Zlatan Ibrahimovic wordt helemaal uitgekotst: "Judas!"

door
Zlatan Ibrahimovic wordt helemaal uitgekotst:

Woensdag werd bekend dat Zlatan Ibrahimovic (38) mede-eigenaar wordt van de Zweedse voetbalclub Hammarby IF. Waar afhankelijk nog gedacht werd, na een opzienbarende Instagram-post, dat Zlatan hier misschien als voetballer aan de slag zou gaan, heeft de markante Zweed een aandeel genomen in de Anschutz Entertainment Group (AEG). Dit wordt hem niet in dank afgenomen door de Malmö-supporters, zij hebben namelijk geprobeerd om zijn standbeeld, die voor het stadion staat, in de brand te steken. 

Ibrahimovic werd geboren in de Zweedse stad Malmö en hij begon hier ook zijn loopbaan. Mede daarom is er op 8 oktober van dit jaar een 3,5 meter hoge bronzen standbeeld van hem onthuld, voor het stadion van Malmö, het Swedbankstadion. Malmö FF en Hammarby IF zijn elkaars concurrenten en dus ligt de samenwerking tussen hem en de club gevoelig. Het beeld was gisteren daarom ook het doelwit voor de Malmö-fans. Zo werd er een blauwe plastic zak over zijn hoofd getrokken, een toilet-bril aan zijn arm gehangen en werd hij beklad met verf. "We kregen een melding dat het standbeeld zou zijn beklad. Er wordt aan gewerkt, meer informatie hebben we op dit moment niet", zo liet politiewoordvoerder Jenny Modin weten aan Futbollskanalen.

De supporters botvierde niet alleen hun frustratie op de sculptuur, ook brachten ze een bezoekje aan zijn woonadres. Op de deur van zijn huis in Stockholm werd de tekst 'Judas' geschreven. Volgens Aftonbladet overweegt de politie om de surveillance rondom het huis van de Zweedse superster op te voeren. Welke maatregelen de politie nog meer gaat nemen wilde, Jari Kalliorinne, namens de politie niet zeggen tegenover Sport Bladet. "Dat zou het doel van de actie weleens kunnen beïnvloeden. De Zweede spits zelf heeft nog niet op het incident gereageerd.

Gewoon een erg domme zet van Zlatan...

Meest recent

Still kondigt veranderingen aan: "Dat zou dom zijn"

Bij Anderlecht staat er donderdag heel wat druk op de ketel, want na de zwakke resultaten van de ...

25
25
Opvallend: Club Luik zet na 2 dagen streep door transfer

Het slot van de mercato betekent voor veel clubs dat ze nog snel snel op zoek moeten naar ...

8
8
KV Mechelen zet Anderlecht en co een hak met contract

KV Mechelen is de voorbije weken weggezakt uit de top zes na een drie op vijftien, maar mag nog ...

59
59
'Verrassende transfer Frutos: dit wordt zijn nieuwe functie'

Nicolas Frutos staat op het punt om een opmerkelijke transfer te maken. Woensdag bevestigde La ...

74
74
KRC Genk krijgt stevige waarschuwing over nieuwe aanwinst

Bij KRC Genk beleefden ze uiteindelijk een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky en ...

124
124
'Club en Anderlecht grepen naast komst Guiagon'

Charleroi is bezig aan een zeer straffe reeks. Het is in de competitie opgeklommen naar de zesde ...

133
133
PSV-fan Van Gerwen breekt: Nieuw privédrama schokt

Michael van Gerwen staat bekend als een man die zelden mist. Op het dartbord is hij meedogenloos, ...

48
48
Go Ahead Eagles brengt verrassend Belgisch transfernieuws

Go Ahead Eagles was de voorbije jaren één van de revelaties in Nederland. Het wist ...

23
23
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

269
269
Oosting komt met enorme dompers voor Antwerp

Royal Antwerp FC haalde Rein Van Helden weg bij STVV, maar daar bleef het bij. Nochtans kon de ploeg ...

307
307
'Rodriguez (ex-Real) op zucht van zeer knappe transfer'

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

25
25
Still met goed én slecht nieuws: "Kan spelen tegen Antwerp"

RSC Anderlecht staat onder vuur. De resultaten zijn slecht, de coach werd ontslagen en de sportief ...

342
342
'Olaigbe (ex-Cercle en RSCA) verrast met nieuwe club'

De carrière van Kazeem Olaigbe zit duidelijk in een dipje. De Belgische flankaanvaller gaat ...

39
39
'Ontevreden Ronaldo maakt blits comeback in Europa'

De voorbije dagen is er in Saudi-Arabië een bom ontploft rond Cristiano Ronaldo. De Portugese ...

237
237
Edward Still: "Of hij trainer wordt van Anderlecht?"

Edward Still heeft zijn eerste persconferentie als trainer van RSC Anderlecht afgewerkt. De ...

213
213
Tinder-match met Van Gucht krijgt hallucinante wending

Ruben Van Gucht is op dit eigenste moment te zien op VRT. De journalist doet immers verslag van de ...

36
36
Noa Lang geeft dé reden voor bliksemvertrek bij Napoli

De wintermercato zit er in de meeste landen op. De voorbije maand hebben we heel wat opmerkelijke ...

70
70
Hubert kan revanche nemen: "Bleef wel mooie ervaring"

Deze week worden de heenwedstrijden in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. Woensdagavond ...

25
25
'Club Brugge hoopt: alsnog miljoenen voor flop?'

Club Brugge beleefde al bij al een vrij rustige wintermercato. Het haalde met Felix ...

473
473
'Anderlecht, Club en co te laat voor smaakmaker JPL'

We lijken dit seizoen enkele verrassingen te kunnen krijgen in de Champions' Play-Off. STVV blijft ...

173
173
La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

210
210
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

80
80
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

241
241
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

252
252
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

135
135

Meer sportnieuws