TRANSFERUURTJE: 'Koude douche Anderlecht, Zlatan verbaast iedereen'

door
TRANSFERUURTJE: 'Koude douche Anderlecht, Zlatan verbaast iedereen'

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow gericht. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht heeft zijn slag dan toch thuis gehaald in het dossier rond Albert Sambi Lokonga. Het goudhaantje ondertekende een nieuwe verbeterde verbintenis tot en met 2023 bij Paars-Wit. Voor komende wintermercato ziet het er wel somber uit. Volgens Het Laatste Nieuws zijn er amper financiële middelen beschikbaar om zich te versterken. Ook de definitieve overname van Nacer Chadli is volgens de krant onhaalbaar. En dat zou een koude douche betekenen voor de recordkampioen.

STVV is de volgende eersteklasser die op zoek mag naar een nieuwe trainer. De Kanaries kondigden maandagavond aan dat de samenwerking met Marc Brys, en diens volledige staf, werd stopgezet. Wie hem moet opvolgen is voorlopig niet geweten. Marc Wilmots wordt hier en daar genoemd, maar het is aannemelijker dat de nieuwe coach uit de Japanse stal komt.

BUITENLAND
Zlatan Ibrahimovic heeft opnieuw voor commotie gezorgd in verband met zijn toekomstige club. Op Instagram deelde de Zweedse sterspeler immers een video met een shirtje van de Zweedse club Hammarby IF met daarop zijn naam. Al blijft het voorlopig afwachten op een officiële bevestiging van een mogelijke transfer, mogelijk gaat het gewoon om een reclamestunt.

Christian Eriksen gaat binnenkort een spannende periode in. Hij wil zijn contract bij Tottenham niet verlengen en vanaf januari mag de Deense spelmaker onderhandelen met geïnteresseerde clubs. Het is een publiek geheim dat Real Madrid in de race is, maar er dienen zich meer opties aan. Volgens Corriere dello Sport is de kans aanwezig dat Juventus zich definitief in de strijd gaat mengen.

De Italiaanse aanvaller Mario Balotelli leeft momenteel in onmin met Fabio Grosso, zijn coach bij Brescia. De aanvaller zat afgelopen weekend niet in de kern wegens een gebrek aan inzet en een vertrek in januari lijkt na een half seizoen al aanstaande. Er is alvast interesse in het enfant terrible. Zo zouden Toronto FC en Galatasaray de Italiaanse aanvaller graag zien komen.

LEES OOK: Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand

Anderlecht moet zijn transferplannen vooral richten op volgend seizoen ...

Meest recent

Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

8
8
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

28
28
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

20
20
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

170
170
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

100
100
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

355
355
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

148
148
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

180
180
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

408
408
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

650
650
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

290
290
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

626
626
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

120
120
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

357
357
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

561
561
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

45
45
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

516
516
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

61
61
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

256
256
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

412
412
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

564
564
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

149
149
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

322
322
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

332
332
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

192
192

Meer sportnieuws