TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht-duo grof wild, monstertransfer Mbappé'

417 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht-duo grof wild, monstertransfer Mbappé'

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow gericht. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Yari Verschaeren en Albert Sambi Lokonga zijn momenteel de twee goudhaantjes van RSC Anderlecht. Volgens Het Laatste Nieuws stuurde een hele reeks buitenlandse ploegen vrijdagavond een scout naar Waregem om hen aan het werk te zien. Waren vertegenwoordigd: Ajax, Arsenal, Atalanta, Feyenoord, Genoa, Rangers, Internazionale, Manchester United, Marseille, Sociedad, Sevilla en Wolverhampton. Anderlecht is echter niet van plan één van de twee in januari of zelfs in de zomer te laten vertrekken.

Zinho Vanheusden is bij Standard weer naar zijn beste niveau aan het terug groeien en dat lokt uiteraard interesse. Zo zou Internazionale denken aan een snelle terugkeer van de belofte-international. Dat meldt Calciomercato. Volgens het Italiaanse medium staat hij namelijk op het verlanglijstje van coach Antonio Conte om de defensie van Inter te komen versterken.

Onze redactie wist eerder deze week al te melden dat Nick Gillekens op proef was bij Moeskroen en die proefperiode blijkt een succes. Vrijdagmiddag maakte club immers bekend dat het de doelman onder contract heeft gelegd. De 24-jarige tekende op Le Canonnier tot medio 2021, er werd ook een optie tot een bijkomend seizoen in de overeenkomst opgenomen.

BUITENLAND
Kylian Mbappé wordt steeds nadrukkelijker gelinkt aan een vertrek bij PSG. El Desmarque weet dat er twee grootmachten zijn die aan de slag willen gaan: allereerst hengelt Real Madrid al een tijdje naar zijn handtekening, maar het zou Liverpool zijn dat de beste papieren heeft om Mbappé te verleiden. De international van het Franse nationale team kost logischerwijs een enorme smak geld, maar de Reds zouden de benodigde 240 miljoen euro wel willen overmaken op de bankrekening van de Parijzenaars.

Na zijn openlijke ruzie met de fans, lijkt het verhaal van Granit Xhaka bij Arsenal FC over en uit. Volgens The Times zou reeksgenoot Newcastle United de verguisde speler uit de nood willen helpen. The Magpies zouden naar verluidt klaar staan om de Zwitserse middenvelder tijdens de wintermercato binnen te halen. Arsenal-coach Unaï Emery staat dan weer onder druk, Brendan Rodgers (Leicester) wordt genoemd als zijn vervanger.

Gezien de vele opties in de voorhoede, zou Real Madrid in januari afscheid willen nemen van Lucas Vazquez. Al is aanvoerder Sergio Ramos daar volgens El Desmarque niet over te spreken. Hij heeft een goede relatie met zijn landgenoot en is hem erkentelijk voor de diensten die hij de club de voorbije jaren heeft bewezen. Volgens het medium zou Ramos zich intern verzetten tegen de plannen, maar is er weinig dat hij kan veranderen. Het Engelse West Ham United wordt genoemd als bestemming.

LEES OOK: 'Anderlecht mengt zich in strijd voor gegeerde winger'

Welke speler ziet u het verste geraken in zijn carrière?

Meest recent

De bevestiging: Guardiola kondigt afscheid bij Man City aan

In Engeland komt er een einde aan een tijdperk. Na maanden van geruchten kwam vrijdagmiddag immers ...

5
5
Vandenbempt ziet groot gevaar na nieuwe titel Club

Het doek is donderdagavond gevallen over de titelstrijd in de Jupiler Pro League. Op de voorlaatste ...

8
8
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Club, Genk verliest El Ouahdi'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

32
32
Vanaken slaat op tafel na titel: WK-boodschap voor Garcia

Hans Vanaken is alwéér de grote man bij Club Brugge. De middenvelder was dit seizoen ...

77
77
Engeland ontploft: Tuchel laat sterren thuis en slaat terug

Het WK is nog niet begonnen of er is al een grote rel in Engeland. Eerder kwam het nieuws al naar ...

67
67
Mechele verrast Club Brugge met straffe toekomsttaal

Club Brugge is kampioen na een zenuwslopend einde van speeldag 39. Blauw-Zwart speelde 2-2 gelijk ...

162
162
Roef verbaast met duidelijke belofte aan KAA Gent-fans

KAA Gent speelde 0-0 gelijk tegen Union SG en staat op de vijfde plek in de Champions Play-Offs. De ...

105
105
Godts clasht zwaar in Nederland: scheldtirade en géén hand

Mika Godts kende een ongelooflijk seizoen bij Ajax. De buitenspeler was de grote man in een minder ...

92
92
Vandenbempt snoeihard na ontknoping Play-Offs

Club Brugge is kampioen. Blauw-Zwart kan een tweede ster naast het logo zetten na een ongelooflijke ...

317
317
Vrancken over toptransfer: "Hij is de volgende"

STVV is al een tijdje zeker van de derde plaats en dus gaat de riem er bij de Kanaries al een beetje ...

85
85
Na titel meteen eerste vertrekker bevestigd bij Club Brugge

Bij Club Brugge zullen ze vrijdagochtend wakker geworden zijn met stevige katers, want de landstitel ...

267
267
'Bom in Engeland: Tuchel laat 3 vedetten uit WK-selectie'

Ten laatste op 2 juni moeten alle WK-selecties bekend gemaakt worden, maar de meeste landen hakken ...

115
115
Emotionele Verhaeghe: "Hij is de beste Club-speler ooit"

Club Brugge legde zichzelf de voorbije maanden heel wat druk op, want het moest absoluut kampioen ...

242
242
Union reageert sportief na titel van Club Brugge

De titelstrijd werd donderdagavond definitief beslecht. Union koesterde al geen hoop meer na de ...

212
212
'Anderlecht mengt zich in strijd voor gegeerde winger'

Anderlecht heeft zich donderdag verzekerd van de vierde plaats en het bijhorende ticket voor de ...

281
281
Nieuw pijnlijk Kanga-moment: De Mil geeft verklaring

De voorbije weken zat het er al bovenarms op tussen Wilfried Kanga en de fans van AA Gent. De soap ...

116
116
Smetje op titelviering: rellen in stadion in Mechelen

De titelstrijd is donderdagavond in een beslissende plooi gevallen. Doordat Union punten liet liggen ...

227
227
Kampioenenfeest slaat om: horrorscenario treft Club Brugge

Club Brugge kan eindelijk de landstitel vieren, maar lang zal dat feest niet duren. De titel is ...

1122
1122
Verschaeren geeft hint over toekomst: "90% zeker"

Anderlecht heeft zich donderdagavond verzekerd van de vierde plaats met een zege tegen STVV, maar de ...

505
505
Tzolis laat zich uit over mogelijke transfer

Club Brugge heeft donderdagavond de landstitel binnengehaald, met dank aan het puntenverlies van ...

251
251
Tranen bij De Cat: transfer op komst?

De laatste thuiswedstrijd van Anderlecht dit seizoen werd donderdagavond een emotionele avond. Het ...

261
261
Afscheid op het veld? Mignolet schept duidelijkheid

Club Brugge heeft donderdagavond zijn 20ste landstitel veroverd. Het moest daarvoor wel bibberen tot ...

441
441
Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

344
344
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

79
79
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

289
289

Meer sportnieuws