'Batshuayi in lastig parket gebracht door ploegmakker'

door
'Batshuayi in lastig parket gebracht door ploegmakker'

Michy Batshuayi was afgelopen weekend trefzeker voor Chelsea in de 4-1 overwinning bij Southampton in de Premier League. Desondanks zit de Rode Duivel niet in een gezonde situatie bij The Blues.

Batsman krijgt namelijk maar erg geringe speeltijd, en wanneer na januari de Engelse League Cup wegvalt, lijkt die nog te zullen kelderen. Zowel Tammy Abraham als Olivier Giroud staan namelijk voor hem in de pikorde. Een transfer zou dus nog steeds een goeie oplossing zijn voor de Belgische aanvaller.

En hij lijkt die kans ook te zullen krijgen in januari, althans als Chelsea wil meewerken. The Daily Mail meldt namelijk dat Crystal Palace zijn zinnen opnieuw op Batshuayi heeft gezet. Daar speelde hij vorig seizoen al na nieuwjaar op huurbasis. Dit keer zouden ze echter willen proberen om hem permanent binnen te halen. Batsman zou dé topprioriteit zijn voor de club waar hij vorig seizoen zes keer wist te scoren en 13 optredens.

UPDATE 15/10

Voor Michy Batshuayi lijkt het aangewezen om komende winter van club te veranderen. Hij krijgt bij Chelsea namelijk niet genoeg speeltijd, iets waar ook bondscoach Roberto Martinez zijn beklag over deed. Maar mogelijk strooit ploegmaat Olivier Giroud roet in het eten van de Rode Duivel.

Want ook de Fransman speelt momenteel tweede, of zelfs soms derde, viool, bij The Blues. Hij gaf dan ook aan mogelijk te willen vertrekken. Zijn contract loopt af op het einde van dit seizoen, waardoor Chelsea mogelijk geneigd zal zijn om hem deze winter al van de hand te doen. In dat geval kunnen ze nog een transfersom opstrijken, en lijkt een transfer van Batshuayi ook meteen onbespreekbaar te zullen worden.

LEES OOK: 'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

Zit Batshuayi met een probleem voor het EK?

Meest recent

Groot zorgenkind bij Duivels: WK-basisplaats in gevaar

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

9
9
Exit Ruben Van Gucht zindert na: "Moeilijk door te slikken"

“Moeilijk door te slikken.” Het klinkt als een oordeel over een gerecht, maar voor Ruben ...

5
5
Club Brugge of Union kampioen? "Zij staan er beter voor"

De Champions' Play-Offs zijn momenteel halfweg. Nog steeds voert Union SG het klassement aan, maar ...

76
76
Anderlecht perplex: Mbemba legt bom onder comeback-stunt

Anderlecht droomt van een terugkeer van Chancel Mbemba, maar de realiteit botst hard met de ...

166
166
Marseille dumpt Vermeeren: terugkeer naar JPL?

Arthur Vermeeren moet komende zomer alweer op zoek naar een nieuwe club. Volgens onder meer 'Het ...

151
151
'Gevolgen van succes: nieuwe ploeg én coach bij STVV'

De derde plaats en het Europese ticket zijn inmiddels binnen handbereik, STVV blijft dit seizoen ...

178
178
Camera's registreren héérlijk momentje Kompany en Enrique

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben dinsdag voor een onvergetelijk kijkstuk gezorgd in ...

63
63
"Nog nooit meegemaakt" - voetballerij ondersteboven na PSG-Bayern

In hun heenwedstrijd van de halve finales van de Champions League hebben Paris Saint-Germain en ...

157
157
Kompany doet straffe voorspelling na ongezien spektakel

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben dinsdagavond een spektakelstuk op de mat gelegd ...

228
228
'Barça blijft doorduwen voor deal met Club'

Club Brugge hoopt de komende weken zijn seizoen in eigen land nog te bekronen met de landstitel, ...

198
198
9 GOALS! PSG klopt Bayern na waanzinnig kijkstuk

De hele voetbalwereld keek uit naar de clash tussen PSG en Bayern München in de halve finale ...

108
108
'Standard stuurt oude bekende weer wandelen'

Bij Standard belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. De Rouches moeten op ...

104
104
Kerkhofs benoemt het probleem voor licentie Sporting Hasselt

Vorig weekend kon Sporting Hasselt een stevig feestje bouwen, want het veroverde de titel in eerste ...

146
146
Sensatie in PSG-Bayern, maar was penalty wel terecht?

De voetbalwereld zit dinsdagavond op het puntje van zijn stoel voor de kraker tussen Paris ...

138
138
'Club vist op bekend terrein: nieuw parel op komst'

Bij Club Brugge kunnen ze trots zijn op de prestaties van NXT dit seizoen. In 1B beleefden de ...

141
141
Om deze reden liet Stijnen plots zijn assistent invallen

Patro Eisden sneuvelde maandagavond in de halve finale van de play-offs in de Challenger Pro League ...

88
88
'Club moet stevig dokken voor droomaanwinst'

Bij Club Brugge lijken ze stilaan te beginnen aan hun zomermercato. De eerste transfertargets ...

254
254
'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

150
150
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

184
184
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

281
281
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

259
259
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

143
143
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

54
54
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

241
241
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

437
437

Meer sportnieuws