Propere Handen: ook Louwagie moet zich melden bij politie

door
Propere Handen: ook Louwagie moet zich melden bij politie

Dat 'Operatie Propere Handen', het grootschalige onderzoek naar financiële wantoestanden in het Belgische voetbal, nog niet voorbij is bleek woensdag nog maar eens. Het Laatste Nieuws weet namelijk dat Michel Louwagie zich heeft moeten melden bij de gerechtelijke politie van Hasselt. De manager van AA Gent zou enkele vragen omtrent verklaringen van spilfiguur Dejan Veljkovic moeten beantwoorden.


Voor alle duidelijkheid: het is niet het geval dat Louwagie momenteel ergens van verdacht wordt. Na alle verklaringen van spijtoptant Veljkovic willen de speurders meer uitleg vergaren bij de betrokken clubleiders. Daarom werden vorige week ook Bart Verhaeghe en Vincent Mannaert, voorzitter en manager van Club Brugge, opgeroepen voor ondervraging.

Niet veel later na het bekend geraken van het nieuws, schreef De Standaard dat ook clubvoorzitter Ivan De Witte zich heeft gemeld in Hasselt. Die bron benadrukt dat Gent veel zaken doet met Mogi Bayat, de andere spilfiguur in het onderzoek, maar dat de vragen vooral over de verklaringen van Veljkovic zullen gaan. Het is overigens niet uitgesloten dat er in de komende weken nog meer clubleiders zich moeten melden om enkele vragen te beantwoorden.

POLL: Denkt u dat er ook nog arrestaties zullen volgen?

Meest recent

‘Eigenaardige’ Karetsas afgemaakt: “Erg vreemd én ongezond”

Kos Karetsas is nog maar 17 jaar, maar de middenvelder van KRC Genk gooit hoge ogen in de Jupiler ...

206
206
Verrassende JPL-transfer Geoffrey Hairemans in de maak?

Geoffry Hairemans heeft een verleden bij Royal Antwerp FC, maar maakt nu het mooie weer bij KV ...

115
115
Vandenbempt onthult lijstje Mannaert: “Hij wordt géén bondscoach”

Ook tijdens Extra Time was het ontslag van Domenico Tedesco gespreksonderwerp nummer 1. De analisten ...

189
189
Romano bevestigt bliksemtransfer Antwerp: 8 miljoen euro

De meeste clubs zien niet graag pionnen tijdens de wintermercato vertrekken, maar het is niet de ...

243
243
Bounida blijft schitteren, knappe mijlpaal na pareltje

Rayane Bounida is naam en faam aan het maken op de Nederlandse velden. De nog maar 18-jarige ...

40
40
Strijd om Lukebakio barst los: nieuw Duivels koningskoppel?

Romelu Lukaku is de grote man bij Napoli. De topscorer aller tijden van de Rode Duivels staat met ...

52
52
Duivels drama? Joos veegt vloer aan met kandidaat-bondscoach

Als alles goed verloopt, belandt de zoektocht naar een nieuwe bondscoach deze week nog in een ...

535
535
Deense leegloop duurt voort: Anderlecht kondigt volgend vertrek aan

In de voorbije twee jaar was RSC Anderlecht uitgegroeid een ware Deense kolonie binnen de Jupiler ...

314
314
Juventus-toppers spreken straffe taal over Club Brugge

Deze week trekt de Champions League zich weer op gang en ook Club Brugge zal vol aan de bak moeten. ...

586
586
Anderlecht bevoordeeld? Referee Department reageert

RSC Anderlecht boekte zondagmiddag een deugddoende overwinning op het veld van KV Kortrijk. Bij de ...

900
900
City opent groots transferoffensief: deal van 40 miljoen

Manchester City haalde zondag nog eens ouderwets uit en won met 0-6 op het veld van Ipswich Town. ...

73
73
Nieuw topduo bij Genk: "Hij kan grote speler worden"

KRC Genk won zaterdagavond verdiend op het veld van KV Mechelen. Uiteindelijk werd het 1-2, maar de ...

361
361
‘Club Brugge gaat als een raket: box-to-box op komst’

Club Brugge staat op het punt om de 16-jarige Grady McDonnell over te nemen van Vancouver FC. De ...

358
358
'Done deal: AA Gent strikt vervanger voor steunpilaar'

Wouter Vrancken wordt naar eigen zeggen ongeduldig van het gebrek aan versterking, maar volgens ...

378
378
Verrassing bij Club Brugge: oude bekende keert terug

Club Brugge staat op het punt om met Vince Osuji een eerste winteraanwinst vast te leggen. De jonge ...

1035
1035
'Overmars drukt door: Antwerp troeft Club Brugge af'

Antwerp haalde met Olivier Deman tot dusver nog maar één winteraanwinst in huis. ...

477
477
'Club Brugge heeft verdediger beet: prijskaartje bekend'

Club Brugge maakte sinds nieuwjaar vooral werk van een aantal uitgaande dossiers, maar nu staat de ...

405
405
Bondsparket trekt van leer: Antwerp riskeert zware sanctie

Ook dit seizoen vinden er rondom de Belgische voetbalvelden helaas haast wekelijks ongeregeldheden ...

180
180
Club Brugge heeft opvolger Skov Olsen al te pakken 

Na een korte soap besloot Club Brugge om toch maar te cashen op Andreas Skov Olsen, die voor 14 ...

723
723
Hayen was 'supporter' van Juventus: "Vooral van hem"

Club Brugge speelt morgen tegen Juventus. Alle fans van Blauw-Zwart kijken uit naar deze galamatch. ...

80
80

Meer sportnieuws