Gattuso komt met opmerkelijke anekdote over Ancelotti

door
Gattuso komt met opmerkelijke anekdote over Ancelotti

Het onvermijdelijke is ook effectief gebeurd dinsdagavond. Carlo Ancelotti werd de laan uitgestuurd bij SS Napoli. Kort na zijn ontslag werd Gennaro Gattuso aangesteld als zijn opvolger.

Beide heren kennen elkaar nog goed van tijdens hun topperiode bij AC Milan en dat zou toch voor wat wrevel kunnen zorgen. Maar volgens Gattuso is daar niets van aan. Daily Mail ving op dat Ancelotti al belde naar zijn opvolger, en hem al het beste wenste tijdens de job. Gattuso had Ancelotti als coach bij AC Milan, waar beide een sterke band hadden.

Gattuso gaf zelfs toe in het verleden een notablok te hebben met alle interessante informatie die Ancelotti hem ooit vertelde. "Carlo Ancelotti is als een vader voor mij. Hij stond altijd dicht bij mij en steunde mij. Als coach won hij alles, en ik heb nog veel te bewijzen."

POLL: Is Gattuso de juiste keuze voor Napoli?

Meest recent

Hans Vanaken sluit deze verrassende transfer niet uit

Hans Vanaken speelt tegen AA Gent zijn 500ste wedstrijd voor Club Brugge. Anno 2025 is dat een nog ...

40
40
Vertonghen: "Ik hoop op die manier afscheid te nemen"

Jan Vertonghen stopt na dit seizoen moet voetballen. Dit seizoen was een grote lijdensweg voor de ...

43
43
Zorgt Vossen voor grote verrassing omtrent toekomst?

Jelle Vossen trapte Zulte Waregem als kampioen naar de Jupiler Pro League. Een prachtig hoogtepunt ...

92
92
Boeckx verdedigt matige transfers topclub: "Zonder geld..."

Royal Antwerp FC kent net als vorig seizoen weer een tegenvallende voetbaljaargang. Dit seizoen ...

48
48
Hasi voert druk op tegen Antwerp: "Héél belangrijk"

RSC Anderlecht is zwak begonnen onder Besnik Hasi. Nul punten, zes tegengoals en amper ...

57
57
RWDM en Ferrera uit elkaar, ex-Rode Duivel opvolger

RWDM was gisteren dé grote verliezer. Ze verloren met 2-1 van Zulte Waregem en door de winst ...

140
140
KV Mechelen ziet verdediger gratis de club verlaten

Bij KV Mechelen nemen ze na dit seizoen afscheid van een aantal spelers. De club heeft officieel ...

45
45
Lierse dropt bommetje: "In overleg met juridische raadgevers"

Lokeren-Temse en Lierse SK wonnen gisteren hun match in de Challenger Pro League. Lokeren heeft een ...

95
95
Straffe onthulling: 'Dit zei Lukaku over Duivels-comeback Vanaken'

Begin juni trappen de Rode Duivels hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026 op gang. Eén van ...

543
543
'Mokerslag met gevolgen: RWDM grijpt drastisch in met Ferrera'

Vrijdagavond vond de ontknoping van de reguliere competitie in de Challenger Pro League plaats en ...

74
74
'Genk rekent op Engelsen: transfer van ruim 20 miljoen'

Ondanks de sterke prestaties van dit seizoen hoeft komende zomer geen leegloop verwacht worden bij ...

137
137
Nieuwe wending: De Bruyne naar La Liga of Serie A?

Kevin De Bruyne wil in de komende weken op een waardige manier afscheid nemen van Manchester City. ...

127
127
'Miljoenenstrijd barst los: Atlético vol voor Club-sterkhouder'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op een erg belangrijke periode met sleutelwedstrijden in de ...

625
625
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Tzolis, nieuwe trainer Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

352
352
Hasi zorgt voor averechts effect: “Er gaat onmacht van uit”

Besnik Hasi werd aangesteld om het vertrouwen en de spirit van RSC Anderlecht op te krikken voor de ...

99
99
Antwerp-fans vol in de aanval na Beerschot-perikelen

Op 12 januari gingen de poppetjes aan het dansen in de Antwerpse derby tussen Beerschot en Royal ...

173
173
'Zulte Waregem strijdt met JPL-clubs om CPL-smaakmaker'

Zulte Waregem zal volgend seizoen weer in de Jupiler Pro League te zien zijn na een spannende ...

135
135
Hubert heeft na Anderlecht erg verrassende uitdaging beet

David Hubert werd voor de Champions Play-Offs de laan uitgestuurd bij RSC Anderlecht. Besnik Hasi ...

302
302
Milicevic roept ferme waarschuwing naar Club Brugge

KAA Gent ontvangt komende speeldag Club Brugge in de Slag om Vlaanderen. De Buffalo’s strijden ...

179
179
Van der Elst pakt Anderlecht-kleedkamer aan: "Weinig persoonlijkheden"

RSC Anderlecht is desastreus aan de Champions Play-Offs begonnen. Komende speeldag wacht Royal ...

113
113

Meer sportnieuws