'Done deal: Club Brugge vangt 3,5 miljoen euro'

700 stemmen
'Done deal: Club Brugge vangt 3,5 miljoen euro'

Club Brugge liet de voorbij jaren verschillende spelers naar het buitenland trekken en ving daar doorgaans een fraaie transfersom voor. Maar in één dossier lijkt de vice-kampioen de bal toch te hebben misgeslagen. Zo dreigt Blauw-Zwart miljoenen mis te lopen op Sofyan Amrabat.


In de huurovereenkomst met Club werd een afkoopsom van om en bij de drie miljoen euro opgenomen en dat zal men zich in Jan Breydel beklagen. TuttoMercatoWeb beweert namelijk dat Hellas de vraagprijs voor Amrabat bekend heeft gemaakt en die zou maar liefst 15 miljoen euro bedragen. Zodra de clausule in het contract met Blauw-Zwart is gelicht, kunnen de Italianen de transfersom dus bijna vervijfvoudigen.

UPDATE 15/12
De volgende club van Amrabat lijkt bekend. Volgens La Gazzetta dello Sport is Hellas er immers in grote lijnen uit met SSC Napoli. De huidige club van Dries Mertens zou zo'n 15 miljoen euro voor hem over hebben, daar zou ook nog eens 5 miljoen euro aan bonussen bij komen. Omdat Amrabat dit seizoen niet meer voor een andere club zou kunnen uitkomen, volgt de transfer pas na het huidige seizoen. Hellas moet ook nog de clausule officieel lichten bij Club Brugge, maar dat is slechts een kwestie van tijd.

UPDATE 18/12

De kogel is door de kerk: Sofyan Amrabat speelt vanaf komend seizoen voor Napoli. De club van Dries Mertens heeft een akkoord gevonden met Hellas Verona omtrent een transferprijs van 15 miljoen euro, plus 1 miljoen euro aan bonussen. Amrabat wordt uitgeleend aan Hellas Verona en zij lichten de aankoopoptie bij Club Brugge, die 3,5 miljoen euro bedraagt. Ze maken dus 11,5 miljoen euro winst. Straf en pijnlijk voor Blauw-Zwart.

LEES OOK: 'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Straffe transfer?

Meest recent

De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

25
25
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

43
43
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

128
128
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

164
164
Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Nicky Hayen dreigt met KRC Genk naast een Europees ticket te grijpen. De coach krijgt steeds meer ...

124
124
KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

117
117
Taravel duidelijk over zijn toekomst én RSCA-vertrekkers

Het is crisis bij Anderlecht. Voor de zoveelste keer dit seizoen. Paars-Wit kan een loodzwaar (op ...

190
190
Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

180
180
De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

63
63
Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

45
45
'Anderlecht opent onderhandelingen over vertrek'

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

395
395
Moris scherp: "Daar heeft Union de titel laten liggen"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslist worden. Als Club Brugge ...

198
198
Winteraanwinst drijft eindelijk boven bij Anderlecht

Voor Anderlecht eindigt het seizoen ontgoochelend. Het verloor de bekerfinale van Union en kon in de ...

306
306
'Waanzinnige zomer Union: tot wel 16 vertrekkers'

Union pakte vorige week wel de beker, maar moest enkele dagen later wel een kruis maken over de ...

155
155
'Penders weet waar hij na WK aan de slag gaat'

Rudi Garcia had toch enkele verrassingen in petto in zijn WK-selectie. Mike Penders was daar ...

119
119
TRANSFERUURTJE: 'Titularis weg bij Anderlecht, knaltransfer Fernandez-Pardo'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

234
234
Delorge onthult clash met De Mil: “Telkens open en eerlijk”

Mathias Delorge is terug bij KAA Gent. De middenvelder kampte met een blessure en had vervolgens ...

109
109
KRC Genk draait Antwerp een loer en plukt toptalent weg

Het gebeurt vaker en vaker. Eersteklassers die toptalenten bij elkaar komen wegplukken. Deze keer is ...

420
420
Haroun lanceert twee nieuwe Antwerp-goudhaantjes

Royal Antwerp FC speelde 0-0 gelijk op het veld van KRC Genk. Een flinke opsteker voor Faris Haroun ...

183
183
'Chelsea in de tribune: KRC Genk vreest vroeg vertrek'

Racing Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. Er zat heel wat schoon volk op de tribunes. Erik ten ...

323
323
Tessa Wullaert kondigt nieuwe toptransfer aan

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Ze kende alweer een ...

234
234
'KRC Genk en AA Gent vechten pittige transferstrijd uit'

KRC Genk en AA Gent gaan zich deze zomer ongetwijfeld roeren op de transfermarkt. De twee Belgische ...

137
137
Van Gucht vs Vannieuwkerke: Pittige strijd brandt los

Ruben Van Gucht en Karl Vannieuwkerke zijn al jarenlang collega's bij de VRT. Beide heren worden ...

159
159
'Ten Hag in Genk: FC Twente aast op deze speler'

KRC Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers blijven dramatisch presteren in de ...

119
119
'Anderlecht schakelt door: topvergadering met grote inzet'

RSC Anderlecht hoopt morgenavond een Europees ticket veilig te stellen in eigen huis tegen STVV. De ...

885
885

Meer sportnieuws