Mourinho biedt publiekelijk excuses aan: "Niet makkelijk voor hem"

247 stemmen
Mourinho biedt publiekelijk excuses aan:

Tottenham Hotspur zorgde dinsdagavond voor een spectaculaire comeback tegen Olympiakos. Al na enkele minuten stonden de Spurs met 0-2 achter, maar uiteindelijk werd met 4-2 gewonnen. Dat was deels te danken aan een ingreep van José Mourinho: nog voor rust haalde hij Eric Dier naar de kant en bracht hij met Christian Eriksen extra aanvallend vermogen in.


En die wissel viel 'The Humble One' blijkbaar zwaar. Op de persbabbel achteraf bood hij zelfs openlijk zijn excuses aan. "Ik wil graag publiekelijk doen wat ik net in de kleedkamer ook heb gedaan: mijn excuses aanbieden aan Eric. Dat was voor mij het moeilijkste moment van de avond, ik moest kiezen tussen hem en Harry Winks. Een moeilijke keuze. Met die wissel deed ik de speler pijn, maar ook mezelf. Ik ben blij dat hij het begreep, het is niet persoonlijk. Het is niet makkelijk. Niet voor hem, maar ook niet voor de staf", klonk het in de Engelse pers.

Mourinho liet zich nog meer van zijn beste kant zien. Zo ging hij een ballenjongen persoonlijk bedanken voor diens snelle reactie die leidde tot de gelijkmaker. "Ik hou van slimme ballenjongens, zoals ik zelf in het verleden óók was. Ik was echt een briljante ballenjongen. En dit ventje was ook briljant. Hij leest het spelletje, hij snapt het, en gaf een goede assist. Een belangrijk moment voor hem, dit zal hij nooit meer vergeten. Ik wilde hem na de wedstrijd naar de kleedkamer halen, om met ons feest te vieren, maar hij was verdwenen."

LEES OOK: Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Denkt u dat Tottenham opnieuw de CL-finale kan halen?

Meest recent

Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

41
41
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

348
348
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

118
118
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

177
177
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

51
51
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

575
575
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

363
363
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

112
112
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

369
369
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

385
385
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

61
61
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

83
83
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

153
153
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

49
49
'Anderlecht vangt minder dan gehoopt voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

433
433
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

430
430
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

128
128
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Hasi, Kompany gooit grote naam buiten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

233
233
Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Het WK staat op het punt te ontploffen. Voor de Rode Duivels is het nog even wachten op de ...

146
146
Degryse zet druk op Duivelse 'jokers' vlak voor WK

Het WK 2026 gaat vanavond van start. De openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika zal het ...

66
66
Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

RSC Anderlecht neemt definitief afscheid van Keisuke Goto. De Japanner kwam in 2024 op huurbasis ...

576
576
Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

129
129
Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

139
139
Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

KRC Genk heeft er een zeer woelig seizoen opzitten. Het slaagde er niet in de top zes te halen en ...

175
175
Marokko slikt enorme dubbele domper voor WK

Vier jaar geleden was Marokko nog dé sensatie van het WK door als eerste Afrikaanse land ooit ...

164
164

Meer sportnieuws