TRANSFERUURTJE: 'Oplossing voor Anderlecht, Haaland kent volgende club'

door
TRANSFERUURTJE: 'Oplossing voor Anderlecht, Haaland kent volgende club'

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow gericht. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Sinan Bolat blijft een echte puntenpakker voor Antwerp, dat bewees hij zondag nog maar eens op het veld van AA Gent. De club wil dan ook zo snel mogelijk zijn contract openbreken, maar de Turk houdt zijn opties open. "We zijn momenteel in onderhandeling, maar er is nog niets concreets. Ik voel me goed op de Bosuil, maar laat tegelijk alle opties open. We zien de komende weken en maanden wel wat het wordt", vertelt hij aan Het Laatste Nieuws.

Ook Anderlecht zit met een vervelend contractdossier, zo wordt maar geen overeenkomst gevonden met Albert Sambi Lokonga. En dat terwijl de buitenlandse interesse blijft groeien. Toch hoeft RSCA zich geen zorgen te maken. "Of er een oplossing zal komen? Dat zal binnenkort gebeuren”, aldus de talentvolle middenvelder aan La Dernière Heure.

BUITENLAND
José Mourinho is nog geen week aan de slag bij Tottenham, of hij maakt al serieuze transferplannen. Volgens Italiaanse bronnen zou hij al contact hebben gelegd met Zlatan Ibrahimovic. De ervaren Zweed is in januari transfervrije op te halen en zou de concurrent van Harry Kane moeten worden. Daarnaast mikt de Portugees ook op defensieve versterking. Ruben Dias (SL Benfica) en Nathan Aké (Bournemouth) zouden op het verlanglijstje staan.

Toptalent Erling Braut Haaland heeft de interesse van ploegen over heel Europa gelokt, volgens The Mirror staat zijn bestemming echter al vast. Zijn huidige club RB Salzburg zou immers al een akkoord hebben met zusterclub RB Leipzig. Haaland doet wellicht het seizoen uit in Oostenrijk om vervolgens aan de slag te gaan in de Bundesliga.

FC Barcelona zou een heus transferoffensief plannen voor komende zomer. Volgens El Mundo Deportivo wil TD Eric Abidal Abidal de selectie zowel defensief als offensief versterken. Onder andere een vervanger voor Luis Suarez wordt gezocht, namen als Lautaro Martínez (Inter) en Pierre-Emerick Aubameyang (Arsenal) worden genoemd. Ook defensief zijn er vacatures. Namen die circuleren zijn Joshua Kimmich (Bayern München), Nikola Milenkovic (Fiorentina), Lukas Klostermann (RB Leipzig) en Andreas Christensen (Chelsea).

LEES OOK: Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Bolat is dit seizoen de beste doelman in de JPL ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

99
99
Leko ziet toch minpunt en waarschuwt Club Brugge

Club Brugge blijft aan de leiding in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart won met 2-0 van ...

16
16
Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Jérémy Doku is on fire in Engeland. De Rode Duivel was vorige speeldag al belangrijk ...

50
50
Union SG rekent op doorbraak: Deschacht heeft geen ongelijk

Olivier Deschacht was onlangs in de populaire podcast Ongefilterd snoeihard voor de aanvallende ...

37
37
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

85
85
Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

De zomermercato nadert en de Belgische clubs speuren de wereld rond naar versterking. Wie weet ...

124
124
'Geraerts plots in héél vieze papieren'

Karel Geraerts is momenteel trainer van de Franse tweedeklasser Stade Reims. De Belgische coach ...

86
86
Club Brugge blijft gefocust: ‘Niet naar Union kijken’

Club Brugge lijkt niet meer te stoppen richting landstitel. STVV werd met 2-0 geklopt, al had ...

133
133
Na lof van Nainggolan: volgende parel staat voor RSCA-debuut

RSC Anderlecht speelt namiddag in en tegen AA Gent. De Brusselaars zitten echter met een gigantisch ...

217
217
FC Barcelona ‘overklast’ Real Madrid: enorm verschil

Om 21u staat de grootste voetbalmatch ter wereld op het programma: FC Barcelona – Real Madrid. ...

157
157
Sibierski ontketend: megadeals op komst bij Anderlecht

Antoine Sibierski zet meteen de toon bij Anderlecht. De nieuwe sportief directeur wil slimme deals ...

440
440
Henry ziet twee absolute kleppers bij de Rode Duivels

Binnen een maandje start het WK. De Rode Duivels zitten in een groep met Iran, Nieuw-Zeeland en ...

156
156
Sibierski aan zet: Anderlecht beslist over aankoop verdediger

Bij RSC Anderlecht gaat Antoine Sibierski samen met de scouting heel wat knopen moeten doorhakken. ...

271
271
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

288
288
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

310
310
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hij is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

146
146
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

217
217
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

135
135
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

164
164
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

81
81
'Van Bommel dicht bij comeback: topclub lonkt'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

175
175
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

38
38
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

74
74
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

252
252
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

1431
1431
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

139
139

Meer sportnieuws