TRANSFERUURTJE: 'Oplossing voor Anderlecht, Haaland kent volgende club'

349 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Oplossing voor Anderlecht, Haaland kent volgende club'

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow gericht. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Sinan Bolat blijft een echte puntenpakker voor Antwerp, dat bewees hij zondag nog maar eens op het veld van AA Gent. De club wil dan ook zo snel mogelijk zijn contract openbreken, maar de Turk houdt zijn opties open. "We zijn momenteel in onderhandeling, maar er is nog niets concreets. Ik voel me goed op de Bosuil, maar laat tegelijk alle opties open. We zien de komende weken en maanden wel wat het wordt", vertelt hij aan Het Laatste Nieuws.

Ook Anderlecht zit met een vervelend contractdossier, zo wordt maar geen overeenkomst gevonden met Albert Sambi Lokonga. En dat terwijl de buitenlandse interesse blijft groeien. Toch hoeft RSCA zich geen zorgen te maken. "Of er een oplossing zal komen? Dat zal binnenkort gebeuren”, aldus de talentvolle middenvelder aan La Dernière Heure.

BUITENLAND
José Mourinho is nog geen week aan de slag bij Tottenham, of hij maakt al serieuze transferplannen. Volgens Italiaanse bronnen zou hij al contact hebben gelegd met Zlatan Ibrahimovic. De ervaren Zweed is in januari transfervrije op te halen en zou de concurrent van Harry Kane moeten worden. Daarnaast mikt de Portugees ook op defensieve versterking. Ruben Dias (SL Benfica) en Nathan Aké (Bournemouth) zouden op het verlanglijstje staan.

Toptalent Erling Braut Haaland heeft de interesse van ploegen over heel Europa gelokt, volgens The Mirror staat zijn bestemming echter al vast. Zijn huidige club RB Salzburg zou immers al een akkoord hebben met zusterclub RB Leipzig. Haaland doet wellicht het seizoen uit in Oostenrijk om vervolgens aan de slag te gaan in de Bundesliga.

FC Barcelona zou een heus transferoffensief plannen voor komende zomer. Volgens El Mundo Deportivo wil TD Eric Abidal Abidal de selectie zowel defensief als offensief versterken. Onder andere een vervanger voor Luis Suarez wordt gezocht, namen als Lautaro Martínez (Inter) en Pierre-Emerick Aubameyang (Arsenal) worden genoemd. Ook defensief zijn er vacatures. Namen die circuleren zijn Joshua Kimmich (Bayern München), Nikola Milenkovic (Fiorentina), Lukas Klostermann (RB Leipzig) en Andreas Christensen (Chelsea).

LEES OOK: 'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

Bolat is dit seizoen de beste doelman in de JPL ...

Meest recent

Soap in 1B: RWDM leeft nog, Olympic Charleroi dient klacht in

In de Challenger Pro League is de degradatiestrijd dit seizoen toch een beetje uitgedraaid op een ...

0
0
'Charleroi verbaast iedereen met nieuwe trainer'

Voor Charleroi is het een onverwacht bewogen seizoen geweest. Het werd meteen uitgeschakeld in de ...

12
12
Vertonghen geeft pronostiek Duivels: "Heel goed voorteken"

We hebben er even op moeten wachten, maar maandagavond begint eindelijk het WK van de Rode Duivels. ...

40
40
Anderlecht pakt uit met verrassende contractverlenging

Bij Anderlecht wordt de puzzel voor volgend seizoen op dit moment volop gelegd. Sportief directeur ...

64
64
Mist hij een WK-match of niet? Plan-Doku onthuld

Er viel vorig weekend plots een bommetje in het Belgische kamp, want plots raakte bekend dat ...

65
65
'Rigaux verrast compleet met nieuwe coach Feyenoord'

Dévy Rigaux lag de voorbije weken al meteen onder vuur in Nederland. Bij zijn aanstelling als ...

92
92
'Totale chaos: WK-deelnemer zet bondscoach meteen op straat'

Het WK is nog maar enkele dagen ver, maar het lijkt erop dat bij één deelnemer nu al ...

71
71
Volgende vertrekker bij Antwerp officieel bevestigd

Antwerp staat voor een bijzonder drukke transferzomer. Technisch directeur Marc Overmars lijkt een ...

101
101
'Hoefkens verbaast en keert toch terug naar JPL'

Voor Carl Hoefkens is het een zeer woelig seizoen geweest. De trainer slaagde er uiteindelijk niet ...

157
157
TRANSFERUURTJE: 'Transfer De Cat nadert, dubbelslag bij Club'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

293
293
“Van Dijk moet Koeman aanpakken”: onrust bij Oranje

Onze Noorderburen zijn het WK op een valse nooit gestart. Nederland kwam tegen Japan tot twee keer ...

137
137
Depay onderdeel van spot: één beeld zorgt voor ophef

Memphis Depay stond zondag niet in de basis bij Nederland tegen Japan, maar wist toch al ruim voor ...

129
129
Viertal Duivels dé sleutel voor WK: “Lot ligt in hun handen”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Egypte in de eerste WK-wedstrijd van Groep G. Bondscoach ...

80
80
Real pakt uit: Mourinho heeft monstertransfer beet

José Mourinho is nog maar net officieel coach van Real Madrid, maar de geruchtenmolen draait ...

150
150
'Anderlecht gaat voor stunttransfer bij Manchester United'

RSC Anderlecht speurt wereldwijd rond naar versterking. Ze kijken rond naar ervaren jongens, maar ...

243
243
Tielemans laat fans nu al dromen: "Op alles voorbereid"

De Rode Duivels openen vanavond hun WK met een partij tegen Egypte. Youri Tielemans start uiteraard ...

51
51
Leegloop Antwerp: ervaren pion plots naar Saudi-Arabie

De leegloop bij Royal Antwerp FC houdt aan. De Antwerpse club ziet nog een speler de club verlaten. ...

215
215
Vanaken krijgt emotionele verrassing vlak voor WK-start

Terwijl de ogen van voetballiefhebbers deze avond gericht zijn op de eerste WK-opdracht van de Rode ...

532
532
Vrancken naar Anderlecht? Tavolieri geeft het antwoord

RSC Anderlecht start binnen een week aan de voorbereiding van het nieuwe seizoen. Tegen dan moet er ...

1218
1218
Eén groot vraagteken blijft Duivels achtervolgen

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

48
48
Rode Duivels verrast: 'Drastische ingreep voor WK-match'

Egypte lijkt net voor de WK-match tegen België een drastische beslissing te nemen. De speler ...

177
177
Vanaken-schok tegen Egypte? "Best mogelijke combinatie"

Bondscoach Rudi Garcia wou op zijn persbabbel daags voor de match niet in zijn kaarten laten kijken. ...

265
265
Egypte waarschuwt voor vier Duivels: "Vergeet hem niet"

De WK-stress bereikt stilaan een hoogtepunt, het aftellen is nu ook echt begonnen. Maandagavond ...

157
157
Theate of Mechele in basis? Albert hakt knoop al door

De Rode Duivels kruisen maandagavond in Seattle de degens met Egypte. Voor de eerste groepsmatch op ...

127
127
"Niet moeien": Doku krijgt duidelijke reactie op 'bevallingsverlof'

Jérémy Doku moet dit WK dé blinkvanger worden bij de Rode Duivels. Maar door ...

363
363

Meer sportnieuws