Wolf begint matig aan Genks avontuur met puntje op Le Cannonier

198
Wolf begint matig aan Genks avontuur met puntje op Le Cannonier

Na een boeiende wedstrijd hebben Moeskroen en Racing Genk billijk de punten gedeeld op Le Cannonier. De Limburgers vochten knap terug na een vroege achterstand maar konden de zege uiteindelijk niet over de streep trekken tegen een strijdlustige thuisploeg.

Exit Felice Mazzu, vanaf nu legde Racing Genk zijn eieren in het mandje van de jonge Duitser Wolf. De Limburgers moesten in de rush om Play-Off I een inhaalbeweging inzetten en begonnen vandaag met een bezoek aan Le Cannonier. Moeskroen begon prima aan de competitie maar zakte de laatste maand wat weg in het klassement. Bij Racing Genk begon Paintsil verrassend aan de partij.
Landskampioen start dramatisch maar recht de rug
De wedstrijd begon dramatisch voor de bezoekers, na amper twee minuten spelen werkte Perica van dichtbij al de 1-0 in doel na een lang uitgesponnen hoekschop. De bezoekers waren even aangeslagen maar nadat Paintsil eerst een dot van een kans miste, was het even later wel raak toen Dewaest van dichtbij de gelijkmaker binnen werkte. De landskampioen bleef nadien ook de betere ploeg maar onder meer Paintsil verkwanselde een paar prima kansen. Halfweg stond het nog gelijk en hadden de bezoekers nog wat werk voor de boeg.

Dewaest zorgt al snel voor de gelijkmaker na een vroege achterstand voor de Limburgers.
Onuachu draait de rollen om, VAR heeft het laatste woord
Na de rust ging Blauw-Wit op zoek naar de voorsprong en die kwam er ook na minder dan tien minuten spelen toen Onuachu knap raak trof: 1-2. Moeskroen was even aangeslagen maar klom iets voorbij het uur weer op gelijke hoogte via Antonov die met een knappe vrije trap doelman Coucke te grazen nam. Zo moesten de Limburgers plots toch weer vol aan de bak maar tot uitgespeelde kansen kwam het nauwelijks. In de laatste tien minuten voerde Racing Genk dan toch de forcing en via Onuachu leek het de winning-goal te maken, de boomlange spits stond echter nipt buitenspel en het doelpunt werd afgekeurd na tussenkomst van de VAR. het was het laatste wapenfeit van een interessante wedstrijd waarin Genk andermaal het resultaat niet over de streep kon trekken.
Scoreverloop:
1-0 (2') Perica, 1-1 (20') Dewaest, 1-2 (54') Onuachu, 2-2 (65') Antonov


LEES OOK: Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Verdiend resultaat?

Meest recent

Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

46
46
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

46
46
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

221
221
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

111
111
‘Van Bommel schokt België met harde De Bruyne-ingreep’

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

88
88
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

73
73
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

227
227
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

129
129
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

261
261
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

185
185
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

168
168
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

155
155
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

117
117
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

212
212
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

280
280
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

95
95
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

129
129
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

105
105
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

131
131
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

20
20
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

26
26
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

92
92
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

245
245
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

138
138
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

120
120

Meer sportnieuws