TRANSFERUURTJE: 'Club slaat belangrijke slag, Real Madrid contacteert Sterling'

431 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat belangrijke slag, Real Madrid contacteert Sterling'

De transferperiode is in België en de meeste Europese landen intussen voorbij, maar er komt nog nieuws bovendrijven over transfers op het einde van de mercato. Bovendien is de markt in sommige landen nog open, kunnen transfervrije spelers nog tekenen bij een nieuwe club én kijken sommige clubs nu al vooruit naar januari. VoetbalNieuws bundelt dagelijks om 12u dan ook het belangrijkste transfernieuws.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge verkocht afgelopen zomer al een aantal sterkhouders voor een pak geld, volgens Het Laatste Nieuws zou Krépin Diatta wel eens de volgende uitgaande miljoenentransfer kunnen worden. De 20-jarige Senegalees zou alvast op de verlanglijstjes van Ajax en PSG pronken. Blauw-Zwart denkt zelf echter ook al aan de ploeg op lange termijn. Zo zou een mondeling akkoord zijn bereikt omtrent de komst van toptalent Youssouph Badji. De 17-jarige aanvaller zou in januari de overstap maken.

Door zijn goede prestaties dit seizoen staat Jonathan David ongetwijfeld met stip aangeduid op de lijstjes van verschillende Europese scouts. AA Gent wou dan ook zijn overeenkomst zo snel mogelijk openbreken. Volgens Het Nieuwsblad is dat intussen ook gebeurd. De Buffalo’s zouden Jonathan David nu een jaar langer (tot 2023) onder contract hebben staan. Op die manier beschikt de club over een sterkere onderhandelingspositie wanneer hij volgende zomer naar alle waarschijnlijkheid een nieuwe stap zet.

Habib Habibou is weer actief in België. De 32-jarige aanvaller, die transfervrij was, heeft een contract ondertekend bij Sporting Lokeren. Dat maakten de Waaslanders zelf officieel bekend via hun kanalen. De ex-spits van onder meer Charleroi, Zulte Waregem en AA Gent was al een tijdje op zoek naar een nieuwe werkgever.

BUITENLAND
Real Madrid zal ook volgende zomer gaan uitpakken op de transfermarkt, want het is duidelijk dat de ploeg nood heeft aan verjonging. Afgelopen zomer werden de eerste contacten met een sterspeler van Manchester City al gelegd. Volgens Britse media sprak De Koninklijke namelijk al met de entourage van Raheem Sterling. City wil echter aan tafel gaan zitten met Sterling omtrent een nieuw contract om zo een vertrek van de aanvaller te vermijden.

Blijft Thomas Meunier straks dan toch bij Paris Saint-Germain? Die kans lijkt steeds groter te worden. Nadat de speler zelf eerder al aangaf graag te willen blijven, zou nu ook de Parijse club werk willen maken van een verlengd verblijf. Volgens Tuttomercatoweb zou PSG namelijk binnenkort de gesprekken opstarten voor een nieuw contract.

De 19-jarige Erling Haland is momenteel één van de grootste talenten op de Europese velden, dat mocht KRC Genk aan de lijve ondervinden. De Noor van RB Salzburg geniet dan ook interesse van de grootste ploegen van het continent. Manchester United werd al genoemd, volgens de Mirror volgen immers ook Manchester City en Juventus de verrichtingen van Haland nauwlettend.

Juventus wordt wel eens de kampioen van de transfervrije aanwinsten genoemd en die titel wil het nog een tijdje behouden. Heel wat spelers die in 2020 einde contract zijn werden al aan Juve gelinkt en Tuttosport voegt nu nog een naam toe aan dat lijstje. Juventus zou immers ook bekijken of het Willian komende zomer gratis kan binnenhalen, diens overeenkomst bij Chelsea loopt na het seizoen ten einde.

LEES OOK: Wonderkind wordt zorgenkind: Sterling opgepakt in Engeland

Ziet u Diatta ooit bij een Europese topclub belanden?

Meest recent

Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

9
9
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

65
65
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

222
222
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

62
62
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

52
52
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

35
35
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

224
224
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

228
228
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

594
594
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

135
135
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

19
19
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

415
415
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

127
127
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

138
138
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

647
647
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

750
750
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

334
334
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

398
398
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

100
100
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

174
174
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

241
241
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

96
96
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

177
177
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

89
89
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

187
187

Meer sportnieuws