Wolf pakt eerste zege met Racing Genk tegen stugge hekkensluiter

door
Wolf pakt eerste zege met Racing Genk tegen stugge hekkensluiter

Wolf heeft eindelijk zijn eerste zege geboekt met Racing Genk. De landskampioen had het niet onder de markt met een prima Cercle Brugge maar maakte het verschil met enkele klasse flitsen. De Vereniging blijft zo voorlopig troosteloos laatste.

Cercle Brugge kon vanavond een prima zaak doen in de degradatiestrijd als het thuis won van landskampioen Racing Genk. De Vereniging zou zo op gelijke hoogte komen van concurrent Waasland-Beveren, die vrijdag nog op een zware thuisnederlaag liepen tegen Antwerp. Bij de Limburgers ging coach Wolf dan weer op zoek naar zijn eerste overwinning als T1 van Blauw-Wit.
Cercle moet weer achtervolgen na gelukkig doelpunt Ito
We zagen een evenwichtige openingsfase op Jan Breydel waar de thuisploeg al na een kwartier spelen twee keer moest wisselen nadat Gory en Omolo met blessures naar de kant moesten. Halfweg de eerste periode zorgde Donsah voor de eerste kans, doelman Vandevoordt pareerde. Iets voorbij het halfuur kwam de landskampioen met een gelukje op voorsprong toe Ito via Donsah doelman Hubert vloerde: 0-1 voor Wolf en co. Cercle Brugge kon nadien nog nauwelijks een echte vuist maken en moest met een nipte achterstand de kleedkamer opzoeken.

Werd het eindelijk een eerste zege voor de nieuwe coach van Racing Genk?
Thuisploeg vecht terug maar schiet zichzelf in de voet
Na de rust ging Cercle Brugge verwoed op zoek naar de gelijkmaker, Foster zorgde voor het eerste doelgevaar door na vijf minuten spelen voorlangs te trappen. Een paar minuten later kreeg Hazard een prima kans maar de middenvelder trapte zwak in de handen van doelman Vandevoordt. Aan de overzijde vloog een kopbal van Samatta niet zo ver naast de kooi van Hubert. De Vereniging bleef de betere ploeg en had pech toen Vandevoordt een prima redding in huis had op een lage schuiver van Peeters. De gelijkmaker hing in de lucht en viel ook halfweg weg tweede helft: Somers maakte zijn eerste doelpunt met een afgeweken schot: 1-1. Lang kon de thuisploeg niet genieten van die gelijkmaker want een paar minuten later trapte Berge een afvallende bal knap in doel: 1-2 en een nieuwe Genkse voorsprong. Cercle Brugge vocht nog voor wat het waard was maar kwam finaal tekort. Zo pakt Hannes Wolf zijn eerste zege als T1 van de landskampioen.
Scoreverloop:
0-1 (33') Ito, 1-1 (65') Somers

LEES OOK: KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

Zal Cercle zich nog redden?

Meest recent

Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

2
2
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

54
54
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

72
72
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

18
18
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

257
257
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

142
142
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

398
398
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

87
87
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

29
29
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

387
387
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

44
44
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

393
393
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

129
129
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

334
334
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

229
229
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

309
309
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

104
104
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

470
470
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

514
514
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

643
643
Hasi glundert: “Sterker en explosiever dan Iachtchouk”

RSC Anderlecht heeft met Danylo Sikan een nieuwe aanvaller binnengehaald. De 24-jarige ...

312
312
Leko spreekt duidelijke taal over transfer Onyedika

Raphael Onyedika werd vorige zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht en dat is ...

216
216
Oosting plots met de handen in het haar bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander heeft weer vuur ...

317
317
Diego Costa hangt vuile was Conte buiten: “Géén seks”

Antonio Conte wordt gezien als een topcoach en hij heeft al bij een resem topclubs gewerkt. De ...

81
81
KAA Gent pakt uit met topdeal: “Een ruwe diamant”

KAA Gent heeft de komst van Moctar Diop bekendgemaakt. De aanvaller komt van het Noorse Lillestrom ...

261
261

Meer sportnieuws