'Zidane heeft het volledig gehad met provocaties Bale'

door
'Zidane heeft het volledig gehad met provocaties Bale'

Bij Real Madrid kwam hij de voorbije weken amper in actie, maar tijdens de interland-break was Gareth Bale gewoon basisspeler bij Wales. De nationale ploeg lijkt dan ook zijn prioriteit te zijn op dit moment. Dat werd maandag na de wedstrijd tegen Hongarije nogmaals duidelijk.


Na een 2-0-overwinning plaatsten de Welshmen zich voor de eindronde van het EK en dat werd uiteraard stevig gevierd in Cardiff. En op een gegeven moment stonden Bale en zijn maats met een vlag van Wales in hun handen te springen. Op die vlag stond volgende tekst: "Wales. Golf. Madrid. En in die volgorde".

Een verwijzing naar de kritiek van ex-speler Pedrag Mijatovic. Die stelde onlangs dat de nationale ploeg en golfen (zijn passie, red.) voor hem belangrijker zijn dan Real Madrid. Het was dus eerder een ludieke vlag, maar door hiermee openlijk te pronken trapte Bale wel tegen heel wat Madrileense schenen. Op de sociale media zijn de supporters van de Koninklijke alvast vernietigend.

UPDATE 21u04
Niet alleen de supporters hebben het helemaal gehad met de provocaties van de Welshman, ook coach Zinedine Zidane is ze kotsbeu. De grote Spaanse sportkrant MARCA weet woensdag te melden dat de Fransman niet de behoefte heeft om rechtstreeks te reageren op de provocaties. Wél zou de trainer van Real Madrid het helemaal klaar zijn met de aanvaller. Het medium stelt dat Zidane probeert zo min mogelijk energie te 'verspillen' aan Bale. Die maakt wel nog altijd deel uit van de selectie van De Koninklijke, maar lijkt in de komende maanden niet veel meer in actie te gaan komen.

LEES OOK: ‘Sensationele comeback Karim Benzema in de maak’

Bale moet zijn excuses aanbieden ten opzichte van Real ...

Meest recent

Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

6
6
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

94
94
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

104
104
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

30
30
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

59
59
‘Frustratie De Bruyne loopt op: wat gaat er mis bij Napoli?’

Napoli werd vorig seizoen landskampioen, maar dit seizoen loopt het niet. De club deed nochtans een ...

39
39
Wending van formaat: Union hoort verdict over nieuw stadion

Het Joseph Mariënstadion is niet geschikt voor Europese wedstrijden en daardoor moest de ...

209
209
Échte reden Anderlecht-woede op Goto onthuld

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Sint-Truiden VV. Op Stayen was Keisuke Goto weer de ...

211
211
Guardiola schokt met nieuwe uitdaging: weg Kompany open?

Waar ligt de toekomst van Pep Guardiola? De Spaanse oefenmeester werd al verschillende keren in ...

65
65
Rik De Mil gooit olie op het vuur: Ivan Leko genegeerd

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. Coach ...

158
158
'Club casht stevig: bod van 30 miljoen op komst'

Club Brugge mag weer volop dromen van de titel nadat het woensdag zijn achterstand op Union wist ...

175
175
Anderlecht afgemaakt: "Met die jongens geen derde plaats"

Bij Anderlecht was het vertrouwen gegroeid na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen, maar ...

192
192
Licentieverdict: ramp voor Sporting Hasselt en RWDM

De voorbije weken waren de Belgische profclubs druk in de weer met hun licentiedossiers. In eerste ...

172
172
Transferdilemma Standard: "Sportief geen discussie, maar..."

Bij Standard knokken ze nog volop mee voor de eindwinst in de Europe Play-Off, maar tegelijk worden ...

75
75
Union pakt uit met opmerkelijke nieuwe deal

Union scheert dit seizoen opnieuw hoge toppen. Het werkte een knappe debuutcampagne af in de ...

45
45
AA Gent slikt dubbele blessuredomper

AA Gent kon ook woensdag niet zijn eerste overwinning van de play-offs pakken. Het slaagde er wel in ...

61
61
TRANSFERUURTJE: 'Goto-bom bij Anderlecht, Brugs toptalent grof wild'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

166
166
STVV springt in de bres voor Goto: zout in Anderlecht-wonde

Keisuke Goto is dit seizoen volledig ontploft bij STVV. Bij de revelatie scoort de Japanner het ene ...

184
184
‘Kompany hakt transferknopen door: Bayern verrast’

Vincent Kompany is dit seizoen grote ogen aan het gooien bij Bayern München. De treble ligt nog ...

87
87
Augustinsson briest na STVV en slaat op tafel bij Anderlecht

RSC Anderlecht slikte een pijnlijk nederlaag op het veld van STVV. De derde plaats is weer heel ver ...

399
399
‘Details vertrek Hazard onthuld: mokerslag Anderlecht’

Thorgan Hazard zal RSC Anderlecht na dit seizoen verlaten, dat werd eerder al bekendgemaakt door ...

321
321
‘Sensationele comeback Karim Benzema in de maak’

Karim Benzema is één van de dodelijkste spitsen van de afgelopen jaren. De Fransman ...

102
102
‘Anderlecht verbaast met standpunt over misnoegde Goto’

Keisuke Goto is dit seizoen de grote man bij revelatie Sint-Truiden VV. Dat zette de Japanner nog ...

639
639
Carrasco gaat helemaal door het lint en pakt bizar rood

Bij de Rode Duivels is hij intussen al enkele jaren uit beeld verdwenen, maar in Saudi-Arabië ...

73
73
'Jashari verlaat AC Milan met zeer pikante transfer'

In januari sleepte Ardon Jashari nog tot veler verbazing de Gouden Schoen in de wacht. De Zwitserse ...

697
697

Meer sportnieuws