TRANSFERUURTJE: 'Oplossing voor Anderlecht, Haaland kent volgende club'

door
TRANSFERUURTJE: 'Oplossing voor Anderlecht, Haaland kent volgende club'

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow gericht. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Sinan Bolat blijft een echte puntenpakker voor Antwerp, dat bewees hij zondag nog maar eens op het veld van AA Gent. De club wil dan ook zo snel mogelijk zijn contract openbreken, maar de Turk houdt zijn opties open. "We zijn momenteel in onderhandeling, maar er is nog niets concreets. Ik voel me goed op de Bosuil, maar laat tegelijk alle opties open. We zien de komende weken en maanden wel wat het wordt", vertelt hij aan Het Laatste Nieuws.

Ook Anderlecht zit met een vervelend contractdossier, zo wordt maar geen overeenkomst gevonden met Albert Sambi Lokonga. En dat terwijl de buitenlandse interesse blijft groeien. Toch hoeft RSCA zich geen zorgen te maken. "Of er een oplossing zal komen? Dat zal binnenkort gebeuren”, aldus de talentvolle middenvelder aan La Dernière Heure.

BUITENLAND
José Mourinho is nog geen week aan de slag bij Tottenham, of hij maakt al serieuze transferplannen. Volgens Italiaanse bronnen zou hij al contact hebben gelegd met Zlatan Ibrahimovic. De ervaren Zweed is in januari transfervrije op te halen en zou de concurrent van Harry Kane moeten worden. Daarnaast mikt de Portugees ook op defensieve versterking. Ruben Dias (SL Benfica) en Nathan Aké (Bournemouth) zouden op het verlanglijstje staan.

Toptalent Erling Braut Haaland heeft de interesse van ploegen over heel Europa gelokt, volgens The Mirror staat zijn bestemming echter al vast. Zijn huidige club RB Salzburg zou immers al een akkoord hebben met zusterclub RB Leipzig. Haaland doet wellicht het seizoen uit in Oostenrijk om vervolgens aan de slag te gaan in de Bundesliga.

FC Barcelona zou een heus transferoffensief plannen voor komende zomer. Volgens El Mundo Deportivo wil TD Eric Abidal Abidal de selectie zowel defensief als offensief versterken. Onder andere een vervanger voor Luis Suarez wordt gezocht, namen als Lautaro Martínez (Inter) en Pierre-Emerick Aubameyang (Arsenal) worden genoemd. Ook defensief zijn er vacatures. Namen die circuleren zijn Joshua Kimmich (Bayern München), Nikola Milenkovic (Fiorentina), Lukas Klostermann (RB Leipzig) en Andreas Christensen (Chelsea).

LEES OOK: Antwerp in zak en as: "Dit was géén voetbalwedstrijd"

Bolat is dit seizoen de beste doelman in de JPL ...

Meest recent

'Anderlecht strikt Schreuder: omkadering krijgt al vorm'

In de zoektocht naar een nieuwe T1 richt RSC Anderlecht zijn pijlen momenteel vol op Alfred ...

102
102
'Madou geeft toe: recordtransfer op til bij Club Brugge'

Club Brugge kon in januari nog maar eens gouden zaken doen op de transfermarkt, maar hoewel ...

140
140
'Hein maakt gehakt van Anderlecht: bestuur reageert'

Het bestuur is er stellig van overtuigd dat RSC Anderlecht versterkt uit de wintermercato kwam, maar ...

207
207
Leko kruist vingers: Club Brugge krijgt cruciale update

In de play-offs van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Atlético Madrid over de ...

89
89
Vanhaezebrouck en Van der Elst geven RSCA gouden trainerstip

RSC Anderlecht heeft nog werk. Het is duidelijk dat deze periode een overgangsfase is voor de club. ...

206
206
'Man City tast diep in buidel voor opvolger Bernardo Silva'

Manchester City liet tijdens de voorbije wintermercato opnieuw de nodige milljoenen rollen voor de ...

39
39
Anderlecht bereikt absoluut dieptepunt: ongezien in 89 jaar

RSC Anderlecht blijft voorlopig maar klappen krijgen in de Jupiler Pro League. De gevallen ...

242
242
Groot alarm bij Rode Duivels: "Dit is een ramp!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

194
194
Vanaken eerlijk: "Of ik mee zou kunnen bij ploegen als Bayern?"

Deze week is het weer zover: de knock out-fase van de Champions League gaat van start. Club Brugge ...

427
427
'Kompany helemaal verloren: monstertransfer op komst'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor een belangrijk ...

91
91
Spectaculaire ommekeer Genk: "Als ik hem zie spelen ..."

Met nog vijf speeldagen te gaan in de reguliere competitie, zijn al drie ploegen (quasi) zeker van ...

625
625
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak'

Club Brugge zet de toon voor de zomermercato: 40 miljoen bleek zelfs in januari niet genoeg om hen ...

1104
1104
Leko maakt statement: exit in mineur bij Club Brugge?

Club Brugge heeft op papier wellicht de breedste selectie in België. Wanneer iedereen fit is ...

397
397
'Antwerp houdt adem in: Overmars naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht hoopt eerstdaags Alfred Schreuder voor te stellen als nieuwe T1, maar op de ...

317
317
Under Review: Lardot eist sanctie, meeval voor STVV

Speeldag 25 in de Jupiler Pro League stond in het teken van de hevige sneeuwval, maar ook de ...

333
333
'Anderlecht gaat all-in voor Schreuder: plan B bekend'

RSC Anderlecht hoopt liever vandaag dan morgen een nieuwe hoofdcoach aan te stellen. De voornaamste ...

479
479
Leko vloekt: Club Brugge vreest mokerslag uit ziekenboeg

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de derbyzege tegen Cercle Brugge, want in de ...

498
498
Ruben Van Gucht mikpunt van spot: ‘Taxi staat klaar’

Met een zorgvuldig opgebouwde reputatie als sportjournalist leek Ruben Van Gucht jarenlang ...

226
226
Alderwereld geeft raad: "Kies daarom voor België of Marokko"

Toby Alderweireld is alomtegenwoordig. Op tv, in de kranten, online en ook in de Nederlandse pers. ...

438
438
Witte rook: Frutos heeft nieuwe club helemaal beet

Er was de afgelopen dagen wat spanning rondom Nicolas Frutos. Hij leek op weg naar Sporting ...

101
101
JPL-topclub haakt af: Albert ziet top zes verdwijnen

Een aantal clubs kunnen de top zes stilaan vergeten. Eén club kende afgelopen weekend een ...

236
236
'Anderlecht met bommetje: Overmars en twee Belgen'

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Het ...

1008
1008
Rode Duivel bij Anderlecht: Hein vindt het geen goed idee

RSC Anderlecht speelde alweer geen goede match tegen La Louvière en bleef op 0-0 steken. De ...

234
234
Bayat baalt: "Maakte de coach daar een fout? Neen, wij!"

Sporting Charleroi kende een aantal weken een heropleving met Hans Cornelis, maar zoals wel vaker ...

55
55
Drama bij Ajax: einde seizoen voor winterse topaankoop

Ajax kent een zeer moeilijk seizoen en de club pakte in januari uit met een aantal stevige ...

50
50

Meer sportnieuws