'Batshuayi in lastig parket gebracht door ploegmakker'

401 stemmen
'Batshuayi in lastig parket gebracht door ploegmakker'

Michy Batshuayi was afgelopen weekend trefzeker voor Chelsea in de 4-1 overwinning bij Southampton in de Premier League. Desondanks zit de Rode Duivel niet in een gezonde situatie bij The Blues.

Batsman krijgt namelijk maar erg geringe speeltijd, en wanneer na januari de Engelse League Cup wegvalt, lijkt die nog te zullen kelderen. Zowel Tammy Abraham als Olivier Giroud staan namelijk voor hem in de pikorde. Een transfer zou dus nog steeds een goeie oplossing zijn voor de Belgische aanvaller.

En hij lijkt die kans ook te zullen krijgen in januari, althans als Chelsea wil meewerken. The Daily Mail meldt namelijk dat Crystal Palace zijn zinnen opnieuw op Batshuayi heeft gezet. Daar speelde hij vorig seizoen al na nieuwjaar op huurbasis. Dit keer zouden ze echter willen proberen om hem permanent binnen te halen. Batsman zou dé topprioriteit zijn voor de club waar hij vorig seizoen zes keer wist te scoren en 13 optredens.

UPDATE 15/10

Voor Michy Batshuayi lijkt het aangewezen om komende winter van club te veranderen. Hij krijgt bij Chelsea namelijk niet genoeg speeltijd, iets waar ook bondscoach Roberto Martinez zijn beklag over deed. Maar mogelijk strooit ploegmaat Olivier Giroud roet in het eten van de Rode Duivel.

Want ook de Fransman speelt momenteel tweede, of zelfs soms derde, viool, bij The Blues. Hij gaf dan ook aan mogelijk te willen vertrekken. Zijn contract loopt af op het einde van dit seizoen, waardoor Chelsea mogelijk geneigd zal zijn om hem deze winter al van de hand te doen. In dat geval kunnen ze nog een transfersom opstrijken, en lijkt een transfer van Batshuayi ook meteen onbespreekbaar te zullen worden.

LEES OOK: Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Zit Batshuayi met een probleem voor het EK?

Meest recent

Openingsmatch met drie rode kaarten: Mexico klopt zwak Zuid-Afrika

Co-gastland Mexico is met een perfect rapport aan het wereldkampioenschap begonnen. In de ...

6
6
'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

José Mourinho is de nieuwe trainer van Real Madrid. De Portugese trainer werd donderdag ...

28
28
Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

102
102
Grote ergernis bij WK-openingsmatch: "Doodsteek voetbalfan"

De kop is eraf op het wereldkampioenschap 2026. Co-gastland Mexico en het Zuid-Afrika van bondscoach ...

120
120
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

146
146
Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Vlak voor de openingswedstrijd van het WK bracht Real Madrid groot nieuws naar buiten. De ...

56
56
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

117
117
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

281
281
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

318
318
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

76
76
Zwaar dilemma Garcia: "Dat duo mag blijven staan"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

531
531
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

68
68
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

399
399
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

601
601
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

233
233
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

290
290
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

95
95
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

886
886
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

481
481
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

147
147
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

446
446
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

586
586
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

80
80
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

110
110
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

218
218

Meer sportnieuws