Wolf begint matig aan Genks avontuur met puntje op Le Cannonier

door
Wolf begint matig aan Genks avontuur met puntje op Le Cannonier

Na een boeiende wedstrijd hebben Moeskroen en Racing Genk billijk de punten gedeeld op Le Cannonier. De Limburgers vochten knap terug na een vroege achterstand maar konden de zege uiteindelijk niet over de streep trekken tegen een strijdlustige thuisploeg.

Exit Felice Mazzu, vanaf nu legde Racing Genk zijn eieren in het mandje van de jonge Duitser Wolf. De Limburgers moesten in de rush om Play-Off I een inhaalbeweging inzetten en begonnen vandaag met een bezoek aan Le Cannonier. Moeskroen begon prima aan de competitie maar zakte de laatste maand wat weg in het klassement. Bij Racing Genk begon Paintsil verrassend aan de partij.
Landskampioen start dramatisch maar recht de rug
De wedstrijd begon dramatisch voor de bezoekers, na amper twee minuten spelen werkte Perica van dichtbij al de 1-0 in doel na een lang uitgesponnen hoekschop. De bezoekers waren even aangeslagen maar nadat Paintsil eerst een dot van een kans miste, was het even later wel raak toen Dewaest van dichtbij de gelijkmaker binnen werkte. De landskampioen bleef nadien ook de betere ploeg maar onder meer Paintsil verkwanselde een paar prima kansen. Halfweg stond het nog gelijk en hadden de bezoekers nog wat werk voor de boeg.

Dewaest zorgt al snel voor de gelijkmaker na een vroege achterstand voor de Limburgers.
Onuachu draait de rollen om, VAR heeft het laatste woord
Na de rust ging Blauw-Wit op zoek naar de voorsprong en die kwam er ook na minder dan tien minuten spelen toen Onuachu knap raak trof: 1-2. Moeskroen was even aangeslagen maar klom iets voorbij het uur weer op gelijke hoogte via Antonov die met een knappe vrije trap doelman Coucke te grazen nam. Zo moesten de Limburgers plots toch weer vol aan de bak maar tot uitgespeelde kansen kwam het nauwelijks. In de laatste tien minuten voerde Racing Genk dan toch de forcing en via Onuachu leek het de winning-goal te maken, de boomlange spits stond echter nipt buitenspel en het doelpunt werd afgekeurd na tussenkomst van de VAR. het was het laatste wapenfeit van een interessante wedstrijd waarin Genk andermaal het resultaat niet over de streep kon trekken.
Scoreverloop:
1-0 (2') Perica, 1-1 (20') Dewaest, 1-2 (54') Onuachu, 2-2 (65') Antonov


LEES OOK: Genk-fan Brecel reageert fel na golf aan haatreacties

Verdiend resultaat?

Meest recent

Newcastle en Chelsea blijven gefrustreerd achter

In de Premier League stond het duel der subtoppers op het programma. Newcastle United ontving in ...

5
5
Broos: "Hij wordt ooit bondscoach van de Rode Duivels"

Hugo Broos gaat zijn voorlaatste uitdaging aan bij Zuid-Afrika. Hij zal deelnemen aan de Afrika Cup ...

47
47
Oosting waarschuwt voor twee spelers van Anderlecht

Royal Antwerp FC kent een geweldige periode met een 9 op 9 en bekerkwalificatie. Zondag nemen ze het ...

76
76
Hugo Broos neergesabeld door collega-BV: "Randje dom"

Hugo Broos, momenteel aan het roer bij het Zuid-Afrikaanse nationale elftal, ligt al enkele weken ...

42
42
Druk stijgt: eerste crisisje sinds héél lang borrelt bij Union

Union SG zit in een dipje. Na een 2 op 9 in de Jupiler Pro League en een nederlaag in de Champions ...

33
33
Leko met grote zorgen: Club zéér gehavend tegen Gent

Club Brugge neemt het zondag in eigen huis op tegen AA Gent. Blauw-Zwart moet winnen, dat is het aan ...

281
281
Kompany met grote zorgen: Bayern sleept zich naar einde

Bayern München pakt dit jaar de titel in de Bundesliga, dat staat nu al vast. Vincent Kompany ...

57
57
Genk-fan Brecel reageert fel na golf aan haatreacties

Nog geen tweeënhalf jaar geleden schreef Genk-fan Luca Brecel Belgische sportgeschiedenis. Als ...

38
38
STVV voor cruciaal tweeluik: Vrancken zet boel op scherp

STVV is bezig aan een geweldig seizoen. De Kanaries hopen tegen KV Mechelen en Standard nog twee ...

52
52
Euvrard slaat en zalft met héél scherpe boodschap

Standard doet mee voor de top zes, maar de Rouches spelen echt niet goed. Tegen OH Leuven deed het ...

80
80
'Game over: Anderlecht zoekt oplossing in januari'

Bij RSC Anderlecht heeft Olivier Renard héél veel werk in januari. De sportief ...

168
168
Brusselmans zwaait af met vernietigende uithaal naar BV’s

Herman Brusselmans zorgde zopas voor een héél grote verrassing door op Radio 2 te ...

88
88
Leekens: "Hij is de ideale coach voor Racing Genk"

Georges Leekens is al jaren op pensioen, maar de voormalige Belgische trainer volgt het voetbal nog ...

567
567
TRANSFERUURTJE: Drukte bij Club, RSCA maakt lijstje bekend

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

189
189
‘Anderlecht incasseert transferklap: PSV stuurt scouts’

RSC Anderlecht is altijd op zoek naar nieuwe spelers, zeker met de wintermercato voor de deur. ...

103
103
‘Club Brugge strijdt met Europese top om supertalent’

Club Brugge is al volop bezig met de wintermercato. Blauw-Zwart kijkt daarbij niet enkel naar ...

127
127
Janssen in de maag met Wils: “Verantwoordelijk voor vertrek”

Royal Antwerp FC heeft een tijdje geleden afscheid genomen van Stef Wils na rampzalige resultaten in ...

159
159
'Verweesde' Louwagie maakt Leko met de grond gelijk

Het vertrek van Ivan Leko van KAA Gent naar Club Brugge wordt nog steeds fel besproken. Deze keer ...

267
267
El Ouahdi spreekt duidelijke taal over ontslag Fink

KRC Genk heeft Thorsten Fink ontslagen na een desastreuze reeks. De Limburgers zijn nog op zoek naar ...

297
297
Fans jubelen: Coosemans roept straffe taal bij Anderlecht

RSC Anderlecht zit al acht jaar zonder prijs en de supporters snakken naar nieuw succes. Dat is ...

206
206
De Mil wil nog versterking: "Misschien voor de winterstop"

Bij AA Gent wordt Mogi Bayat weer meer en meer ingeschakeld. Het is geen geheim dat hij de deal van ...

211
211
'Coosemans gedumpt? Anderlecht gaat voor nieuwe nummer één'

Bij Colin Coosemans groeit de onrust. Hij wacht al maanden op duidelijkheid over zijn nieuwe ...

366
366
Hasi ziet grote verandering sinds trainerswissel bij Antwerp

RSC Anderlecht sleept zich naar de winterstop. De Brusselaars missen een pak spelers tegen Royal ...

143
143
Heynen ziet nu al een verandering na tijdperk van Fink

KRC Genk speelde 2-2 op het veld van Sporting Charleroi. Alweer geen zege voor de Limburgers. Bryan ...

150
150
Vertrekken of verlengen op Bosuil: Janssen doet boekje open

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

219
219

Meer sportnieuws