TRANSFERUURTJE: 'Oplossing voor Anderlecht, Haaland kent volgende club'

349 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Oplossing voor Anderlecht, Haaland kent volgende club'

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow gericht. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Sinan Bolat blijft een echte puntenpakker voor Antwerp, dat bewees hij zondag nog maar eens op het veld van AA Gent. De club wil dan ook zo snel mogelijk zijn contract openbreken, maar de Turk houdt zijn opties open. "We zijn momenteel in onderhandeling, maar er is nog niets concreets. Ik voel me goed op de Bosuil, maar laat tegelijk alle opties open. We zien de komende weken en maanden wel wat het wordt", vertelt hij aan Het Laatste Nieuws.

Ook Anderlecht zit met een vervelend contractdossier, zo wordt maar geen overeenkomst gevonden met Albert Sambi Lokonga. En dat terwijl de buitenlandse interesse blijft groeien. Toch hoeft RSCA zich geen zorgen te maken. "Of er een oplossing zal komen? Dat zal binnenkort gebeuren”, aldus de talentvolle middenvelder aan La Dernière Heure.

BUITENLAND
José Mourinho is nog geen week aan de slag bij Tottenham, of hij maakt al serieuze transferplannen. Volgens Italiaanse bronnen zou hij al contact hebben gelegd met Zlatan Ibrahimovic. De ervaren Zweed is in januari transfervrije op te halen en zou de concurrent van Harry Kane moeten worden. Daarnaast mikt de Portugees ook op defensieve versterking. Ruben Dias (SL Benfica) en Nathan Aké (Bournemouth) zouden op het verlanglijstje staan.

Toptalent Erling Braut Haaland heeft de interesse van ploegen over heel Europa gelokt, volgens The Mirror staat zijn bestemming echter al vast. Zijn huidige club RB Salzburg zou immers al een akkoord hebben met zusterclub RB Leipzig. Haaland doet wellicht het seizoen uit in Oostenrijk om vervolgens aan de slag te gaan in de Bundesliga.

FC Barcelona zou een heus transferoffensief plannen voor komende zomer. Volgens El Mundo Deportivo wil TD Eric Abidal Abidal de selectie zowel defensief als offensief versterken. Onder andere een vervanger voor Luis Suarez wordt gezocht, namen als Lautaro Martínez (Inter) en Pierre-Emerick Aubameyang (Arsenal) worden genoemd. Ook defensief zijn er vacatures. Namen die circuleren zijn Joshua Kimmich (Bayern München), Nikola Milenkovic (Fiorentina), Lukas Klostermann (RB Leipzig) en Andreas Christensen (Chelsea).

LEES OOK: Haaland gaat viraal met opvallende ploegfoto Noorwegen

Bolat is dit seizoen de beste doelman in de JPL ...

Meest recent

Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

13
13
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

99
99
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

82
82
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

82
82
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

264
264
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

155
155
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

148
148
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

343
343
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

595
595
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

305
305
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

3414
3414
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

63
63
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

74
74
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

148
148
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

58
58
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

203
203
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

70
70
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

25
25
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

221
221
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

201
201
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

177
177
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

106
106
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

38
38
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

122
122
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

127
127

Meer sportnieuws