Zlatan Ibrahimovic wordt helemaal uitgekotst: "Judas!"

869 stemmen
Zlatan Ibrahimovic wordt helemaal uitgekotst:

Woensdag werd bekend dat Zlatan Ibrahimovic (38) mede-eigenaar wordt van de Zweedse voetbalclub Hammarby IF. Waar afhankelijk nog gedacht werd, na een opzienbarende Instagram-post, dat Zlatan hier misschien als voetballer aan de slag zou gaan, heeft de markante Zweed een aandeel genomen in de Anschutz Entertainment Group (AEG). Dit wordt hem niet in dank afgenomen door de Malmö-supporters, zij hebben namelijk geprobeerd om zijn standbeeld, die voor het stadion staat, in de brand te steken. 

Ibrahimovic werd geboren in de Zweedse stad Malmö en hij begon hier ook zijn loopbaan. Mede daarom is er op 8 oktober van dit jaar een 3,5 meter hoge bronzen standbeeld van hem onthuld, voor het stadion van Malmö, het Swedbankstadion. Malmö FF en Hammarby IF zijn elkaars concurrenten en dus ligt de samenwerking tussen hem en de club gevoelig. Het beeld was gisteren daarom ook het doelwit voor de Malmö-fans. Zo werd er een blauwe plastic zak over zijn hoofd getrokken, een toilet-bril aan zijn arm gehangen en werd hij beklad met verf. "We kregen een melding dat het standbeeld zou zijn beklad. Er wordt aan gewerkt, meer informatie hebben we op dit moment niet", zo liet politiewoordvoerder Jenny Modin weten aan Futbollskanalen.

De supporters botvierde niet alleen hun frustratie op de sculptuur, ook brachten ze een bezoekje aan zijn woonadres. Op de deur van zijn huis in Stockholm werd de tekst 'Judas' geschreven. Volgens Aftonbladet overweegt de politie om de surveillance rondom het huis van de Zweedse superster op te voeren. Welke maatregelen de politie nog meer gaat nemen wilde, Jari Kalliorinne, namens de politie niet zeggen tegenover Sport Bladet. "Dat zou het doel van de actie weleens kunnen beïnvloeden. De Zweede spits zelf heeft nog niet op het incident gereageerd.

Gewoon een erg domme zet van Zlatan...

Meest recent

‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

6
6
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

139
139
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

63
63
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

87
87
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

127
127
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

76
76
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

119
119
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

44
44
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

287
287
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

100
100
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

627
627
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

60
60
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

263
263
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

276
276
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

559
559
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

461
461
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

711
711
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

77
77
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

113
113
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

185
185
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

87
87
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

96
96
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

234
234
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

170
170
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

161
161

Meer sportnieuws