Duivels wonder: steunpilaar staat plots op uit de doden

door
Duivels wonder: steunpilaar staat plots op uit de doden

Zaterdag werken de Rode Duivels hun voorlaatste kwalificatiewedstrijd af voor het Europees Kampioenschap van 2020. Dat doen ze in en tegen Rusland. Bondscoach Roberto Martinez kampt alweer met heel wat kopzorgen voor die wedstrijd.

Want zo zijn er alweer enkele belangrijke pionnen buiten strijd, en deze keer komen die allemaal uit de defensie. Zowel Kompany, Vertonghen als Vermaelen zijn namelijk buiten strijd. Die eerste twee zitten niet bij de selectie, Vermaelen wél. Maar Het Nieuwsblad meldt dat de toestand van de speler van Vissel Kobe ‘zorgwekkend’ is.

Ook hij zou zeker niet in actie komen, waardoor de Duivels dus met een grote lacune richting Rusland trekken. De defensie moet worden opgelapt, en dat kan zo zijn gevolgen gaan kennen. Alderweireld zal de enige certitude zijn zaterdag, met naast hem vermoedelijk Boyata en debutant Cobbaut. Of het moest zijn dat Martinez tóch niet voor een linksvoetige gaat (Cobbaut is de enige, nvdr), en Denayer of Dendoncker als derde man achteraan posteert.

UPDATE 22u

Er lijkt zich een wonder te hebben voorgedaan bij de Rode Duivels. Want zo meldde Het Nieuwsblad vanochtend nog dat de blessure van Vermaelen ‘zorgwekkend’ was. Echter stond die vanmiddag toch gewoon op het trainingsveld, zo meldt hetzelfde medium. Best verrassend, maar wel een heuse opsteker voor Martinez. Voor Cobbaut lijkt dit dan weer slecht nieuws te betekenen met het zicht op een basisplaats. Lukaku en Trossard ontbraken overigens wél op training.

LEES OOK: Mokio doet openhartig relaas: "Zware periode bij Ajax"

Moet hij dan spelen zaterdag?

Meest recent

Club Brugge speelt met vuur: "Moet je daarin meegaan?"

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

14
14
Mbappé redt Real wééral, crisis bij Feyenoord compleet

Geen Europa en Champions League deze week, dus werd in het buitenland volop bekervoetbal afgewerkt. ...

9
9
Belgische voetbalgeschiedenis! OHL door in Womens' Champions League

OH Leuven heeft woensdag een knap stukje voetbalgeschiedenis geschreven. De landskampioen stoot als ...

101
101
Genk-bestuur onder vuur: "Dan klopt er toch iets niet"

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

152
152
Competitiehervorming: Pro League hakt knoop definitief door

Volgend seizoen zullen er in de Belgische eerste klasse geen play-offs meer te zien zijn. Op de ...

507
507
Wat een reeks! Leider Beveren profiteert optimaal in CPL

SK Beveren heeft zich tot de grote winnaar van de midweekspeeldag in de Challenger Pro League ...

97
97
PSG pakt alwéér grote trofee: grote held na penalty's

Afgelopen zomer verloor Paris Saint-Germain nog de finale van het WK voor clubteams in de finale ...

32
32
'Vertrek Verschaeren dreigt: Anderlecht biedt dÍt salaris'

Yari Verschaeren moet dit seizoen vrede nemen met een invallersol bij RSC Anderlecht. Desondanks zou ...

300
300
Belgische show bij monsterzege Ajax, verrassing in Copa del Rey

Terwijl de ploegen uit de Jupiler Pro League even op adem kunnen komen, staat elders in Europa ...

85
85
'Versterking Anderlecht: Renard krijgt duidelijke opdracht'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

527
527
Oorlog Club-Gent: boegbeeld geeft Brugge veeg om de oren

Aanstaande zondag staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club ...

508
508
‘Anderlecht gruwelt: De Cat-megatransfer wordt nachtmerrie’

Anderlecht droomt luidop van een monstertransfer met Nathan De Cat, maar achter de schermen stapelen ...

394
394
'Barça start gesprekken: international eerste aanwinst 2026'

FC Barcelona staat momenteel in de leiding in La Liga en is in de Champions League op koers om door ...

53
53
'Genk pusht voor coach: contact met topkandidaat gelegd'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

1022
1022
'Vijf voor twaalf: smaakmaker gratis weg bij Antwerp?'

De trainerswissel en nieuwe tribune hebben ongetwijfeld eveneens een handje geholpen, maar de ...

281
281
Pro League pleegt topoverleg over competitieformat

Het was de voorbije weken geen moment rustig in de Pro League, waar zowel de démarche van ...

440
440
Lardot glundert: tóch Belgische scheidsrechter naar WK?

Het niveau van de Belgische arbitrage vormt geregeld het mikpunt van kritiek. Ook op internationaal ...

81
81
'Club lanceert winteroffensief: 4 toptargets voor Leko'

Club Brugge verbaasde vorige week vriend en vijand door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. In ...

1196
1196
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

In de Jupiler Pro League staat komend weekend speeldag 19 op het programma, een week later worden de ...

114
114
Olivier Deschacht breekt: "Annelien doe zoveel moeite..."

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

222
222
Antwerp jubelt: Kindermans en vier piepjonge supertalenten

Royal Antwerp FC is een nieuwe weg ingeslagen onder Joseph Oosting. De Nederlander geeft ook veel ...

351
351
Gillet behoedt Standard-fiasco: “Anders bliksemtransfer”

Matthieu Epolo kende een woelige start in zijn nog prille carrière bij Standard Luik. De ...

124
124
Beerschot trekt aan alarmbellen na rampreeks

Beerschot wil zo snel mogelijk weer promoveren naar de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten leken in ...

467
467
Anderlecht is gewaarschuwd: Antwerp meldt unicum

Royal Antwerp FC ontvangt komende speeldag RSC Anderlecht op de Bosuil. Na de heropening van Tribune ...

367
367
'Thiago Silva (41) verbaast met sensationele terugkeer'

Thiago Silva is inmiddels 41 jaar, maar de centrale verdediger lijkt nog niet aan stoppen te denken. ...

85
85

Meer sportnieuws