'Done deal: Club Brugge vangt 3,5 miljoen euro'

700
'Done deal: Club Brugge vangt 3,5 miljoen euro'

Club Brugge liet de voorbij jaren verschillende spelers naar het buitenland trekken en ving daar doorgaans een fraaie transfersom voor. Maar in één dossier lijkt de vice-kampioen de bal toch te hebben misgeslagen. Zo dreigt Blauw-Zwart miljoenen mis te lopen op Sofyan Amrabat.


In de huurovereenkomst met Club werd een afkoopsom van om en bij de drie miljoen euro opgenomen en dat zal men zich in Jan Breydel beklagen. TuttoMercatoWeb beweert namelijk dat Hellas de vraagprijs voor Amrabat bekend heeft gemaakt en die zou maar liefst 15 miljoen euro bedragen. Zodra de clausule in het contract met Blauw-Zwart is gelicht, kunnen de Italianen de transfersom dus bijna vervijfvoudigen.

UPDATE 15/12
De volgende club van Amrabat lijkt bekend. Volgens La Gazzetta dello Sport is Hellas er immers in grote lijnen uit met SSC Napoli. De huidige club van Dries Mertens zou zo'n 15 miljoen euro voor hem over hebben, daar zou ook nog eens 5 miljoen euro aan bonussen bij komen. Omdat Amrabat dit seizoen niet meer voor een andere club zou kunnen uitkomen, volgt de transfer pas na het huidige seizoen. Hellas moet ook nog de clausule officieel lichten bij Club Brugge, maar dat is slechts een kwestie van tijd.

UPDATE 18/12

De kogel is door de kerk: Sofyan Amrabat speelt vanaf komend seizoen voor Napoli. De club van Dries Mertens heeft een akkoord gevonden met Hellas Verona omtrent een transferprijs van 15 miljoen euro, plus 1 miljoen euro aan bonussen. Amrabat wordt uitgeleend aan Hellas Verona en zij lichten de aankoopoptie bij Club Brugge, die 3,5 miljoen euro bedraagt. Ze maken dus 11,5 miljoen euro winst. Straf en pijnlijk voor Blauw-Zwart.

LEES OOK: Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Straffe transfer?

Meest recent

KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

0
0
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

9
9
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

31
31
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

42
42
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

22
22
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

22
22
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

36
36
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

47
47
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

240
240
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

50
50
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

44
44
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

108
108
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

79
79
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

131
131
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

165
165
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

57
57
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

64
64
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

345
345
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

887
887
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

95
95
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

29
29
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

188
188
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

86
86
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

178
178
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

222
222

Meer sportnieuws