Mourinho duidt 'beste speler ooit' aan: géén Messi of Cristiano

door
Mourinho duidt 'beste speler ooit' aan: géén Messi of Cristiano

José Mourinho zit nog steeds zonder club, maar de toptrainer blijft er een duidelijke mening op het voetbal op na houden. Hij vindt bijvoorbeeld dat zowel Lionel Messi als Cristiano Ronaldo niet de beste aller tijden is. Die eer gaat in de ogen van de Portugees naar de 'echte' Ronaldo, Luis Nazario de Lima.


De huidige analist schat de Braziliaan hoger in dan alle spelers die hij ooit van dichtbij aan het werk zat. "Ronaldo, het fenomeen, Cristiano Ronaldo en Leo Messi hebben lange loopbanen gehad, maar als we het puur over talent en skills hebben, kan niemand tippen aan Ronaldo", stelt The Special One, die hem in 1996 bij FC Barcelona tegenkwam. Mourinho was toen assistent-trainer van Sir Bobby Robson.

Mourinho had al snel door dat hij te maken had met een exceptioneel talent. "Toen realiseerde ik mij dat hij de beste speler was die ooit een veld zou betreden. Blessures maakten een einde aan loopbaan die nog ongelooflijker had kunnen zijn. Het talent dat Ronaldo als negentienjarige al had, was niet te geloven", werd hij geciteerd door De Telegraaf.

LEES OOK: 'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Wie vindt u de beste speler ooit?

Meest recent

Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

28
28
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

233
233
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

8
8
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

98
98
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

139
139
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

860
860
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

155
155
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

278
278
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

419
419
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

124
124
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

269
269
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

323
323
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

66
66
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

558
558
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

463
463
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

192
192
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

492
492
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

474
474
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

89
89
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

397
397
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

626
626
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

238
238
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

290
290
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

316
316
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

314
314

Meer sportnieuws