'Pogba doet transfergeruchten weer oplaaien met meeting in Dubai'

door
'Pogba doet transfergeruchten weer oplaaien met meeting in Dubai'

Paul Pogba was enkele maanden geleden de hoofdrolspeler in één van de grootste transfersoaps van de zomer. Die liep wel met een sisser af, want de Fransman moest ondanks vermeende interesse van Real Madrid en Juventus gewoon bij Manchester United blijven. Maar daar wil Pogba nog steeds vertrekken en nu doet hij de geruchten zélf weer oplaaien.


De middenvelder is momenteel geblesseerd en moest daardoor passen voor de voorbije interlands met Frankrijk. Ook komend weekend tegen Liverpool zal hij er niet bij zijn. Pogba trok dan maar naar Dubai om aan zijn revalidatie te werken en de Mirror zag dat hij daar een wel zeer opvallend onderhoud had.

Pogba praatte er aan het zwembad van zijn hotel met niemand minder dan Zinedine Zidane. De coach van Real Madrid was in de zomer naar verluidt de man die het meest aandrong op de komst van Pogba, maar hij kreeg zijn zin niet. Misschien zal het in januari of komende zomer wel prijs zijn?

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe spits Anderlecht, monsterdeal Real'

Denk je dat Pogba in de nabije toekomst naar Real zal vertrekken?

Meest recent

'Kompany trekt bleek weg: Man City plant transferraid'

Bayern München is indrukwekkend aan het seizoen begonnen. Tot dusver bleek geen enkele ploeg in ...

13
13
Jan Mulder trekt vernietigende Anderlecht-conclusie

Tijdens de eerste volledige Europese week van het seizoen, moet RSC Anderlecht thuis vanuit een ...

96
96
De Bruyne doet tegenstander duizelen: "Als hij het veld opkomt ..."

Net op het moment dat de twijfels over zijn overstap naar SSC Napoli opnieuw de kop begonnen op te ...

48
48
Selectie Garcia: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Volgende week blazen de Rode Duivels voor de tweede keer dit seizoen verzamelen. In hun ...

272
272
UEL/UECL: Nederlandse stunt, Meunier en co winnen topper

Donderdagavond wordt de tweede speeldag van de League Phase van de Champions League afgewerkt. ...

43
43
"Hij werd écht geduwd" - Union bestolen in Champions League?

Het is Union SG niet gelukt om voor de tweede speeldag op rij te stunten in de Champions League. De ...

112
112
'Nieuwe miljoenendeal Club: grootmacht in tribunes'

Club Brugge nam tijdens de voorbije zomermercato afscheid van een rist sterkhouders, maar ...

161
161
Genk-Ferencvaros: Fink kiest vier wissels in basiself

De Europese week was voorlopig geen succes voor de Belgische clubs, aan KRC Genk om daar verandering ...

46
46
Anderlecht vs. Standard: Zetterberg doet voorspelling

Alvorens de nationale ploegen opnieuw aan zet zijn, staat nog een fraai weekend in de Jupiler Pro ...

181
181
Club Brugge slikt: voorwaarde voor volgende ronde UCL

De eerste Belgische nederlaag in de League Phase van de Champions League is een feit dit seizoen. ...

507
507
Italianen geloven ogen niet na actie De Bruyne in 74ste minuut

Kevin De Bruyne toonde zich woensdagavond de grote man bij zijn club SSC Napoli. Met twee fraaie ...

299
299
Pijnlijke aftocht: Union-sterkhouder met grond gelijk gemaakt

Daags na de slipper van Club Brugge op Atalanta BC, heeft ook Union SG zijn eerste nederlaag in de ...

229
229
'Rampenplan Club Brugge: exit Jackers, nieuwe doelman?'

Club Brugge speelt met vuur op de meest impactvolle positie. De rotatie tussen Mignolet en Jackers ...

602
602
Garcia klapt uit de biecht: vervanger Lukaku bekend?

Binnen iets meer dan een week nemen de Rode Duivels het op tegen Noord-Macedonië en Wales. Voor ...

140
140
De Bruyne-bommetje bij AA Gent: Leko rolt spierballen

Met twee assists tegen Sporting vereffende Kevin De Bruyne woensdag in de Champions League zijn ...

130
130
Lotte Vanwezemael doet spraakmakende Courtois-onthulling

Hoe diep ging Lotte Vanwezemael écht met Courtois? In haar radioshow BLOOT onthult ze plots ...

164
164
'Antwerp luidt alarmbel: Overmars legt Wils ultimatum op'

Het gaat van kwaad naar erger bij Antwerp, dat na de nederlaag tegen Zulte Waregem achterblijft met ...

420
420
Fink slaakt zucht van opluchting: 5 wissels in Genk?

De crisis is verbannen bij KRC Genk, dat in de Europa League donderdag Ferencvaros over de vloer ...

141
141
Brusselmans zet BV-wereld op zijn kop: "Levensgevaarlijk!"

Herman Brusselmans kreeg het de afgelopen tijd al zwaar te verduren. De BV stond in het oog van een ...

120
120
'Club Brugge keert kar: nieuw toptarget op verlanglijst'

Club Brugge leek op weg naar een nieuwe stunt in de Champions League, tot Atalanta foutjes van Cisse ...

1070
1070
Coucke kan cashen: Anderlecht deels in Qatarese handen?

Het is ondertussen bijna een maand geleden dat Wouter Vandenhaute aan de kant werd geschoven als ...

928
928
Roland Duchâtelet voor schut gezet: "Wist er niks van!"

Hij was ooit de man die STVV naar een hoger professioneel niveau tilde, maar tegelijk ook heel wat ...

175
175
Publiekslieveling straks terug naar KV Mechelen?

Bij KV Mechelen halen ze graag al eens een oude bekende terug om het DNA van de club levend te ...

648
648
Grote verrassing in defensie bij Rode Duivels?

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn volgende selectie bekend bij de Rode Duivels. Voor de vorige ...

197
197
De Mil duidt verrassende kandidaat voor top drie aan

De tiende speeldag van de Jupiler Pro League belooft interessant te worden. Het is vooral uitkijken ...

175
175

Meer sportnieuws