'Zidane heeft het volledig gehad met provocaties Bale'

door stemmen
'Zidane heeft het volledig gehad met provocaties Bale'

Bij Real Madrid kwam hij de voorbije weken amper in actie, maar tijdens de interland-break was Gareth Bale gewoon basisspeler bij Wales. De nationale ploeg lijkt dan ook zijn prioriteit te zijn op dit moment. Dat werd maandag na de wedstrijd tegen Hongarije nogmaals duidelijk.


Na een 2-0-overwinning plaatsten de Welshmen zich voor de eindronde van het EK en dat werd uiteraard stevig gevierd in Cardiff. En op een gegeven moment stonden Bale en zijn maats met een vlag van Wales in hun handen te springen. Op die vlag stond volgende tekst: "Wales. Golf. Madrid. En in die volgorde".

Een verwijzing naar de kritiek van ex-speler Pedrag Mijatovic. Die stelde onlangs dat de nationale ploeg en golfen (zijn passie, red.) voor hem belangrijker zijn dan Real Madrid. Het was dus eerder een ludieke vlag, maar door hiermee openlijk te pronken trapte Bale wel tegen heel wat Madrileense schenen. Op de sociale media zijn de supporters van de Koninklijke alvast vernietigend.

UPDATE 21u04
Niet alleen de supporters hebben het helemaal gehad met de provocaties van de Welshman, ook coach Zinedine Zidane is ze kotsbeu. De grote Spaanse sportkrant MARCA weet woensdag te melden dat de Fransman niet de behoefte heeft om rechtstreeks te reageren op de provocaties. Wél zou de trainer van Real Madrid het helemaal klaar zijn met de aanvaller. Het medium stelt dat Zidane probeert zo min mogelijk energie te 'verspillen' aan Bale. Die maakt wel nog altijd deel uit van de selectie van De Koninklijke, maar lijkt in de komende maanden niet veel meer in actie te gaan komen.

LEES OOK: Crisis Real duurt voort: trieste wending in Mbappé-soap

Bale moet zijn excuses aanbieden ten opzichte van Real ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

109
109
Metamorfose Genk: eerste basiskracht volgend seizoen aangeduid

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

7
7
"100% basisspeler op WK" - Radja breekt lans voor onverwachte Duivel

Op maandag 15 juni trappen de Rode Duivels hun WK-eindronde op gang met een groepsmatch tegen ...

62
62
De Bruyne serieus toegetakeld: Conte geeft reactie

SSC Napoli liep maandagavond averij op in de strijd om de tweede plaats in de Serie A en verloor op ...

38
38
Deschacht tipt Anderlecht: ideale basiself voor bekerfinale

Aanstaande donderdag is het zover, dan wordt de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht ...

139
139
'Vlaanderen schrikt van inkomen Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht is al lang niet meer alleen de man van de koers en de sportverslaggeving. De ...

100
100
Meteen na ontslag: 'Geraerts in running voor JPL-retour'

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal staat voor de deur. En dus begint de trainerscarrousel ...

110
110
'Mercato Club barst al los: nationale recordtransfer'

Terwijl coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de titelclash tegen Union SG, beweegt er ook ...

208
208
'Sibierski heeft nieuwe topcoach Anderlecht al in vizier'

Antoine Sibierski houdt zich voorlopig op de vlakte over de trainer van Anderlecht. Maar wie naar ...

962
962
Voetbalbond zet alles op alles: giga-surprise in WK-selectie

Aanstaande vrijdag zijn de ogen van voetbalminnend België gericht op Rudi Garcia. De bondscoach ...

198
198
Crisis Real duurt voort: trieste wending in Mbappé-soap

Nu de Spaanse titelstrijd gestreden is en de tweede plaats quasi binnen is, kan Real Madrid zich ...

80
80
'Club schiet in actie: transfergevecht met United en PSV'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

286
286
'Union stevent af op jackpot: clubrecord aan diggelen'

Het succes eiste de voorbije jaren telkens zijn tol bij Union, dat steevast een resem sterkhouders ...

69
69
Anderlecht all-in: duo klaargestoomd voor bekerfinale

Donderdag is het D-Day voor RSC Anderlecht, dat zijn seizoen moet zien te redden in de bekerfinale ...

271
271
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelkoorts neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

242
242
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

230
230
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

285
285
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

191
191
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

144
144
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

588
588
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

838
838
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

451
451
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

250
250
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

133
133
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

88
88
'Club Brugge in paniek: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

207
207

Meer sportnieuws