Mourinho biedt publiekelijk excuses aan: "Niet makkelijk voor hem"

247 stemmen
Mourinho biedt publiekelijk excuses aan:

Tottenham Hotspur zorgde dinsdagavond voor een spectaculaire comeback tegen Olympiakos. Al na enkele minuten stonden de Spurs met 0-2 achter, maar uiteindelijk werd met 4-2 gewonnen. Dat was deels te danken aan een ingreep van José Mourinho: nog voor rust haalde hij Eric Dier naar de kant en bracht hij met Christian Eriksen extra aanvallend vermogen in.


En die wissel viel 'The Humble One' blijkbaar zwaar. Op de persbabbel achteraf bood hij zelfs openlijk zijn excuses aan. "Ik wil graag publiekelijk doen wat ik net in de kleedkamer ook heb gedaan: mijn excuses aanbieden aan Eric. Dat was voor mij het moeilijkste moment van de avond, ik moest kiezen tussen hem en Harry Winks. Een moeilijke keuze. Met die wissel deed ik de speler pijn, maar ook mezelf. Ik ben blij dat hij het begreep, het is niet persoonlijk. Het is niet makkelijk. Niet voor hem, maar ook niet voor de staf", klonk het in de Engelse pers.

Mourinho liet zich nog meer van zijn beste kant zien. Zo ging hij een ballenjongen persoonlijk bedanken voor diens snelle reactie die leidde tot de gelijkmaker. "Ik hou van slimme ballenjongens, zoals ik zelf in het verleden óók was. Ik was echt een briljante ballenjongen. En dit ventje was ook briljant. Hij leest het spelletje, hij snapt het, en gaf een goede assist. Een belangrijk moment voor hem, dit zal hij nooit meer vergeten. Ik wilde hem na de wedstrijd naar de kleedkamer halen, om met ons feest te vieren, maar hij was verdwenen."

LEES OOK: 'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Denkt u dat Tottenham opnieuw de CL-finale kan halen?

Meest recent

Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

9
9
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

83
83
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

21
21
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

236
236
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

243
243
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

309
309
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

121
121
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

92
92
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

156
156
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

726
726
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

433
433
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

361
361
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

39
39
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

263
263
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

45
45
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

36
36
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

754
754
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

587
587
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

128
128
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

360
360
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

88
88
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

457
457
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

391
391
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

161
161
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

155
155

Meer sportnieuws