TRANSFERUURTJE: 'Koude douche Anderlecht, Zlatan verbaast iedereen'

door
TRANSFERUURTJE: 'Koude douche Anderlecht, Zlatan verbaast iedereen'

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow gericht. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht heeft zijn slag dan toch thuis gehaald in het dossier rond Albert Sambi Lokonga. Het goudhaantje ondertekende een nieuwe verbeterde verbintenis tot en met 2023 bij Paars-Wit. Voor komende wintermercato ziet het er wel somber uit. Volgens Het Laatste Nieuws zijn er amper financiële middelen beschikbaar om zich te versterken. Ook de definitieve overname van Nacer Chadli is volgens de krant onhaalbaar. En dat zou een koude douche betekenen voor de recordkampioen.

STVV is de volgende eersteklasser die op zoek mag naar een nieuwe trainer. De Kanaries kondigden maandagavond aan dat de samenwerking met Marc Brys, en diens volledige staf, werd stopgezet. Wie hem moet opvolgen is voorlopig niet geweten. Marc Wilmots wordt hier en daar genoemd, maar het is aannemelijker dat de nieuwe coach uit de Japanse stal komt.

BUITENLAND
Zlatan Ibrahimovic heeft opnieuw voor commotie gezorgd in verband met zijn toekomstige club. Op Instagram deelde de Zweedse sterspeler immers een video met een shirtje van de Zweedse club Hammarby IF met daarop zijn naam. Al blijft het voorlopig afwachten op een officiële bevestiging van een mogelijke transfer, mogelijk gaat het gewoon om een reclamestunt.

Christian Eriksen gaat binnenkort een spannende periode in. Hij wil zijn contract bij Tottenham niet verlengen en vanaf januari mag de Deense spelmaker onderhandelen met geïnteresseerde clubs. Het is een publiek geheim dat Real Madrid in de race is, maar er dienen zich meer opties aan. Volgens Corriere dello Sport is de kans aanwezig dat Juventus zich definitief in de strijd gaat mengen.

De Italiaanse aanvaller Mario Balotelli leeft momenteel in onmin met Fabio Grosso, zijn coach bij Brescia. De aanvaller zat afgelopen weekend niet in de kern wegens een gebrek aan inzet en een vertrek in januari lijkt na een half seizoen al aanstaande. Er is alvast interesse in het enfant terrible. Zo zouden Toronto FC en Galatasaray de Italiaanse aanvaller graag zien komen.

LEES OOK: Lapoussin verrast vriend en vijand met nieuwe werkgever

Anderlecht moet zijn transferplannen vooral richten op volgend seizoen ...

Meest recent

Tedesco in ziekenhuis opgenomen: pakkende details bekend

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

9
9
Rits kwijnt weg bij Anderlecht: einde lijdensweg in zicht

Hoewel hij in de voorbije seizoenen behoorlijk wat minuten maakte, werd Mats Rits afgelopen zomer ...

112
112
DAZN-soap níét voorbij: grote ongerustheid bij Belgische clubs

De Belgische profclubs verzamelden woensdag op de burelen van de Pro League. Tijdens de meeting ...

190
190
'Pérez drukt stempel: grote naam kandidaat-trainer Real'

Real Madrid heeft enkele mindere resultaten achter de rug in La Liga en zag FC Barcelona weer vier ...

56
56
Club Brugge boort ware goudmijn aan: dríé nieuwe jackpots

Club Brugge kan al enkele seizoenen lang uitstekende financiële cijfers voorleggen. Grotendeels ...

444
444
Antwerp aangemaand tot transferactie: "In deze vorm ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

229
229
Waagt Anderlecht stuntdeal met transfergenie uit JPL?

Anderlecht moet knopen doorhakken. Paars-wit zoekt een nieuwe technisch directeur en wil eindelijk ...

263
263
'Enorme flop: Celtic stuurt JPL-aanwinst alweer door'

De Schotse topclubs richtten in de voorbije mercato's graag hun pijlen op de Belgische markt. ...

86
86
'Antwerp krijgt nieuwe tegenvaller voor cruciale trip'

Antwerp heeft vorig weekend een belangrijke zege geboekt door STVV toch wel verrassend met 1-0 te ...

133
133
'Napoli krijgt uitsluitsel over comeback De Bruyne'

Napoli maakt een moeilijk seizoen door. De Italiaanse titelverdediger sneuvelde al in de league ...

46
46
'Weer uittocht: eerste vertrekker bij Union bekend'

Bij Union moeten ze elke zomer opnieuw hun beste spelers laten vertrekken. Dat was vorige zomer niet ...

75
75
Van Den Kerkhof kent sanctie na aanslag op Tzolis

De wedstrijd van vorig weekend tussen Charleroi en Club Brugge deed heel wat stof opwaaien. Bij de ...

383
383
'Alarm in Frankrijk: grote zorgen om WK Mbappé'

We zijn slechts drie maanden voor de start van het WK en dus is het voor vrijwel elke bondscoach van ...

53
53
Wesley Sonck beroert iedereen met openhartige getuigenis

Wesley Sonck beroert ook na zijn actieve carrière nog steeds vriend en vijand. De glimlach, ...

53
53
Centen op bij King Power? OHL reageert op malaise

In Engeland dreigt een schrijnend scenario voor Leicester City. Tien jaar nadat de Foxes de wereld ...

127
127
'Standard wacht helse strijd om goudhaantje te houden'

Standard maakt nog altijd kans op de Champions' Play-Off en dat zou voor de Rouches een opsteker ...

124
124
Beveren verrast en gaat lopen met Anderlecht-target

Het seizoen in de Challenger Pro League loopt nog een hele tijd, maar SK Beveren is nu al zeker van ...

185
185
Straffe Wullaert op weg naar Belgische voetbalgeschiedenis

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Een fenomeen en een lust ...

41
41
Wout Faes leeft op: absolute toptransfer lonkt

Wout Faes kreeg als Rode Duivel in België al veel kritiek te verwerken. De Belgische centrale ...

163
163
Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

In de Challenger Pro League kunnen de beloftenploegen bijna niet degraderen. Dat is voor velen een ...

361
361
Garcia speurt rond: oude bekende weer Rode Duivel?

Rudi Garcia zit toch wat met de handen in het haar. De Rode Duivels spelen deze maand tegen de VS en ...

116
116
Blunder Renard pijnlijk duidelijk: CIES met straffe cijfers

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht was geen groot succes. Er gebeurden zeker een ...

211
211
Marc Coucke kiest plots voor een totaal ander verhaal

Wat doet een topondernemer en voetbaleigenaar wanneer de stadionlichten even doven? Woensdagavond ...

60
60
RKC verrast compleet met 'ex-toptransfer KRC Genk'

In Nederland blijven ze opvallende transfers afronden. Raheem Sterling trok gratis naar Feyenoord en ...

54
54
Hubert legt uit waarom hij Anderlecht altijd gespaard heeft

Amper anderhalf jaar is de trainerscarrière van David Hubert aan de gang, maar in die periode ...

243
243

Meer sportnieuws