'Batshuayi in lastig parket gebracht door ploegmakker'

401
'Batshuayi in lastig parket gebracht door ploegmakker'

Michy Batshuayi was afgelopen weekend trefzeker voor Chelsea in de 4-1 overwinning bij Southampton in de Premier League. Desondanks zit de Rode Duivel niet in een gezonde situatie bij The Blues.

Batsman krijgt namelijk maar erg geringe speeltijd, en wanneer na januari de Engelse League Cup wegvalt, lijkt die nog te zullen kelderen. Zowel Tammy Abraham als Olivier Giroud staan namelijk voor hem in de pikorde. Een transfer zou dus nog steeds een goeie oplossing zijn voor de Belgische aanvaller.

En hij lijkt die kans ook te zullen krijgen in januari, althans als Chelsea wil meewerken. The Daily Mail meldt namelijk dat Crystal Palace zijn zinnen opnieuw op Batshuayi heeft gezet. Daar speelde hij vorig seizoen al na nieuwjaar op huurbasis. Dit keer zouden ze echter willen proberen om hem permanent binnen te halen. Batsman zou dé topprioriteit zijn voor de club waar hij vorig seizoen zes keer wist te scoren en 13 optredens.

UPDATE 15/10

Voor Michy Batshuayi lijkt het aangewezen om komende winter van club te veranderen. Hij krijgt bij Chelsea namelijk niet genoeg speeltijd, iets waar ook bondscoach Roberto Martinez zijn beklag over deed. Maar mogelijk strooit ploegmaat Olivier Giroud roet in het eten van de Rode Duivel.

Want ook de Fransman speelt momenteel tweede, of zelfs soms derde, viool, bij The Blues. Hij gaf dan ook aan mogelijk te willen vertrekken. Zijn contract loopt af op het einde van dit seizoen, waardoor Chelsea mogelijk geneigd zal zijn om hem deze winter al van de hand te doen. In dat geval kunnen ze nog een transfersom opstrijken, en lijkt een transfer van Batshuayi ook meteen onbespreekbaar te zullen worden.

LEES OOK: Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Zit Batshuayi met een probleem voor het EK?

Meest recent

Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

7
7
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

20
20
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

74
74
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

28
28
Club versus Anderlecht: hoe Blauw-Zwart de macht overnam

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

111
111
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

193
193
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

32
32
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

246
246
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

209
209
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

99
99
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

157
157
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

21
21
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

67
67
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

41
41
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

110
110
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

96
96
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

35
35
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

16
16
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

17
17
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

29
29
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

490
490
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

84
84
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

19
19
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

114
114
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

75
75

Meer sportnieuws