Thorup loslippig over aanstaande versterking AA Gent

door
Thorup loslippig over aanstaande versterking AA Gent

AA Gent moet niet tot komend weekend wachten om opnieuw in actie te komen. Vanavond staat er namelijk een inhaalduel tegen Antwerp op het programma. Op de Bosuil tracht het zijn derde uitwedstrijd op een rij te winnen.

In de heksenketen van Antwerp zullen de spelers mentaal echter sterk in hun schoenen moeten staan. Maar daar zal coach Jess Thorup wel voor zorgen. Zo zegt hij in Het Nieuwsblad dat hij de spelers zich laten openstellen tot het vertellen van hun problemen of ergernissen. Dat leerde Thorup naar eigen zeggen van een mental coach bij zijn ex-club Midtjylland.

Waarom is er dan zo geen mental coach bij AA Gent, vroeg de krant zich af. Maar daar maken ze blijkbaar werk van , zo zegt de Noor: “Dat kan vreemd ogen, daarmee ben ik het eens. Maar de positie als mental coach is vacant. Het bestuur is mee op zoek.”

LEES OOK: 'AA Gent legt nieuwe bom onder het Belgische voetbal'

Heeft een club dat nodig?

Meest recent

Frank Raes keert terug op manier die niemand zag aankomen

Frank Raes is dezer dagen niet al teveel meer te zien op televisie. Het VRT-boegbeeld ging enkele ...

0
0
KRC Genk houdt hart vast: El Ouahdi komt met boodschap

Zakaria El Ouahdi was als een sneltrein aan het seizoen begonnen. De Marokkaanse rechtsback werd ...

17
17
Courtois gooit olie op het vuur: relletje escaleert

Thibaut Courtois speelt bij Real Madrid met heel wat sterren samen. De meeste spelers in de selectie ...

18
18
Geraerts doet boekje open over trainerswals bij Union

Bij Union dachten ze eindelijk verlost te zijn van hun trainersvloek toen Sébastien Pocognoli ...

34
34
'Transferblunder afgestraft: Anderlecht loopt miljoenen mis'

Er is de laatste tijd al heel wat gezegd en geschreven over de transferzomer van Anderlecht. Daarbij ...

77
77
Volgende ex-jeugdinternational keert België de rug toe

De Rode Duivels zetten deze week een grote stap richting het WK door te gaan winnen in Wales. ...

36
36
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe Onyedika'

Club Brugge zal in de komende mercato's ongetwijfeld weer afscheid moeten nemen van enkele ...

189
189
Genk broedt op 'nieuwe Tolu': "Mijn moment zal komen"

Het is voor Genk tot dusver een zeer wisselvallig seizoen geweest. De Limburgers presteerden met ups ...

96
96
'Lukaku gaat hard en prikt precieze datum rentree'

De voorbije dagen was Romelu Lukaku uiteraard in diepe rouw na het overlijden van zijn vader Roger. ...

67
67
Euvard slijpt de messen: "Als we de beloftes willen waarmaken..."

Vincent Euvrard kon tot op heden niet echt betere resultaten neerleggen. De trainer kreeg al de ...

54
54
Broos over Rode Duivels: "Pfff, doe mij dat niet aan!"

Hugo Broos wist zich met Zuid-Afrika te plaatsen voor het WK 2026. De ervaren trainer heeft zo ...

99
99
Patrick Kluivert krijgt de bons na missen van het WK

De WK-kwalificaties zijn volop bezig en ondertussen zijn al heel wat landen zeker van het WK 2026. ...

87
87
Erik Van Looy schokt Vlaanderen met afscheid: "Anderlecht..."

Na 22 seizoenen gooit Erik Van Looy het roer om in ‘De Slimste Mens ter Wereld’ — ...

95
95
Verenigde Staten zet alles op alles voor RSCA-speler

De afgelopen dagen verloren de Belgen toch wel wat talenten aan andere landen. Komt daar een derde ...

146
146
'Nederland verstomt: Eredivisie-reus voor Vanaken lonkt'

Hans Vanaken (33) blijft België en omstreken verbazen: sterk bij de Rode Duivels, een goal ...

608
608
'JPL-clubs willen absolute parel naar België halen'

De Jupiler Pro League is een opleidingscompetitie pur sang. De Belgische eersteklassers speuren dan ...

84
84
Boeckx geeft Anderlecht raad: "Wie weet zelfs de titel"

Bij RSC Anderlecht was het tot dusver amper rustig. De Europese vernedering, het vertrek van Wouter ...

353
353
'AA Gent legt nieuwe bom onder het Belgische voetbal'

De voorbije maanden heeft het regelmatig gestormd binnen de Pro League. Er waren zeer moeizame ...

273
273
Stijnen oordeelt: "Hij moet meer spelen bij de Rode Duivels"

De Rode Duivels gaan naar het WK van komende zomer. Dat lijkt vast te staan. De Belgen stonden er op ...

210
210
‘Anderlecht ruikt gouden kans op transfermarkt’

RSC Anderlecht is achter de schermen druk bezig met het scouten van spelers. De Brusselaars houden ...

178
178
Vijandige vete met Tzolis? Fossey doet boekje open

Standard kan vrijdagavond in het thuisduel tegen Antwerp FC opnieuw rekenen op Marlon Fossey. De ...

311
311
Voetbalkijker gewaarschuwd: DAZN grijpt drastisch in

De Jupiler Pro League blijft voorlopig enkel te bekijken via de betalende app van DAZN. Wie dit ...

1283
1283
'Last Dance Lewa: topspits maakt opzienbarende transfer'

Binnen een drietal weken krijgt Club Brugge in de Champions League het bezoek van FC Barcelona. Door ...

145
145
Sensatie in Champions League: straffe comeback OHL Women

Volgende week staat de derde speeldag in de League Phase van de Champions League op het programma. ...

122
122
Nieuw defensieduo bij Duivels: twijfels duiken al op

Mathematisch kan het nog foutlopen, maar de Rode Duivels hebben hun ticket voor de WK-eindronde van ...

334
334

Meer sportnieuws