TRANSFERUURTJE: 'Club slaat belangrijke slag, Real Madrid contacteert Sterling'

431 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat belangrijke slag, Real Madrid contacteert Sterling'

De transferperiode is in België en de meeste Europese landen intussen voorbij, maar er komt nog nieuws bovendrijven over transfers op het einde van de mercato. Bovendien is de markt in sommige landen nog open, kunnen transfervrije spelers nog tekenen bij een nieuwe club én kijken sommige clubs nu al vooruit naar januari. VoetbalNieuws bundelt dagelijks om 12u dan ook het belangrijkste transfernieuws.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge verkocht afgelopen zomer al een aantal sterkhouders voor een pak geld, volgens Het Laatste Nieuws zou Krépin Diatta wel eens de volgende uitgaande miljoenentransfer kunnen worden. De 20-jarige Senegalees zou alvast op de verlanglijstjes van Ajax en PSG pronken. Blauw-Zwart denkt zelf echter ook al aan de ploeg op lange termijn. Zo zou een mondeling akkoord zijn bereikt omtrent de komst van toptalent Youssouph Badji. De 17-jarige aanvaller zou in januari de overstap maken.

Door zijn goede prestaties dit seizoen staat Jonathan David ongetwijfeld met stip aangeduid op de lijstjes van verschillende Europese scouts. AA Gent wou dan ook zijn overeenkomst zo snel mogelijk openbreken. Volgens Het Nieuwsblad is dat intussen ook gebeurd. De Buffalo’s zouden Jonathan David nu een jaar langer (tot 2023) onder contract hebben staan. Op die manier beschikt de club over een sterkere onderhandelingspositie wanneer hij volgende zomer naar alle waarschijnlijkheid een nieuwe stap zet.

Habib Habibou is weer actief in België. De 32-jarige aanvaller, die transfervrij was, heeft een contract ondertekend bij Sporting Lokeren. Dat maakten de Waaslanders zelf officieel bekend via hun kanalen. De ex-spits van onder meer Charleroi, Zulte Waregem en AA Gent was al een tijdje op zoek naar een nieuwe werkgever.

BUITENLAND
Real Madrid zal ook volgende zomer gaan uitpakken op de transfermarkt, want het is duidelijk dat de ploeg nood heeft aan verjonging. Afgelopen zomer werden de eerste contacten met een sterspeler van Manchester City al gelegd. Volgens Britse media sprak De Koninklijke namelijk al met de entourage van Raheem Sterling. City wil echter aan tafel gaan zitten met Sterling omtrent een nieuw contract om zo een vertrek van de aanvaller te vermijden.

Blijft Thomas Meunier straks dan toch bij Paris Saint-Germain? Die kans lijkt steeds groter te worden. Nadat de speler zelf eerder al aangaf graag te willen blijven, zou nu ook de Parijse club werk willen maken van een verlengd verblijf. Volgens Tuttomercatoweb zou PSG namelijk binnenkort de gesprekken opstarten voor een nieuw contract.

De 19-jarige Erling Haland is momenteel één van de grootste talenten op de Europese velden, dat mocht KRC Genk aan de lijve ondervinden. De Noor van RB Salzburg geniet dan ook interesse van de grootste ploegen van het continent. Manchester United werd al genoemd, volgens de Mirror volgen immers ook Manchester City en Juventus de verrichtingen van Haland nauwlettend.

Juventus wordt wel eens de kampioen van de transfervrije aanwinsten genoemd en die titel wil het nog een tijdje behouden. Heel wat spelers die in 2020 einde contract zijn werden al aan Juve gelinkt en Tuttosport voegt nu nog een naam toe aan dat lijstje. Juventus zou immers ook bekijken of het Willian komende zomer gratis kan binnenhalen, diens overeenkomst bij Chelsea loopt na het seizoen ten einde.

LEES OOK: PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Ziet u Diatta ooit bij een Europese topclub belanden?

Meest recent

Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

3
3
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

91
91
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

20
20
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

123
123
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

27
27
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

181
181
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

112
112
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

84
84
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

584
584
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

59
59
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

131
131
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

150
150
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

922
922
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

63
63
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

591
591
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

408
408
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

787
787
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

766
766
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

126
126
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

453
453
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

761
761
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

367
367
WK-joker Duivels: "Qua snelheid niet onderdoen voor Doku"

De groepsfase van het wereldkampioenschap zit erop, het echte werk kan nu beginnen. De Rode Duivels ...

205
205
Knock out-fase WK 26: één topfavoriet zwaar in het voordeel

De groepsfase van het WK 2026 zit erop en dus staat het volledige schema voor de rest van het ...

226
226
'De Zerbi op wenken bediend: nieuwe megatransfer Spurs'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

210
210

Meer sportnieuws