Zlatan Ibrahimovic wordt helemaal uitgekotst: "Judas!"

door
Zlatan Ibrahimovic wordt helemaal uitgekotst:

Woensdag werd bekend dat Zlatan Ibrahimovic (38) mede-eigenaar wordt van de Zweedse voetbalclub Hammarby IF. Waar afhankelijk nog gedacht werd, na een opzienbarende Instagram-post, dat Zlatan hier misschien als voetballer aan de slag zou gaan, heeft de markante Zweed een aandeel genomen in de Anschutz Entertainment Group (AEG). Dit wordt hem niet in dank afgenomen door de Malmö-supporters, zij hebben namelijk geprobeerd om zijn standbeeld, die voor het stadion staat, in de brand te steken. 

Ibrahimovic werd geboren in de Zweedse stad Malmö en hij begon hier ook zijn loopbaan. Mede daarom is er op 8 oktober van dit jaar een 3,5 meter hoge bronzen standbeeld van hem onthuld, voor het stadion van Malmö, het Swedbankstadion. Malmö FF en Hammarby IF zijn elkaars concurrenten en dus ligt de samenwerking tussen hem en de club gevoelig. Het beeld was gisteren daarom ook het doelwit voor de Malmö-fans. Zo werd er een blauwe plastic zak over zijn hoofd getrokken, een toilet-bril aan zijn arm gehangen en werd hij beklad met verf. "We kregen een melding dat het standbeeld zou zijn beklad. Er wordt aan gewerkt, meer informatie hebben we op dit moment niet", zo liet politiewoordvoerder Jenny Modin weten aan Futbollskanalen.

De supporters botvierde niet alleen hun frustratie op de sculptuur, ook brachten ze een bezoekje aan zijn woonadres. Op de deur van zijn huis in Stockholm werd de tekst 'Judas' geschreven. Volgens Aftonbladet overweegt de politie om de surveillance rondom het huis van de Zweedse superster op te voeren. Welke maatregelen de politie nog meer gaat nemen wilde, Jari Kalliorinne, namens de politie niet zeggen tegenover Sport Bladet. "Dat zou het doel van de actie weleens kunnen beïnvloeden. De Zweede spits zelf heeft nog niet op het incident gereageerd.

Gewoon een erg domme zet van Zlatan...

Meest recent

'Weer uittocht: eerste vertrekker bij Union bekend'

Bij Union moeten ze elke zomer opnieuw hun beste spelers laten vertrekken. Dat was vorige zomer niet ...

11
11
Van Den Kerkhof kent sanctie na aanslag op Tzolis

De wedstrijd van vorig weekend tussen Charleroi en Club Brugge deed heel wat stof opwaaien. Bij de ...

103
103
'Alarm in Frankrijk: grote zorgen om WK Mbappé'

We zijn slechts drie maanden voor de start van het WK en dus is het voor vrijwel elke bondscoach van ...

14
14
Wesley Sonck beroert iedereen met openhartige getuigenis

Wesley Sonck beroert ook na zijn actieve carrière nog steeds vriend en vijand. De glimlach, ...

19
19
Centen op bij King Power? OHL reageert op malaise

In Engeland dreigt een schrijnend scenario voor Leicester City. Tien jaar nadat de Foxes de wereld ...

53
53
'Standard wacht helse strijd om goudhaantje te houden'

Standard maakt nog altijd kans op de Champions' Play-Off en dat zou voor de Rouches een opsteker ...

54
54
Beveren verrast en gaat lopen met Anderlecht-target

Het seizoen in de Challenger Pro League loopt nog een hele tijd, maar SK Beveren is nu al zeker van ...

104
104
Straffe Wullaert op weg naar Belgische voetbalgeschiedenis

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Een fenomeen en een lust ...

31
31
Wout Faes leeft op: absolute toptransfer lonkt

Wout Faes kreeg als Rode Duivel in België al veel kritiek te verwerken. De Belgische centrale ...

108
108
Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

In de Challenger Pro League kunnen de beloftenploegen bijna niet degraderen. Dat is voor velen een ...

309
309
Garcia speurt rond: oude bekende weer Rode Duivel?

Rudi Garcia zit toch wat met de handen in het haar. De Rode Duivels spelen deze maand tegen de VS en ...

96
96
Blunder Renard pijnlijk duidelijk: CIES met straffe cijfers

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht was geen groot succes. Er gebeurden zeker een ...

176
176
Marc Coucke kiest plots voor een totaal ander verhaal

Wat doet een topondernemer en voetbaleigenaar wanneer de stadionlichten even doven? Woensdagavond ...

45
45
RKC verrast compleet met 'ex-toptransfer KRC Genk'

In Nederland blijven ze opvallende transfers afronden. Raheem Sterling trok gratis naar Feyenoord en ...

44
44
Hubert legt uit waarom hij Anderlecht altijd gespaard heeft

Amper anderhalf jaar is de trainerscarrière van David Hubert aan de gang, maar in die periode ...

199
199
'Dilemma Anderlecht: nieuwe kans of vertrek voor prikje?'

Anderlecht kende deze winter alweer een zeer drukke mercato. Daarin haalde het vijf nieuwe spelers ...

319
319
'Crisis bij Real: spelers keren zich massaal tegen Arbeloa'

Real Madrid beleefde zondag een zeer pijnlijke avond. Het ging in het eigen Bernabeu onderuit tegen ...

132
132
'Club watertandt: nieuwe knaltransfer voor Talbi'

Bij Club Brugge slagen ze er alsmaar vaker in om stevig te cashen op hun eigen jeugdspelers. In het ...

378
378
KV Mechelen naar PO1: Winkelmans ziet één uitkomst

De strijd om de Champions' Play-Off is op drie speeldagen van het einde van de reguliere competitie ...

153
153
Vandevoordt legt uit waarom hij toch bij RB Leipzig blijft

De Rode Duivels hebben heel wat weelde onder de lat. Thibaut Courtois blijft de onbetwiste nummer ...

83
83
Keeperskwestie bij Union? Hubert schenkt klare wijn

Union kreeg de voorbije weken enkele tikken in de titelstrijd. Het liet punten liggen tegen Standard ...

89
89
TRANSFERUURTJE: 'Targets Club bekend, transferbom bij Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

346
346
'Real Madrid gaat voor megadeal met bod van 120 miljoen'

Real Madrid kent een moeizaam seizoen. De titel lijkt stilaan uit de handen te glippen, waardoor ze ...

119
119
Van Gucht tot kookpunt gebracht met pornoster-onthulling

Een pikante onthulling op het verkeerde veld? Ruben Van Gucht zorgde deze week niet voor opschudding ...

193
193
Albert voorspelt furie bij Anderlecht door één man

Bij RSC Anderlecht waren de ingaande transfers dit seizoen geen geweldig succes. Eén van hen ...

388
388

Meer sportnieuws