Vadis is geval-Mpoku niet vergeten: "Laag man, een teken van zwakte"

312 stemmen
Vadis is geval-Mpoku niet vergeten:

AA Gent kan donderdagavond op het veld van Antwerp weer beroep doen op Vadis Odjidja. In de vorige competitiewedstrijd moest de aanvoerder nog vanuit de tribune toekijken. De middenvelder was immers geschorst na de rode kaart die hij een week eerder had opgelopen tegen Standard.


Een rode kaart waar toen veel over te doen was. Odjidja kreeg zijn tweede geel namelijk na een reactie op Paul-José Mpoku, die vervolgens theatraal op de grond ging liggen. En dat incident zit hem duidelijk nog steeds hoog. "Op een speler afstappen om een reactie uit te lokken of faken terwijl je totaal niet geraakt wordt? Dat is laag, man. Dat is een teken van zwakte. Je moet winnen als een man. Niet als een... Je moet je tegenstander toch voetballend proberen te pakken?", vertelt de middenvelder in Sport/Voetbalmagazine zonder namen te noemen.

Vadis vindt ook dat de arbitrage in dit geval beter had kunnen en moeten optreden. "Die laatste rode kaart tegen Standard... Je kon het bezwaarlijk een duw noemen, maar ik krijg er wel een tweede gele kaart voor. Laatst werd er getrokken en geduwd tijdens Antwerp-Club Brugge, maar niemand kreeg een kaart. Dan mag je concluderen dat mijn kaart overdreven was."

LEES OOK: AA Gent jubelt: toptalent zet handtekening

Mpoku had ook bestraft moeten worden in die bewuste fase ...

Meest recent

'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

50
50
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

205
205
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

271
271
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

349
349
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

106
106
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

140
140
Standard komt met transfernieuws op de proppen

Standard Luik is bezig om de selectie voor volgend seizoen te vormen. Marc Wilmots is de ...

69
69
‘Leegloop Westerlo: wéér toptransfer op het Kuipje'

Westerlo staat voor een drukke transferzomer. Arthur Piedfort en Nacho Ferri staan op een zucht van ...

76
76
Vandenbempt vreest enorm rampscenario Rode Duivels

De Rode Duivels staan voor een belangrijk moment op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada, ...

162
162
Duivels Vanaken-plan compleet afgeschoten “Heel jammer…”

De Belgische supporters willen graag Hans Vanaken in de basis zien verschijnen tegen Nieuw-Zeeland, ...

277
277
‘Garcia hakt knoop door: zeer verrassende vervanger Doku’

Jérémy Doku is terug bij de groep na de geboorte van zijn zoontje en ook de ...

608
608
‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’

De zomermercato is aan het losbarsten en ook de minder bekende spelers staan voor een hete zomer. ...

153
153
'Zeer fraaie club dient zich aan voor Raskin'

Het lijkt er niet op dat Nicolas Raskin tegen Nieuw-Zeeland opnieuw een basisplaats zal krijgen, ...

82
82
'Waanzinnige schorsing van 11 matchen voor Dwomoh'

Enkele jaren geleden werd Pierre Dwomoh nog gezien als één van de grootste talenten ...

105
105
Anderlecht moet meteen tweede blessuredomper slikken

Anderlecht begon zich deze week klaar te stomen voor het nieuwe seizoen en dat gebeurt sinds ...

273
273
Anderlecht bezorgt Sporting Hasselt stevige mokerslag

Bij Anderlecht zijn ze nu helemaal begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De eerste ...

411
411
Genk pakt uit: Hayen krijgt héél wat versterking

Bij KRC Genk willen ze na een tegenvallend seizoen absoluut beter gaan doen. De Limburgers waren ...

233
233
TRANSFERUURTJE: 'Vrancken vindt club, Club krijgt ja van topper'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

295
295
Beste WK-Duivel? Mechele reageert erg verrassend

Wie had ooit gedacht dat Brandon Mechele een basispion op het WK zou zijn voor de Rode Duivels? De ...

114
114
Nieuw-Zeeland roept ferme waarschuwing naar België

Zaterdagochtend staan België en Nieuw-Zeeland tegenover elkaar namens de laatste groepsmatch ...

230
230
Vandenbempt verwoest één Duivel: “Niet meer verdedigbaar”

De Rode Duivels bekampen Nieuw-Zeeland in de laatste groepsmatch van het WK. België moet winnen ...

385
385
Duivels extra onder druk voor Nieuw-Zeeland: “Hallucinant”

De Rode Duivels nemen het zaterdagochtend op tegen Nieuw-Zeeland. Met twee punten uit twee ...

82
82
‘Knopen doorgehakt: pakt Club Brugge uit met Sels?’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman. Simon Mignolet stopt en Dani van den Heuvel ...

639
639
Beveren jubelt: sterspeler blijft alsnog aan boord

SK Beveren veroverde vorig seizoen tot ieders verbazing met grote overmacht de titel in 1B en mag ...

84
84
Vandenbempt waarschuwt Garcia: "Zou enorme fout zijn"

De Rode Duivels staan voor hun match van de waarheid. Tegen Nieuw-Zeeland moeten ze nog alle zeilen ...

244
244

Meer sportnieuws