofe, Luka Adzic, Marco Kana, Michel Vlap, Nacer Chadli, Peter Zulj, Sieben Dewaele, Thomas Didillon, Vincent Kompany, Yevhenii Makarenko

LEES OOK: Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Denk je dat Kompany en Chadli ook effectief zullen spelen?

Meest recent

Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

5
5
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

31
31
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

16
16
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

134
134
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

61
61
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

473
473
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

36
36
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

205
205
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

192
192
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

429
429
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

406
406
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

422
422
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

72
72
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

100
100
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

165
165
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

84
84
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

88
88
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

207
207
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

159
159
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

134
134
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

263
263
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

529
529
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

327
327
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

154
154
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

33
33

Meer sportnieuws