'Batshuayi in lastig parket gebracht door ploegmakker'

401
'Batshuayi in lastig parket gebracht door ploegmakker'

Michy Batshuayi was afgelopen weekend trefzeker voor Chelsea in de 4-1 overwinning bij Southampton in de Premier League. Desondanks zit de Rode Duivel niet in een gezonde situatie bij The Blues.

Batsman krijgt namelijk maar erg geringe speeltijd, en wanneer na januari de Engelse League Cup wegvalt, lijkt die nog te zullen kelderen. Zowel Tammy Abraham als Olivier Giroud staan namelijk voor hem in de pikorde. Een transfer zou dus nog steeds een goeie oplossing zijn voor de Belgische aanvaller.

En hij lijkt die kans ook te zullen krijgen in januari, althans als Chelsea wil meewerken. The Daily Mail meldt namelijk dat Crystal Palace zijn zinnen opnieuw op Batshuayi heeft gezet. Daar speelde hij vorig seizoen al na nieuwjaar op huurbasis. Dit keer zouden ze echter willen proberen om hem permanent binnen te halen. Batsman zou dé topprioriteit zijn voor de club waar hij vorig seizoen zes keer wist te scoren en 13 optredens.

UPDATE 15/10

Voor Michy Batshuayi lijkt het aangewezen om komende winter van club te veranderen. Hij krijgt bij Chelsea namelijk niet genoeg speeltijd, iets waar ook bondscoach Roberto Martinez zijn beklag over deed. Maar mogelijk strooit ploegmaat Olivier Giroud roet in het eten van de Rode Duivel.

Want ook de Fransman speelt momenteel tweede, of zelfs soms derde, viool, bij The Blues. Hij gaf dan ook aan mogelijk te willen vertrekken. Zijn contract loopt af op het einde van dit seizoen, waardoor Chelsea mogelijk geneigd zal zijn om hem deze winter al van de hand te doen. In dat geval kunnen ze nog een transfersom opstrijken, en lijkt een transfer van Batshuayi ook meteen onbespreekbaar te zullen worden.

LEES OOK: Droomscenario OHL Women in Champions League

Zit Batshuayi met een probleem voor het EK?

Meest recent

‘Seys-kamp pakt Club Brugge genadeloos terug’

Club Brugge wil Joaquin Seys koste wat het kost nog minstens één seizoen houden. ...

110
110
Vanhaezebrouck bijzonder scherp voor Club Brugge

De zomermercato ligt eindelijk achter de rug. Hein Vanhazebrouck volgde het allemaal met een dosis ...

36
36
KRC Genk hoopt op missing link: "Flinke stap omhoog naar JPL"

KRC Genk haalde richting het einde van de mercato een zeer broodnodige aanwinst. De Limburgers ...

19
19
Anderlecht met probleem: van topper tot vergeetput

Bij RSC Anderlecht zitten ze met een probleem, of verandert er eerstdaags nog iets? Eén van ...

115
115
Compper verrast na matige match: "Dit is stap vooruit"

Antwerp begon het seizoen verrassend sterk met een zes op zes, maar daar blijft intussen weinig van ...

117
117
Standard maakt indruk: "Er broeit iets"

Het is na zaterdagavond drummen aan de top van het klassement in de Jupiler Pro League. Union nam de ...

120
120
Storm hinkt op twee gedachten na droomdebuut

Westerlo heeft zaterdagavond eindelijk zijn eerste overwinning van het seizoen kunnen pakken. Het ...

66
66
Standard klopt zwak Antwerp, STVV haalt fors uit

Er stonden zaterdagavond nog twee wedstrijden op het programma in de Jupiler Pro League. Standard ...

143
143
PSV maakt statement in gepeperde kraker tegen Ajax

In de Eredivisie had de vijfde speeldag zaterdagavond meteen een absolute kraker in petto. ...

78
78
Jong Genk geeft de Spor pak voor de broek in derty

Sporting Hasselt begon zeer knap aan het seizoen in de Challenger Pro League met een zes op zes, ...

184
184
Hayen moet al ontslag vrezen: "Heel teleurstellend"

Nicky Hayen maakte deze zomer middenin de voorbereiding plots de overstap van KRC Genk naar Burnley. ...

234
234
AA Gent krijgt fikse opsteker na 252 dagen afwezigheid

Voor AA Gent is het nieuwe seizoen tot dusver uitstekend begonnen. De Buffalo's wisten drie ...

67
67
Hubert ziet nog één werkpunt voor straffe matchwinnaar

Union prijkt al zeker tot zondagmiddag aan de leiding in de Jupiler Pro League. De Brusselaars ...

29
29
Kompany én De Bruyne beleven baalavonden

Zaterdagavond waren in het buitenland Kevin De Bruyne en Vincent Kompany aan zet. Zij beleefden ...

123
123
Westerlo vernedert KV Mechelen en pakt eerste zege

Met KV Mechelen en Westerlo stonden zaterdag twee teams tegenover elkaar die ontgoochelend aan het ...

142
142
‘Vanaken-bom barst al vóór debuut Van Bommel'

Hans Vanaken ziet de komst van Mark van Bommel helemaal zitten. Toch krijgt de nieuwe bondscoach net ...

407
407
Leko looft sterkhouder: "Speelde alweer sterk"

Club Brugge won zonder enige glans met 0-1 van Lommel SK. Blauw-Zwart verdiende de zege, maar ...

398
398
Aanwinst RSCA overtuigt nog niet: "Moet nog stappen zetten"

RSC Anderlecht boekte een broodnodige zege tegen KV Kotrijk. Het won oververdiend met 1-0, maar ...

301
301
Vanderbiest vreest: "In januari wel weg bij KV Mechelen?"

KV Mechelen kende een lucratieve zomermercato. De Maneblussers hebben winst gemaakt op de ...

256
256
Beerschot rondt plots twee uitgaande transfers af

Beerschot heeft daags na de mooie 4-2-zege tegen Patro Eisden nog transfernieuws meegedeeld. De ...

67
67
Filip Joos deelt hartverscheurend verhaal: "Tot op het bot"

Filip Joos is doorgaans niet iemand die snel om een straffe anekdote verlegen zit, maar tijdens zijn ...

38
38
De Meyer over kritiek: "Begrijp dat fans dat niet fijn vinden"

Bij STVV kreeg trainer Frédéric De Meyer de nodige kritiek nadat hij tegen Union SG ...

30
30
Haaland flikt het weer bij Man City, Fofana debuteert

In de Premier League gingen er om 16u vijf wedstrijden van start. Het was vooral uitkijken naar ...

53
53
Union SG pakt gevleide zege in spektakelstuk

Om 16u stond in het zwarte land de topper tussen Sporting Charleroi en Union SG op het programma. ...

102
102
Dortmund na geweldige comeback voorbij Hoffenheim

In de Bundesliga begonnen om 15u30 vijf matchen. Onder meer Hoffenheim-Borussia Dortmund was een ...

42
42

Meer sportnieuws