'Martinez ziet opnieuw Rode Duivel definitief stoppen'

door
'Martinez ziet opnieuw Rode Duivel definitief stoppen'

Volgende week maakt bondscoach Roberto Martinez zijn selectie bekend voor de twee laatste interlands van het kalenderjaar. De kans dat hij de naam van Moussa Dembélé zal afroepen is klein. Sinds hij naar China verhuisde is de middenvelder uit beeld verdwenen bij de nationale ploeg.


Dembélé heeft zijn afscheid wel nog niet officieel aangekondigd en ook Martinez zelf sloot een terugkeer nog niet uit. Maar dat blijkt momenteel niet aan de orde. "Op dit moment denk ik niet aan de Rode Duivels. Ik wil me concentreren op mijn aanpassing aan deze competitie. Mijn familie woont nu ook in Guangzhou en dan is België wel erg ver", is hij duidelijk bij Sporza.

Sowieso zal het drummen worden voor een plaatsje in de EK-selectie, Dembélé vraagt zich dan ook af of hij hier wel voor in aanmerking komt. "Ik wil nog wat tijd om erover na te denken. Ik heb al eens met Martinez gesproken over mijn toekomst, maar misschien moet er binnenkort nog wel eens gesproken worden. Rekent hij er nog op dat ik op een dag terugkeer bij de ploeg?"

UPDATE 13/11
De kogel lijkt door de kerk: Dembélé haakt definitief af als Rode Duivel. Officieel is de beslissing nog niet gecommuniceerd, maar La Dernière Heure weet op basis van bronnen dicht bij de speler zelf dat hij de nationale ploeg permanent vaarwel zegt. Een grote verrassing is die beslissing niet. Zijn laatste selectie dateert immers alweer van september 2018. Bovendien was de concurrentie op zijn positie erg groot geworden, onder meer door de opmars van Youri Tielemans.

LEES OOK: Martinez verrast met uitspraak over Portugal en Rode Duivels

Trending:

'Plots vertrek: Anderlecht vreest gepeperde factuur'
'Plots vertrek: Anderlecht vreest gepeperde factuur'

De bond moet een eerbetoon voor Dembélé en Fellaini voorzien ...

Meest recent

Geen Anderlecht of Antwerp: Nonge verbaast met transfer

Bij Juventus lieten ze de voorbije jaren een aantal Belgen proeven van de A-ploeg, maar geen van hen ...

0
0
'Charleroi heeft volgende goalgetter op het oog'

Voor Charleroi komt de start van het nieuwe seizoen er al snel aan. Enkele dagen voor de ...

10
10
'Eerste verdict over horrorblessure Musiala'

Voor Bayern München zijn de kwartfinales zaterdag het eindstation geworden op het WK voor clubs ...

213
213
‘Boodschap Saelemaekers maakt alles duidelijk’

Voor een aantal Rode Duivels belooft het nog een drukke transferzomer te worden. Verschillende ...

23
23
Hasi spreekt klare taal over nieuwe Anderlecht-deals

Het nieuwe Anderlecht voor komend seizoen krijgt alsmaar meer vorm. Zaterdag boekte het zijn tweede ...

492
492
AA Gent pakt uit en legt toptalent langer vast

Bij AA Gent slaan ze dit seizoen nog maar eens een nieuwe richting in. Na de desastreuze play-offs ...

97
97
Essevee pakt zeer fraaie oefenzege tegen AZ

Zulte Waregem maakt straks na twee jaar afwezigheid zijn rentree op het hoogste niveau. De stap ...

93
93
Anderlecht rondt spraakmakende terugkeer helemaal af

Anderlecht blijft deze zomer bijzonder actief op de transfermarkt. Er streken de voorbije weken al ...

230
230
WK Clubs: PSG nekt Bayern, Musiala-drama overschaduwt clash

Paris Saint-Germain blijft op koers om na de treble ook het WK voor clubs te winnen. De Franse ...

87
87
'Club rondt volgende transfer af: last-minute wijziging selectie'

Club Brugge reisde zaterdag af naar Groot-Brittanië voor een oefenwedstrijd en een stage. ...

636
636
Medespelers in schok: horror-blessure Musiala op WK Clubs

Zaterdag werd in Atlanta de mooiste affiche van de kwartfinales op het WK voor clubs afgewerkt. Zo ...

497
497
'Standard heeft negende (!) aanwinst helemaal beet'

Standard toont zich bijzonder actief op de zomerse transfermarkt. De Rouches haalden inmiddels al ...

300
300
KV Mechelen klopt promovendus, Dender vermorzelt Lierse

Op 25 juli wordt de nieuwe jaargang in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Om zo goed mogelijk ...

193
193
Man in vorm bezorgt Anderlecht zege, aanwinst maakt indruk

RSC Anderlecht heeft zijn derde oefenwedstrijd van de voorbereiding al winnend kunnen afsluiten. De ...

679
679
Derde peperdure aankoop Chelsea, Inter shopt in eigen land

De zomerse transferperiode begint stilaan ook los te komen aan de Europese top. Chelsea FC pakte ...

46
46
Fink vol lof: verrassende uitblinker in oefenzege Genk

KRC Genk kan aanstaande maandag met een positief gevoel op stage naar Duitsland vertrekken. De ...

339
339
Miljoenendeal rond: Club Brugge kondigt vertrek De Cuyper aan

Club Brugge heeft zaterdag opnieuw afscheid genomen van één van zijn ...

334
334
Anderlecht heeft beet: aanwinst gespot op Neerpede

RSC Anderlecht werkte zaterdagnamiddag een oefenwedstrijd af tegen het Griekse Aris. De partij in ...

426
426
Transfervete escaleert: Jashari stuurt kat naar stage Club

De transfersoap rond Ardon Jashari blijft maar verder escaleren. Normaal gezien werd de middenvelder ...

1172
1172
Jonkie nekt Union in duel der Lage Landen-kampioenen

Union SG heeft zaterdagnamiddag zijn eerste nederlaag van de voorbereiding geleden. In de oefenmatch ...

70
70
'Club laat miljoenen rollen: twee topaanwinsten onderweg'

Club Brugge reist dit weekend naar Schotland af, waar zondag een oefenwedstrijd tegen Rangers ...

1967
1967
'Grote kuis United: vijf grote namen naar uitgang geduwd'

Na een ronduit dramatisch seizoen wil Manchester United zich in de komende jaargang herpakken. ...

132
132
Gent bedwingt Charleroi, STVV blijft foutloos tegen Westerlo

Binnen een drietal weken start het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League. De eersteklassers zijn ...

205
205
'Lammens hakt knoop door over Antwerp-vertrek'

Met Jelle Bataille zag Antwerp FC andermaal een sterkhouder vertrekken. En er zitten nog meer ...

1028
1028
'Prioriteit van Renard' - opvolger Leoni staat klaar

RSC Anderlecht werkt zaterdagnamiddag zijn derde oefenwedstrijd van de voorbereiding af. Het Griekse ...

597
597

Meer sportnieuws