Wolf begint matig aan Genks avontuur met puntje op Le Cannonier

198 stemmen
Wolf begint matig aan Genks avontuur met puntje op Le Cannonier

Na een boeiende wedstrijd hebben Moeskroen en Racing Genk billijk de punten gedeeld op Le Cannonier. De Limburgers vochten knap terug na een vroege achterstand maar konden de zege uiteindelijk niet over de streep trekken tegen een strijdlustige thuisploeg.

Exit Felice Mazzu, vanaf nu legde Racing Genk zijn eieren in het mandje van de jonge Duitser Wolf. De Limburgers moesten in de rush om Play-Off I een inhaalbeweging inzetten en begonnen vandaag met een bezoek aan Le Cannonier. Moeskroen begon prima aan de competitie maar zakte de laatste maand wat weg in het klassement. Bij Racing Genk begon Paintsil verrassend aan de partij.
Landskampioen start dramatisch maar recht de rug
De wedstrijd begon dramatisch voor de bezoekers, na amper twee minuten spelen werkte Perica van dichtbij al de 1-0 in doel na een lang uitgesponnen hoekschop. De bezoekers waren even aangeslagen maar nadat Paintsil eerst een dot van een kans miste, was het even later wel raak toen Dewaest van dichtbij de gelijkmaker binnen werkte. De landskampioen bleef nadien ook de betere ploeg maar onder meer Paintsil verkwanselde een paar prima kansen. Halfweg stond het nog gelijk en hadden de bezoekers nog wat werk voor de boeg.

Dewaest zorgt al snel voor de gelijkmaker na een vroege achterstand voor de Limburgers.
Onuachu draait de rollen om, VAR heeft het laatste woord
Na de rust ging Blauw-Wit op zoek naar de voorsprong en die kwam er ook na minder dan tien minuten spelen toen Onuachu knap raak trof: 1-2. Moeskroen was even aangeslagen maar klom iets voorbij het uur weer op gelijke hoogte via Antonov die met een knappe vrije trap doelman Coucke te grazen nam. Zo moesten de Limburgers plots toch weer vol aan de bak maar tot uitgespeelde kansen kwam het nauwelijks. In de laatste tien minuten voerde Racing Genk dan toch de forcing en via Onuachu leek het de winning-goal te maken, de boomlange spits stond echter nipt buitenspel en het doelpunt werd afgekeurd na tussenkomst van de VAR. het was het laatste wapenfeit van een interessante wedstrijd waarin Genk andermaal het resultaat niet over de streep kon trekken.
Scoreverloop:
1-0 (2') Perica, 1-1 (20') Dewaest, 1-2 (54') Onuachu, 2-2 (65') Antonov


Verdiend resultaat?

Meest recent

'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

2
2
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

22
22
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

19
19
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

102
102
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

20
20
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

29
29
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

164
164
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

499
499
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

154
154
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

65
65
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

425
425
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

73
73
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

191
191
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

517
517
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

485
485
"Ze kunnen mekaar niet zien" - zorgwekkende analyse Duivels

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

475
475
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

348
348
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

184
184
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

575
575
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

264
264
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

1005
1005
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

323
323
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

652
652
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

466
466
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

150
150

Meer sportnieuws