Eerste twijfels bij Club duiken op: "Tegenstanders weten het ook"

door
Eerste twijfels bij Club duiken op:

Enkele weken geleden werd Club Brugge nog bestempeld als de gedoodverfde kampioen, geen enkele ploeg leek in staat om de blauw-zwarte machine af te stoppen. Maar inmiddels zijn er toch wat twijfels ontstaan. Na twee opeenvolgende nederlaag is de vice-kampioen zijn ongenaakbare status kwijt.


Verliezen op PSG en Antwerp is uiteraard geen schande en kan elke Belgische ploeg overkomen. Maar vooral het vormverlies van bepaalde spelers zorgt voor twijfels. "Ik heb wat bedenkingen, of liever: vragen bij het aanvallende geweld van Club. Dat is momenteel wat minder, vind ik. Percy Tau is wat teruggevallen, David Okereke ook, Emmanuel Dennis... Die jongens hebben fantastische wedstrijden gespeeld maar daardoor ligt de lat zeer hoog. Er zit een hoop onberekenbaarheid in. Ik zie meer wisselvalligheid dan bijvoorbeeld in de aanval van Gent", stelt analist Eric Van Meir bij Sport/Voetbalmagazine.

Daarnaast ontdekken de tegenstanders steeds beter hoe ze het Club moeilijk kunnen maken. Coach Philippe Clement staat dus voor een grote uitdaging en moet opnieuw een vorm van verrassingseffect in zijn elftal krijgen. "Inmiddels weet ook iedereen hoe Club Brugge het aanpakt, daarom zie ik dat PhilippeClement af en toe wisselt van aanpak om te proberen te verrassen. Dat gaat steeds moeilijker worden", aldus Van Meir.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

Zou u Tau op dit moment definitief proberen over te nemen?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

46
46
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

62
62
Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

67
67
Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

173
173
Hazard krijgt stevige tik van Vandenbempt

RSC Anderlecht pakte een heel belangrijke zege op het veld van RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

193
193
'Openda op de wip: twee opties liggen op tafel'

Juventus verraste vriend en vijand door afgelopen zomer Loïs Openda over te nemen van RB ...

82
82
Ongeziene data: Zulte Waregem overklaste Anderlecht

RSC Anderlecht won met 2-4 van Zulte Waregem. Thorgan Hazard zorgde met zijn klasse voor de ...

139
139
Nieuwe titelfavoriet duikt plots op in JPL

De strijd om de top zes woedt nog hevig, maar de eerste drie staan al vast. Peter Vandenbempt ...

289
289
Vrancken looft smaakmakers: "Mooi om hen bij STVV te hebben"

STVV blijft bijzonder sterk voor de dag komen. De Kanaries wonnen heel knap met 1-4 van FCV Dender. ...

81
81
Onmisbare pion bij RSCA: impact is gigantisch groot

RSC Anderlecht won onverdiend met 2-4 van Zulte Waregem, dat een karrenvracht aan kansen kreeg. ...

244
244
Anderlecht zeker naar PO I? Albert stelt voorwaarde

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

161
161
Het wit konijn van Garcia? "Beste speler in Eredivisie"

De Rode Duivels vertrekken eind maart naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Maar in aanloop ...

174
174
'Vervanger voor Onyedika: Leko deelt pijnlijke tik uit'

Club Brugge kruist dinsdagavond de degens met Atlético Madrid, daarbij is een ticket voor de ...

392
392
Peeters geniet na sensationele promotie: "Vanavond géén Bob"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

169
169
Zorgenkind ondanks zege Anderlecht: kranten geven 4 op 10

Voor het eerst sinds 13 december heeft RSC Anderlecht nog een competitiewedstrijd kunnen winnen. ...

297
297
Grote zorgen Lukaku, De Bruyne: Conte doet boekje open

Eind volgende maand trekken de Rode Duivels naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage ...

165
165
‘Club Brugge bereidt schoktransfer voor’

Club Brugge roert zich in Duitsland — en dat maakt daar nu al heibel. Blauw-Zwart mikt op een ...

197
197
Genk schrikt op: eerste verdict na akelig beeld Karetsas

KRC Genk heeft zondagnamiddag flinke averij opgelopen in de strijd om een deelname aan de Champions' ...

383
383
'Trainersdossier op zijn kop: wending Anderlecht compleet'

RSC Anderlecht heeft voor het eerst sinds 13 december nog eens een competitiematch kunnen winnen en ...

534
534
Westerlo mag plots dromen: "De Champions' Play-Off?"

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de top zes in de ...

115
115
Zeer verrassende transferwending Thorgan Hazard?

Anderlecht zat de voorbije weken met een stevig spitsenprobleem. Met Adriano Bertaccini, Mihajlo ...

435
435
Moreira maakt einde aan indrukwekkende reeks van ex-club

Zondagavond stond er in de Ligue 1 nog een interessante affiche op het programma. Olympique Lyon zag ...

42
42
Taravel waarschuwt Anderlecht na cruciale zege

Anderlecht heeft zondag eindelijk nog eens gewonnen in de competitie. Op het veld van Zulte Waregem ...

331
331
Cornelis eerlijk: "Onze kansen op PO1 gehypothekeerd"

Een tijdlang leek Charleroi nog op weg naar een geweldig seizoen, maar op twee weken tijd is de ...

54
54
'Real Madrid verbaast en wil bij Club Brugge shoppen'

Club Brugge zal in de zomer ongetwijfeld weer enkele van zijn goudhaantjes moeten afstaan. Dankzij ...

770
770

Meer sportnieuws