Zlatan Ibrahimovic wordt helemaal uitgekotst: "Judas!"

door
Zlatan Ibrahimovic wordt helemaal uitgekotst:

Woensdag werd bekend dat Zlatan Ibrahimovic (38) mede-eigenaar wordt van de Zweedse voetbalclub Hammarby IF. Waar afhankelijk nog gedacht werd, na een opzienbarende Instagram-post, dat Zlatan hier misschien als voetballer aan de slag zou gaan, heeft de markante Zweed een aandeel genomen in de Anschutz Entertainment Group (AEG). Dit wordt hem niet in dank afgenomen door de Malmö-supporters, zij hebben namelijk geprobeerd om zijn standbeeld, die voor het stadion staat, in de brand te steken. 

Ibrahimovic werd geboren in de Zweedse stad Malmö en hij begon hier ook zijn loopbaan. Mede daarom is er op 8 oktober van dit jaar een 3,5 meter hoge bronzen standbeeld van hem onthuld, voor het stadion van Malmö, het Swedbankstadion. Malmö FF en Hammarby IF zijn elkaars concurrenten en dus ligt de samenwerking tussen hem en de club gevoelig. Het beeld was gisteren daarom ook het doelwit voor de Malmö-fans. Zo werd er een blauwe plastic zak over zijn hoofd getrokken, een toilet-bril aan zijn arm gehangen en werd hij beklad met verf. "We kregen een melding dat het standbeeld zou zijn beklad. Er wordt aan gewerkt, meer informatie hebben we op dit moment niet", zo liet politiewoordvoerder Jenny Modin weten aan Futbollskanalen.

De supporters botvierde niet alleen hun frustratie op de sculptuur, ook brachten ze een bezoekje aan zijn woonadres. Op de deur van zijn huis in Stockholm werd de tekst 'Judas' geschreven. Volgens Aftonbladet overweegt de politie om de surveillance rondom het huis van de Zweedse superster op te voeren. Welke maatregelen de politie nog meer gaat nemen wilde, Jari Kalliorinne, namens de politie niet zeggen tegenover Sport Bladet. "Dat zou het doel van de actie weleens kunnen beïnvloeden. De Zweede spits zelf heeft nog niet op het incident gereageerd.

Gewoon een erg domme zet van Zlatan...

Meest recent

'Anderlecht drukt door, maar Man City en Utd op de loer'

Anderlecht trekt sinds de komst van Olivier Renard als technisch directeur volop de kaart van ...

0
0
Vanderbiest hielp KV Mechelen aan verrassende aanwinst

KV Mechelen hoopt dit weekend zijn plaats in de top zes te kunnen behouden, maar daarvoor zal het ...

12
12
'Club Brugge krijgt herkansing bij toptalent'

Club Brugge lijkt weer een bewogen mercato tegemoet te gaan. Het wemelt nu al van de geruchten rond ...

57
57
Chelsea pakt belangrijke zege en mengt zich in titelstrijd

De Engelse titelstrijd zou dit seizoen weleens razend spannend kunnen gaan worden. Daar waar ze de ...

10
10
'Duranville neemt drastische toekomstbeslissing'

De voorbije interlandbreak bracht een opsteker voor de Jonge Duivels, want zij konden nog eens ...

55
55
Schot in roos voor Club: oude bekende doet trio ontploffen

Club Brugge kreeg in de zomer te maken met heel wat belangrijke vertrekkers, maar die werden tot ...

145
145
'Strijd om Mokio is los: grootmacht in polepositie'

Ajax neemt het zaterdagavond in de Eredivisie op tegen Excelsior, maar voor Jorthy Mokio zullen ...

40
40
Renard legt doelstellingen van Anderlecht op tafel

Met een prestigieuze zege tegen Club Brugge leek Anderlecht vlak voor de interlandbreak een grote ...

108
108
Ondanks nieuwe onthullingen: "Ajax moet Overmars kans geven"

Het is de laatste weken weer crisis bij Ajax en dat betekent ook dat er weer druk gespeculeerd wordt ...

27
27
Genk slijpt nieuwe diamant: jonkie apart genomen op training

KRC Genk wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten uit de eigen jeugdopleiding te lanceren. En ...

173
173
Overmars lacht tanden bloot: groot transfernieuws Antwerp

Antwerp FC is bezig aan een behoorlijk tegenvallend seizoen tot dusver. Dat heeft deels te maken met ...

615
615
Lammens slaat heel United met verstomming: Amorim reageert

In de Premier League wil Manchester United maandagavond tegen Everton FC zijn reeks zonder ...

686
686
'Club houdt zich vast: winters miljoenenbod op steunpilaar'

Club Brugge heeft niet de gewoonte om sterkhouders te laten gaan in januari, maar maakte daar in het ...

167
167
"Tegen België op het WK? Zou ik héél vervelend vinden"

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

106
106
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt topaanwinst, transferbom Kane'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

319
319
'Leko krijgt cruciale update uit ziekenboeg AA Gent'

AA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Westerlo. In de stille Kempen wordt het wellicht weer puzzelen ...

114
114
Renard & Hasi spreken klare taal over toekomst bij RSCA

Dankzij een deugddoende zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge dook RSC Anderlecht met een goed ...

123
123
'Hayen hakt knopen door: 2 wissels bij Club Brugge'

"Club Brugge is uit op eerherstel", aldus Nicky Hayen vrijdag op zijn persbabbel. Hoewel in de ...

328
328
Renard doorbreekt stilte: "Dan verlaat ik Anderlecht'

Voor de interlandbreak boekte RSC Anderlecht een fraaie zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge. ...

372
372
'Italië in alle staten: coach ontketent De Ketelaere-rel'

Raffaele Palladino gooit meteen de wetten om bij Atalanta — en precies daar wordt De Ketelaere ...

111
111
Anderlecht en Genk balen: "Beste speler in de Eredivisie"

PSV steekt er ook dit seizoen weer bovenuit in de Nederlandse eerste klasse. De club uit Eindhoven ...

112
112
Heropenen AA Gent en Westerlo pikant transferdossier?

AA Gent en KVC Westerlo kennen voorlopig een wisselvallig seizoen. Afgelopen zomer kwam het bijna ...

142
142
Hasi verklapt gemiste toptransfer: "Was in de zomer te duur"

RSC Anderlecht zocht afgelopen zomer naar versterking en vond die ook, maar op bepaalde posities is ...

255
255
Renard slaat hard terug: "Klein van hem"

Ongeveer een jaar geleden werd Olivier Renard aangesteld als sportief directeur bij RSC Anderlecht. ...

190
190
Noodlot slaat toe bij Antwerp: "En nu dit ... echt zonde"

meAntwerp FC staat in de komende weken voor een lastig programma en dat terwijl de club zo snel ...

179
179

Meer sportnieuws