Eerste twijfels bij Club duiken op: "Tegenstanders weten het ook"

943 stemmen
Eerste twijfels bij Club duiken op:

Enkele weken geleden werd Club Brugge nog bestempeld als de gedoodverfde kampioen, geen enkele ploeg leek in staat om de blauw-zwarte machine af te stoppen. Maar inmiddels zijn er toch wat twijfels ontstaan. Na twee opeenvolgende nederlaag is de vice-kampioen zijn ongenaakbare status kwijt.


Verliezen op PSG en Antwerp is uiteraard geen schande en kan elke Belgische ploeg overkomen. Maar vooral het vormverlies van bepaalde spelers zorgt voor twijfels. "Ik heb wat bedenkingen, of liever: vragen bij het aanvallende geweld van Club. Dat is momenteel wat minder, vind ik. Percy Tau is wat teruggevallen, David Okereke ook, Emmanuel Dennis... Die jongens hebben fantastische wedstrijden gespeeld maar daardoor ligt de lat zeer hoog. Er zit een hoop onberekenbaarheid in. Ik zie meer wisselvalligheid dan bijvoorbeeld in de aanval van Gent", stelt analist Eric Van Meir bij Sport/Voetbalmagazine.

Daarnaast ontdekken de tegenstanders steeds beter hoe ze het Club moeilijk kunnen maken. Coach Philippe Clement staat dus voor een grote uitdaging en moet opnieuw een vorm van verrassingseffect in zijn elftal krijgen. "Inmiddels weet ook iedereen hoe Club Brugge het aanpakt, daarom zie ik dat PhilippeClement af en toe wisselt van aanpak om te proberen te verrassen. Dat gaat steeds moeilijker worden", aldus Van Meir.

LEES OOK: 'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Zou u Tau op dit moment definitief proberen over te nemen?

Meest recent

Moeizame zege Oostenrijk: VAR bezorgt Arnautovic rollercoaster

Oostenrijk is met een overwinning begonnen aan zijn wereldkampioenschap, het had echter veel meer ...

39
39
Transferorkaan Anderlecht: 'zeven exits, vier tópaanwinsten'

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, beginnen de ploegen uit de Jupiler Pro ...

291
291
"Altijd bij dit elftal" - Pijnlijke Duivels-conclusie in Nederland

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

140
140
Garcia-favoriet verknalt het: niemand zag deze bom aankomen

Het gelijkspel tegen Egypte blijft nazinderen bij de Rode Duivels. België kwam niet verder dan ...

185
185
Mechele wrijft ogen uit op training Duivels: "Dan is het kassa"

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

320
320
Messi breekt na straffe goal: oorzaak voor tranen bekend

Zou hij nog wel voldoende honger hebben? Was hij wel voldoende fit na zijn recente blessures? Welk ...

93
93
Magische Messi scoort hattrick; Haaland mist WK-debuut niet

Een week voor zijn 39ste verjaardag heeft Lionel Messi opnieuw voetbalgeschiedenis geschreven. Met ...

79
79
'Raskin en Fofana maken surprise transfer’'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

113
113
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

205
205
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

37
37
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

260
260
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

196
196
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

37
37
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

36
36
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

148
148
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

251
251
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

68
68
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

215
215
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

39
39
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

214
214
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

286
286
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

119
119
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

452
452
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

641
641
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

164
164

Meer sportnieuws