'Done deal: Club Brugge vangt 3,5 miljoen euro'

door
'Done deal: Club Brugge vangt 3,5 miljoen euro'

Club Brugge liet de voorbij jaren verschillende spelers naar het buitenland trekken en ving daar doorgaans een fraaie transfersom voor. Maar in één dossier lijkt de vice-kampioen de bal toch te hebben misgeslagen. Zo dreigt Blauw-Zwart miljoenen mis te lopen op Sofyan Amrabat.


In de huurovereenkomst met Club werd een afkoopsom van om en bij de drie miljoen euro opgenomen en dat zal men zich in Jan Breydel beklagen. TuttoMercatoWeb beweert namelijk dat Hellas de vraagprijs voor Amrabat bekend heeft gemaakt en die zou maar liefst 15 miljoen euro bedragen. Zodra de clausule in het contract met Blauw-Zwart is gelicht, kunnen de Italianen de transfersom dus bijna vervijfvoudigen.

UPDATE 15/12
De volgende club van Amrabat lijkt bekend. Volgens La Gazzetta dello Sport is Hellas er immers in grote lijnen uit met SSC Napoli. De huidige club van Dries Mertens zou zo'n 15 miljoen euro voor hem over hebben, daar zou ook nog eens 5 miljoen euro aan bonussen bij komen. Omdat Amrabat dit seizoen niet meer voor een andere club zou kunnen uitkomen, volgt de transfer pas na het huidige seizoen. Hellas moet ook nog de clausule officieel lichten bij Club Brugge, maar dat is slechts een kwestie van tijd.

UPDATE 18/12

De kogel is door de kerk: Sofyan Amrabat speelt vanaf komend seizoen voor Napoli. De club van Dries Mertens heeft een akkoord gevonden met Hellas Verona omtrent een transferprijs van 15 miljoen euro, plus 1 miljoen euro aan bonussen. Amrabat wordt uitgeleend aan Hellas Verona en zij lichten de aankoopoptie bij Club Brugge, die 3,5 miljoen euro bedraagt. Ze maken dus 11,5 miljoen euro winst. Straf en pijnlijk voor Blauw-Zwart.

LEES OOK: Makelaar Lukaku speelt open kaart over AC Milan

Straffe transfer?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

94
94
'AA Gent houdt schoonmaak: 11 spelers weg'

AA Gent haalde voor het tweede jaar op rij de Champions' Play-Offs, wat al progressie is. De jaren ...

33
33
KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

KV Kortrijk speelt komend seizoen weer in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn al druk bezig met ...

10
10
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

47
47
Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League stonden er in de Relegation Play-Offs twee matchen op het programma. Voor ...

22
22
De Cuyper blinkt uit, Manchester United stelt teleur

In de Premier League en Bundesliga stonden er deze namiddag een aantal duels op het programma. Wat ...

24
24
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

99
99
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

59
59
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

209
209
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

54
54
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

56
56
Liverpool en Chelsea verwennen fans met ouderwetse partij

In de Premier League namen Liverpool en Chelsea het tegen elkaar op. De twee ploegen kennen een ...

17
17
Lommel SK klaar voor epische strijd: "Hiervoor doe je het"

Lommel SK staat voor een heel belangrijk duel tegen Beerschot. In de terugmatch van de finale van de ...

80
80
'PSV neemt beslissing over Antwerp-huurling Babadi'

De afgelopen transferperiodes van Royal Antwerp FC waren niet bepaald een succes. Dat is nog zacht ...

64
64
Euvrard waarschuwt Genk en Westerlo: "Ik voelde het"

Standard won verdiend met 2-1 van OH Leuven en staat zo aan de leiding in de Europe Play-Offs. Zij ...

99
99
Sonck over Verschaeren: "Zet hem bij Club Brugge..."

Club Brugge was twee keer véél te sterk voor RSC Anderlecht in deze PO's. Ze scoorden ...

433
433
Jan Mulder ziet emotioneelste club volledig ontploffen

De terugkeer van Schalke 04 naar de Bundesliga zorgde vorig weekend voor taferelen die perfect ...

32
32
Hubert krijgt héél goed nieuws bij Union SG

Union SG moet winnen van KV Mechelen, anders lijkt het titel vaarwel te mogen zeggen. Trainer David ...

76
76
Club Brugge verrast fans compleet vlak voor cruciale clash

De spanning stijgt met de week bij Club Brugge, waar elke wedstrijd nu aanvoelt als een finale in de ...

236
236
Makelaar Lukaku speelt open kaart over AC Milan

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Dat is nog steeds koffiedik kijken. De Belgische ...

36
36
'Nederlandse toptransfer voor Ilenikhena?'

George Ilenikhena werd bij Royal Antwerp FC al snel vergeleken met Romelu Lukaku, maar de aanvaller ...

64
64
Haalt Sporting Hasselt twaalfvoudig Rode Duivel in huis?

Sporting Hasselt is achter de schermen druk bezig om investeerders te overtuigen om in te stappen. ...

287
287
TRANSFERUURTJE: exit bij RSCA, grote terugkeer Mourinho

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

120
120
Euvrard onthult: “Puntjes op de i tijdens de rust”

Standard Luik kwam op achterstand tegen OHL en het zag er even niet goed uit voor de Rouches. Na de ...

56
56
Vrancken komt met straffe waarschuwing voor Club Brugge

Sint-Truiden VV zit in bloedvorm. De Kanaries zijn dé grote revelatie van de Jupiler Pro ...

258
258
Boskamp verbaast en kiest duidelijke titelfavoriet

Club Brugge heeft vorige speeldag het stokje overgenomen van Union SG in de Champions Play-Offs. ...

157
157

Meer sportnieuws