Genk maakt grote indruk op Liverpool: "Prima en gevaarlijk elftal"

door
Genk maakt grote indruk op Liverpool:

Amper twee minuten konden ze de nul op het bord houden, maar KRC Genk liet nadien de kopjes niet hangen tegen Liverpool. De landskampioen kwam zelfs een aantal keer erg dicht bij de gelijkmaker en mogen zo met opgeheven hoofd terugblikken op hun prestatie tegen de regerende Champions League-winnaar.


Daar waren zelfs een aantal spelers onder de indruk van wat de Limburgers woensdag op de mat legden, onder wie Virgil van Dijk. "Genk heeft een prima elftal. We wisten dat we geduldig moesten blijven", aldus de Nederlandse sterkhouder in de verdediging bij Sporza. "Na ons doelpunt leek het alsof Genk wat gevaarlijker werd, maar er zaten toch veel buitenspelfases tussen. Uiteindelijk hebben we de wedstrijd gedomineerd en winnen we verdiend."

Ook Divock Origi had lovende woorden over voor zijn vroegere jeugdclub. De Rode Duivel prees na de wedstrijd zowel wat er zich op als naast het veld afspeelde. "Dat de fans mijn naam scandeerden toont aan wat voor een familiale club Genk is. Ik voelde me meteen thuis en ben blij dat de supporters me zo hebben ontvangen. Genk heeft ook een goede match gespeeld. Op de counter waren ze heel gevaarlijk, maar uiteindelijk hebben we maturiteit getoond. 4-1 is een mooi resultaat op verplaatsing."

LEES OOK: KRC Genk genekt door arbitrage? Heynen spreekt zich uit

Zal Origi ooit nog voor Genk spelen?

Meest recent

Bizar rood Anderlecht: fans begrijpen één zaak helemaal niet

De vijfde speeldag van de Champions' Play-Off wordt zondagavond afgesloten met de Brusselse derby ...

98
98
Meesterzet Leko: "Hij wist héél goed wat hij deed"

Een week geleden leek de titelstrijd nog verloren voor Club Brugge na de nederlaag op Union, maar nu ...

37
37
Gents lichtpunt kijkt de ogen uit: "Vanaken, Vetlesen, ..."

AA Gent blijft na vijf speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning van de Champions' Play-Offs. ...

26
26
Nieuwe X-factor bij Club Brugge: "Bondscoach mag me bellen"

Club Brugge heeft zondagmiddag een belangrijke overwinning geboekt op het veld van AA Gent. Bij ...

80
80
KRC Genk genekt door arbitrage? Heynen spreekt zich uit

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk andermaal averij opgelopen op eigen veld. Tegen Standard bleef ...

131
131
Europees voetbal voor grijpen: STVV klopt KVM na comeback

Daags na de cruciale thuiszege tegen RSC Anderlecht heeft STVV opnieuw een grote stap richting een ...

68
68
Taravel gooit roer om in basiself, Union mét Khalaili

Zondagavond wordt de heenronde in de Champions' Play-Offs afgesloten met een fraaie affiche. Zo ...

59
59
Union of Club? De Mil duidt toekomstige kampioen al aan

AA Gent was tijdens de twee laatste speelrondes van de Champions' Play-Offs de scherprechter in het ...

227
227
'Rennovatie Real: terugkeer smaakmaker nú al beklonken'

Real Madrid dreigt het seizoen met lege handen te gaan afsluiten. Komende zomer zal er dan ook heel ...

121
121
'Club in actie: zes miljoen voor eerste zomeraanwinst'

Club Brugge strijdt momenteel volop voor de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis. Maar achter ...

207
207
Anderlecht houdt hart vast: Taravel legt noodscenario klaar

De bekerfinale mag dan wel het grootste doel van de komende weken zijn, in de Champions' Play-Offs ...

252
252
Leko lyrisch: nieuwe titeljoker staat op bij Club Brugge

Club Brugge heeft zondagmiddag een uitstekende zaak gedaan in de Champions' Play-Offs. Blauw-Zwart ...

185
185
Club voorlopig leider: Vetlesen en Tzolis meppen Gent KO

In afwachting van de Brusselse derby tussen RSC Anderlecht en Union SG, heeft Club Brugge voorlopig ...

116
116
'Magistrale goal gaat wereld rond: knaltransfer Mika Godts'

Mika Godts scoorde zaterdag een weergaloos doelpunt namens Ajax tegen NAC Breda. De beelden van zijn ...

54
54
Westerlo kookt over: ref keihard aangepakt tijdens rust

Na twee speeldagen stond KVC Westerlo nog op kop in de Europe Play-Offs, ondertussen zijn de ...

99
99
"Groot probleem" - pijnlijke vaststelling tijdens Gent-Club

In de Champions' Play-Offs stond zondagmiddag een erg interessant duel op het programma. Zo ging ...

345
345
'Anderlecht wil uitpakken met oud-speler PSG en Dortmund'

Bijna drie maanden na het ontslag van Olivier Renard, zit RSC Anderlecht nog steeds zonder sportief ...

202
202
Kompany door het lint in kleedkamer: Bayern-sterren getuigen

Bayern München heeft zaterdag extra vertrouwen getankt voor de Champions League-kraker op Paris ...

284
284
Goto respectloos? Anderlecht-spelers zwaar op plaats gezet

Keisuke Goto heeft zich deze week niet bepaald populair gemaakt bij zijn moederclub RSC Anderlecht. ...

513
513
Drie wissels bij Gent, Leko laat grote naam links liggen

Zondagmiddag staat opnieuw een erg mooie affiche op het programma in de Champions' Play-Offs. Zo ...

160
160
'Zomerse transferbom: PSG pakt zwaar uit op mercato'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

194
194
TRANSFERUURTJE: 'Club lonkt naar Ajax, transfergevecht Karetsas'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

198
198
Horror bij Schalke 04: Medewerkers in shock na vondst lijk

In het stadion van FC Schalke 04 is een tragische ontdekking gedaan. In een toilet van de ...

54
54
'RSCA-Union: Taravel dumpt duo, Hubert verrast'

Nadat het op een diefje won van AA Gent en KV Mechelen werd RSC Anderlecht donderdag door STVV met ...

291
291
'Club Brugge heeft beet: toptarget geeft jawoord'

In de titelrace kan Club Brugge zich wellicht geen fouten meer veroorloven, en dus is het straks ...

427
427

Meer sportnieuws