TRANSFERUURTJE: 'Koude douche Anderlecht, Zlatan verbaast iedereen'

359
TRANSFERUURTJE: 'Koude douche Anderlecht, Zlatan verbaast iedereen'

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow gericht. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht heeft zijn slag dan toch thuis gehaald in het dossier rond Albert Sambi Lokonga. Het goudhaantje ondertekende een nieuwe verbeterde verbintenis tot en met 2023 bij Paars-Wit. Voor komende wintermercato ziet het er wel somber uit. Volgens Het Laatste Nieuws zijn er amper financiële middelen beschikbaar om zich te versterken. Ook de definitieve overname van Nacer Chadli is volgens de krant onhaalbaar. En dat zou een koude douche betekenen voor de recordkampioen.

STVV is de volgende eersteklasser die op zoek mag naar een nieuwe trainer. De Kanaries kondigden maandagavond aan dat de samenwerking met Marc Brys, en diens volledige staf, werd stopgezet. Wie hem moet opvolgen is voorlopig niet geweten. Marc Wilmots wordt hier en daar genoemd, maar het is aannemelijker dat de nieuwe coach uit de Japanse stal komt.

BUITENLAND
Zlatan Ibrahimovic heeft opnieuw voor commotie gezorgd in verband met zijn toekomstige club. Op Instagram deelde de Zweedse sterspeler immers een video met een shirtje van de Zweedse club Hammarby IF met daarop zijn naam. Al blijft het voorlopig afwachten op een officiële bevestiging van een mogelijke transfer, mogelijk gaat het gewoon om een reclamestunt.

Christian Eriksen gaat binnenkort een spannende periode in. Hij wil zijn contract bij Tottenham niet verlengen en vanaf januari mag de Deense spelmaker onderhandelen met geïnteresseerde clubs. Het is een publiek geheim dat Real Madrid in de race is, maar er dienen zich meer opties aan. Volgens Corriere dello Sport is de kans aanwezig dat Juventus zich definitief in de strijd gaat mengen.

De Italiaanse aanvaller Mario Balotelli leeft momenteel in onmin met Fabio Grosso, zijn coach bij Brescia. De aanvaller zat afgelopen weekend niet in de kern wegens een gebrek aan inzet en een vertrek in januari lijkt na een half seizoen al aanstaande. Er is alvast interesse in het enfant terrible. Zo zouden Toronto FC en Galatasaray de Italiaanse aanvaller graag zien komen.

LEES OOK: STVV vol enthousiasme: "Onze grootste match ooit"

Anderlecht moet zijn transferplannen vooral richten op volgend seizoen ...

Meest recent

'RB Leipzig weigert héél verrassend voorstel voor Bakayoko'

Er speelde de voorbije periode iets rond Johan Bakayoko. De Belgische winger stond plots op de radar ...

15
15
'David Alaba op weg naar opmerkelijke transfer'

Er hangt iets in de lucht rond David Alba. Terwijl de transfervrije verdediger nog altijd zonder ...

7
7
Gullit vol lof over Courtois, Mourinho krijgt volle laag

De 2-1-overwinning van Real Madrid tegen Inter verborg volgens Ruud Gullit en Rafael van der Vaart ...

46
46
'Martial versiert alsnog zeer mooie transfer'

Anthony Martial staat voor een opvallende nieuwe wending in zijn carrière. De Franse ...

9
9
Duurste kern: Liverpool op één, Club Brugge Belgische leider

De transferperiode ligt achter de rug. Eindelijk. De kernen worden jaarlijks (al te vaak) overhoop ...

157
157
STVV vol enthousiasme: "Onze grootste match ooit"

STVV is goed begonnen aan het seizoen. De Kanaries draaien mee in de subtop en ze maken zich klaar ...

42
42
'Westerlo laat toptalent nog vertrekken'

Bij Westerlo hebben ze er een zeer drukke transferzomer opzitten. De Kemphanen haalden maar liefst ...

50
50
'Club slikt dubbele blessuredomper voor Antwerp'

Club Brugge likt woensdag zijn wonden. Het slaagde er dinsdagavond immers niet in om zijn campagne ...

200
200
Club-fans perplex door opmerkelijke bromance van Tresoldi

Alexander Blockx schrijft op de US Open momenteel een bijzonder hoofdstuk in de Belgische ...

70
70
Bankzitter De Bruyne? Allegri schenkt klare wijn

Woensdagavond staan nog de nodige wedstrijden van de openingsspeeldag in de league phase van de ...

47
47
'Talbi krijgt uitsluitsel over verrassende transfer'

Hoewel de transfermarkt in vrijwel heel Europa gesloten is, worden er toch nog enkele deals ...

67
67
Henry verbaast en duidt favoriet voor Gouden Bal aan

Deze week maakte organisator France Football de 30 kanshebbers bekend voor de Gouden Bal. Op 26 ...

99
99
Zal Club spijt krijgen? "Hij had kunnen doorbreken"

Club Brugge zag de kassa in de zomer weer stevig rinkelen. Dat gebeurde niet alleen door de verkoop ...

277
277
'Club moet in januari vrezen: strijd om Tresoldi weer los'

Dinsdag tegen Aston Villa bleek dat Club Brugge nog niet op zijn sterkst staat na een bewogen ...

110
110
Onrust over Karetsas: "Dit is echt een domper"

Het debuut van Konstantinos Karetsas in de Champions League is er één in mineur ...

121
121
TRANSFERUURTJE: 'Club greep naast twee kleppers, clubs vingen bot bij RSCA'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

326
326
Antwerp grijpt meteen in na vertrek Marc Overmars

Marc Overmars legt per direct zijn functies neer bij Royal Antwerp FC, dat liet de Nederlander weten ...

663
663
Refs volgende speeldag bekend: twee knappe affiches

Club Brugge verloor dinsdagavond in de Champions League van Aston Villa, maar een nieuwe speeldag in ...

114
114
Club Brugge nog niet op zijn best: "Aston Villa won verdiend"

Club Brugge verloor met 2-3 van Aston Villa. Blauw-Zwart speelde een zeer zwakke eerst en een betere ...

167
167
Bom bij Antwerp: Marc Overmars vertrekt per direct

Een bom is ontploft bij Royal Antwerp FC. Sportieve baas Marc Overmars is per direct weg. De ...

400
400
Afscheid van een icoon: KRC Genk eert clubheld

Bij KRC Genk nemen ze komend weekend officieel afscheid van één van de absolute ...

182
182
"Club Brugge het Bayern van België? Gaat niet gebeuren"

Club Brugge gaat vanaf 2029 wellicht in een nieuw stadion van ruim 40.000 plaatsen voetballen. ...

444
444
(Un)Happy Hour? Van Gucht verwerkt ferme VTM-shock

Ruben Van Gucht krijgt een stevige realitycheck met zijn nieuwe talkshow Happy Hour. Het programma ...

108
108
Anderlecht komt met verrassend nieuws voor de fans

RSC Anderlecht heeft belangrijk nieuws meegedeeld voor de fans. Nadat ze de afgelopen maanden de ...

492
492
'Club Brugge ving bot bij FC Barcelona en Arsenal'

Club Brugge haalde Yann Sommer gratis naar het Jan Breydelstadion. De Zwitser kreeg al veel lof, ...

399
399

Meer sportnieuws