Wolf begint matig aan Genks avontuur met puntje op Le Cannonier

198 stemmen
Wolf begint matig aan Genks avontuur met puntje op Le Cannonier

Na een boeiende wedstrijd hebben Moeskroen en Racing Genk billijk de punten gedeeld op Le Cannonier. De Limburgers vochten knap terug na een vroege achterstand maar konden de zege uiteindelijk niet over de streep trekken tegen een strijdlustige thuisploeg.

Exit Felice Mazzu, vanaf nu legde Racing Genk zijn eieren in het mandje van de jonge Duitser Wolf. De Limburgers moesten in de rush om Play-Off I een inhaalbeweging inzetten en begonnen vandaag met een bezoek aan Le Cannonier. Moeskroen begon prima aan de competitie maar zakte de laatste maand wat weg in het klassement. Bij Racing Genk begon Paintsil verrassend aan de partij.
Landskampioen start dramatisch maar recht de rug
De wedstrijd begon dramatisch voor de bezoekers, na amper twee minuten spelen werkte Perica van dichtbij al de 1-0 in doel na een lang uitgesponnen hoekschop. De bezoekers waren even aangeslagen maar nadat Paintsil eerst een dot van een kans miste, was het even later wel raak toen Dewaest van dichtbij de gelijkmaker binnen werkte. De landskampioen bleef nadien ook de betere ploeg maar onder meer Paintsil verkwanselde een paar prima kansen. Halfweg stond het nog gelijk en hadden de bezoekers nog wat werk voor de boeg.

Dewaest zorgt al snel voor de gelijkmaker na een vroege achterstand voor de Limburgers.
Onuachu draait de rollen om, VAR heeft het laatste woord
Na de rust ging Blauw-Wit op zoek naar de voorsprong en die kwam er ook na minder dan tien minuten spelen toen Onuachu knap raak trof: 1-2. Moeskroen was even aangeslagen maar klom iets voorbij het uur weer op gelijke hoogte via Antonov die met een knappe vrije trap doelman Coucke te grazen nam. Zo moesten de Limburgers plots toch weer vol aan de bak maar tot uitgespeelde kansen kwam het nauwelijks. In de laatste tien minuten voerde Racing Genk dan toch de forcing en via Onuachu leek het de winning-goal te maken, de boomlange spits stond echter nipt buitenspel en het doelpunt werd afgekeurd na tussenkomst van de VAR. het was het laatste wapenfeit van een interessante wedstrijd waarin Genk andermaal het resultaat niet over de streep kon trekken.
Scoreverloop:
1-0 (2') Perica, 1-1 (20') Dewaest, 1-2 (54') Onuachu, 2-2 (65') Antonov


LEES OOK: Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Verdiend resultaat?

Meest recent

Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

2
2
Leko haalt zijn gram: "Een zege voor het voetbal"

De 20ste landstitel zal de komende dagen nog duchtig gevierd worden bij Club Brugge. Het was er ...

16
16
Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

147
147
De bevestiging: Guardiola kondigt afscheid bij Man City aan

In Engeland komt er een einde aan een tijdperk. Na maanden van geruchten kwam vrijdagmiddag immers ...

70
70
Vandenbempt ziet groot gevaar na nieuwe titel Club

Het doek is donderdagavond gevallen over de titelstrijd in de Jupiler Pro League. Op de voorlaatste ...

153
153
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Club, Genk verliest El Ouahdi'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

78
78
Vanaken slaat op tafel na titel: WK-boodschap voor Garcia

Hans Vanaken is alwéér de grote man bij Club Brugge. De middenvelder was dit seizoen ...

180
180
Engeland ontploft: Tuchel laat sterren thuis en slaat terug

Het WK is nog niet begonnen of er is al een grote rel in Engeland. Eerder kwam het nieuws al naar ...

111
111
Mechele verrast Club Brugge met straffe toekomsttaal

Club Brugge is kampioen na een zenuwslopend einde van speeldag 39. Blauw-Zwart speelde 2-2 gelijk ...

269
269
Roef verbaast met duidelijke belofte aan KAA Gent-fans

KAA Gent speelde 0-0 gelijk tegen Union SG en staat op de vijfde plek in de Champions Play-Offs. De ...

159
159
Godts clasht zwaar in Nederland: scheldtirade en géén hand

Mika Godts kende een ongelooflijk seizoen bij Ajax. De buitenspeler was de grote man in een minder ...

131
131
Vandenbempt snoeihard na ontknoping Play-Offs

Club Brugge is kampioen. Blauw-Zwart kan een tweede ster naast het logo zetten na een ongelooflijke ...

387
387
Vrancken over toptransfer: "Hij is de volgende"

STVV is al een tijdje zeker van de derde plaats en dus gaat de riem er bij de Kanaries al een beetje ...

119
119
Na titel meteen eerste vertrekker bevestigd bij Club Brugge

Bij Club Brugge zullen ze vrijdagochtend wakker geworden zijn met stevige katers, want de landstitel ...

298
298
'Bom in Engeland: Tuchel laat 3 vedetten uit WK-selectie'

Ten laatste op 2 juni moeten alle WK-selecties bekend gemaakt worden, maar de meeste landen hakken ...

122
122
Emotionele Verhaeghe: "Hij is de beste Club-speler ooit"

Club Brugge legde zichzelf de voorbije maanden heel wat druk op, want het moest absoluut kampioen ...

277
277
Union reageert sportief na titel van Club Brugge

De titelstrijd werd donderdagavond definitief beslecht. Union koesterde al geen hoop meer na de ...

229
229
'Anderlecht mengt zich in strijd voor gegeerde winger'

Anderlecht heeft zich donderdag verzekerd van de vierde plaats en het bijhorende ticket voor de ...

311
311
Nieuw pijnlijk Kanga-moment: De Mil geeft verklaring

De voorbije weken zat het er al bovenarms op tussen Wilfried Kanga en de fans van AA Gent. De soap ...

126
126
Smetje op titelviering: rellen in stadion in Mechelen

De titelstrijd is donderdagavond in een beslissende plooi gevallen. Doordat Union punten liet liggen ...

246
246
Kampioenenfeest slaat om: horrorscenario treft Club Brugge

Club Brugge kan eindelijk de landstitel vieren, maar lang zal dat feest niet duren. De titel is ...

1255
1255
Verschaeren geeft hint over toekomst: "90% zeker"

Anderlecht heeft zich donderdagavond verzekerd van de vierde plaats met een zege tegen STVV, maar de ...

545
545
Tzolis laat zich uit over mogelijke transfer

Club Brugge heeft donderdagavond de landstitel binnengehaald, met dank aan het puntenverlies van ...

273
273
Tranen bij De Cat: transfer op komst?

De laatste thuiswedstrijd van Anderlecht dit seizoen werd donderdagavond een emotionele avond. Het ...

280
280
Afscheid op het veld? Mignolet schept duidelijkheid

Club Brugge heeft donderdagavond zijn 20ste landstitel veroverd. Het moest daarvoor wel bibberen tot ...

471
471

Meer sportnieuws