Mysterie ontrafeld: Zlatan wordt co-eigenaar Hammarby

door
Mysterie ontrafeld: Zlatan wordt co-eigenaar Hammarby

De transfersoap rond Zlatan Ibrahimovic zou wel eens tot een einde kunnen zijn gekomen. Op Instagram deelde de Zweedse sterspeler immers een video met een shirtje van de Zweedse club Hammarby IF met daarop zijn naam. Al blijft het voorlopig afwachten op een officiële bevestiging van een mogelijke transfer, het is niet de eerste keer dat Zlatan iedereen op een dwaalspoor zet met dergelijke berichten.


De toekomst van de spits bedaart al een tijdje de gemoederen, maar nu zou Zlatan dus kiezen voor een terugkeer naar het geboorteland. Al blijft het wachten op een officiële bevestiging. Het gebeurde namelijk al vaker dat Ibrahimovic zijn volgers op een verkeerd spoor zette. Onlangs leek hij bijvoorbeeld een terugkeer naar La Liga aan te kondigen, maar toen bleek het reclame voor een gokbedrijf te zijn. Ook nu is het niet uitgesloten dat het om een zakelijke overeenkomst met Hammarby gaat.

UPDATE 27/11
Het mysterie is een dag later alweer ontrafeld. Zlatan gaat niet als speler aan de slag bij Hammarby, maar de spits wordt wel co-eigenaar van de club. Hammarby maakte dit keer zelf het nieuws bekend dat de superster 25 procent van de aandelen heeft gekocht. "Het is een fantastische club. Ik heb de fans en de club altijd leuk gevonden en ben onder de indruk wat ze de laatste jaren op en buiten het veld gepresteerd hebben", reageert hij op de clubwebstek.

Wat deze nieuwe functie betekent voor zijn spelerscarrière is niet bekend. Het lijkt onwaarschijnlijk dat hij zich aan een rol als speler-eigenaar zal wagen, maar met Zlatan weet je natuurlijk nooit. Ondertussen blijven verschillende andere clubs nog steeds achter zijn handtekening hengelen.

LEES OOK: Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand

Denkt u dat de combinatie speler-eigenaar zou werken?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

53
53
'Topdeal Club Brugge: AS Roma klopt aan'

Bij Club Brugge gaat er heel veel volk vertrekken. De Bruggelingen zullen héél wat ...

2
2
Anderlecht: deze kern heeft nog toekomst in Brussel

RSC Anderlecht verloor kansloos van Club Brugge. De afgelopen week waren er plots lijstjes over ...

15
15
Kompany scherp voor spelleiding: "Dit zag ik niet, hoor"

Bayern München speelde 1-1 tegen PSG, dat in de heenmatch met 5-4 won in Parijs. De Duitse ...

25
25
POLL⎜Arsenal of PSG: Wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud. Op 30 mei zullen Paris Saint-Germain en Arsenal FC ...

59
59
Nieuwe beelden duiken op: Kompany en co genekt door vierde ref

Vincent Kompany zal nog minstens een jaartje moeten wachten op de eindzege in de Champions League. ...

204
204
Lukaku terug naar Anderlecht: makelaar speelt open kaart

Datt Romelu Lukaku op weg is naar de uitgang bij SSC Napoli lijkt wel duidelijk na de recente ...

82
82
Géén treble Kompany: PSG naar UCL-finale na markante penaltyfase

Het is dan toch Paris Saint-Germain dat op zaterdag 30 mei Arsenal FC zal bekampen in de finale van ...

84
84
Dé fase in Bayern-PSG: Sonck en Alderweireld vellen verdict

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

135
135
'Sibierski krijgt meteen transfertaak bij RSCA-aanstelling'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

244
244
Kompany wordt compleet gek: Bayern geflikt tegen PSG?

Woensdagavond was het weer likkebaardend uitkijken naar de return in de halve finales van de ...

165
165
'Hard gelag voor Noa Lang: wééral nieuwe transfer'

Na een moeizame periode bij SSC Napoli, kreeg Noa Lang in januari een reddingsboei toegeworpen ...

212
212
'Tzolis krijgt ultieme revanche Gouden Schoen-debacle'

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

404
404
'Bom ontploft bij Real: sterren clashen brutaal op training'

Aanstaande zondag kan FC Barcelona zich mathematisch tot landskampioen kronen, uitgerekend op eigen ...

228
228
"Hier spreekt men decennia over" - ophef na Arsenal-Atlético

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

279
279
'Barça beslist: schokkende transfer met Club Brugge'

Barça wil hem koste wat kost binnenhalen, maar Club Brugge denkt er niet aan om hem te laten ...

576
576
Opvallende transformatie bij Lommel: "Op lange termijn..."

Lommel mag nog steeds dromen van promotie naar de Jupiler Pro League. Het moet daarvoor zaterdag op ...

122
122
Amuzu en RSCA Futures-speler straks naar WK?

De voorbije maanden switchten al tal van Belgische spelers naar een ander land. Met het WK in ...

40
40
'Garcia tovert straf wit konijn uit de hoed voor WK'

De tijd dringt stilaan voor Rudi Garcia om knopen door te hakken voor het WK, want ten laatste op 1 ...

225
225
'Alles op bekerfinale: Anderlecht spaart 2 sterkhouders'

Anderlecht kreeg vorig weekend een nieuwe tik met een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Het blijft ...

221
221
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk beginnen werken aan volgend seizoen, want met Antoine Sibierski ...

150
150
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

62
62
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

196
196
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

47
47
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

157
157
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

640
640

Meer sportnieuws