'Anderlecht moet groots transferplan in de koelkast steken'

door
'Anderlecht moet groots transferplan in de koelkast steken'

Wordt Anderlecht straks hoogstpersoonlijk aan een transfer geholpen door Lionel Messi? Het zou zomaar eens kunnen. Volgens Don Balon heeft de kapitein van Barça namelijk aangegeven bij het bestuur dat Jean-Clair Todibo komende winter mag beschikken op Camp Nou.

Ook Bartomeu, Valverde en de andere zwaargewichten in de kleedkamer zouden het overigens niet zien in de Franse verdediger. Voornaamste mankement zou zijn dat hij ‘nog te groen achter de oren ziet’. Het ontbreekt hem simpelweg dus aan de nodige ervaring. Ervaring die hij mogelijk  straks bij Anderlecht kan komen opdoen. 

Al zouden ze hem in Catalonië meteen willen verkopen volgens het Spaanse medium. In dat geval lijkt Paars-Wit weinig kans te maken op een transfer. Het is echter helemaal niet ondenkbaar dat ze ook akkoord zullen gaan met een uitleenbeurt. Op die manier kunnen ze zijn ontwikkeling in de gaten houden, en mogelijk profiteren van een stijgende marktwaarde.

UPDATE 21/11

Het lijkt er toch op dat Anderlecht een stunttransfer voor Jean-Clair Todibo stilaan mag vergeten. Zoals gezegd zouden ze hem bij FC Barcelona liever verkopen, en daar lijken ze nu ook de kans toe te krijgen. Volgens Sport is er namelijk heel wat interesse in de verdediger. Watford en Bayer Leverkusen worden al met naam genoemd.

Die laatste zou zelfs de onderhandelingen al hebben opgestart over een transfer. Naar verluidt zou Todibo zo’n 10 miljoen euro moeten kosten. Voor de Duitse topclub lijkt dat geen probleem, voor Anderlecht dan weer onbetaalbaar, al zeker in de huidige situatie. De Catalanen zouden de Fransman verkopen, mét een optie tot terugkoop.

LEES OOK: WK-bom bij Duivels: Genk- en RSCA-spelers in beeld?

Denk je dat Anderlecht nog kans maakt?

Meest recent

WK-selectie Rode Duivels: 4 wildcards voor Garcia?

De logische kwalificatie voor het WK is een feit. Ondanks de stemmingmakerij van de afgelopen dagen ...

28
28
'Coorevits laat bombshell vallen over Van Gucht'

Gisteren maakte sportjournalist en presentator Ruben Van Gucht zijn terugkeer in De Slimste Mens ter ...

139
139
Proto tipt Belgische clubs: transfer voor JPL-smaakmaker?

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. Silvio Proto zal alvast ...

24
24
Congolese bondscoach stuurt Rode Duivels forse waarschuwing

Na het afgelopen interlandluik zijn 42 van de 48 deelnemers aan het WK van volgende zomer bekend. De ...

48
48
'Penders in januari alweer terug naar Chelsea'

De interland tegen Liechtenstein betekende voor Mike Penders een mooie première. De jonge ...

64
64
Doku maakt indruk op Boeckx, maar niet met zijn dribbels

De Rode Duivels zullen wellicht toch een beetje met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije ...

53
53
'Volgende droomclub meldt zich voor Tzolis'

De voorbije dagen wist Christos Tzolis zich nog maar eens in de kijker te spelen. Met een heerlijk ...

127
127
Ophef rond Courtois bij Rode Duivels: "Het verbaasde me"

De Rode Duivels hebben in de voorbije week hun WK-ticket helemaal over de streep getrokken met een ...

175
175
'Standard mikt op megadeal: monstersom op komst'

Standard kan het geld nog steeds héél goed gebruiken. De Rouches moeten in 2026 ...

128
128
WK-bom bij Duivels: Genk- en RSCA-spelers in beeld?

Hein Vanhaezebrouck en Franky Van der Elst stelden via Het Nieuwsblad hun ideale selectie van 26 ...

481
481
'Clement weigert: gigantisch bod resoluut afgewezen'

Philippe Clement tekende verrassend genoeg voor Norwich City. Dat is de voorlaatste uit de ...

140
140
Genk slaat gigantische slag: “Dit is nergens te zien”

KRC Genk is al vele jaren een club die goed werk levert. Zowel sportief als financieel doen ze het ...

176
176
'Mannaert verrast: Rode Duivels flirten met grote naam'

Bij de Rode Duivels is het WK-ticket binnen, maar rustig is het allerminst. Rudi Garcia ligt onder ...

516
516
'Lewandowski fronst: Barça-eis belandt op straat'

Robert Lewandowski gaat FC Barcelona in de zomer transfervrij verlaten. De Poolse spits brengt ...

46
46
Renard spreekt: bliksemvertrek twee aanwinsten?

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Paars-Wit heeft voorlopig nog steeds een ...

209
209
'Transferbom: Messi én Haaland mogelijk samen?'

Bij FC Barcelona moet voorzitter Joan Laporta misschien wel vrezen voor zijn toekomst. De ...

121
121
Defour ziet extra titelkandidaat: Union en Club beven

KRC Genk begon moeizaam aan het seizoen, maar de laatste weken draait het steeds beter. De ...

157
157
Grote Garcia Rapport: exit of vertrouwen houden?

De Rode Duivels hebben zich geplaatst voor het WK 2026. Alweer opdracht volbracht voor bondscoach ...

74
74
Loting WK 2026: alsnog 'Poule des Doods' voor Duivels?

De Rode Duivels hebben zich dinsdag geplaatst voor het WK 2026, net zoals 42 van de andere 48 ...

351
351
'Grote WK-verrassing voor Brandon Mechele bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

310
310
'Transferplan Barça onthuld: Flick's topprioriteit voor 2026'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

81
81
Feestavond wordt nachtmerrie: Duivel maanden buiten strijd

De Rode Duivels vierden dinsdagavond hun WK-kwalificatie na een 7-0-monsterzege tegen het weerloze ...

230
230
'Knaltransfer Tzolis krijgt vorm: topclub dient verzoek in'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

456
456
Vernieuwde Bosuil bijna af: Antwerp dropt groot nieuws

Antwerp FC hervat komend weekend zijn seizoen met een bezoek van hekkensluiter FCV Dender. Maar de ...

588
588
'Kogel al door de kerk: KBVB hakt knoop door over job Garcia'

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026, hing de voorbije dagen een negatieve sfeer rond bondscoach ...

1231
1231

Meer sportnieuws