TRANSFERUURTJE: 'De Camargo geeft Club hoop, Juve vol voor Rode Duivel'

251
TRANSFERUURTJE: 'De Camargo geeft Club hoop, Juve vol voor Rode Duivel'

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow gericht. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
De interesse in Sander Berge blijft toenemen. Zo meldt Sky Italia dat Internazionale contact heeft opgenomen voor een transferdeal over de Noorse middenvelder. De club van Romelu Lukaku zou willen wachten tot na het seizoen om hem in te lijven, iets wat KRC Genk uiteraard ziet zitten. De voorbije dagen zouden er alvast concrete gesprekken hebben plaatsgevonden tussen vertegenwoordigers van Inter en de entourage van Berge.

Club Brugge is op zoek naar een nieuwe spits en de naam van routinier Igor De Camargo is al meermaals naar voren geschoven. Bij La Dernière Heure zet de sterkhouder van KV Mechelen de deur voor zo'n wintertransfer alvast wagenwijd open. "Uiteraard zou ik graag nog eens voor een topclub willen spelen, ik zie me zelfs in staat om er titularis te worden. Mijn fysieke testen demonstreren dat ook. Ondanks mijn leeftijd voel ik nog geen terugval. Als Brugge we opnieuw belt, zal ik met plezier opnemen", klonk het.

Dieumerci Mbokani is bezig aan een weergaloos seizoen bij Antwerp FC. De Congolese topschutter sluit dan ook niet dat hij komende zomer een nieuwe stap zet. "In het voetbal weet je nooit. Maar op dit moment heb ik nog een contract bij Antwerp. We zien op het einde van dit seizoen wat er gebeurt. Maar als er een mooie aanbieding komt, zullen we dit bekijken met het bestuur om een beslissing te nemen", vertelde hij bij Het Laatste Nieuws.

Anthony Limbombe vertrekt mogelijk al na enkele maanden bij Standard, zo meldt La Dernière Heure. De flankspeler kan voorlopig niet voldoen op Sclessin. De kans bestaat dat er vroegtijdig een einde wordt gemaakt aan zijn huurbeurt. In dat geval gaat hij vanaf januari weer bij FC Nantes aan de slag.

BUITENLAND
Volgens Corriere dello Sport denkt Juventus opnieuw aan Thomas Meunier. De Rode Duivel, die in juni einde contract is bij PSG, werd in de zomer ook al genoemd in Turijn. Toen kwam het uiteindelijk niet tot een transfer, maar volgende maand wordt voor PSG de laatste kans om een transfersom te ontvangen voor de rechtsachter.

Timothy Castagne doet het momenteel erg goed en dat levert hem mogelijk een fraaie transfer op. Het medium Numero Diez meldt via Corriere dello Sport namelijk dat AS Roma de ex-speler van KRC Genk op zijn verlanglijstje heeft gezet. Atalanta zou echter niet geneigd zijn om mee te werken in januari, zeker gezien de club ook na nieuwjaar in Europa in actie blijft.

Victor Osimhen blijft grote stappen zetten en doet het momenteel ook erg goed bij Lille OSC. De ex-spits van Charleroi scoorde al 11 keer in 22 wedstrijden en gaf ook 4 assists. FC Barcelona volgt de 21-jarige aanvaller op de voet, maar Lille wil hem volgens RMC niet laten gaan. Komende zomer kan er wél gepraat volgens de Franse club.

LEES OOK: 'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Anderlecht moet na het seizoen opnieuw proberen Mbokani te halen ...

Meest recent

Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

11
11
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

3
3
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

4
4
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

41
41
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

106
106
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

54
54
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

52
52
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

524
524
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

67
67
Databureau voorspelt stunt van Club Brugge in CL

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

117
117
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

68
68
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

32
32
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

340
340
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

366
366
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

201
201
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

350
350
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

316
316
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

78
78
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

340
340
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

116
116
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

129
129
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

45
45
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

322
322
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

205
205
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

125
125

Meer sportnieuws