'Martinez ziet opnieuw Rode Duivel definitief stoppen'

door
'Martinez ziet opnieuw Rode Duivel definitief stoppen'

Volgende week maakt bondscoach Roberto Martinez zijn selectie bekend voor de twee laatste interlands van het kalenderjaar. De kans dat hij de naam van Moussa Dembélé zal afroepen is klein. Sinds hij naar China verhuisde is de middenvelder uit beeld verdwenen bij de nationale ploeg.


Dembélé heeft zijn afscheid wel nog niet officieel aangekondigd en ook Martinez zelf sloot een terugkeer nog niet uit. Maar dat blijkt momenteel niet aan de orde. "Op dit moment denk ik niet aan de Rode Duivels. Ik wil me concentreren op mijn aanpassing aan deze competitie. Mijn familie woont nu ook in Guangzhou en dan is België wel erg ver", is hij duidelijk bij Sporza.

Sowieso zal het drummen worden voor een plaatsje in de EK-selectie, Dembélé vraagt zich dan ook af of hij hier wel voor in aanmerking komt. "Ik wil nog wat tijd om erover na te denken. Ik heb al eens met Martinez gesproken over mijn toekomst, maar misschien moet er binnenkort nog wel eens gesproken worden. Rekent hij er nog op dat ik op een dag terugkeer bij de ploeg?"

UPDATE 13/11
De kogel lijkt door de kerk: Dembélé haakt definitief af als Rode Duivel. Officieel is de beslissing nog niet gecommuniceerd, maar La Dernière Heure weet op basis van bronnen dicht bij de speler zelf dat hij de nationale ploeg permanent vaarwel zegt. Een grote verrassing is die beslissing niet. Zijn laatste selectie dateert immers alweer van september 2018. Bovendien was de concurrentie op zijn positie erg groot geworden, onder meer door de opmars van Youri Tielemans.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht barst los, dubbelslag KAA Gent’

De bond moet een eerbetoon voor Dembélé en Fellaini voorzien ...

Meest recent

‘Antwerp ziet verdediger deze wintermercato nog vertrekken’

Royal Antwerp FC is druk in de weer op de wintermercato. The Great Old staat dicht bij de komst van ...

9
9
Scherpen velt hard oordeel na Bayern – Union

Union SG hield lang stand tegen Bayern München, maar in de tweede helft was het de ...

8
8
'Knaltransfer Carrasco: nieuwe topclub maakt contact'

Bij de Rode Duivels is Yannick Carrasco helemaal uit beeld verdwenen sinds het EK 2024. De ...

32
32
'Antwerp verrast en kaapt smaakmaker weg bij STVV'

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen en prijkt na 21 speeldagen zowaar op de tweede plaats in ...

267
267
Bizarre beelden: Openda krijgt klets in gezicht van trainer

Op sportief vlak konden de Belgen geen hoofdrol opeisen in de Champions League woensdagavond. Union ...

43
43
Club krijgt nu al goed nieuws voor allesbeslissende kraker

De league phase van de Champions League kent volgende week zijn orgelpunt. Club Brugge mag daarbij ...

415
415
'AA Gent dumpt volgende transferflop'

Het is voor AA Gent al een zeer drukke wintermercato geweest. Daarin wisten de Buffalo's met Hong al ...

276
276
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Maar bekijk glas halfvol"

Union heeft woensdagavond niet voor een stunt kunnen zorgen in de Champions League. De landskampioen ...

19
19
'Ajax aast op dubbele JPL-slag: twee oude bekenden'

Ajax speelt dit seizoen alweer geen kampioen in Nederland. PSV is oppermachtig. Ze willen wel de ...

59
59
Standard kraait victorie: "Het was Union of de Vurige Stede"

Standard was al zeer actief op de transfermarkt. De Luikenaars wisten onder meer Teddy Teuma terug ...

133
133
'Club Brugge voelt bui hangen: Onyedika staat voor exit'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Raphael ...

357
357
Kane en Kompany met straffe woorden voor Union

Union SG deed een stuk beter dan Club Brugge op het veld van Bayern München. Ze verloren met ...

179
179
'Eén detail doet Club dromen: Sels-stunt komt dichterbij'

Het keepersdebat bij Club Brugge is weer open — en ineens valt de naam Matz Sels. Eén ...

599
599
'Lukaku pusht: grote naam terug naar Anderlecht?'

Romelu Lukaku is spits bij Napoli en de Rode Duivels, maar het is duidelijk dat hij achter de ...

485
485
KRC Genk baalt enorm: straf verhaal over ex-jeugdproduct

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding. De Limburgers zijn wat dat betreft Belgische top en ...

229
229
Westerlo baalt: gegokt en toch wel verloren

We lieten het al iets voor de wintermercato weten: KVC Westerlo moet deze mercato spelers verkopen. ...

60
60
Hasi opgelucht: Sikan lost Anderlecht-knoop in één klap

RSC Anderlecht haalde Danylo Sikan weg bij Trabzonspor. Dat kostte RSCA een stevige som. Navraag ...

290
290
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

54
54
'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

846
846
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

193
193
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

145
145
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

55
55
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

313
313
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

391
391
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

99
99

Meer sportnieuws