'Bayern trekt titanenstrijd met Real en Juve naar zich toe'

door
'Bayern trekt titanenstrijd met Real en Juve naar zich toe'

De wintermercato nadert alweer met rasse schreden en heel wat clubs zullen van die gelegenheid gebruik maken om te corrigeren na een wisselvallige start van het seizoen. Maar er zullen ook al deals gesloten worden met oog op de komende jaargang. Christian Eriksen bijvoorbeeld, staat voor een belangrijk kruispunt in zijn carrière.


De middenvelder is bij Tottenham Hotspur immers zijn laatste contractjaar ingegaan en een nieuwe overeenkomst lijkt er vooralsnog niet in te zitten, waardoor hij vanaf januari in principe al een voorcontract kan tekenen bij een andere ploeg. De clubs staan alvast in de rij om de Deense spelmaker transfervrij binnen te halen. Met name Real Madrid is ter sprake gekomen, maar ook Juventus en Manchester United hebben belangstelling voor de Eriksen.

Maar volgens Sport1 is het nu Bayern München dat de strijd naar zich heeft toe getrokken. De titelverdediger in de Bundesliga is van alle clubs het minst naar voren geschoven, maar het Duitse medium schrijft dat 'Der Rekordmeister' wel degelijk contact heeft gelegd met het management van Eriksen. Sterker nog: de 27-jarige middenvelder zou hebben laten weten dat hij de Duitse Bundesliga als serieuze optie ziet. Dat Bayern zijn huidige werkgever onlangs een 2-7-pandoering gaf, zal ongetwijfeld ook meespelen.

LEES OOK: 'Pech voor Club Brugge: prijskaartje Thiago lekt uit'

Welke club zou u Eriksen aanraden?

Meest recent

Antwerp mag hopen: weldra extra troef voor Wils?

Antwerp pakte voor de interlandbreak een broodnodige zege tegen La Louvière, waarmee het een ...

7
7
Kompany kreeg bijzondere boodschap van Bayern-icoon

Vlak voor de interlandbreak liet Bayern München voor de eerste keer dit seizoen een steekje ...

10
10
Laatste 6 WK-tickets: zo zien de play-offs eruit

In de voorbije week werden opnieuw heel wat tickets uitgedeeld voor het WK van volgende zomer. Onder ...

29
29
Heynen zet Genk op scherp voor straffe reeks

De voorbije week ging alle focus op de kwalificaties voor het WK, maar straks trekt de Jupiler Pro ...

25
25
Revelatie Godts heeft twee Ajax-iconen in het vizier

Tijdens de voorbije interlandperiode was Mika Godts een opvallende afwezige in de Belgische ...

7
7
'Standard gooit roer om en breekt met vervelende traditie'

Bij Standard is er de voorbije maanden heel veel veranderd. Er kwam een nieuwe bestuursploeg met ...

70
70
CIES noemt 10 volgende Duivels: hoop voor Charleroi en Gent?

De interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein leverden weer twee nieuwe Rode Duivels op, want ...

106
106
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil oude bekende, Standard wil cashen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

106
106
KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

Het interlandvoetbal is achter de rug, tijd om de aandacht weer op de Jupiler Pro League. Daar staat ...

160
160
WK-selectie Rode Duivels: 4 wildcards voor Garcia?

De logische kwalificatie voor het WK is een feit. Ondanks de stemmingmakerij van de afgelopen dagen ...

96
96
'Coorevits laat bombshell vallen over Van Gucht'

Gisteren maakte sportjournalist en presentator Ruben Van Gucht zijn terugkeer in De Slimste Mens ter ...

230
230
Proto tipt Belgische clubs: transfer voor JPL-smaakmaker?

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. Silvio Proto zal alvast ...

78
78
Congolese bondscoach stuurt Rode Duivels forse waarschuwing

Na het afgelopen interlandluik zijn 42 van de 48 deelnemers aan het WK van volgende zomer bekend. De ...

158
158
'Penders in januari alweer terug naar Chelsea'

De interland tegen Liechtenstein betekende voor Mike Penders een mooie première. De jonge ...

124
124
Doku maakt indruk op Boeckx, maar niet met zijn dribbels

De Rode Duivels zullen wellicht toch een beetje met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije ...

76
76
'Volgende droomclub meldt zich voor Tzolis'

De voorbije dagen wist Christos Tzolis zich nog maar eens in de kijker te spelen. Met een heerlijk ...

218
218
Ophef rond Courtois bij Rode Duivels: "Het verbaasde me"

De Rode Duivels hebben in de voorbije week hun WK-ticket helemaal over de streep getrokken met een ...

214
214
'Standard mikt op megadeal: monstersom op komst'

Standard kan het geld nog steeds héél goed gebruiken. De Rouches moeten in 2026 ...

186
186
WK-bom bij Duivels: Genk- en RSCA-spelers in beeld?

Hein Vanhaezebrouck en Franky Van der Elst stelden via Het Nieuwsblad hun ideale selectie van 26 ...

567
567
'Clement weigert: gigantisch bod resoluut afgewezen'

Philippe Clement tekende verrassend genoeg voor Norwich City. Dat is de voorlaatste uit de ...

176
176
Genk slaat gigantische slag: “Dit is nergens te zien”

KRC Genk is al vele jaren een club die goed werk levert. Zowel sportief als financieel doen ze het ...

231
231
'Mannaert verrast: Rode Duivels flirten met grote naam'

Bij de Rode Duivels is het WK-ticket binnen, maar rustig is het allerminst. Rudi Garcia ligt onder ...

619
619
'Lewandowski fronst: Barça-eis belandt op straat'

Robert Lewandowski gaat FC Barcelona in de zomer transfervrij verlaten. De Poolse spits brengt ...

62
62
Renard spreekt: bliksemvertrek twee aanwinsten?

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Paars-Wit heeft voorlopig nog steeds een ...

241
241
'Transferbom: Messi én Haaland mogelijk samen?'

Bij FC Barcelona moet voorzitter Joan Laporta misschien wel vrezen voor zijn toekomst. De ...

147
147

Meer sportnieuws