Mysterie ontrafeld: Zlatan wordt co-eigenaar Hammarby

211 stemmen
Mysterie ontrafeld: Zlatan wordt co-eigenaar Hammarby

De transfersoap rond Zlatan Ibrahimovic zou wel eens tot een einde kunnen zijn gekomen. Op Instagram deelde de Zweedse sterspeler immers een video met een shirtje van de Zweedse club Hammarby IF met daarop zijn naam. Al blijft het voorlopig afwachten op een officiële bevestiging van een mogelijke transfer, het is niet de eerste keer dat Zlatan iedereen op een dwaalspoor zet met dergelijke berichten.


De toekomst van de spits bedaart al een tijdje de gemoederen, maar nu zou Zlatan dus kiezen voor een terugkeer naar het geboorteland. Al blijft het wachten op een officiële bevestiging. Het gebeurde namelijk al vaker dat Ibrahimovic zijn volgers op een verkeerd spoor zette. Onlangs leek hij bijvoorbeeld een terugkeer naar La Liga aan te kondigen, maar toen bleek het reclame voor een gokbedrijf te zijn. Ook nu is het niet uitgesloten dat het om een zakelijke overeenkomst met Hammarby gaat.

UPDATE 27/11
Het mysterie is een dag later alweer ontrafeld. Zlatan gaat niet als speler aan de slag bij Hammarby, maar de spits wordt wel co-eigenaar van de club. Hammarby maakte dit keer zelf het nieuws bekend dat de superster 25 procent van de aandelen heeft gekocht. "Het is een fantastische club. Ik heb de fans en de club altijd leuk gevonden en ben onder de indruk wat ze de laatste jaren op en buiten het veld gepresteerd hebben", reageert hij op de clubwebstek.

Wat deze nieuwe functie betekent voor zijn spelerscarrière is niet bekend. Het lijkt onwaarschijnlijk dat hij zich aan een rol als speler-eigenaar zal wagen, maar met Zlatan weet je natuurlijk nooit. Ondertussen blijven verschillende andere clubs nog steeds achter zijn handtekening hengelen.

LEES OOK: Zetterberg stuurt Anderlecht stevige waarschuwing

Denkt u dat de combinatie speler-eigenaar zou werken?

Meest recent

Club Brugge pakt uit met fraai nieuw uitshirt

Club Brugge heeft nog een dikke week voor zijn eerste officiële opdracht van het nieuwe ...

10
10
Sterkhouder bezorgt Union opsteker: "Ik wil blijven"

Union heeft zich deze zomer al fors versterkt, want het wou anticiperen op nog maar eens een ...

14
14
'Ingrijpende aankondiging over toekomst Doku op komst'

De verwachting was dat Jérémy Doku één van de sterren van het WK zou ...

47
47
Essevee weet gegeerde jeugdinternational te strikken

Zulte Waregem heeft deze zomer al goed geboerd op de transfermarkt. Het wist al 5,5 miljoen euro te ...

27
27
Thorup niet tevreden na pandoering: tijd voor actie

Racing Genk verloor kansloos met 4-0 van AZ. Dat moet toch beter en dat weer de nieuwe coach Jess ...

316
316
Bruno maakt keuze: dure vogel kind van de rekening

RSC Anderlecht geeft om 19u Hammarby partij. Het wordt interessant om te zien wie Vitor Bruno aan de ...

245
245
De Mil geeft transferplannen van AA Gent prijs

AA Gent moet Europees aan de bak, maar trainer Rik De Mil weet ook dat zijn team nog niet klaar is. ...

129
129
Aster Nzeyimana en Lize Feryn delen enorm heuglijk nieuws

Na een lange periode vol hoop, verdriet en opnieuw hoop is het geluk eindelijk compleet. Lize Feryn ...

29
29
'Anderlecht wil ervaren WK-ganger naar Lotto Park halen'

Anderlecht heeft nog nood aan heel wat versterking. Ook achteraan moet er nog een kwaliteitsinjectie ...

409
409
Club Brugge gaat voor straffe stunt: zelfs 12M volstaat niet

Club Brugge heeft een opvallende transfer in het vizier. Eerder lag er al 12 miljoen euro op tafel ...

815
815
‘Leegloop Union SG: miljoenenbod op David’

Union SG gaat deze mercato weer een resem spelers verliezen. Christian Burgess is al naar AA Gent, ...

85
85
Anderlecht deelt gigantisch goed nieuws mee

RSC Anderlecht is een gigantisch grote club in België, maar de laatste jaren draait het ...

522
522
JPL-club mikt hoog: "Grote club worden in België"

Union SG kwam de afgelopen jaren er als extra topclub bij, al moesten AA Gent en Royal Antwerp FC ...

324
324
Plots weelde voor Bruno: wie wint het pleit?

RSC Anderlecht neemt het om 19u op tegen Hammarby. De Brusselaars staan onder stevige druk, want ...

273
273
'Plan B voor Van Bommel: shortlist Rode Duivels lekt uit'

De officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat Mark van Bommel ...

354
354
'Klopjacht op Karetsas: De Condé rolt spierballen'

KRC Genk staat niet alleen op het punt om zijn inkomend record te verpulveren, ook op uitgaand vlak ...

231
231
'Bruno schudt elftal door mekaar: frisse wind bij RSCA'

Donderdag staat Vitor Bruno voor zijn vuurdoop als coach van RSC Anderlecht. In de tweede voorronde ...

387
387
'Makelaar bevestigt: Club op zucht van knaltransfer'

Club Brugge vertrok woensdag op zomerstage naar Rennes. Voorlopig stapten er met Yann Sommer, ...

609
609
Peter Vandenbempt laat tranen rollen: "Het laatste woord..."

Na een maand vol voetbal, duizenden kilometers en 104 wedstrijden is ook voor Peter Vandenbempt het ...

422
422
De Mil onthult één dilemma: "Moeten creatief zijn"

AA Gent moet meteen vol aan de bak in zijn eerste officiële opdracht van het nieuwe seizoen. ...

69
69
Eerst pak slaag, dan transferdeal voor Genk?

KRC Genk is dezer dagen zeer druk in de weer. Niet alleen met de voorbereiding op het nieuwe ...

864
864
Vitor Bruno zet Anderlecht op scherp voor debuut

Donderdagavond begint het seizoen van Anderlecht officieel. In de tweede voorronde van de Europa ...

402
402
Westerlo pakt uit met eenmalige Rode Duivel

Bij Westerlo zagen ze deze zomer al een pak sterkhouders vertrekken. 't Kuipje liep vrijwel helemaal ...

61
61
'Straffe transfer op komst voor De Keersmaecker'

In eigen land kon Brian De Keersmaecker niet doorbreken, maar in het buitenland is de middenvelder ...

58
58
Unieke kans voor Antwerp: oude bekende plots vrij

Voor Antwerp blijft het een zeer moeizame transferzomer. De club werd wekenlang gegijzeld door de ...

632
632

Meer sportnieuws