TRANSFERUURTJE: Miljoenenbod voor Mertens, Messi dringt aan op transfer

636 stemmen
TRANSFERUURTJE: Miljoenenbod voor Mertens, Messi dringt aan op transfer

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht lijkt binnenkort een belangrijke slag te slaan. Het staat immers dicht bij een akkoord met Albert Sambi Lokonga, die nog een contract tot het einde van het seizoen heeft. De talentvolle middenvelder zou echter gaan bijtekenen. Hij zou één van de komende dagen zijn krabbel zetten onder een nieuwe verbintenis voor drie of vier jaar.



BUITENLAND

Over de toekomst van Dries Mertens is nog geen duidelijkheid. De Rode Duivel is einde contract bij Napoli en zou nu alvast een aanbieding binnengekregen hebben uit China, waar hij 17 miljoen euro kan verdienen over een periode van drie jaar. Mertens wil zelf echter liefst bij Napoli blijven en zou de club daarom een voorstel gedaan hebben. Als zij hem dezelfde voorwaarden als in China geven, tekent hij direct bij.

Bij FC Barcelona zou Lionel Messi aandringen op een transfer. De Argentijn loopt immers niet hoog op met zomeraanwinst Junior Firpo en zou daarom alweer een nieuwe linksachter willen zien komen. Hij zou het clubbestuur alvast aangeraden hebben om Nicolas Tagliafico weg te halen bij Ajax.



Messi heeft er wel een handje van landgenoten naar Camp Nou te loodsen, want hij zou ook al aangedrongen hebben op de komst van Lautaro Martinez. Dat zorgt er echter voor dat ze bij Inter in gang schieten, want de Italianen zouden het contract van de aanvaller willen openbreken. Martinez heeft immers een afkoopsom van 111 miljoen euro in zijn overeenkomst en Inter wil die som graag verhogen.

Voor Thomas Meunier, ook al einde contract bij PSG, zou ook een fraaie transfer kunnen lonken. Momenteel zou Juventus immers de beste papieren hebben om de Rode Duivel binnen te halen. De Italiaanse kampioen zou zelfs al in januari kunnen aankloppen om onze landgenoot zo voor een prijsje binnen te kunnen halen.



Bij Manchester United zit Ole Gunnar Solskjaer omwille van de tegenvallende resultaten op de wip en de club zou zelfs al werk maken van zijn opvolger. Het zou zelfs al dicht bij een akkoord staan met Massimiliano Allegri om op Old Trafford aan de slag te gaan. De Italiaan zou van bij zijn ex-club Juventus ook meteen Mario Mandzukic en Emre Can willen meenemen.

LEES OOK: ‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Moet Mertens bijtekenen bij Napoli?

Meest recent

Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

0
0
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

63
63
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

22
22
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

18
18
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

39
39
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

287
287
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

29
29
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

127
127
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

103
103
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

547
547
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

114
114
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

106
106
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

351
351
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

23
23
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

608
608
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

454
454
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

70
70
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

393
393
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

464
464
"Een dictatuur" - 'VAR-schandaal' zorgt voor commotie op WK

Op het wereldkampioenschap heeft Qatar zaterdagnacht een grote stunt geboekt. De Qatari's wisten op ...

212
212
Mysterieuze boodschap voor Coucke doet emoties oplaaien

Marc Coucke staat wel vaker in het middelpunt van de belangstelling, maar deze keer is het niet een ...

240
240
Miljoenentransfer Tzolis: Romano geeft belangrijke update

Dat Christos Tzolis tijdens de zomermercato een nieuwe stap zal zetten, is inmiddels zo goed als ...

432
432
'Kassa Anderlecht rinkelt: Huerta-doorbraak in zicht'

RSC Anderlecht is momenteel in afwachting van een nieuwe trainer, maar toont zich terwijl ook actief ...

628
628
Attractie bij Rode Duivels: "Voor hem komt men naar stadion"

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

155
155
Geen Kane, Mbappé of Yamal: 'Dit is de beste speler op WK'

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

349
349

Meer sportnieuws