Transferblunder bij Anderlecht: "Onbegrijpelijk dat ze hem aantrekken"

door
Transferblunder bij Anderlecht:

RSC Anderlecht speelde zondagavond 0-0-gelijk tegen Sporting Charleroi, voor de zesde keer al dit seizoen bleef Paars-Wit steken op een brilscore. Bij de Brusselaars heerste dan ook opnieuw een schrijnend gebrek aan creativiteit. Het waren andermaal de jongeren die de aanvalslinie moesten dragen.


Normaal gezien zouden spelers als Nacer Chadli en Samir Nasri de mannen moeten zijn die offensieve linie bij de hand nemen. Maar die eerste sukkelt al enkele weken met de nodige kwaaltjes en de Fransman is zelfs al maanden uit beeld. Volgens analist Dennis van Wijk had men dat echter kunnen voorzien. "Chadli heeft al van dag één zit sukkelen met zijn fitheid, maar zijn intrinsieke kwaliteiten vormen toch een grote meerwaarde. Maar ik vind het onbegrijpelijk dat ze iemand als Nasri aantrekken", klonk het bij Play Sports.

Niet alleen heeft de ex-speler van Arsenal en Manchester City al jaren last om zijn goede vorm vast te houden, Van Wijk vraagt zich ook af of hij wel het geschikte voorbeeld is voor de jeugd. "Ik weet niet of hij iemand is die de groep kan trekken. Zo lijkt het misschien, maar ik twijfel of hij dat karakter heeft. Het is toch een jongen die moeite heeft en problemen kent met zijn eigen spel. Hoe kan hij dat dan reflecteren op die jonge gasten? Volgens mij was dat een heel verkeerde keuze."

LEES OOK: Mokio en De Cat toch bij Duivels tot einde WK U17?

Vindt u de voorbije zomermercato van Anderlecht een succes?

Meest recent

Mokio en De Cat toch bij Duivels tot einde WK U17?

De Jonge Duivels hebben zich zondag weten te plaatsen voor de zestiende finales van het WK U17 ...

0
0
Hoe Guardiola plots Doku helemaal doet ontploffen

Manchester City lijkt na een minder seizoen weer mee te gaan spelen voor de titel in de Premier ...

7
7
'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over Hayen en Celtic'

Club Brugge gaat de interlandbreak in met een kater na de pijnlijke nederlaag in de kraker op ...

58
58
Opgelet Duivels: Real brengt nieuws over blessure Courtois

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen in Tubeke om zich voor te bereiden op hun laatste ...

36
36
Na knalprestatie in topper: nieuwe uitdaging voor Anderlecht

Na de magere prestatie tegen Ninove in de beker leek er nog een crisis om de hoek te loeren bij ...

95
95
Kritiek op krasse uitspraak: Van Crombrugge slaat terug

We zijn intussen bijna halfweg de reguliere competitie, maar KRC Genk staat nog altijd niet in de ...

51
51
Rode Duivel stuurde Man Utd wandelen: "Woord al gegeven"

Met Senne Lammens haalde Manchester United afgelopen zomer nog eens een Rode Duivel binnen. De jonge ...

38
38
Hubert sakkert: "Herfsttitel? Interesseert me totaal niet"

Na de nederlaag van Club Brugge op Anderlecht had Union zondagavond een geweldige zaak kunnen doen ...

37
37
Messi doet Barça dromen: "Ik hoop op een dag terug te keren"

We zullen nog zeker enkele jaren kunnen genieten van de kunsten van Lionel Messi. De 38-jarige ...

27
27
TRANSFERUURTJE: 'Hayen alsnog weg, volgende trainerswissel in JPL?'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

514
514
Vandenbempt doet boekje open over soap competitieformat

Terwijl het tv-rechtencontract nog altijd voer voor discussie is blijft ook het competitieformat de ...

185
185
Leko likt wonden: AA Gent incasseert extra uppercut

AA Gent moest zondag in eigen huis genoegen nemen met een 1-1 gelijkspel tegen KRC Genk. Nochtans ...

120
120
Marc Degryse breekt los: "Ze moeten mij daar niet steken!"

Hij was jarenlang één van de meest elegante aanvallers van het Belgische voetbal, en ...

85
85
Bornauw héél duidelijk: dit zijn de drie grote RSCA-ambities

RSC Anderlecht kende een prachtige zondag. Een verdiende 1-0-zege tegen Club Brugge en een geweldige ...

245
245
Grote zorgen bij Club Brugge: "De zoveelste keer dit seizoen"

Wanneer speelt Club Brugge in de Jupiler Pro League eens zoals ze tegen AS Monaco, Rangers FC en FC ...

272
272
Degryse ziet grote 'wederopstanding' bij RSCA-smaakmaker

Heel Anderlecht zal vandaag een leuke maandag kennen. De Brusselaars wisten eindelijk nog eens te ...

289
289
Vandenbempt na topper RSCA-Club: "Meer dan 30 miljoen"

Een goed RSC Anderlecht won oververdiend van een zwak Club Brugge. Paars-Wit speelde met volle ...

528
528
Euvrard krijgt Standard niet op de rails: één énorm probleem

Standard blijft ook onder Vincent Euvrard simpelweg matig presenteren. Vooral op verplaatsing is het ...

189
189
Dender pakt uit: "Kompany wilde mij bij Anderlecht"

FCV Dender kent een zeer pover seizoen. De club hoopt tegen Zulte Waregem eindelijk voor het eerst ...

72
72
'Van hemel naar hel: Bayern-nachtmerrie voor Kompany'

Bayern München zag zaterdag zijn fenomenale reeks van 15 opeenvolgende zeges stranden. ...

219
219
Hasi en Renard buiten? Nieuw Anderlecht-bestuur reageert

RSC Anderlecht kon zondag eindelijk nog eens winnen van Club Brugge. Een aangename binnenkomer voor ...

552
552
Adriano Bertaccini verrast iedereen met héél groot geheim

Veel Anderlecht-supporters ontwaken deze morgen ongetwijfeld met een euforisch gevoel. Gisteren ...

172
172
Janssen dropt fors statement: "En ik meen het oprecht"

Antwerp FC heeft vlak voor het ingaan van de interland-break de crisis ietwat kunnen bezweren. Zo ...

269
269
Club Brugge slikt: enorme domper vanuit ziekenboeg

Club Brugge heeft de derde interland-break van het seizoen niet bepaald op een geslaagde manier ...

558
558
Doku foltert Liverpool: Engelse tabloids compleet door het dak

In de Engelse Premier League heeft Manchester City zondagavond een serieus statement neergezet. Zo ...

203
203

Meer sportnieuws