'Done deal: Club Brugge vangt 3,5 miljoen euro'

700 stemmen
'Done deal: Club Brugge vangt 3,5 miljoen euro'

Club Brugge liet de voorbij jaren verschillende spelers naar het buitenland trekken en ving daar doorgaans een fraaie transfersom voor. Maar in één dossier lijkt de vice-kampioen de bal toch te hebben misgeslagen. Zo dreigt Blauw-Zwart miljoenen mis te lopen op Sofyan Amrabat.


In de huurovereenkomst met Club werd een afkoopsom van om en bij de drie miljoen euro opgenomen en dat zal men zich in Jan Breydel beklagen. TuttoMercatoWeb beweert namelijk dat Hellas de vraagprijs voor Amrabat bekend heeft gemaakt en die zou maar liefst 15 miljoen euro bedragen. Zodra de clausule in het contract met Blauw-Zwart is gelicht, kunnen de Italianen de transfersom dus bijna vervijfvoudigen.

UPDATE 15/12
De volgende club van Amrabat lijkt bekend. Volgens La Gazzetta dello Sport is Hellas er immers in grote lijnen uit met SSC Napoli. De huidige club van Dries Mertens zou zo'n 15 miljoen euro voor hem over hebben, daar zou ook nog eens 5 miljoen euro aan bonussen bij komen. Omdat Amrabat dit seizoen niet meer voor een andere club zou kunnen uitkomen, volgt de transfer pas na het huidige seizoen. Hellas moet ook nog de clausule officieel lichten bij Club Brugge, maar dat is slechts een kwestie van tijd.

UPDATE 18/12

De kogel is door de kerk: Sofyan Amrabat speelt vanaf komend seizoen voor Napoli. De club van Dries Mertens heeft een akkoord gevonden met Hellas Verona omtrent een transferprijs van 15 miljoen euro, plus 1 miljoen euro aan bonussen. Amrabat wordt uitgeleend aan Hellas Verona en zij lichten de aankoopoptie bij Club Brugge, die 3,5 miljoen euro bedraagt. Ze maken dus 11,5 miljoen euro winst. Straf en pijnlijk voor Blauw-Zwart.

LEES OOK: 'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Straffe transfer?

Meest recent

Duivels Vanaken-plan compleet afgeschoten “Heel jammer…”

De Belgische supporters willen graag Hans Vanaken in de basis zien verschijnen tegen Nieuw-Zeeland, ...

22
22
‘Garcia hakt knoop door: zeer verrassende vervanger Doku’

Jérémy Doku is terug bij de groep na de geboorte van zijn zoontje en ook de ...

172
172
‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’

De zomermercato is aan het losbarsten en ook de minder bekende spelers staan voor een hete zomer. ...

48
48
'Zeer fraaie club dient zich aan voor Raskin'

Het lijkt er niet op dat Nicolas Raskin tegen Nieuw-Zeeland opnieuw een basisplaats zal krijgen, ...

35
35
'Waanzinnige schorsing van 11 matchen voor Dwomoh'

Enkele jaren geleden werd Pierre Dwomoh nog gezien als één van de grootste talenten ...

59
59
Anderlecht moet meteen tweede blessuredomper slikken

Anderlecht begon zich deze week klaar te stomen voor het nieuwe seizoen en dat gebeurt sinds ...

176
176
Anderlecht bezorgt Sporting Hasselt stevige mokerslag

Bij Anderlecht zijn ze nu helemaal begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De eerste ...

263
263
Genk pakt uit: Hayen krijgt héél wat versterking

Bij KRC Genk willen ze na een tegenvallend seizoen absoluut beter gaan doen. De Limburgers waren ...

135
135
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

185
185
TRANSFERUURTJE: 'Vrancken vindt club, Club krijgt ja van topper'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

248
248
Beste WK-Duivel? Mechele reageert erg verrassend

Wie had ooit gedacht dat Brandon Mechele een basispion op het WK zou zijn voor de Rode Duivels? De ...

101
101
Nieuw-Zeeland roept ferme waarschuwing naar België

Zaterdagochtend staan België en Nieuw-Zeeland tegenover elkaar namens de laatste groepsmatch ...

196
196
Vandenbempt verwoest één Duivel: “Niet meer verdedigbaar”

De Rode Duivels bekampen Nieuw-Zeeland in de laatste groepsmatch van het WK. België moet winnen ...

296
296
Duivels extra onder druk voor Nieuw-Zeeland: “Hallucinant”

De Rode Duivels nemen het zaterdagochtend op tegen Nieuw-Zeeland. Met twee punten uit twee ...

72
72
‘Knopen doorgehakt: pakt Club Brugge uit met Sels?’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman. Simon Mignolet stopt en Dani van den Heuvel ...

583
583
Beveren jubelt: sterspeler blijft alsnog aan boord

SK Beveren veroverde vorig seizoen tot ieders verbazing met grote overmacht de titel in 1B en mag ...

74
74
Vandenbempt waarschuwt Garcia: "Zou enorme fout zijn"

De Rode Duivels staan voor hun match van de waarheid. Tegen Nieuw-Zeeland moeten ze nog alle zeilen ...

224
224
Sporting Hasselt slaat zeer fraaie Belgische dubbelslag

Het wordt komend seizoen in de Challenger Pro League uitkijken naar welke meerwaarde Sporting ...

100
100
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

117
117
'Man City haalt keihard uit met deal van 135 miljoen'

Bij Manchester City beginnen ze deze zomer aan een nieuw tijdperk na het vertrek van Pep Guardiola. ...

51
51
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

47
47
Rode Duivels krijgen zware uppercut vlak voor groepsfinale

De Rode Duivels staan voor hun groepsfinale al met de rug tegen de muur. En vlak voor de beslissende ...

502
502
'KV Mechelen laat goalgetter rijpen, nieuwe keeper Westerlo'

Nu de meeste eersteklassers weer begonnen zijn aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen, willen ze ...

56
56
De Cat en Lukaku bij Anderlecht? Dit zegt Vitor Bruno

Na alweer een tegenvallend seizoen hoopt Anderlecht straks eindelijk weer de aansluiting te maken ...

249
249
Mechele benoemt Duivels probleem: "Dat was wake-upcall"

Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd zijn de Rode Duivels aan zet in hun laatste groepswedstrijd op ...

93
93

Meer sportnieuws