Romelu Lukaku kende een moeizaam laatste seizoen bij Manchester United en besloot afgelopen zomer om zijn heil te gaan zoeken in Italië. Dat bleek een uitstekende keuze. Als speler van Internazionale gaat het hem voor de wind en blijkbaar niet alleen op sportief vlak.
Zo kwam Lukaku woensdag met een opgemerkte Instagram-post. Voor het eerst deelde hij openlijk een foto van hem en zijn zoontje Romeo. Op de foto, die getrokken werd in een electro-zaak in de VS of Engeland, zijn beide heren wel alleen maar met de rug te zien. Gaan aangezicht dus, Lukaku schermt zijn zoontje dus nog steeds gedeeltelijk af voor de buitenwereld.
Maar dat hij nu openlijk uitpakt met het bestaan van de kleine Romeo, is op zich al een hele stap. Tot voor kort wou Lukaku zelf niet eens bevestigen of hij al dan niet vader is. Maar nu komt hij hier dus wel voor uit. Bij zijn doelpunt voor de Rode Duivels tegen Rusland liep hij bovendien al naar de camera waarop hij uitpakte met de woorden: 'Romeo, papa houdt van je mijn zoon'.
Dit bericht bekijken op InstagramPOLL: Begrijpt u dat Lukaku zijn zoontje zo afschermt?
<meer over
Vandaag 22 Januari 2021
- teaser
- compact
![]()
Jacob Bruun Larsen: potentiële ster met een litteken
"Onze sportief directeur Peter Verbeke blijft mij altijd positief verrassen met namen waarvan ik ...
534![]()
Diatta staat al voor groot probleem bij AS Monaco
Krépin Diatta heeft dan toch zijn toptransfer beet. Hoewel de deal nog niet officieel ...
1734![]()
Diatta kan Club Brugge bijna 50 miljoen opleveren
Als een donderslag bij heldere hemel. Krépin Diatta leek het seizoen nog te zullen volmaken bij ...
3784![]()
De explosie van Vlap: RSCA rekent zich rijk
Het heeft lang geduurd dit seizoen, maar er wordt nog eens positief gesproken over Michel Vlap. ...
1345![]()
MERCATO LIVE: Transfer voor Milik, KVO aast op rechtsachter
Hoewel de zomerse transferperiode dit seizoen tot begin oktober duurde, wordt ook in tijdens de ...
606![]()
'Eerste gegadigden melden zich voor Bundu'
RSC Anderlecht heeft zijn eerste thuiswedstrijd van 2021 al winnend afgesloten en maakte ...
0![]()
Zidane moet alweer tegenvaller slikken bij Real Madrid
Het zijn moeilijke tijden voor Zinedine Zidane bij Real Madrid. De resultaten vallen vies tegen, met ...
12![]()
Verlinden kiest voor transfer naar Eredivisie
Club Brugge nam donderdag plots afscheid van Krépin Diatta, die voor een bedrag rond de 20 miljoen ...
21![]()
"Als Club had voorgesteld om bij te tekenen, was dat goed geweest"
Club Brugge geeft dezer dagen zijn jeugd wat meer kansen, zo kwamen uit de eigen jeugdopleiding dit ...
115![]()
Mat Ryan versiert absolute droomtransfer
Mathew Ryan maakte van 2013 tot 2015 indruk bij Club Brugge en passeerde in 2017 ook nog eens een ...
230![]()
'Club Brugge grijpt naast terugkeer Belgisch talent'
Club Brugge nam donderdag plots afscheid van Krépin Diatta, die voor een bedrag rond de 20 miljoen ...
457![]()
TRANSFERUURTJE: 'Club is Diatta kwijt, Anderlecht slaat weer toe'
De wintermercato heeft zijn poorten inmiddels officieel geopend. En ondanks de gevolgen van de ...
127![]()
Alarmerende wending bij zorgwekkend Antwerp
De resultaten zijn onberispelijk maar het spelniveau zorgwekkend. Frank Vercauteren bouwt meer ...
386![]()
'Club Brugge kan Krmencik al definitief van de hand doen'
Club Brugge haalde met Bas Dost een nieuwe spits en hij scoorde al drie keer in drie wedstrijden. ...
762![]()
Cercle rondt toptransfer af: "Daarom wou ik naar hier komen"
Onze redactie maakte enkele dagen geleden bekend dat Cercle Brugge Strahinja Pavlovic zou gaan huren ...
167![]()
"Waarom zou ik Anderlecht weigeren?"
RSC Anderlecht huurt Abdoulay Diaby van Getafe en bedong ook een aankoopoptie van 2,5 miljoen euro. ...
452![]()
Zulte Waregem legt sterkhouder tot medio 2025 vast
Zulte Waregem is goed bezig, ook al verloor het met 2-3 van OHL. Essevee zag één speler zich de ...
71![]()
Dest legt uit waarom hij Barcelona boven Bayern verkoos
Sergiño Dest verruilde Ajax afgelopen zomer voor FC Barcelona. De Catalanen betaalden 21 miljoen ...
94![]()
Lommel SK laat ervaren Belg naar IJsland vertrekken
Een verrassende transfer bij Lommel SK. De club uit Eerste Klasse B heeft één van zijn ervaren ...
44![]()
Vanhaezebrouck looft Buffalo: "Zoals Ibrahimovic"
Roman Yaremchuk is veruit de beste speler van AA Gent. De Oekraïner scoorde tegen KRC Genk en ...
274Gisteren 21 Januari 2021
![]()
VD Brom waarschuwt Club, Hein maakt eerlijke analyse
De topper van de midweekspeeldag in de Jupiler Pro League tussen Racing Genk en AA Gent eindigde in ...
1375![]()
Alweer prijs: 'RSCA verwent Kompany met nieuwe toptransfer'
Het ziet ernaar uit dat Anderlecht niet van plan is om Abdoulay Diaby op de flank uit te spelen, ...
831![]()
Lamkel Zé heeft boodschap Antwerp begrepen
De soap is nog niet voorbij. Nochtans pleegde Didier Lamkel Zé recent nog karaktermoord door in een ...
674![]()
Hein & co moeten het compleet ontgelden: "Schaamtelijk!"
In de Jupiler Pro League stond vanavond het laatste duel van deze midweekspeeldag op het programma. ...
480![]()
Liverpool blameert zich en ziet United uitlopen
Liverpool heeft donderdag averij opgelopen in de Premier League. De regerend landskampioen beet zich ...
118![]()
Matig AA Gent ontsnapt tegen tienkoppig Racing Genk
Deze week werd in de Jupiler Pro League de – vooruitgeschoven – 25ste speeldag afgewerkt. Daarin ...
224![]()
Standard komt met geniepige prik naar Defour
Standard kent een perfecte start onder nieuwe coach Mbaye Leye. De Senegalees boekte namelijk negen ...
612![]()
Origi tekent bij terugkeer voor onwaarschijnlijke misser (🎥)
Ook in de Premier League wordt er vanavond opnieuw gevoetbald, met onder meer het duel tussen ...
255![]()
Club-fans niet te spreken over 'soldenprijs' Diatta: "Kijk naar Doku"
De kogel is door de kerk: Krépin Diatta verlaat Club Brugge voor AS Monaco. Het ging dus allemaal ...
967![]()
Herbeleef: Gent mag nog van geluk spreken tegen tienkoppig Genk
Voor de afsluiter van de midweekspeeldag hebben de kalendermakers een traditionele topwedstrijd ...
74![]()
Lijdensweg blijft duren: Agüero besmet met covid
De pech blijft Sergio Agüero dit seizoen maar achtervolgen. Na het nodige blessureleed is de ...
52![]()
Discussie na rode kaart Cuesta: "Wat een comedyshow"
KRC Genk kende donderdagavond een droomstart op eigen veld tegen AA Gent. Na amper zeven minuten kon ...
1065![]()
Diatta reageert eerste keer op vertrek bij Club
Club Brugge heeft donderdagavond afscheid genomen van één van zijn smaakmakers. Zo besloot Krépin ...
1001![]()
'Zidane zorgt voor verbijstering in kleedkamer Real'
De spelersgroep van Real Madrid zou steeds meer in onmin leven met trainer Zinedine Zidane. De ...
435![]()
Fraaie comeback OHL beloond met gouden driepunter
Na een wedstrijd die alle kanten uitging, heeft OHL zich finaal de beste getoond. Essevee leek lange ...
264