'Batshuayi in lastig parket gebracht door ploegmakker'

401
'Batshuayi in lastig parket gebracht door ploegmakker'

Michy Batshuayi was afgelopen weekend trefzeker voor Chelsea in de 4-1 overwinning bij Southampton in de Premier League. Desondanks zit de Rode Duivel niet in een gezonde situatie bij The Blues.

Batsman krijgt namelijk maar erg geringe speeltijd, en wanneer na januari de Engelse League Cup wegvalt, lijkt die nog te zullen kelderen. Zowel Tammy Abraham als Olivier Giroud staan namelijk voor hem in de pikorde. Een transfer zou dus nog steeds een goeie oplossing zijn voor de Belgische aanvaller.

En hij lijkt die kans ook te zullen krijgen in januari, althans als Chelsea wil meewerken. The Daily Mail meldt namelijk dat Crystal Palace zijn zinnen opnieuw op Batshuayi heeft gezet. Daar speelde hij vorig seizoen al na nieuwjaar op huurbasis. Dit keer zouden ze echter willen proberen om hem permanent binnen te halen. Batsman zou dé topprioriteit zijn voor de club waar hij vorig seizoen zes keer wist te scoren en 13 optredens.

UPDATE 15/10

Voor Michy Batshuayi lijkt het aangewezen om komende winter van club te veranderen. Hij krijgt bij Chelsea namelijk niet genoeg speeltijd, iets waar ook bondscoach Roberto Martinez zijn beklag over deed. Maar mogelijk strooit ploegmaat Olivier Giroud roet in het eten van de Rode Duivel.

Want ook de Fransman speelt momenteel tweede, of zelfs soms derde, viool, bij The Blues. Hij gaf dan ook aan mogelijk te willen vertrekken. Zijn contract loopt af op het einde van dit seizoen, waardoor Chelsea mogelijk geneigd zal zijn om hem deze winter al van de hand te doen. In dat geval kunnen ze nog een transfersom opstrijken, en lijkt een transfer van Batshuayi ook meteen onbespreekbaar te zullen worden.

LEES OOK: Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Zit Batshuayi met een probleem voor het EK?

Meest recent

Trossard trekt met zeer straffe cijfers naar Rode Duivels

De Rode Duivels blazen deze week verzamelen voor hun laatste twee wedstrijden in de groepsfase van ...

1
1
Thorup neemt Genk-spelers in bescherming na magere match

KRC Genk gaat niet bepaald de interlandbreak in met een goed gevoel. Na de nederlaag van vorige week ...

14
14
Barça zet scheve situatie nog recht in kraker op Atletico

FC Barcelona heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in LaLiga. Het blijft aan de leiding en ...

18
18
De Roeck ziet nog groot werkpunt ondanks ruime zege STVV

Jonas De Roeck heeft zijn intrede niet gemist bij zijn tweede passage op Stayen. In zijn eerste ...

7
7
Union komt aan leiding: Hubert relativeert koppositie

We duiken de interlandbreak in met een nieuwe leider in de Jupiler Pro League. Na het gelijkspel van ...

16
16
AA Gent bidt na nieuws over Vergara: "Niet ideaal"

AA Gent kan met een goed gevoel de interlandbreak in, want het heeft in zijn laatste wedstrijd weer ...

82
82
Beerschot lacht wéér in vuistje: Dender struikelt opnieuw

In de Challenger Pro League lijkt Beerschot alsmaar meer vrije baan te hebben richting de titel en ...

27
27
Droomdebuut voor De Roeck: STVV deelt Essevee uppercup uit

Jonas De Roeck heeft zondagavond een droomdebuut gemaakt als trainer van STVV. Hij zag de Kanaries ...

53
53
AA Gent overtuigt weer niet: De Mil ziet oorzaak

AA Gent zit duidelijk niet in een goede vorm. Ze mogen Davy Roef bedanken dat hij in de slotfase ...

60
60
Union bekroont droomweek met felbegeerde leidersplaats

Wat een fantastische week werd het wederom voor Union. Het team van Hubert had het vanavond knap ...

55
55
Harde val voor De Cat: Duitsland sloopt wonderkind

In augustus noemde Duitsland Nathan De Cat nog de ‘Star-Neuzugang’ van Hoffenheim. Begin ...

250
250
Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Vitor Bruno heeft zijn criticasters de mond gesnoerd na een zeer goede week voor RSC Anderlecht. De ...

392
392
Goal Tielemans, fouten Lammens én comeback voor Man Utd

Manchester United begon als laatste in de Premier League aan zijn duel tegen Aston Villa. Ongezien. ...

115
115
Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

279
279
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

140
140
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

118
118
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

504
504
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

37
37
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

581
581
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

65
65
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

788
788
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

79
79
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

25
25
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

670
670
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

226
226

Meer sportnieuws