Wolf: "Salzburg was een maatje te groot"

door
Wolf:

KRC Genk kreeg geen voet aan de grond tegen RB Salzburg en de Limburgers werden overklast door de Oostenrijkers. Trainer Hannes Wolf was achteraf ook niet al te zwaar teleurgesteld, omdat hij de waarde van de tegenstander kende.

"Het is mijn taak om de spelers opnieuw fris en vol energie te krijgen voor de wedstrijd van zaterdag tegen Sint-Truiden. Ik weet hoe belangrijk dat is voor iedereen binnen de club. Ik zal geen vleugels krijgen na een zege, net zomin ik zal wenen na een nederlaag. Salzburg was een maatje te groot, dat is gewoon de realiteit", zei hij aan Het Laatste Nieuws.

"Uiteindelijk moet je concluderen dat Salzburg gewoon sterker was. Dat is absoluut geen schande. Dit is een ploeg die al vier jaar samenspeelt. Op één speeldag van het einde strijden ze met Liverpool en Napoli voor de kwalificatie, dat zegt genoeg."

Eens met Wolf?

Meest recent

Fans Anderlecht viseren Renard en Hasi: "Topbeleid…"

Bij RSC Anderlecht hebben ze Cedric Hatenboer uitgeleend aan Telstar. Het is heel opvallend dat er ...

4
4
'Transferbom in de maak: Messi terug naar Europa'

De wintermercato is net van start gegaan en dus kan er in de komende maanden nog heel veel gaan ...

14
14
Smaakmaker Club speelt zich in de kijker: "Hij verdient lof"

Club Brugge reisde vorig weekend af naar Marbella om zich daar voor te bereiden op de tweede helft ...

39
39
Brys verrast met uitspraak over toekomst bij Kameroen

Kameroen plaatste zich zondagavond voor de kwartfinale van de Africa Cup door het Zuid-Afrika van ...

38
38
Leko voorspelt toptransfer voor twee spelers bij Club

Club Brugge brengt deze week door onder de Spaanse zon, want in Marbella werken ze aan de ...

83
83
Euvrard legt transferplannen Standard op tafel

De strijd om de zesde plaats en het bijhorende laatste ticket voor de Champions' Play-Off belooft de ...

58
58
Van den Bergh beslist over verderzetten exotisch avontuur

Vorige zomer nam de carrière van Jan Van den Bergh een zeer verrassende wending. De 31-jarige ...

20
20
'Antwerp moet wintertarget van lijstje schrappen'

Het wordt uitkijken naar wat Antwerp deze winter op de mercato zal doen. De Great Old maakte in ...

147
147
'Man Utd zoekt coach: eerste 4 kandidaten bekend'

De eerste dagen van 2026 blijken niet al te prettig voor trainers in de Premier League. Op ...

236
236
'AA Gent grijpt naast eerste winteraanwinst'

AA Gent vertoeft momenteel net als vele andere eersteklassers in Spanje om zich klaar te stomen voor ...

172
172
TRANSFERUURTJE: 'Duranville terug naar Anderlecht, Vanzeir weg bij Gent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

413
413
Man City tegen de touwen: Guardiola haalt ferm uit

Manchester City kreeg weer een ferme uppercut in de Premier League. Chelsea wist in het slot nog ...

97
97
Belgische clubs opgelet: Rode Duivel flirt met transfer

De wintermercato is vol aan de gang en verschillende spelers zoeken naar een oplossing. Zo zijn er ...

131
131
Lammens schrikt: Man Utd gooit Amorim per direct op straat

De bom is ontploft bij Manchester United. Daags na het puntenverlies tegen Leeds United, heeft de ...

226
226
'Anderlecht krijgt cruciaal nieuws over terugkeer Duranville'

RSC Anderlecht wordt gelinkt aan een behoorlijk spectaculaire transfer. Volgens Duitse bronnen mikt ...

484
484
Details Gouden Schoen bekend: VTM zorgt voor enorme schok

Aanstaande zondag vindt het 72ste Gala van de Gouden Schoen plaats. Maar de uitreiking van de ...

884
884
Done deal: Anderlecht kondigt eerste wintertransfer aan

Terwijl de spelers van RSC Anderlecht momenteel de tweede seizoenshelft voorbereiden op Spaanse ...

476
476
'Real flikt het weer: wereldster transfervrij naar Madrid'

Real Madrid wist de voorbije jaren heel wat topspelers op transfervrije basis binnen te halen. En ...

234
234
'De Mil weet genoeg: vijftal moet weg bij AA Gent'

Bij KAA Gent is de voorbereiding op de tweede seizoenshelft begonnen. Coach Rik De Mil en zijn ...

391
391
Vermant nu al zeker: "Als híj́ de Gouden Schoen niet wint ..."

Aanstaande zondag wordt de Gouden Schoen uitgereikt. Hoewel hij in het voorbije kalenderjaar voor ...

335
335
Luke Littler met verstomming geslagen door Rode Duivel

In Alexandra Palace kwam zaterdagavond een einde aan een spetterend WK Darts. De winnaar konden de ...

202
202
'Masterplan Anderlecht: ruwe diamant wordt klaargestoomd'

Bij RSC Anderlecht loopt er nog héél veel talent rond op Neerpede. De Brusselaars ...

262
262
'Premier League zet Club Brugge op jackpot'

Club Brugge verkocht de afgelopen jaren zeer goed. Eén van die spelers doet het nu zeer goed ...

560
560
'Bologna speurt rond en komt uit bij Belgische topclub'

Bij Bologna hebben ze altijd de Belgische spelersmarkt goed in de gaten gehouden. De Italiaanse club ...

106
106
Hommeles bij Manchester United: Amorim zorgt voor onrust

Zijn de dagen van Ruben Amorim als manager van Manchester United geteld? Het begint er steeds meer ...

98
98

Meer sportnieuws