'Anderlecht moet groots transferplan in de koelkast steken'

door
'Anderlecht moet groots transferplan in de koelkast steken'

Wordt Anderlecht straks hoogstpersoonlijk aan een transfer geholpen door Lionel Messi? Het zou zomaar eens kunnen. Volgens Don Balon heeft de kapitein van Barça namelijk aangegeven bij het bestuur dat Jean-Clair Todibo komende winter mag beschikken op Camp Nou.

Ook Bartomeu, Valverde en de andere zwaargewichten in de kleedkamer zouden het overigens niet zien in de Franse verdediger. Voornaamste mankement zou zijn dat hij ‘nog te groen achter de oren ziet’. Het ontbreekt hem simpelweg dus aan de nodige ervaring. Ervaring die hij mogelijk  straks bij Anderlecht kan komen opdoen. 

Al zouden ze hem in Catalonië meteen willen verkopen volgens het Spaanse medium. In dat geval lijkt Paars-Wit weinig kans te maken op een transfer. Het is echter helemaal niet ondenkbaar dat ze ook akkoord zullen gaan met een uitleenbeurt. Op die manier kunnen ze zijn ontwikkeling in de gaten houden, en mogelijk profiteren van een stijgende marktwaarde.

UPDATE 21/11

Het lijkt er toch op dat Anderlecht een stunttransfer voor Jean-Clair Todibo stilaan mag vergeten. Zoals gezegd zouden ze hem bij FC Barcelona liever verkopen, en daar lijken ze nu ook de kans toe te krijgen. Volgens Sport is er namelijk heel wat interesse in de verdediger. Watford en Bayer Leverkusen worden al met naam genoemd.

Die laatste zou zelfs de onderhandelingen al hebben opgestart over een transfer. Naar verluidt zou Todibo zo’n 10 miljoen euro moeten kosten. Voor de Duitse topclub lijkt dat geen probleem, voor Anderlecht dan weer onbetaalbaar, al zeker in de huidige situatie. De Catalanen zouden de Fransman verkopen, mét een optie tot terugkoop.

LEES OOK: 'Anderlecht heeft beet: Tomasson nieuwe coach'

Denk je dat Anderlecht nog kans maakt?

Meest recent

Muzio dient Verhaeghe van antwoord: "Ik was geshockeerd"

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

17
17
Charleroi haalt hard uit na incidenten op Union

Bij Charleroi zullen ze nog wat langer moeten wachten op een eerste bekerfinale sinds 1993. Ze ...

35
35
Veroordeling Eddy Snelders: Gevolgen slaan in als een bom

U kon hier daarstraks al lezen dat het Hof van Beroep een uitspraak deed in de zaak rond voormalig ...

65
65
AA Gent-flop verrijst: "Alles veranderde met De Mil"

AA Gent leed vorig weekend een pijnlijke en verrassende thuisnederlaag tegen OH Leuven, maar staat ...

80
80
Stankovic geeft grote hint over zijn toekomst

Bij Club Brugge kunnen ze de komende maanden maar beter genieten van Aleksandar Stankovic, want het ...

150
150
'Nieuwe klap Anderlecht: volgende kandidaat-T1 haakt af'

Zal Anderlecht nog voor het einde van de week zijn nieuwe hoofdtrainer vinden? Dat is volgens CEO ...

347
347
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

88
88
Fraudeproces RSCA eindigt al snel met sisser

Donderdagvoormiddag ging in Brussel de rechtszaak van start rond vermeende fraude bij de overname ...

140
140
TRANSFERUURTJE: 'Trainersdomper Anderlecht, knaltransfer Real'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

188
188
Vanhaezebrouck reageert duidelijk op Anderlecht: "TD of T1?"

RSC Anderlecht maakt weer een paleisrevolutie mee. Olivier Renard en Besnik Hasi werden ontslagen ...

366
366
Olie op het vuur voor Antwerp-Anderlecht: gouden raad Goots

Royal Antwerp FC verdedigt in de terugwedstrijd van de halve finales van de Croky Cup een 0-1 ...

217
217
Juridische strijd Coucke barst los: “Van Holsbeeck oplichter”

De juridische strijd tussen Marc Coucke en ex-Anderlecht-manager Herman Van Holsbeeck is ...

202
202
'Mokerslag Anderlecht: Tomasson haakt toch nog af'

Anderlecht probeert donderdagavond om een ticket voor de bekerfinale te pakken met T4 ...

493
493
Oude bekende solliciteert bij Anderlecht: "Morgen sta ik er"

Het zijn drukke dagen voor Anderlecht. Dat is immers op zoek naar een nieuwe technisch directeur ...

369
369
Volledig onbekende Belg maakt plots furore in Portugal

Alsmaar vaker trekken Belgische talenten op zeer jonge leeftijd naar het buitenland, en niet alleen ...

97
97
'Nog één struikelblok voor Anderlecht en Tomasson'

Bij Anderlecht blijft de zoektocht naar een nieuwe trainer aan de gang. CEO Kenneth Bornauw gaf ...

192
192
'Standard weigert miljoenenbod voor toptalent'

Standard was tijdens de voorbije wintermercato weer druk in de weer en haalde vier nieuwe spelers ...

254
254
Rechtbank vernietigend: Mokerslag voor afwezige Snelders

Vandaag heeft het hof van beroep uitspraak gedaan over de straf van Eddy Snelders. De beslissing ...

147
147
Charleroi bestolen? "Als Titraoui daar geel krijgt, dan..."

Charleroi droomde van een eerste bekerfinale sinds 1993, maar is er uiteindelijk niet in geslaagd om ...

119
119
'Anderlecht heeft beet: Tomasson nieuwe coach'

RSC Anderlecht staat op het punt om een nieuwe trainer aan te trekken. De Brusselaars zouden volgens ...

493
493
Radzinski fileert Anderlecht genadeloos

Thomasz Radzinski maakte 25 jaar geleden nog gouden tijden mee met RSC Anderlecht. Titels, de ...

202
202
Gheysens ziet gigantische ommekeer bij Antwerp

Royal Antwerp FC maakte de afgelopen jaren stevig verlies. De club heeft zijn jaarrekening ...

333
333
‘Anderlecht beeft: Tomasson duwt meteen richting drama’

Anderlecht zoekt koortsachtig naar een opvolger voor Besnik Hasi, en plots duikt een opvallende naam ...

371
371
Alles of niets: zo starten Antwerp en Anderlecht

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC maken vanavond onderling uit wie van de twee Union SG zal ...

239
239
‘Anderlecht breekt alle regels: JPL-coachdeal ontploft’

Anderlecht wilde deze keer géén coach wegkapen en vooral geen afkoopsom betalen. Maar ...

215
215

Meer sportnieuws