Trein ontspoort: ultra's Napoli keren zich met geweld tegen Mertens en co

door
Trein ontspoort: ultra's Napoli keren zich met geweld tegen Mertens en co

Dries Mertens is bezig aan zijn laatste contractjaar bij SSC Napoli. Door de recente gebeurtenissen binnen de club, onder meer een spelersopstand jegens voorzitter Aurelio De Laurentiis, lijkt een voortzetting van de samenwerking stilaan uitgesloten. De Rode Duivel zou daarom een spraakmakende transfer overwegen.


Het vertrek van Mertens bij Napoli zou echter het begin zijn van een 'exodus' volgens La Gazzetta dello Sport. Zo zouden maar liefst vijf (!) basisspelers de club willen verlaten. Callejon, Koulibaly, Hysaj, Allan en Insigne zijn de genoemde namen van de Italiaanse krant. Het is nog niet bekend welke bedragen de Italiaanse club wil vangen voor zijn topspelers, al staat het vast dat De Laurentiis ondanks alle commotie niet al zijn goudhaantjes zal laten vertrekken.

UPDATE 12/11
Het nieuws over de spelersopstand is in het altijd licht ontvlambare Zuid-Italië niet in goede aarde gevallen. De hele kwestie dreigt zelfs uit de hand te lopen nu de ultra's van Napoli zich gemoeid hebben, met vooral de hierboven genoemde spelers als kop van jut. Zo werd er bij middenvelder Allan op klaarlichte dag ingebroken, en dat terwijl zijn vrouw en kinderen thuis waren. Iets gestolen werd er niet, in een duidelijke poging om te intimideren werd er alleen veel rommel gemaakt.

Ook in de auto van Piotr Zielinski, nochtans niet vermeld in de oorspronkelijke berichtgeving, werd ingebroken, Lorenzo Insigne zou zijn vrouw dan weer al de stad uitgestuurd hebben. De aanvoerder wordt samen met Allan en José Callejon dan ook genoemd als een van de spilfiguren in de rebellie tegen voorzitter Aurelio De Laurentiis. Khalidou Koulibaly, zelf nochtans geen doetje, zou volgens Corriere dello Sport ten slotte zelfs al een bodyguard hebben ingehuurd.

LEES OOK: 'Terugkeer nadert: Lukaku zet belangrijke stap'

Ziet u het nog goed komen tussen Napoli en deze spelers?

Meest recent

'Bromance' Club en Barça: topdeals én anonieme passage

Club Brugge en FC Barcelona deden de afgelopen vijftien jaar toch wel wat zaken met elkaar. Drie ...

32
32
Anderlecht slaat weer toe: contract tot medio 2028

RSC Anderlecht heeft een volgend dossier tot een goed einde weten te brengen. De Brusselaars hebben ...

46
46
Oude bekende onthult: zo kan Club Barça kloppen

Na nederlagen tegen Atalanta en Bayern München kan Club Brugge wel een driepunter gebruiken in ...

18
18
Sonck keihard voor Antwerp: "Hoe is het mogelijk?"

Het lijkt met Antwerp alleen maar van kwaad naar erger te gaan. De Great Old liet zich vorig weekend ...

73
73
'Barça kent eindelijk datum voor terugkeer naar Camp Nou'

Om 21u treffen Club Brugge en FC Barcelona elkaar in de Champions League. Dat is ook een duel tussen ...

65
65
Lavia is eindelijk terug: Chelsea onthult plannetje

Weinig Belgische spelers werden de voorbije jaren zo'n grote toekomst voorspeld als Roméo ...

64
64
De Condé waarschuwt: Genk trekt les uit vorig seizoen

KRC Genk kende een woelig seizoensbegin, met resultaten die aanvankelijk toch tegenvielen. De ...

83
83
TD Man Utd onthult de waarheid achter transfer Lammens

Senne Lammens is intussen een tweetal maanden aan de slag bij Manchester United en in die periode is ...

115
115
Johan Derksen incasseert mokerslag in zaak-Borsato

De ontuchtzaak tegen Marco Borsato blijft de gemoederen bezighouden, niet alleen vanwege de ...

77
77
Pocognoli met straffe prestatie in CL-geschiedenisboeken

Het was dinsdag een avond met wisselend succes voor de Belgen in de Champions League. Union ging ...

51
51
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil stunten, Hayen naar Celtic?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

268
268
Bart Verhaeghe grijpt in bij Club: “Hij daagt ons uit”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen FC Barcelona, maar eerst moet Club NXT de ...

338
338
‘Alsnog monsterschorsing Max Dean, ook Foulon hangt’

Max Dean (KAA Gent) en Daam Foulon (Antwerp) leken een strafvermindering te krijgen, maar volgens ...

404
404
De Condé schuift ‘nieuwe Vanaken’ naar voren bij Genk

KRC Genk neemt het in de Europa League op tegen Braga. De Limburgers wonnen eerder al van Rangers, ...

228
228
Hayen heeft 'verrassing' in petto voor FC Barcelona

Club Brugge moet vanavond aan de bak tegen FC Barcelona. Blauw-Zwart lijkt voor een haast ...

194
194
Foute transferkeuze bij Union SG? "Dat zijn ze vergeten"

Union SG verloor met 3-1 van Atlético Madrid. De Brusselaars verdienden meer, maar offensief ...

61
61
David Beckham breekt volledig na onverwachte gebeurtenis

David Beckham is een echt icoon van het Engelse voetbal. De sierlijke middenvelder maakte furore op ...

43
43
Hayen hakt de knoop door: deze spelers starten

Club Brugge speelt vanavond om 21u in eigen huis tegen FC Barcelona. Een galamatch pur sang. ...

193
193
'Anderlecht met waanzinnig plan: Rode Duivel naar Brussel?'

RSC Anderlecht moet in januari versterking halen, want met deze kern zal het zéér ...

585
585
Simeone maakt diepe buiging: "Union SG..."

Diego Simeone hoopte met zoveel mogelijk goals verschil te winnen van Union SG, maar Atlético ...

210
210
Spaanse pers velt héél verrassend oordeel over Union SG

Union SG speelde een goede partij tegen Atlético Madrid, maar offensief en defensief is er ...

258
258
Patro misnoegd en luidt alarmbel bij Pro League

Patro Eisden is een club die vaak op de barricades staat. Ook nu weer. De club uit de Challenger Pro ...

126
126
Masterclass Kompany: Neuer verklapt 'geheim'

Bayern München won met 1-2 op het veld van PSG. De Duitse club heeft zo zestien matchen op rij ...

461
461
Club Brugge zoekt al jaren: is Barça het kind van de rekening?

Club Brugge kende de afgelopen jaren de nodige Europese successen. Blauw-Zwart wil nu echter ook ...

281
281
Dubbele mokerslag moedig Union: Zware buizen zinderen na

Union speelde in Madrid met lef, durf en karakter — maar niet iedereen haalde zijn niveau. In ...

136
136

Meer sportnieuws