Dochter De Vlieger doet harten sneller slaan: "Laat de liefde op me afkomen"

2289 stemmen
Dochter De Vlieger doet harten sneller slaan:

Geert De Vlieger kennen we uiteraard allemaal als gerespecteerd (ex-)voetballer en analist, en sinds dit jaar zelfs ook presentator. De ex-doelman zal ook thuis zijn handen vol hebben met zijn twee kinderen, al is dochter Pauline intussen wel al 21. Een bijzonder bevallige dochter overigens, en dat heeft zo zijn voordelen.

Zo werd ze al gevraagd als model, maar dat blijkt echter niet bepaald haar ding. Zo zegt ze in TV Familie dat ze al meermaals werd gevraagd, maar dat steeds afwimpelde. Het modellenmilieu lijkt ze niets voor haar, en ze focust zich volledig op haar studies aan de universiteit.

Ook op Instagram is ze overigens een populair figuur met meer dan 3000 volgers. Al is ze daar heel nuchter in. Volgens Pauline is dat namelijk vooral te danken aan papa Geert. Ze zag haar gezicht ook al eens opduiken op voetbalwebsites, waarna ze er naar eigen zeggen een pak volgers bij krijgt. Bij deze. Graag gedaan, Pauline.

Uiteraard zit tussen die volgers ook heel wat mannelijk geweld, die al eens interesse tonen, maar meer dan een reactie moeten de meesten niet verwachten: “Of... er moest echt iemand héél interessant tussen zitten. Maar da’s nog niet gebeurd", lacht ze namelijk.

Gezien haar looks is het uiteraard niet vreemd dat ze heel wat harten sneller doet slaan. Al is ze zeker niet gehaast om iemand te vinden: “Sinds april ben ik vrijgezel. Voordien had ik een relatie van bijna vijf jaar. Maar da’s dus gedaan. En nu... ik laat de liefde gewoon op me afkomen. Ik ben omringd door heel goeie vrienden ook, dus ik voel me zeker niet alleen.”

Dit bericht bekijken op Instagram

🐚🐋🌊

Een bericht gedeeld door Pauline De Vlieger (@paulinedevlieger) op

LEES OOK: Peter Vandenbempt slaat VRT-kijker met totale verstomming

Ze zou gerust model kunnen zijn...

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

70
70
'Atlético drukt door: Club Brugge-deal van 30 miljoen'

Club Brugge sneuvelde afgelopen seizoen in de tussenronde van de Champions League tegen ...

121
121
'Kompany geeft persoonlijke zegen: dubbele toptransfer Bayern'

Bayern München heeft een grandioos seizoen achter de rug in Duitsland. In de komende jaargang ...

45
45
Nederland ontdekt Hans Vanaken: duidelijk oordeel

De Rode Duivels willen tijdens het komende WK uitgroeien tot één van de positieve ...

291
291
Nieuwe naam staat op bij Duivels: ex-bondscoach lyrisch

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

305
305
Napoli-voorzitter dropt bom omtrent Lukaku en De Bruyne

Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne focussen zich op het WK met de Rode Duivels. Nadien keren ze terug ...

204
204
Antwerp strikt spits, Standard stuurt grote naam door

Royal Antwerp FC weet nog steeds wat de toekomst brengt. Er is heel veel onzekerheid. De club blijft ...

173
173
STVV heeft prijs en legt sterkhouder langer onder contract

Bij STVV hebben ze heel veel kwaliteit rondlopen, maar daardoor is er ook heel veel interesse. De ...

39
39
'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

Hoewel het rommelt in de bestuurskamer kan Antwerp niet bij de pakken blijven zitten. Na alweer een ...

121
121
Peter Vandenbempt slaat VRT-kijker met totale verstomming

Nog voor de eerste bal is getrapt op het WK, heeft Peter Vandenbempt al voor een verrassing gezorgd. ...

312
312
Joma trapt na richting Anderlecht: "Sporting onwaardig"

RSC Anderlecht presenteerde donderdag de nieuwe outfit voor volgend seizoen. Na zeven jaar slaan de ...

519
519
Frankrijk voor de bijl: Jonge Duivels naar finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich klaarstomen voor het WK, spelen hun toekomstige opvolgers momenteel het ...

420
420
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

385
385
'Onwaarschijnlijke uittocht Ajax: 21 spelers in etalage'

Ajax beleefde een zeer woelig en tegenvallend seizoen, waarin het pas op de valreep een Europees ...

177
177
Vanaken wil komaf maken met vloek bij Rode Duivels

De Rode Duivels oefenen zaterdag nog eens tegen Tunesië, maar daarna begint het echte werk. Er ...

107
107
Beerschot verrast: ervaren rot moet vertrekken

Beerschot mocht dit seizoen lange tijd dromen van een terugkeer naar de Jupiler Pro League, maar die ...

112
112
Nieuwe marktwaardes JPL: Tzolis breekt alle records

De zomermercato komt eraan en voor heel wat Belgische clubs belooft die zeer druk te worden. Met het ...

597
597
'STVV krijgt volgende transferaanbieding binnen'

STVV was dé revelatie van het seizoen in de Jupiler Pro League. De Kanaries sloten het ...

133
133
'Tedesco haalt vergeten Rode Duivel naar nieuwe club'

Sinds hij begin 2025 opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels zat Domenico Tedesco ...

128
128
El Ouahdi kan opgelucht ademhalen: drama vermeden

Zakaria El Ouahdi is één van de vele spelers die er de laatste jaren voor kozen om ...

93
93
Moreira stuurt Garcia boodschap: "Daar speel ik liefst"

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test voor het WK. Dan nemen ze het in het Koning ...

90
90
'Antwerp blijft gaan: volgende tiener op komst'

Antwerp moet voor volgend seizoen heel wat spelers zien te vervangen. De middelen zijn daarvoor ...

130
130
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Roemeen, Club keert terug voor target'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

184
184
"Coucke buiten": fans Anderlecht roeren zich opnieuw

De fans van RSC Anderlecht zijn het beu. De vele wissels sinds Marc Coucke de club overnam hebben ...

265
265
Croonen geeft volgende straffe plannen van KRC Genk prijs

KRC Genk maakte de terugkeer van Thibaut Courtois bekend. CEO Peter Croonen en de doelman van Real ...

261
261
Vanaken: "Als hij terugkeert naar Anderlecht, zou mooi zijn"

Hans Vanaken sprak vandaag de media toe. Zaterdag spelen de Belgen tegen Tunesië en de ...

782
782

Meer sportnieuws