TRANSFERUURTJE: Miljoenenbod voor Mertens, Messi dringt aan op transfer

636 stemmen
TRANSFERUURTJE: Miljoenenbod voor Mertens, Messi dringt aan op transfer

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht lijkt binnenkort een belangrijke slag te slaan. Het staat immers dicht bij een akkoord met Albert Sambi Lokonga, die nog een contract tot het einde van het seizoen heeft. De talentvolle middenvelder zou echter gaan bijtekenen. Hij zou één van de komende dagen zijn krabbel zetten onder een nieuwe verbintenis voor drie of vier jaar.



BUITENLAND

Over de toekomst van Dries Mertens is nog geen duidelijkheid. De Rode Duivel is einde contract bij Napoli en zou nu alvast een aanbieding binnengekregen hebben uit China, waar hij 17 miljoen euro kan verdienen over een periode van drie jaar. Mertens wil zelf echter liefst bij Napoli blijven en zou de club daarom een voorstel gedaan hebben. Als zij hem dezelfde voorwaarden als in China geven, tekent hij direct bij.

Bij FC Barcelona zou Lionel Messi aandringen op een transfer. De Argentijn loopt immers niet hoog op met zomeraanwinst Junior Firpo en zou daarom alweer een nieuwe linksachter willen zien komen. Hij zou het clubbestuur alvast aangeraden hebben om Nicolas Tagliafico weg te halen bij Ajax.



Messi heeft er wel een handje van landgenoten naar Camp Nou te loodsen, want hij zou ook al aangedrongen hebben op de komst van Lautaro Martinez. Dat zorgt er echter voor dat ze bij Inter in gang schieten, want de Italianen zouden het contract van de aanvaller willen openbreken. Martinez heeft immers een afkoopsom van 111 miljoen euro in zijn overeenkomst en Inter wil die som graag verhogen.

Voor Thomas Meunier, ook al einde contract bij PSG, zou ook een fraaie transfer kunnen lonken. Momenteel zou Juventus immers de beste papieren hebben om de Rode Duivel binnen te halen. De Italiaanse kampioen zou zelfs al in januari kunnen aankloppen om onze landgenoot zo voor een prijsje binnen te kunnen halen.



Bij Manchester United zit Ole Gunnar Solskjaer omwille van de tegenvallende resultaten op de wip en de club zou zelfs al werk maken van zijn opvolger. Het zou zelfs al dicht bij een akkoord staan met Massimiliano Allegri om op Old Trafford aan de slag te gaan. De Italiaan zou van bij zijn ex-club Juventus ook meteen Mario Mandzukic en Emre Can willen meenemen.

LEES OOK: De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Moet Mertens bijtekenen bij Napoli?

Meest recent

'Nieuwe trainer Anderlecht: buitenlandse naam op tafel'

Op maandag 22 juni staat bij RSC Anderlecht de eerste training van de voorbereiding gepland. ...

80
80
Daags voor openingsmatch: FIFA voert drastische WK-verandering door

Aanstaande donderdag is het eindelijk zover: dan wordt het wereldkampioenschap 2026 op gang getrapt. ...

136
136
Anderlecht aast op bekerheld: 'Vragen om problemen'

Anderlecht speurt opnieuw naar snelheid op de flank en komt uit bij een jonge bekerheld. Hij past in ...

322
322
Eriksen komt zelf met update: wat met toekomst?

Christian Eriksen maakte in 2020 al een hartstilstand mee tijdens het EK en sindsdien speelt de ...

42
42
‘Alarm vlak voor WK: openingsmatch plots op losse schroeven’

Het WK gaat donderdagavond van start, maar de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika zorgt plots ...

151
151
Tielemans maakt fans warm voor WK met erg straffe taal

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder van de Rode Duivels én de ...

46
46
KAA Gent slaat toe: jonge aanvaller uit Engeland binnen

KAA Gent heeft op de zomermercato een nieuw talent binnengehaald. Op de officiële kanalen laten ...

89
89
‘KRC Genk grijpt genadeloos in: duo op transferlijst’

Het seizoen is nog maar net gedaan of KRC Genk grijpt al genadeloos in. De Limburgers zullen komend ...

398
398
‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

599
599
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

198
198
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

138
138
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

178
178
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

151
151
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

432
432
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

93
93
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

118
118
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

173
173
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

582
582
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

79
79
Zware Coucke-protesten: fanclubs Anderlecht reageren

Het is voor Anderlecht alweer een zeer woelig seizoen geweest. Dat eindigde opnieuw zonder prijs, ...

536
536
Genk kan opnieuw jackpot treffen met eigen talenten

Voor Genk werd het een tegenvallend seizoen dat uiteindelijk eindigde zonder Europees ticket, maar ...

338
338
'Traditieclub zet alles op alles voor Meunier'

Thomas Meunier is maandag met de Rode Duivels op het vliegtuig richting de Verenigde Staten gestapt. ...

128
128
Garcia spreekt duidelijke WK-ambitie uit voor afreis

De Rode Duivels zitten nu helemaal in WK-modus. Maandagnamiddag zijn ze in Zaventem immers op het ...

219
219
'Club Brugge vindt nieuwe prijsschutter in Roemenië'

Club Brugge roerde zich vooralsnog nog niet op de transfermarkt, maar het lijkt voor een bijzonder ...

700
700
Alderweireld voorspelt: nog extra troef voor Rode Duivels

De Rode Duivels stappen maandagnamiddag op het vliegtuig naar de Verenigde Staten, waar ze op 15 ...

200
200

Meer sportnieuws