'Standard heeft plannetje met verguisd duo'

door
'Standard heeft plannetje met verguisd duo'

De rechterflank van Standard deed Anderlecht-verdediger Sieben Dewaele zondag sterretjes zien, waarbij onder andere de nieuwe back Mergim Vojvoda steeds beter zijn streng lijkt te trekken. Versterking lijken de Rouches op die positie dan ook niet meteen nodig te hebben, wat de situatie van Luis Pedro Cavanda er alleen maar meer uitzichtloos doet uitzien. 


De tweevoudige Rode Duivels kwam voor het laatst in actie op 5 mei in de voorbije play-offs, sindsdien behoort hij niet meer tot de plannen van Michel Preud'homme. In die mate zelfs dat Cavanda niet werd toegevoegd aan de spelerslijsten die aan het begin van het seizoen werden ingediend. De 28-jarige rechtsachter is op dit moment dus niet eens speelgerechtigd om in actie te komen voor de Luikenaars. 

De afgelopen maanden trainde Cavanda dan ook niet meer mee met de hoofdmacht, een situatie waar hij volgens RTBF nu echter komaf mee wil maken. Het medium meldt dat de opzijgeschoven speler Standard in gebreke heeft gesteld en gevraagd heeft om opnieuw opgenomen te worden in de A-kern. Anders dreigt hij zijn contract eenzijdig te verbreken. Een soortgelijke zaak is momenteel trouwens ook al hangende rond Orlando Sa.

UPDATE 17/12

Volgens La Capitale maakt Standard allerminst aanstalten om Cavanda en Sa opnieuw te integreren in de A-kern, zoals de club eerder wel deed met Pocognoli eerder dit seizoen. Voorlopig houdt het duo zich aan hun contractuele verplichtingen en blijven ze zich professioneel gedragen. Mochten beide spelers effectief hun contract verbreken, dan zou Standard zeker niet om malen volgens de krant. Op die manier zijn de Rouches af van twee zware contracten. En dat is wel interessant met de wintermercato die op komst is.

JOUW MENING TELT:
Is dit een correcte handelswijze van Standard?

Meest recent

Details Supercup bekend, nieuws over volledige kalender

Union SG werd afgelopen seizoen landskampioen in de Jupiler Pro League. De Brusselse club pakte een ...

2
2
Wie verovert het hart van Gert Verheyen? Zijn boodschap is duidelijk

Voor Gert Verheyen mag de broeksriem even ervan af, al kan je dat gerust met een korrel zout nemen. ...

24
24
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club Brugge gaan hard'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

131
131
Leko vloekt op Hubert: OHL berooft Charleroi

Verschillende Belgische clubs zijn van hoofdtrainer veranderd. Bij KAA Gent werd Ivan Leko ...

66
66
Vrancken bonkt op tafel bij STVV: “Kan niet door de beugel”

Wouter Vrancken wist Sint-Truiden VV in de Jupiler Pro League te houden en de voormalige trainer van ...

122
122
Lukaku is het beu en geeft criticasters lik op stuk

Romelu Lukaku is de topscorer aller tijden van de Rode Duivels en de spits maakte furore bij onder ...

80
80
OHL slaat transferslag en rondt knappe deal af

Oud-Heverlee Leuven kon afgelopen seizoen geen potten breken in de Europe Play-Offs en is volop ...

42
42
'Saelemaekers dicht bij straffe stap: AC Milan eist jackpot'

Alexis Saelemaekers kende een topseizoen bij AS Roma, maar de polyvalente vleugelspeler ligt nog ...

72
72
Vannieuwkerke laat volgers in totale verbazing achter

Karl Vannieuwkerke is ongetwijfeld een van de bekendste sportjournalisten in Vlaanderen. Met zijn ...

86
86
‘Real Madrid lanceert grote plannen met Courtois’

Thibaut Courtois is al jaren de absolute nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. De Belgische goalie ...

86
86
'Laporta geeft groen licht voor supertransfer Barcelona'

FC Barcelona won afgelopen seizoen alles wat er te winnen valt in Spanje, maar wil in de komende ...

88
88
'KVM bijt in het stof: KV Kortrijk doet koopje in JPL'

KV Kortrijk slaagde er afgelopen seizoen niet om het behoud in de Jupiler Pro League te vrijwaren. ...

350
350
Transferdeal met Anderlecht? Frutos speelt open kaart

RSC Anderlecht is momenteel volop bezig met het aanwerven van versterking, maar zal in de komende ...

322
322
Vuurwerk op WK clubs: drie rode kaarten en straffe comeback

In de Verenigde Staten wordt momenteel het vernieuwde wereldkampioenschap voor clubteams afgewerkt. ...

66
66
'Onderhandelingen lopen: eerste grote vertrekker bij Club'

Bij Club Brugge gaat de voorbereiding op het komende seizoen weldra van start, aanstaande ...

662
662
'Exodus bij Man City: Premier League-transfer Walker'

Woensdagavond begint Manchester City aan zijn campagne op het WK voor clubteams tegen het ...

81
81
'Engelse miljoenen voor Union: grote smaakmaker naar exit'

Union SG zag de voorbije seizoen steevast een groot deel sterkhouders vertrekken in de zomermercato. ...

190
190
Transferbom dreigt Anderlecht-kleedkamer te splijten

Een onverwachte transfer kan de rust binnen Anderlecht flink verstoren. Terwijl de club mikt op ...

649
649
'Overmars aan zet: Antwerp zet zinnen op absolute goudpot'

Na het mislopen van het Europese ticket, zal Antwerp FC op een andere manier voor extra inkomsten ...

599
599
'Opvallende nieuwe club Van Bommel: gesprekken lopen'

In de Jupiler Pro League beginnen de trainersposities stilaan ingevuld te raken, maar in het ...

247
247
'Club Brugge drukt stevig door voor tweede zomeraanwinst'

Club Brugge wist zich inmiddels te versterken met de Duitse spits Nicolo Tresoldi, voorts is ...

955
955
'Wending bij Anderlecht: publiekslieveling richting uitgang'

RSC Anderlecht toonde zich al behoorlijk actief op de zomermercato en hoopt weldra zijn vierde en ...

940
940
'Anderlecht maakt werk van terugkeer verloren zoon'

Door de toevoeging van Lucas Bigla en Silvio Proto aan de technische staf van Besnik Hasi zit de ...

432
432
'Essevee vangt jackpot: goudhaantje levert nóg meer op'

Zulte Waregem hervatte bijna twee weken geleden als eerste eersteklasser de trainingen. De ...

137
137
'STVV pakt stevig uit met voormalige Beerschot-sensatie'

STVV stevent af op een drukke zomer, want om diverse redenen zijn tal van spelers op weg naar de ...

153
153

Meer sportnieuws