'PSG is meedogenloos: Meunier krijgt duidelijk signaal'

1975 stemmen
'PSG is meedogenloos: Meunier krijgt duidelijk signaal'

Thomas Meunier werd afgelopen zomer vaak in verband gebracht met een vertrek uit Parijs. Echter is hij na het aflopen van de transferperiode nog steeds een speler van PSG. En dat is niet geheel tegen zijn zin.

Hij zegt zelfs nog langer in Parijs te willen blijven, ondanks het feit dat zijn contract ten einde loopt: “Ik heb altijd gezegd dat ik in Parijs wou blijven. Ik heb nog een jaar contract en hoop nog steeds dat ik een verlenging kan afdwingen', zo zei hij tegenover de RTBF.

Best verrassend dat hij daarop aast, want hij beseft maar al te goed dat hij niet absoluut niet zeker is van veel speelminuten bij PSG: “De situatie is natuurlijk gecompliceerd, want ik ben niet de eerste keuze op mijn positie, maar ik blijf professioneel. We zullen zien wat dit seizoen brengt.”

UPDATE 24/09

Blijft Meunier straks dan toch bij Paris Saint Germain. Die kans lijkt steeds groter te worden. Nadat de speler zelf eerder al aangaf graag te willen blijven, zou nu ook de Parijse club werk willen maken van een verlengd verblijf. Volgens Tuttomercatoweb zou PSG namelijk binnenkort de gesprekken opstarten voor een nieuw contract. De knalprestatie tegen Real Madrid van vorige week zal hier vermoedelijk niet vreemd aan zijn geweest.

UPDATE 12/10
Voor zover geweten is, heeft Paris Saint Germain de onderhandelingen over een nieuw contract van Meunier nog niet opgestart. Echter zijn er wel nieuwe signalen dat de Parijzenaars dan tóch door wil gaan met onze Rode Duivel. ESPN meldt namelijk dat de club heeft beslist dat Cavani en Thiago Silva aan het eind van het seizoen transfervrij zouden mogen vertrekken.

Beide intussen clubiconen hebben, net als Meunier, een aflopend contract in Parijs. Maar van compassie blijkbaar geen sprake bij de clubeigenaars. Zij zouden Silva te oud vinden en Cavani te vaak geblesseerd. Vandaar die gewichtige beslissing. Over het gratis laten vertrekken van Meunier wordt echter met geen woord gerept, wat doet vermoeden dat ze met de Belgische rechtsachter andere plannen hebben.

LEES OOK: 'Perez laat transferbom ontploffen: bod van 150 miljoen'

Wat nu met Meunier?

Meest recent

Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

27
27
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

55
55
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

80
80
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

16
16
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

64
64
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

85
85
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

74
74
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

110
110
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

174
174
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

32
32
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

135
135
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

287
287
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

342
342
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

330
330
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

61
61
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

62
62
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

307
307
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

192
192
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

110
110
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

124
124
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

90
90
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

52
52
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

192
192
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

307
307
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

120
120

Meer sportnieuws