Lukaku maakt Italiaanse pers helemaal gek: "Monsterlijke prestatie"

1105 stemmen
Lukaku maakt Italiaanse pers helemaal gek:

Romelu Lukaku was woensdag de grote man in de overwinning van Inter Milan bij Slavia Praag. Althans, mede. Want ook spitsbroer Lautaro Martinez was weer in goede doen. De Argentijn zorgde voor twee fraaie doelpunten. Echter wél tweemaal op al even fraaie assist van Lukaku.

Daarenboven tekende die ook zelf nog voor een doelpunt én werden er zelfs nog twee doelpunten van de Duivel afgekeurd. Na zo’n prestatie spreekt het dan ook voor zich dat Big Rom heel wat lof krijgt in de Italiaanse pers. In Gazzetta dello Sport klink dat als volgt: “Monsterlijke prestatie, met twee knappe assists op Martinez als orgelpunt. Nog twee doelpunten afgekeurd door de VAR, nog eens tegen de lat. En dan weten dat hij de vorige wedstrijden in de CL niet had kunnen scoren. Een reus die de kracht overbrengt op zijn ploeggenoten.”

Ook bij Calciomercato spaarden ze hun lof voor Lukaku niet. Hij kreeg een rapport van 8,5 op tien, en was daarmee mede man van de match, met Lautaro Martinez: “Na het openingskwartier drukte Lukaku op het gaspedaal. Hij speelde met een zekere woede in zijn lichaam. En zijn daverende prestatie bleef doorgaan, met nog een doelpunt en een tweede sublieme assist op Martinez. Hij moest ontploffen in de Champions League, wél, hij deed veel meer dan dat.

Het Italiaanse medium had daarnaast ook nog woorden van loof voor het duo Lukaku-Martinez: “Een koningskoppel dat nu ook in de Champions League elkaar heeft gevonden. Ze zoeken elkaar, ademen, voelen elkaar. Zelfs geblinddoekt. Die twee lijken geboren om samen te spelen, zoals Vialli en Mancini, Del Piero en Trezeguet of Yorke en Cole.

LEES OOK: 'Club Brugge wil stunten met 37-jarige 'wereldster''

Wordt hij dit seizoen topschutter in Italië?

Meest recent

'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Vincent Kompany wil komend seizoen met Bayern München een gooi doen naar de Champions ...

8
8
'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

129
129
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

63
63
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

35
35
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

303
303
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

35
35
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

238
238
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

583
583
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

389
389
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

122
122
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

935
935
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

171
171
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

73
73
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

579
579
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

216
216
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

466
466
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

228
228
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

265
265
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

1173
1173
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

608
608
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

329
329
Meteen prijzen voor Anderlecht? Vitor Bruno reageert

Het was een beetje een eerste schooldag voor Anderlecht donderdagmiddag. Met Vitor Bruno stond de ...

287
287
'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

Het wordt uitkijken wat de drie nieuwkomers het komende seizoen de Jupiler Pro League kunnen ...

151
151
Sibierski wuift kritiekpunt op Vitor Bruno weg

Anderlecht heeft veel geduld moeten oefenen, maar deze week heeft het eindelijk zijn nieuwe trainer ...

168
168
'Niet enkel Sels en Sommer: Club denkt aan straffe rentree'

Wie wordt volgend seizoen de eerste doelman van Club Brugge? Dat is de grote vraag na het pensioen ...

662
662

Meer sportnieuws