Martinez zet deur op kier: EK-selectie Fellaini niet uitgesloten

door
Martinez zet deur op kier: EK-selectie Fellaini niet uitgesloten

In China werd zondag de laatste speeldag van het seizoen in de Super League afgewerkt. Topclub Guangzhou Evergrande kroonde zich andermaal tot kampioen, maar ook enkele Belgen lieten opnieuw van zich spreken. Zo wist naast Yannick Carrasco ook Marouane Fellaini een doelpunt mee te pikken.


De boomlange middenvelder scoorde, hoe kan het ook anders, met het hoofd. Op kopballen blijft hij dan ook bij de absolute wereldtop horen. Wat dat betreft zou het geen overbodige luxe zijn om hem in de selectie voor het EK te hebben. In wedstrijden die op slot zitten blijft hij namelijk een ideaal breekijzer. Fellaini liet eerder echter al uitschijnen dat zijn verhaal bij de nationale ploeg erop zit. Maar dat blijkt nu toch niet helemaal het geval.

Bij de RTBF sloot bondscoach Roberto Martinez de mogelijkheid immers niet uit dat Fellaini straks tóch in de EK-selectie zit. "Ik heb nooit gezegd dat het onmogelijk is om Fellaini te recupereren voor het EK. Maar nu is het nog te vroeg om daarover de praten. Het was belangrijk zijn keuze te respecteren, hij moest zich aanpassen aan een ander continent. Maar zijn seizoen zit er nu weer op, we zullen zien waar hij het volgende begint", aldus de Spanjaard.

LEES OOK: Fellaini na transfer naar Charleroi: "Band met Standard?"

Indien mogelijk moet Martinez Fellaini oproepen voor het EK ...

Meest recent

'Mika Godts staat plots voor absolute toptransfer'

Ajax beleeft tot dusver een moeilijk seizoen, maar Mika Godts is daarin wel een schaars lichtpuntje. ...

2
2
'Gouden kans: jeugdinternational gratis naar JPL'

De wintermercato opent zeer weldra zijn deuren en heel wat Belgische clubs kunnen versterking ...

22
22
"Hopelijk nooit in de JPL" - Stijnen helemaal afgemaakt

Stijn Stijnen en Patro Eisden stonden de voorbije dagen alweer volop in de spotlights, zij het ...

92
92
'Rampscenario in de maak voor Belgische profclubs'

Het blijft angstvallig afwachten welke afloop de vete tussen DAZN en de Pro League zal kennen. De ...

168
168
Theate sneert weer naar pers over Rode Duivels

Voor de Rode Duivels is 2025 een jaar met pieken en dalen geweest. Ze wisten wel hun ticket voor het ...

59
59
'Stassin krijgt belangrijk nieuws over knaltransfer'

In november haalde Rudi Garcia Romeo Vermant als nieuwe spits bij de selectie. Dat zal toch een ...

54
54
Axel Witsel alsnog terug naar Standard?

Na negentien speeldagen staat Standard knap zesde, al is het maar de vraag of ze die plaats zullen ...

99
99
Ondanks comeback: Defour keihard voor Anderlecht

Anderlecht heeft zondag een sterk staaltje mentale weerbaarheid laten zien. Het leek aanvankelijk op ...

197
197
Union moet alsnog sterkhouder komende weken missen

Union klopte afgelopen weekend Zulte Waregem met 2-0 en pakte zo nog eens een deugddoende ...

33
33
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende wending in Genk, knaltransfer Karetsas'

De winterse transferperiode staat voor de deur. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met ...

797
797
“Luis in de pels” – ambitie STVV wringt bij toppers

Sint-Truiden VV blijft vriend en vijand verbazen dit seizoen. De Kanaries, onder leiding van Wouter ...

158
158
KAA Gent schrikt en spreekt Ivan Leko resoluut tegen

De vete tussen KAA Gent en Ivan Leko blijft voortduren. De Kroatische oefenmeester kon zegevieren ...

266
266
Birger Verstraete haalt verschroeiend uit: “Schandalig!”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Cercle Brugge. Eerder was Felice Mazzu ...

146
146
Topclubs vrezen: "We gaan voluit voor PO 1"

STVV is veruit dé verrassing van het seizoen in de Jupiler Pro League. Een lichtpunt in een ...

172
172
Anderlecht krijgt extra 'genialiteit': weldra basisplaats?

Bij RSC Anderlecht draait het dezer dagen blijkbaar enkel om intensiteit, energie en mentaliteit. ...

467
467
Leko scoort geen punten in Gent, wél bij Club: "Dat hoor je waaien"

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Een verdiende zege, maar het was toch vooral de match waar Ivan ...

220
220
'Hoogspanning: verrassende wending in dossier van Hoefkens'

KRC Genk dacht aan Carl Hoefkens als de nieuwe trainer, maar die gaf aan bij NAC Breda te blijven. ...

299
299
Club Brugge lacht tanden bloot, KRC Genk gewaarschuwd

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Voetballend was het een zeer matige Slag om Vlaanderen. Ook ...

644
644
Sardella dankt Kompany: "Toen hij hier trainer was..."

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Royal Antwerp FC, dat zo wéér niet kon ...

142
142
Buffalo weigert hand Leko: "Heel onprofessioneel gehandeld"

De centrale figuur tijdens de clash van zondagmiddag tussen Club Brugge en AA Gent, was uiteraard ...

956
956
"Systematisch problematisch" - kranten buizen zondebok RSCA

RSC Anderlecht blijft het lastig hebben in de competitieduels op verplaatsing. Zondag pakte het op ...

348
348
'Slag om Vlaanderen' loopt fout: supporter naar ziekenhuis

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van AA Gent na relatief matige wedstrijd. Jammer genoeg liep ...

256
256
Vincent Janssen naar Anderlecht? "Hij zou goud waard zijn"

Antwerp FC is de laatste weken opnieuw sterk bezig. Dat heeft onder meer te maken met de goede ...

607
607
Wéér geen clean sheet United: Engelse pers beoordeelt Lammens

Manchester United blijft uiterst wisselvallig voor de dag komen in de Premier League. Zondag liep de ...

164
164
‘Club Brugge gokt alles: 12 miljoen voor tikkende tijdbom’

Hoeveel risico kan Club Brugge nemen om de defensie te versterken? In Brugge dromen ze van een ...

519
519

Meer sportnieuws