TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht-duo grof wild, monstertransfer Mbappé'

417
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht-duo grof wild, monstertransfer Mbappé'

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow gericht. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Yari Verschaeren en Albert Sambi Lokonga zijn momenteel de twee goudhaantjes van RSC Anderlecht. Volgens Het Laatste Nieuws stuurde een hele reeks buitenlandse ploegen vrijdagavond een scout naar Waregem om hen aan het werk te zien. Waren vertegenwoordigd: Ajax, Arsenal, Atalanta, Feyenoord, Genoa, Rangers, Internazionale, Manchester United, Marseille, Sociedad, Sevilla en Wolverhampton. Anderlecht is echter niet van plan één van de twee in januari of zelfs in de zomer te laten vertrekken.

Zinho Vanheusden is bij Standard weer naar zijn beste niveau aan het terug groeien en dat lokt uiteraard interesse. Zo zou Internazionale denken aan een snelle terugkeer van de belofte-international. Dat meldt Calciomercato. Volgens het Italiaanse medium staat hij namelijk op het verlanglijstje van coach Antonio Conte om de defensie van Inter te komen versterken.

Onze redactie wist eerder deze week al te melden dat Nick Gillekens op proef was bij Moeskroen en die proefperiode blijkt een succes. Vrijdagmiddag maakte club immers bekend dat het de doelman onder contract heeft gelegd. De 24-jarige tekende op Le Canonnier tot medio 2021, er werd ook een optie tot een bijkomend seizoen in de overeenkomst opgenomen.

BUITENLAND
Kylian Mbappé wordt steeds nadrukkelijker gelinkt aan een vertrek bij PSG. El Desmarque weet dat er twee grootmachten zijn die aan de slag willen gaan: allereerst hengelt Real Madrid al een tijdje naar zijn handtekening, maar het zou Liverpool zijn dat de beste papieren heeft om Mbappé te verleiden. De international van het Franse nationale team kost logischerwijs een enorme smak geld, maar de Reds zouden de benodigde 240 miljoen euro wel willen overmaken op de bankrekening van de Parijzenaars.

Na zijn openlijke ruzie met de fans, lijkt het verhaal van Granit Xhaka bij Arsenal FC over en uit. Volgens The Times zou reeksgenoot Newcastle United de verguisde speler uit de nood willen helpen. The Magpies zouden naar verluidt klaar staan om de Zwitserse middenvelder tijdens de wintermercato binnen te halen. Arsenal-coach Unaï Emery staat dan weer onder druk, Brendan Rodgers (Leicester) wordt genoemd als zijn vervanger.

Gezien de vele opties in de voorhoede, zou Real Madrid in januari afscheid willen nemen van Lucas Vazquez. Al is aanvoerder Sergio Ramos daar volgens El Desmarque niet over te spreken. Hij heeft een goede relatie met zijn landgenoot en is hem erkentelijk voor de diensten die hij de club de voorbije jaren heeft bewezen. Volgens het medium zou Ramos zich intern verzetten tegen de plannen, maar is er weinig dat hij kan veranderen. Het Engelse West Ham United wordt genoemd als bestemming.

LEES OOK: Ballon d’Or-baas onthult echte reden waarom Yamal niet won

Welke speler ziet u het verste geraken in zijn carrière?

Meest recent

'Club Brugge breekt record: eerste Tresoldi-bod onderweg'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

42
42
Antwerp slikt bittere pil: kopzorgen rond Vermeeren

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

41
41
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

63
63
Coucke krijgt volle laag: pers reageert op oorlogsverklaring

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

133
133
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

110
110
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

187
187
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

256
256
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

136
136
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

209
209
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

92
92
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

67
67
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

220
220
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

44
44
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

123
123
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

219
219
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

826
826
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

103
103
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

161
161
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

202
202
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

231
231
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

78
78
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

139
139
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

145
145
'Droomtransfer Tresoldi: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

248
248
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

470
470

Meer sportnieuws