Of coach Laszlo Bölöni er evenzeer mee kon lachen durven we betwijfelen, want zijn opvallende viering van zijn wereldgoal leverde Didier Lamkel Zé alweer zijn derde gele kaart van het seizoen op. De supporters op de Bosuil konden zijn t-shirt met het intussen bekende opschrift echter best wel smaken.
En ook het panel van Sports Late Night zag weinig verkeerds in de stunt van de Kameroener, met vooral Bob Peeters als uitgesproken fan. "Hij is wel een fantastische voetballer. Je moet af en toe eens de schouders ophalen als coach, maar hij geeft je wel iets terug", aldus de trainer van Westerlo.
"Dit maakt je ook enorm populair bij de aanhang van Antwerp. Zij zullen hem zo als een van hen gaan beschouwen en het fijn vinden dat hij de soms wel zwarte humor van het Antwerpse publiek kan appreciëren. Ik denk dat hij geleidelijk aan een legende wordt in Antwerpen", besluit Peeters vervolgens zijn lofzang.
LEES OOK: Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling
Arne Decraene