Wolf begint matig aan Genks avontuur met puntje op Le Cannonier

198 stemmen
Wolf begint matig aan Genks avontuur met puntje op Le Cannonier

Na een boeiende wedstrijd hebben Moeskroen en Racing Genk billijk de punten gedeeld op Le Cannonier. De Limburgers vochten knap terug na een vroege achterstand maar konden de zege uiteindelijk niet over de streep trekken tegen een strijdlustige thuisploeg.

Exit Felice Mazzu, vanaf nu legde Racing Genk zijn eieren in het mandje van de jonge Duitser Wolf. De Limburgers moesten in de rush om Play-Off I een inhaalbeweging inzetten en begonnen vandaag met een bezoek aan Le Cannonier. Moeskroen begon prima aan de competitie maar zakte de laatste maand wat weg in het klassement. Bij Racing Genk begon Paintsil verrassend aan de partij.
Landskampioen start dramatisch maar recht de rug
De wedstrijd begon dramatisch voor de bezoekers, na amper twee minuten spelen werkte Perica van dichtbij al de 1-0 in doel na een lang uitgesponnen hoekschop. De bezoekers waren even aangeslagen maar nadat Paintsil eerst een dot van een kans miste, was het even later wel raak toen Dewaest van dichtbij de gelijkmaker binnen werkte. De landskampioen bleef nadien ook de betere ploeg maar onder meer Paintsil verkwanselde een paar prima kansen. Halfweg stond het nog gelijk en hadden de bezoekers nog wat werk voor de boeg.

Dewaest zorgt al snel voor de gelijkmaker na een vroege achterstand voor de Limburgers.
Onuachu draait de rollen om, VAR heeft het laatste woord
Na de rust ging Blauw-Wit op zoek naar de voorsprong en die kwam er ook na minder dan tien minuten spelen toen Onuachu knap raak trof: 1-2. Moeskroen was even aangeslagen maar klom iets voorbij het uur weer op gelijke hoogte via Antonov die met een knappe vrije trap doelman Coucke te grazen nam. Zo moesten de Limburgers plots toch weer vol aan de bak maar tot uitgespeelde kansen kwam het nauwelijks. In de laatste tien minuten voerde Racing Genk dan toch de forcing en via Onuachu leek het de winning-goal te maken, de boomlange spits stond echter nipt buitenspel en het doelpunt werd afgekeurd na tussenkomst van de VAR. het was het laatste wapenfeit van een interessante wedstrijd waarin Genk andermaal het resultaat niet over de streep kon trekken.
Scoreverloop:
1-0 (2') Perica, 1-1 (20') Dewaest, 1-2 (54') Onuachu, 2-2 (65') Antonov


LEES OOK: Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Verdiend resultaat?

Meest recent

Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

0
0
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

54
54
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

43
43
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

159
159
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

36
36
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

51
51
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

88
88
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

341
341
FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

FC Barcelona werd dit seizoen op overtuigende wijze kampioen in Spanje. De Catalanen spelen ...

29
29
Nét geen WK met de Rode Duivels, weldra terug in JPL?

Héél wat Belgische clubs zoeken op de transfermarkt naar opportuniteiten. Misschien is ...

77
77
Vandenbempt looft Bruggeling: "Op 1 bij de Gouden Schoen"

Club Brugge wordt kampioen, dat is duidelijk. Blauw-Zwart maakte héél veel indruk in ...

221
221
Anderlecht heeft beet en sluit nieuw contract af

RSC Anderlecht is bij de eerste ploeg al jaren op de dool, maar gelukkig is er Neerpede. Daar zijn ...

155
155
Roméo Lavia moet nieuwe opdoffer slikken

Rudi Garcia stelde vrijdag heel wat potentiële Rode Duivels teleur bij het bekend maken van ...

118
118
'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Cercle Brugge blikt alweer terug op een moeilijk seizoen, waarin het pas in de Relegation Play-Off ...

92
92
Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst

STVV moest zaterdag wel vrede nemen met een gelijkspel tegen AA Gent, maar dat kon de pret op Stayen ...

158
158
'Exit Rigaux: Club kiest voor verrassende vervanging'

Club Brugge staat voor een nieuwe landstitel, maar ook voor grote veranderingen. Zowel op als naast ...

420
420
Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

81
81
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

464
464
Courtois verbaast en koopt zich bij nieuwe club in

Thibaut Courtois haalt op zijn 34ste nog steeds een bijzonder hoog niveau. De doelman van Real ...

102
102
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

331
331
'Hubert na pandoering plots op de wip bij Union'

Union is op enkele dagen tijd van de hemel naar de hel gegaan. Donderdag pakte het nog de Croky Cup ...

520
520
Wansmakelijke Lukaku-taferelen bij titelviering Inter

Inter speelde zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat ging gepaard met een groot ...

146
146
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan cashen, Club heeft beet'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

379
379
Llansana haalt ferm uit na KV Mechelen: “Heel het seizoen al”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen KV Mechelen. Paars-Wit moet nog vol aan ...

476
476
Degryse briest: “Ontzettend jammer voor Belgisch voetbal”

Club Brugge is op weg naar een nieuwe landstitel. Na een tweestrijd met Union SG in de Champions ...

563
563

Meer sportnieuws