TRANSFERUURTJE: 'De Camargo geeft Club hoop, Juve vol voor Rode Duivel'

251
TRANSFERUURTJE: 'De Camargo geeft Club hoop, Juve vol voor Rode Duivel'

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow gericht. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
De interesse in Sander Berge blijft toenemen. Zo meldt Sky Italia dat Internazionale contact heeft opgenomen voor een transferdeal over de Noorse middenvelder. De club van Romelu Lukaku zou willen wachten tot na het seizoen om hem in te lijven, iets wat KRC Genk uiteraard ziet zitten. De voorbije dagen zouden er alvast concrete gesprekken hebben plaatsgevonden tussen vertegenwoordigers van Inter en de entourage van Berge.

Club Brugge is op zoek naar een nieuwe spits en de naam van routinier Igor De Camargo is al meermaals naar voren geschoven. Bij La Dernière Heure zet de sterkhouder van KV Mechelen de deur voor zo'n wintertransfer alvast wagenwijd open. "Uiteraard zou ik graag nog eens voor een topclub willen spelen, ik zie me zelfs in staat om er titularis te worden. Mijn fysieke testen demonstreren dat ook. Ondanks mijn leeftijd voel ik nog geen terugval. Als Brugge we opnieuw belt, zal ik met plezier opnemen", klonk het.

Dieumerci Mbokani is bezig aan een weergaloos seizoen bij Antwerp FC. De Congolese topschutter sluit dan ook niet dat hij komende zomer een nieuwe stap zet. "In het voetbal weet je nooit. Maar op dit moment heb ik nog een contract bij Antwerp. We zien op het einde van dit seizoen wat er gebeurt. Maar als er een mooie aanbieding komt, zullen we dit bekijken met het bestuur om een beslissing te nemen", vertelde hij bij Het Laatste Nieuws.

Anthony Limbombe vertrekt mogelijk al na enkele maanden bij Standard, zo meldt La Dernière Heure. De flankspeler kan voorlopig niet voldoen op Sclessin. De kans bestaat dat er vroegtijdig een einde wordt gemaakt aan zijn huurbeurt. In dat geval gaat hij vanaf januari weer bij FC Nantes aan de slag.

BUITENLAND
Volgens Corriere dello Sport denkt Juventus opnieuw aan Thomas Meunier. De Rode Duivel, die in juni einde contract is bij PSG, werd in de zomer ook al genoemd in Turijn. Toen kwam het uiteindelijk niet tot een transfer, maar volgende maand wordt voor PSG de laatste kans om een transfersom te ontvangen voor de rechtsachter.

Timothy Castagne doet het momenteel erg goed en dat levert hem mogelijk een fraaie transfer op. Het medium Numero Diez meldt via Corriere dello Sport namelijk dat AS Roma de ex-speler van KRC Genk op zijn verlanglijstje heeft gezet. Atalanta zou echter niet geneigd zijn om mee te werken in januari, zeker gezien de club ook na nieuwjaar in Europa in actie blijft.

Victor Osimhen blijft grote stappen zetten en doet het momenteel ook erg goed bij Lille OSC. De ex-spits van Charleroi scoorde al 11 keer in 22 wedstrijden en gaf ook 4 assists. FC Barcelona volgt de 21-jarige aanvaller op de voet, maar Lille wil hem volgens RMC niet laten gaan. Komende zomer kan er wél gepraat volgens de Franse club.

LEES OOK: Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Anderlecht moet na het seizoen opnieuw proberen Mbokani te halen ...

Meest recent

Hommeles bij Club: ware reden afwezigheid Diakhon bekend

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

2
2
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

63
63
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

451
451
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

103
103
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

10
10
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

168
168
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

8
8
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

48
48
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

217
217
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

144
144
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

118
118
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

239
239
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

114
114
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

52
52
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

128
128
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

382
382
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

107
107
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

48
48
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

272
272
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

495
495
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

113
113
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

125
125
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

184
184
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

91
91
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

293
293

Meer sportnieuws