Genk-spits onder vuur: "Hij heeft tijd nodig om zich aan te passen"

door
Genk-spits onder vuur:

KRC Genk telde in de zomer maar liefst 6 miljoen euro neer om Paul Onuachu weg te plukken bij FC Midtjylland. Met vier goals in zijn eerste vier wedstrijden heeft de 25-jarige Nigeriaan die transfersom al kunnen rechtvaardigen, maar in zijn thuisland wordt de boomlange targetspits niet zo positief bekeken. Zo kreeg Onuachu heel wat kritiek voor zijn invalbeurt met de Nigeriaanse nationale ploeg tegen Brazilië.


Emmanuel Amunike, ex-spits van onder meer FC Barcelona, neemt het echter op voor Onuachu. "We moeten er ons bewust van zijn dat spelers zich op verschillende wijze aanpassen", verklaart hij aan Brila. "Sommige spelers passen zich sneller aan, als trainer moet je rekening houden met die gegevens."

"Onuachu doet het goed bij Genk, maar de nationale ploeg is waarschijnlijk een andere zaak voor hem. Soms zijn er spelers die heel goed zijn bij hun club, maar het moeilijk hebben om zich aan te passen aan de nationale ploeg. Soms hebben zo'n spelers gewoon tijd nodig."

LEES OOK: "Hoe is het mogelijk?" - Zorgen Genk lang niet verdwenen

Is Onuachu een goede aankoop van Genk?

Meest recent

Wils buiten bij Antwerp? Goots velt duidelijk verdict

Antwerp FC heeft niet bepaald een geslaagd seizoen achter de rug tot dusver. En vlak na de ...

20
20
België - Noord-Macedonië: 'grote schok in basiself Duivels'

De Rode Duivels verzamelden maandag weer in Tubeke. Er staat namelijk twee belangrijke ...

140
140
'Kompany pakt uit: Premier League-klepper naar Bayern'

Bayern München blijft dit seizoen ongenaakbaar, afgelopen weekend werd alweer de tiende zege op ...

88
88
"Hoe is het mogelijk?" - Zorgen Genk lang niet verdwenen

KRC Genk heeft het tweede luik van het seizoen kunnen afsluiten met een thuiszege. Maar indruk maken ...

259
259
Wils houdt adem in: Antwerp bibbert voor rampscenario

Antwerp zit momenteel in de hoek waar de klappen vallen. Met een schamele 11 punten na tien ...

152
152
Club Brugge slikt bittere pil: pechvogel valt alweer uit

Dankzij een 1-0 zege tegen Union naderde Club Brugge zondag tot op drie punten van de koploper. Niks ...

322
322
'Anderlecht speelt met vuur: De Cat richting uitgang?'

RSC Anderlecht sleepte in de klassieker tegen Standard zondag een deugddoende 1-0 zege uit de brand. ...

302
302
Bommetje bij Club Brugge: Verhaeghe ontslaat trainer

Terwijl de hoofdmacht van Club Brugge zondag een deugddoende zege boekte tegen Union gaat het met ...

665
665
Lardot fileert Clasico: Standard bestolen in Anderlecht?

Na de klassieker tussen RSC Anderlecht en Standard was de arbitrage zondag helaas alweer het ...

229
229
Italianen met mond vol tanden na brutale De Bruyne-move

Antonio Conte zette Kevin De Bruyne op de bank — een pure technische keuze. Maar zodra hij het ...

273
273
Sonck geeft dé reden voor verrassende keuze van Garcia

Rudi Garcia riep Axel Witsel op voor de interlands tegen Noord-Macedonië en Wales. Een ...

77
77
Vanhaezebrouck fileert Union-pion: "Weegt te licht"

Union SG speelde niet goed op het veld van Club Brugge en verloor terecht met 1-0 van een ook al ...

150
150
Hasi scoort punten: "Daar progressie geboekt"

Bij RSC Anderlecht waren ze uiteraard heel tevreden met de 1-0-zege tegen Standard. Al was het weer ...

174
174
Via Zulte Waregem weldra een enorme stap hogerop?

Zulte Waregem mag terugblikken op een zeer geslaagde terugkeer naar de Jupiler Pro League. Sven ...

151
151
Vrancken trots, maar blust brandje: "Hoort niet bij STVV"

STVV speelde een zeer sterke match op het veld van KV Mechelen en won knap en oververdiend met 1-3. ...

110
110
Anderlecht veert recht: "Sommigen gooien olie op het vuur"

De zomermercato van RSC Anderlecht was niet geslaagd, dat is zeer duidelijk. De Waalse analist ...

313
313
Volgende trainersontslag in JPL aanstaande?

De eerste tien speeldagen liggen achter de rug in de Jupiler Pro League. De fans werden niet bepaald ...

298
298
Van Bommel zorgt voor raadsel: "Hij heeft er geen trek in"

Het is nog steeds wachten tot we Mark van Bommel weer ergens in een dugout zien, intussen toch al ...

65
65
Cvetkovic laat RSCA-fans watertanden met pikante uitspraak

Bij RSC Anderlecht haalden ze opgelucht adem. Na de wanprestatie op het veld van OHL moest het ...

226
226
'Totale chaos bij 1B-club: tweede trainerswissel in maand'

In de Challenger Pro League de ogen vooral gericht zijn op de titelstrijd, waarin SK Beveren vorig ...

148
148
Cannavaro verrast met job bij WK-deelnemer

Als speler was Fabio Cannavaro een absolute wereldtopper. De Italiaanse verdediger kwam uit voor ...

14
14
'Lammens slikt na droomdebuut meteen mokerslag'

Vorig weekend mocht Senne Lammens eindelijk zijn debuut maken voor Manchester United. Een maand na ...

431
431
Dé Vazquez-oplossing? Hasi krijgt opmerkelijke suggestie

Anderlecht heeft een deugddoende zege gepakt in de Clasico tegen Standard, maar dat betekent zeker ...

286
286
Rode Duivels krijgen uitstekend nieuws vanuit Wales

Maandag blazen de Rode Duivels verzamelen om zich voor te bereiden op een cruciaal tweeluik. In de ...

149
149
Degryse doet Club watertanden met krasse uitspraak

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Jupiler Pro League zondag weer helemaal opengegooid. Het ...

497
497

Meer sportnieuws