'Zidane heeft het volledig gehad met provocaties Bale'

door
'Zidane heeft het volledig gehad met provocaties Bale'

Bij Real Madrid kwam hij de voorbije weken amper in actie, maar tijdens de interland-break was Gareth Bale gewoon basisspeler bij Wales. De nationale ploeg lijkt dan ook zijn prioriteit te zijn op dit moment. Dat werd maandag na de wedstrijd tegen Hongarije nogmaals duidelijk.


Na een 2-0-overwinning plaatsten de Welshmen zich voor de eindronde van het EK en dat werd uiteraard stevig gevierd in Cardiff. En op een gegeven moment stonden Bale en zijn maats met een vlag van Wales in hun handen te springen. Op die vlag stond volgende tekst: "Wales. Golf. Madrid. En in die volgorde".

Een verwijzing naar de kritiek van ex-speler Pedrag Mijatovic. Die stelde onlangs dat de nationale ploeg en golfen (zijn passie, red.) voor hem belangrijker zijn dan Real Madrid. Het was dus eerder een ludieke vlag, maar door hiermee openlijk te pronken trapte Bale wel tegen heel wat Madrileense schenen. Op de sociale media zijn de supporters van de Koninklijke alvast vernietigend.

UPDATE 21u04
Niet alleen de supporters hebben het helemaal gehad met de provocaties van de Welshman, ook coach Zinedine Zidane is ze kotsbeu. De grote Spaanse sportkrant MARCA weet woensdag te melden dat de Fransman niet de behoefte heeft om rechtstreeks te reageren op de provocaties. Wél zou de trainer van Real Madrid het helemaal klaar zijn met de aanvaller. Het medium stelt dat Zidane probeert zo min mogelijk energie te 'verspillen' aan Bale. Die maakt wel nog altijd deel uit van de selectie van De Koninklijke, maar lijkt in de komende maanden niet veel meer in actie te gaan komen.

LEES OOK: Real moet zwoegen voor zege, baalavond voor Pocognoli

Bale moet zijn excuses aanbieden ten opzichte van Real ...

Meest recent

'Anderlecht pakt door: deze naam prioriteit voor TD'

Er ligt bij Anderlecht nog heel wat werk op de plank, zo bleek zondag nogmaals met de zwakke 0-0 ...

36
36
Benfica-Real stilgelegd: Vinicius stapt van het veld

Drie weken na hun thriller op de slotspeeldag van de league phase staan Benfica en Real Madrid ...

47
47
Simeone zwaar op zijn hoede voor Club: "Complete ploeg"

Vorig seizoen schopte Club Brugge het knap tot de achtste finales van de Champions League. Deze ...

18
18
'Standard baalt: miljoenen zomaar vergooid'

Standard was de voorbije jaren vrijwel altijd op zoek naar extra centen, want de financiële ...

55
55
'Anderlecht denkt ook aan Fransman als nieuwe TD'

Het zijn voor Anderlecht zeer drukke tijden. Er staan grote veranderingen op til bij Paars-Wit, dat ...

88
88
Noa Lang bezorgt Galatasaray topavond tegen Juventus

De openingswedstrijd in de play-offs van de Champions League heeft meteen spektakel opgeleverd. ...

48
48
'Kink in de kabel: Schreuder niet naar Anderlecht?'

Het shockeffect van tussenpaus Jérémy Taravel lijkt al uitgewerkt, en dus hoopt RSC ...

278
278
Antwerp jaagt Gheysens weg: kandidaat-overnemers bekend

Door de nederlaag tegen Westerlo is de top zes ver weg voor Antwerp, dat plots zelfs weer achterom ...

563
563
‘Pijnlijke exit: Anderlecht zet speler brutaal buiten’

Anderlecht wil de kern verder afslanken, maar die operatie loopt niet zoals gepland — en ...

501
501
Commotie bij Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge hoopt zich straks voorbij Atlético Madrid naar de 1/8 finale van de Champions ...

357
357
Anderlecht speelt open kaart: De Cat richting uitgang?

Zowat de enige constante bij RSC Anderlecht dit seizoen zijn de straffe prestaties van Nathan De ...

337
337
Alarm bij Club Brugge: peperdure aankoop ontspoort

Club Brugge betaalde deze zomer een fortuin voor een nieuwe smaakmaker, maar het verhaal heeft meer ...

237
237
'Schreuder als tussenpaus: masterplan Anderlecht onthuld?'

Tenzij zijn huidige werkgever Al-Diriyah nog roet in het eten gooit wordt Alfred Schreuder allicht ...

581
581
Leko vist trio op: Club Brugge maakt CL-selectie bekend

In de play-offs van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Atlético Madrid over de ...

244
244
Exit Brusselmans: 'Duistere reden beroert iedereen'

Herman Brusselmans was jarenlang een vertrouwd gezicht in meerdere televisie-programma's. Zijn ...

83
83
Harde hand Hayen bij KRC Genk onthuld: "Strenge regels"

Nicky Hayen heeft van KRC Genk weer een Play-Off 1-kandidaat gemaakt. De oefenmeester werd ...

287
287
Antwerp hoort schorsingsvoorstel Tsunashima na Anderlecht

Royal Antwerp FC ging in de terugwedstrijd van de halve finale van de beker met 0-4 onderuit tegen ...

84
84
'Zeven clubs kloppen aan bij Anderlecht: 20 miljoen'

Terwijl RSC Anderlecht achter de schermen nog bezig is de staf te vormen, zijn andere clubs al bezig ...

442
442
Antwerp-trio afgemaakt: “Zij gaan mee kopje onder”

Royal Antwerp FC incasseerde de afgelopen weken heel wat uppercuts. Eerst was er de uitschakeling in ...

197
197
Club Brugge opgelet: zwakte én sterkte Atlético blootgelegd

Club Brugge bekampt in de tussenronde van de Champions League Atlético Madrid. De formatie ...

72
72
Spectaculaire comeback Neuer? Doelman zet puntjes op de i

Manuel Neuer zal de geschiedenisboeken ingaan als één van de beste doelmannen ooit. De ...

47
47
Leko verbaast met aanpak: “Een draw is géén goed resultaat”

Club Brugge hoopt in de Champions League te verrassen. In de tussenronde wacht het Atlético ...

73
73
Winterse knaltransfer KRC Genk ketste af: “Droomclub"

De wintermercato zit er al een tijdje op. De Belgische clubs waren weer actief en ook bij KRC Genk ...

195
195
Sabbe roept oorlogstaal: ferme uitspraken voor Atlético

Club Brugge en Atlético Madrid kijken elkaar recht in de ogen namens de tussenronde van de ...

119
119
Mourinho flirt met Real, Arbeola reageert vlijmscherp

Real Madrid en Benfica maakten er op de laatste speeldag van de League Phase van de Champions League ...

66
66

Meer sportnieuws