'Zidane heeft het volledig gehad met provocaties Bale'

294 stemmen
'Zidane heeft het volledig gehad met provocaties Bale'

Bij Real Madrid kwam hij de voorbije weken amper in actie, maar tijdens de interland-break was Gareth Bale gewoon basisspeler bij Wales. De nationale ploeg lijkt dan ook zijn prioriteit te zijn op dit moment. Dat werd maandag na de wedstrijd tegen Hongarije nogmaals duidelijk.


Na een 2-0-overwinning plaatsten de Welshmen zich voor de eindronde van het EK en dat werd uiteraard stevig gevierd in Cardiff. En op een gegeven moment stonden Bale en zijn maats met een vlag van Wales in hun handen te springen. Op die vlag stond volgende tekst: "Wales. Golf. Madrid. En in die volgorde".

Een verwijzing naar de kritiek van ex-speler Pedrag Mijatovic. Die stelde onlangs dat de nationale ploeg en golfen (zijn passie, red.) voor hem belangrijker zijn dan Real Madrid. Het was dus eerder een ludieke vlag, maar door hiermee openlijk te pronken trapte Bale wel tegen heel wat Madrileense schenen. Op de sociale media zijn de supporters van de Koninklijke alvast vernietigend.

UPDATE 21u04
Niet alleen de supporters hebben het helemaal gehad met de provocaties van de Welshman, ook coach Zinedine Zidane is ze kotsbeu. De grote Spaanse sportkrant MARCA weet woensdag te melden dat de Fransman niet de behoefte heeft om rechtstreeks te reageren op de provocaties. Wél zou de trainer van Real Madrid het helemaal klaar zijn met de aanvaller. Het medium stelt dat Zidane probeert zo min mogelijk energie te 'verspillen' aan Bale. Die maakt wel nog altijd deel uit van de selectie van De Koninklijke, maar lijkt in de komende maanden niet veel meer in actie te gaan komen.

LEES OOK: Chelsea stunt met Xabi Alonso: erg straffe ambities onthuld

🚀 Real Madrid CF-fans lezen nu:

Mourinho breekt stilzwijgen rond Real Madrid
Mourinho breekt stilzwijgen rond Real Madrid
112

Bale moet zijn excuses aanbieden ten opzichte van Real ...

Meest recent

Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

56
56
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

64
64
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

25
25
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

66
66
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

204
204
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

424
424
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

68
68
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

271
271
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

407
407
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

362
362
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

358
358
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

270
270
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

244
244
Anderlecht-vertrek in mineur: fans fluiten smaakmaker uit

RSC Anderlecht hoopte op een droomweek, maar het werd nog maar eens zeer teleurstellend. Er was de ...

465
465
Club Brugge overklast Union: "The King. The Legend"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen Union SG. Een beslissende partij voor de eerste ...

314
314
Spectaculaire comeback Sofiane Hanni naar JPL?

RSC Anderlecht hoopt volgend seizoen weer mee te doen voor de titel, maar dan zal er dus versterking ...

293
293
Crisis RSCA: Taravel heeft niet mis te verstane boodschap

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats in extremis kunnen verdedigen, maar kwam tegen KV Mechelen ...

308
308
Kompany zorgt voor dol moment op titelfeest: Carla brengt redding

Bayern München werd zondag nog eens in de bloemetjes gezet als Duits landskampioen. Daarbij ...

83
83
Anderlecht zakt door het ijs: zondebok krijgt 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

201
201
Laat delirium in Lommel: 37-jarige doet Dender das om

Lommel SK heeft een stevige optie op promotie genomen. De Limburgers wonnen hun heenmatch van de ...

199
199
Leko hakt keepersknoop door, twee wissels bij Union

Zondagavond staat een cruciaal duel op het programma in de strijd om het kampioenschap. ...

99
99
Anderlecht-fans spotten met tifo-blunder: sneer aan spelers

Het zijn op sportief vlak lastige dagen voor de supporters van RSC Anderlecht. Daar kwam donderdag ...

180
180
Lammens klopt Sels voor plek drie, deceptie Ajax op slotspeeldag

Manchester United heeft beslag gelegd op derde plaats in de Premier League. Na de 3-2-zege tegen ...

64
64
"Per direct buiten" - Taravel met grond gelijk gemaakt

Met nog twee speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs heeft RSC Anderlecht de vierde plaats in ...

328
328
Malaise Anderlecht: triest beeld illustreert diepe crisis

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats met heel wat meeval kunnen verdedigen. Daarmee is echter ook ...

502
502

Meer sportnieuws