TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht-duo grof wild, monstertransfer Mbappé'

417
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht-duo grof wild, monstertransfer Mbappé'

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow gericht. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Yari Verschaeren en Albert Sambi Lokonga zijn momenteel de twee goudhaantjes van RSC Anderlecht. Volgens Het Laatste Nieuws stuurde een hele reeks buitenlandse ploegen vrijdagavond een scout naar Waregem om hen aan het werk te zien. Waren vertegenwoordigd: Ajax, Arsenal, Atalanta, Feyenoord, Genoa, Rangers, Internazionale, Manchester United, Marseille, Sociedad, Sevilla en Wolverhampton. Anderlecht is echter niet van plan één van de twee in januari of zelfs in de zomer te laten vertrekken.

Zinho Vanheusden is bij Standard weer naar zijn beste niveau aan het terug groeien en dat lokt uiteraard interesse. Zo zou Internazionale denken aan een snelle terugkeer van de belofte-international. Dat meldt Calciomercato. Volgens het Italiaanse medium staat hij namelijk op het verlanglijstje van coach Antonio Conte om de defensie van Inter te komen versterken.

Onze redactie wist eerder deze week al te melden dat Nick Gillekens op proef was bij Moeskroen en die proefperiode blijkt een succes. Vrijdagmiddag maakte club immers bekend dat het de doelman onder contract heeft gelegd. De 24-jarige tekende op Le Canonnier tot medio 2021, er werd ook een optie tot een bijkomend seizoen in de overeenkomst opgenomen.

BUITENLAND
Kylian Mbappé wordt steeds nadrukkelijker gelinkt aan een vertrek bij PSG. El Desmarque weet dat er twee grootmachten zijn die aan de slag willen gaan: allereerst hengelt Real Madrid al een tijdje naar zijn handtekening, maar het zou Liverpool zijn dat de beste papieren heeft om Mbappé te verleiden. De international van het Franse nationale team kost logischerwijs een enorme smak geld, maar de Reds zouden de benodigde 240 miljoen euro wel willen overmaken op de bankrekening van de Parijzenaars.

Na zijn openlijke ruzie met de fans, lijkt het verhaal van Granit Xhaka bij Arsenal FC over en uit. Volgens The Times zou reeksgenoot Newcastle United de verguisde speler uit de nood willen helpen. The Magpies zouden naar verluidt klaar staan om de Zwitserse middenvelder tijdens de wintermercato binnen te halen. Arsenal-coach Unaï Emery staat dan weer onder druk, Brendan Rodgers (Leicester) wordt genoemd als zijn vervanger.

Gezien de vele opties in de voorhoede, zou Real Madrid in januari afscheid willen nemen van Lucas Vazquez. Al is aanvoerder Sergio Ramos daar volgens El Desmarque niet over te spreken. Hij heeft een goede relatie met zijn landgenoot en is hem erkentelijk voor de diensten die hij de club de voorbije jaren heeft bewezen. Volgens het medium zou Ramos zich intern verzetten tegen de plannen, maar is er weinig dat hij kan veranderen. Het Engelse West Ham United wordt genoemd als bestemming.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

Welke speler ziet u het verste geraken in zijn carrière?

Meest recent

‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

0
0
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

7
7
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

24
24
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

101
101
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

18
18
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

25
25
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

52
52
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

76
76
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

10
10
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

49
49
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

311
311
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

201
201
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

155
155
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

173
173
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

76
76
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

49
49
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

124
124
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

85
85
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

67
67
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

135
135
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

294
294
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

66
66
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

210
210
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

130
130
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

483
483

Meer sportnieuws