Mysterie ontrafeld: Zlatan wordt co-eigenaar Hammarby

door
Mysterie ontrafeld: Zlatan wordt co-eigenaar Hammarby

De transfersoap rond Zlatan Ibrahimovic zou wel eens tot een einde kunnen zijn gekomen. Op Instagram deelde de Zweedse sterspeler immers een video met een shirtje van de Zweedse club Hammarby IF met daarop zijn naam. Al blijft het voorlopig afwachten op een officiële bevestiging van een mogelijke transfer, het is niet de eerste keer dat Zlatan iedereen op een dwaalspoor zet met dergelijke berichten.


De toekomst van de spits bedaart al een tijdje de gemoederen, maar nu zou Zlatan dus kiezen voor een terugkeer naar het geboorteland. Al blijft het wachten op een officiële bevestiging. Het gebeurde namelijk al vaker dat Ibrahimovic zijn volgers op een verkeerd spoor zette. Onlangs leek hij bijvoorbeeld een terugkeer naar La Liga aan te kondigen, maar toen bleek het reclame voor een gokbedrijf te zijn. Ook nu is het niet uitgesloten dat het om een zakelijke overeenkomst met Hammarby gaat.

UPDATE 27/11
Het mysterie is een dag later alweer ontrafeld. Zlatan gaat niet als speler aan de slag bij Hammarby, maar de spits wordt wel co-eigenaar van de club. Hammarby maakte dit keer zelf het nieuws bekend dat de superster 25 procent van de aandelen heeft gekocht. "Het is een fantastische club. Ik heb de fans en de club altijd leuk gevonden en ben onder de indruk wat ze de laatste jaren op en buiten het veld gepresteerd hebben", reageert hij op de clubwebstek.

Wat deze nieuwe functie betekent voor zijn spelerscarrière is niet bekend. Het lijkt onwaarschijnlijk dat hij zich aan een rol als speler-eigenaar zal wagen, maar met Zlatan weet je natuurlijk nooit. Ondertussen blijven verschillende andere clubs nog steeds achter zijn handtekening hengelen.

Denkt u dat de combinatie speler-eigenaar zou werken?

Meest recent

Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

22
22
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

32
32
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

184
184
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

264
264
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

36
36
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

181
181
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

432
432
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

126
126
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

173
173
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

271
271
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

281
281
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

341
341
Renard ontslagen: Bornauw & co trekken meteen door

RSC Anderlecht staat nog maar eens in brand. Het is duidelijk dat het wanbeleid van de afgelopen ...

498
498
KRC Genk op oorlogspad: Heymans waarschuwt concurrentie

KRC Genk won oververdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers blijven zo meedoen voor de top ...

167
167
'Renard gaf twee spelers veeg uit de pan'

RSC Anderlecht verloor in een week tijd van Standard, Royal Antwerp FC en KRC Genk. Enkel op ...

283
283
Anderlecht grijpt in: Renard per direct op straat gezet

Een week na het ontslag van hoofdcoach Besnik Hasi, heeft RSC Anderlecht opnieuw stevig ingegrepen. ...

475
475
Still kiest exit: Anderlecht zonder hoofdcoach naar Bosuil?

Aanstaande donderdag staat RSC Anderlecht voor de levensbelangrijke terugmatch in de halve finales ...

372
372
12 op 12 voor United: Engelse pers ziet één foutje Lammens

Manchester United is onder het bewind van caretaker Michael Carrick bezig aan een sterke reeks. ...

189
189
Anderlecht genekt door VAR? Oud-ref dient Still van antwoord

RSC Anderlecht ging zondagmiddag redelijk kansloos onderuit op het veld van KRC Genk. Maar volgens ...

412
412
'Anderlecht speelt met vuur: topkandidaat is tijdbom'

Bij RSC Anderlecht tikt de klok: de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi sleept aan en de ...

329
329
KRC Genk helemaal terug? Hayen trekt conclusie

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

193
193
Open oorlog in Genk-Anderlecht: "Dat is geen respect"

KRC Genk heeft zondagmiddag indruk gemaakt met een sterke prestatie én overwinning tegen RSC ...

724
724
'Club speelt steunpilaar kwijt: ook Tottenham klopt aan'

Nog anderhalve week te gaan en Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen ...

275
275
Kritieke week Anderlecht: nieuwe coach en twéé vertrekkers?

RSC Anderlecht staat andermaal voor een cruciale week. In de bekermatch op Antwerp en het ...

363
363
KV Mechelen smult van nieuw koningskoppel

De droom van KV Mechelen om Play-Off I te halen, leek de voorbije weken uiteen te spatten. ...

300
300

Meer sportnieuws