Trein ontspoort: ultra's Napoli keren zich met geweld tegen Mertens en co

door
Trein ontspoort: ultra's Napoli keren zich met geweld tegen Mertens en co

Dries Mertens is bezig aan zijn laatste contractjaar bij SSC Napoli. Door de recente gebeurtenissen binnen de club, onder meer een spelersopstand jegens voorzitter Aurelio De Laurentiis, lijkt een voortzetting van de samenwerking stilaan uitgesloten. De Rode Duivel zou daarom een spraakmakende transfer overwegen.


Het vertrek van Mertens bij Napoli zou echter het begin zijn van een 'exodus' volgens La Gazzetta dello Sport. Zo zouden maar liefst vijf (!) basisspelers de club willen verlaten. Callejon, Koulibaly, Hysaj, Allan en Insigne zijn de genoemde namen van de Italiaanse krant. Het is nog niet bekend welke bedragen de Italiaanse club wil vangen voor zijn topspelers, al staat het vast dat De Laurentiis ondanks alle commotie niet al zijn goudhaantjes zal laten vertrekken.

UPDATE 12/11
Het nieuws over de spelersopstand is in het altijd licht ontvlambare Zuid-Italië niet in goede aarde gevallen. De hele kwestie dreigt zelfs uit de hand te lopen nu de ultra's van Napoli zich gemoeid hebben, met vooral de hierboven genoemde spelers als kop van jut. Zo werd er bij middenvelder Allan op klaarlichte dag ingebroken, en dat terwijl zijn vrouw en kinderen thuis waren. Iets gestolen werd er niet, in een duidelijke poging om te intimideren werd er alleen veel rommel gemaakt.

Ook in de auto van Piotr Zielinski, nochtans niet vermeld in de oorspronkelijke berichtgeving, werd ingebroken, Lorenzo Insigne zou zijn vrouw dan weer al de stad uitgestuurd hebben. De aanvoerder wordt samen met Allan en José Callejon dan ook genoemd als een van de spilfiguren in de rebellie tegen voorzitter Aurelio De Laurentiis. Khalidou Koulibaly, zelf nochtans geen doetje, zou volgens Corriere dello Sport ten slotte zelfs al een bodyguard hebben ingehuurd.

LEES OOK: Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

Ziet u het nog goed komen tussen Napoli en deze spelers?

Meest recent

TU: 'Barça lonkt naar Club, spectaculaire transfersom Doku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

56
56
Clement zet Engeland op zijn kop, Still krijgt kletsen

Philippe Clement koos verrassend voor een avontuur in de Championship bij het Engelse Norwich City. ...

68
68
De Bruyne is back: Italië gaat volledig los op Rode Duivel

Kevin De Bruyne kende een moeilijke periode met een hardnekkige blessure in Napels. Maar de ...

68
68
Overmars zweet peentjes: gevolgen Antwerp desastreus

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old kan Play-Off 1 al ...

207
207
Oorlog in Lokeren ontploft: fans dreigen met boycot

Het rommelt ferm bij KSC Lokeren. De club is ambitieus, maar de resultaten in de Challenger Pro ...

55
55
Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Het WK sluipt stilaan dichterbij en er staat ook een interlandbreak op het programma. Het is ...

52
52
‘De Cat botst met Anderlecht: pijnlijke exit dreigt’

Nathan De Cat is bezig aan een snelle opmars bij Anderlecht, maar achter de schermen botst het ...

472
472
Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Brandon Mechele haakte op het nippertje af bij Club Brugge. De ervaren verdediger zat wel in de ...

515
515
Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"

Van de kandidaten voor de Champions' Play-Offs is vandaag ook Racing Genk aan zet. Nicky Hayen en co ...

74
74
Opvallende woorden over Mika Godts in Nederland

Mika Godts kent een wonderseizoen met Ajax. De Amsterdammers doen het sportief niet uitstekend, maar ...

72
72
Courtois wil met geld smijten: Boskamp waarschuwt

De voetbalwereld gonst wel vaker van geruchten, maar af en toe zit er een verhaal tussen dat meteen ...

109
109
‘Club Brugge overvalt Mignolet met straffe wending’

Alles leek erop dat Simon Mignolet stilaan naar de uitgang werd begeleid bij Club Brugge. Maar nu ...

1525
1525
Westerlo-coach Charaï ergert zich dood na Club Brugge

Westerlo kan Play-Off 1 vergeten na de nederlaag tegen Club Brugge. De Kemphanen deden lang mee voor ...

153
153
Opvallend beeld van Gert Verheyen maakt veel los

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

217
217
Courtois door het lint: Güler scoort “onmogelijk” doelpunt

Thibaut Courtois en consorten hebben een zes op zes gepakt in La Liga. Ook in de Champions League ...

47
47
Code rood Vanaken: ook Verhaeghe in alle staten

Club Brugge won van Westerlo, maar Hans Vanaken ging geblesseerd van het veld. Eerder sprak coach ...

1244
1244
Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

499
499
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

75
75
Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

44
44
‘Nieuwe wending na terugkeer De Bruyne’

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

142
142
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

100
100
Ferrera verliest eerste keer: "Hadden iets kunnen rapen"

Rode lantaarn Dender is er niet in geslaagd om te stunten in het Dudenpark. Het wist een helft lang ...

22
22
Hubert in de wolken na waanzinnige reeks Union

Union lijkt als leider aan de Champions' Play-Off te zullen beginnen. De Brusselaars wonnen immers ...

55
55
Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Lange tijd leek er vanavond terug spanning te komen in de strijd om de tweede promotieplek. KV ...

106
106
Club toont twee gezichten: "Met Vormer was het geen waar"

Aangezien Union zaterdagavond al zijn wedstrijd won, moet Club zelf ook winnen in Westerlo om in het ...

233
233

Meer sportnieuws