Trein ontspoort: ultra's Napoli keren zich met geweld tegen Mertens en co

2026 stemmen
Trein ontspoort: ultra's Napoli keren zich met geweld tegen Mertens en co

Dries Mertens is bezig aan zijn laatste contractjaar bij SSC Napoli. Door de recente gebeurtenissen binnen de club, onder meer een spelersopstand jegens voorzitter Aurelio De Laurentiis, lijkt een voortzetting van de samenwerking stilaan uitgesloten. De Rode Duivel zou daarom een spraakmakende transfer overwegen.


Het vertrek van Mertens bij Napoli zou echter het begin zijn van een 'exodus' volgens La Gazzetta dello Sport. Zo zouden maar liefst vijf (!) basisspelers de club willen verlaten. Callejon, Koulibaly, Hysaj, Allan en Insigne zijn de genoemde namen van de Italiaanse krant. Het is nog niet bekend welke bedragen de Italiaanse club wil vangen voor zijn topspelers, al staat het vast dat De Laurentiis ondanks alle commotie niet al zijn goudhaantjes zal laten vertrekken.

UPDATE 12/11
Het nieuws over de spelersopstand is in het altijd licht ontvlambare Zuid-Italië niet in goede aarde gevallen. De hele kwestie dreigt zelfs uit de hand te lopen nu de ultra's van Napoli zich gemoeid hebben, met vooral de hierboven genoemde spelers als kop van jut. Zo werd er bij middenvelder Allan op klaarlichte dag ingebroken, en dat terwijl zijn vrouw en kinderen thuis waren. Iets gestolen werd er niet, in een duidelijke poging om te intimideren werd er alleen veel rommel gemaakt.

Ook in de auto van Piotr Zielinski, nochtans niet vermeld in de oorspronkelijke berichtgeving, werd ingebroken, Lorenzo Insigne zou zijn vrouw dan weer al de stad uitgestuurd hebben. De aanvoerder wordt samen met Allan en José Callejon dan ook genoemd als een van de spilfiguren in de rebellie tegen voorzitter Aurelio De Laurentiis. Khalidou Koulibaly, zelf nochtans geen doetje, zou volgens Corriere dello Sport ten slotte zelfs al een bodyguard hebben ingehuurd.

LEES OOK: 'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Ziet u het nog goed komen tussen Napoli en deze spelers?

Meest recent

Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

25
25
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

69
69
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

24
24
Plan van Senegal bloot: gouden raad voor Garcia

Tom Saintfiet heeft heel wat ervaring met het Afrikaanse voetbal. De Belgische coach stond in de ...

86
86
Lukaku maakt korte metten met criticasters op WK

De groepsfase zit erop en de Rode Duivels kregen al heel wat kritiek. Na het gelijkspel tegen Egypte ...

50
50
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

287
287
Sporza-man de grond ingeboord: "Tenenkrullend schouwspel"

Hij moest voor wat luchtigheid zorgen tijdens de lange WK-avonden, maar intussen lijkt hij zelf het ...

121
121
Woedende Nagelsmann slaat keihard terug na uitschakeling

Duitsland ligt uit het WK. Na penalty’s ging het mis tegen Paraguay en uiteraard is er in de ...

132
132
Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Union SG is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een Belgische topclub. Na de promotie schoot de ...

57
57
‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

KV Mechelen is druk in de weer op de zomermercato. Malinwa kijkt daarvoor vooral rond op de ...

190
190
‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

263
263
Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Westerlo is de afgelopen jaren aan een ferme opmars bezig. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

84
84
Nederland in diepe rouw: zondebok keihard neergesabeld

Het wereldkampioenschap is nog maar twee rondes ver, of het toernooi zit er alweer op voor ...

317
317
Harde keuze Garcia: ijskoude douche Vanaken op komst

Woensdagavond is het zover, dan kruisen de Rode Duivels de degens met Senegal in de 1/16de finales ...

833
833
'Anderlecht verbaast: miljoenenbod op 21-jarige aanvaller'

Nu hij een nieuwe trainer heeft gevonden, kan Antoine Sibierski zich volledig toeleggen op het ...

471
471
Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Ook bij KRC Genk is de kop eraf. De Limburgers begonnen maandag met trainen ter voorbereiding op het ...

358
358
Voorbereiding Club: afgeschreven tweetal krijgt unieke kans

Een dikke maand na het behalen van de landstitel, zijn de trainingen ook bij Club Brugge weer ...

563
563
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

167
167
Marokkaanse WK-viering loopt fout: waterkanon ingezet

Marokko heeft op het WK 2026 voor een erg knap resultaat gezorgd. Zo schakelde het Nederland uit in ...

175
175
Ngoy of Theate in basis? "Laat Brandon Mechele beslissen"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

224
224
‘De Ketelaere versiert toptransfer na WK-masterclass’

Charles De Ketelaere heeft zijn WK plots een andere wending gegeven. Tegen Nieuw-Zeeland scoorde hij ...

481
481
Cijfers spreken: zóveel kans maakt België tegen Senegal

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

567
567
"Rampzalig" - Duitse pers verwoestend na WK-nachtmerrie

Voor aanvang van het WK werd Duitsland nog bij de schaduwfavorieten voor de eindzege gerekend. Na ...

219
219
België-Senegal: Rode Duivels zorgen voor WK-première

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

408
408
Sensatie op WK! Marokko wipt Nederland, ook Duitsland sneuvelt

De tweede dag van de knock out-fase op het WK 2026 heeft de kop gekost van twee grote Europese ...

320
320

Meer sportnieuws