'Dagen Mazzu lijken geteld bij KRC Genk'

door
'Dagen Mazzu lijken geteld bij KRC Genk'

Felice Mazzu werd afgelopen zomer aangetrokken om Philippe Clement op te volgen. De coach had veel indruk gemaakt bij Sporting Charleroi en hij werd al jaren gelinkt aan Belgische topclubs. Bij Genk kreeg hij een uitgelezen kans om zich te tonen, maar het verhaal is na zes maanden al gedaan.

Het Laatste Nieuws weet het immers zeker: Genk zal Mazzu ontslaan na de 0-2-nederlaag tegen AA Gent. De landskampioen hoopte dit seizoen de vloek van het seizoen na een titel te doorbreken en investeerde zeer fors door onder meer spelers als Paul Hrosovsky, Theo Bongonda, Ianis Hagi en Paul Onuachu voor zeer veel geld aan te trekken.

Genk kon echter nooit overtuigen en Mazzu vond nooit een stabiel elftal. De Limburgers pakten na veertien speeldagen een zeer povere 20 op 42 (ze hebben nog een match in te halen) en staan zeer teleurstellend negende. In de Champions League hoopte Genk met goede prestaties zich te tonen in Europa. De 6-2 in Salzburg kwam heel hard aan, want het was aanvankelijk de bedoeling om de Oostenrijkers af te houden voor een derde plaats. 

Het bestuur liet weten dat de partij tegen AA Gent zeer belangrijk was en doelde daarmee dat Mazzu best moest winnen. Dat lukte dus niet en Genk zal weldra het vertrek van Mazzu aankondigen en na de interlandbreak zal er wellicht een nieuwe coach voor de groep staan.

Logisch ontslag voor Mazzu?

Meest recent

Tielemans: "Dit leeft héél erg bij de Rode Duivels"

De Rode Duivels nemen het zaterdag om 15u op tegen Kazachstan. Daar zullen ze zich wellicht plaatsen ...

4
4
Mbappé viert geweldige mijlpaal: Haaland weldra nog straffer

Kylian Mbappé was weer trefzeker voor Frankrijk. De aanvaller heeft een historische mijlpaal ...

8
8
Club Brugge oefent tegen Hoefkens: opvallende afwezige

Club Brugge zendt haar zonen uit, want tijdens de break zag Nicky Hayen opnieuw heel wat volk ...

70
70
'Club Brugge houdt adem in: Hayen richting uitgang?'

De voorbije weken werd Club Brugge opgeschrikt door geruchten vanuit Glasgow, waar Nicky Hayen in de ...

101
101
Garcia kiest radicaal: bankzitter staat blind in de basis

Hij speelt niet wekelijks bij Brighton, maar bij de Rode Duivels is Maxim De Cuyper onaantastbaar. ...

82
82
Garcia speelt blufpoker: steunpilaar Rode Duivels out?

Zaterdag beginnen de Rode Duivels in Astana aan hun laatste tweeluik richting het WK. Vermits ...

48
48
'Leegloop bij Club Brugge: volgende grootmacht klopt aan'

De geruchtenmolen draait al op volle toeren bij Club Brugge, dat volgende zomer wellicht dan ook ...

200
200
Marc Coucke pakt iedereen in snelheid met grote fusie

De afgelopen weken kwam eindelijk weer wat zuurstof in het Lotto Park te hangen. Het vertrek van ...

449
449
Garcia negeert Genk: "Als je dat doet bij Club Brugge..."

Zaterdag nemen de Rode Duivels het op tegen Kazachstan. Behalve vier spelers van Club Brugge stapte ...

177
177
'Proximus trekt staart in: rampscenario voor Pro League'

Voorlopig blijft DAZN voldoen aan alle (financiële) verplichtingen, maar op de langere termijn ...

492
492
'Wanda flirt met Chelsea-speler: die verrast compleet'

Wanda Nara is geen onbesproken blad. De Argentijnse kende een zeer woelige relatie met Mauro Icardi ...

27
27
Garcia speelt open kaart over aanvoerder Rode Duivels

Zaterdag om 15 uur Belgische tijd nemen de Rode Duivels het in Astana op tegen Kazachstan. Daags ...

82
82
Kater in Qatar: De Cat & co blazen aftocht op WK U17

Op het WK U17 in Qatar kregen onze jonge landgenoten met Europees kampioen Portugal in de zestiende ...

253
253
Vriendin Vanheusden deelt bericht dat door merg en been gaat

Enorm droevig nieuws voor het Belgische voetbal. Zinho Vanheusden (26), ooit één van ...

279
279
'Renard haalt gram: woekerwinst wenkt voor Anderlecht'

Dankzij de knappe zege tegen Club Brugge dook RSC Anderlecht met een goed gevoel de interlandbreak ...

270
270
'Club Brugge verlegt grenzen: transfer van 50 miljoen?'

Club Brugge bouwde het afgelopen decennium een internationale reputatie op als kweekvijver van ...

178
178
Kazachse bondscoach doet krankzinnige uitspraak over Doku

De Rode Duivels zijn donderdagavond al aangekomen in Astana, waar ze zaterdag hun ticket voor het WK ...

210
210
Jonge Duivel: "Geruchten over Anderlecht gehoord, maar..."

Anderlecht zet sinds de komst van Olivier Renard als sportief directeur zwaar in op de komst van ...

105
105
'Club zet zich schrap: Inter heeft plan met Stankovic'

Club Brugge realiseerde in de zomer een nieuwe recordtransfer met de verkoop van Ardon Jashari aan ...

222
222
'Toptransfer voor Godts: prijskaartje bekend'

Ajax beleeft een moeilijke periode en zette onlangs nog trainer John Heitinga op straat. In die ...

74
74
Baro wrijft zich in handen: jaarrekening AA Gent bekend

Bij AA Gent sloegen ze in de zomer van 2023 een nieuwe weg in. Het tijdperk van Ivan De Witte en ...

171
171
'Lukaku duwt gaspedaal in: comeback vroeger dan verwacht?'

Zoek dezer dagen niet naar Belgen bij Napoli, want Antonio Conte kan voorlopig niet rekenen op zijn ...

129
129
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer De Cat, Club breekt weer record'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

308
308
'Code rood in Anderlecht: exit De Cat onvermijdelijk'

Op amper 17-jarige leeftijd beleeft Nathan De Cat al zijn seizoen van de doorbraak bij RSC ...

196
196
'Club Brugge heeft opvolger Ordonez reeds te pakken'

Club Brugge deed de afgelopen jaren meermaals gouden zaken op de transfermarkt. Dat de kassa ook ...

319
319

Meer sportnieuws