TRANSFERUURTJE: 'Club slaat belangrijke slag, Real Madrid contacteert Sterling'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat belangrijke slag, Real Madrid contacteert Sterling'

De transferperiode is in België en de meeste Europese landen intussen voorbij, maar er komt nog nieuws bovendrijven over transfers op het einde van de mercato. Bovendien is de markt in sommige landen nog open, kunnen transfervrije spelers nog tekenen bij een nieuwe club én kijken sommige clubs nu al vooruit naar januari. VoetbalNieuws bundelt dagelijks om 12u dan ook het belangrijkste transfernieuws.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge verkocht afgelopen zomer al een aantal sterkhouders voor een pak geld, volgens Het Laatste Nieuws zou Krépin Diatta wel eens de volgende uitgaande miljoenentransfer kunnen worden. De 20-jarige Senegalees zou alvast op de verlanglijstjes van Ajax en PSG pronken. Blauw-Zwart denkt zelf echter ook al aan de ploeg op lange termijn. Zo zou een mondeling akkoord zijn bereikt omtrent de komst van toptalent Youssouph Badji. De 17-jarige aanvaller zou in januari de overstap maken.

Door zijn goede prestaties dit seizoen staat Jonathan David ongetwijfeld met stip aangeduid op de lijstjes van verschillende Europese scouts. AA Gent wou dan ook zijn overeenkomst zo snel mogelijk openbreken. Volgens Het Nieuwsblad is dat intussen ook gebeurd. De Buffalo’s zouden Jonathan David nu een jaar langer (tot 2023) onder contract hebben staan. Op die manier beschikt de club over een sterkere onderhandelingspositie wanneer hij volgende zomer naar alle waarschijnlijkheid een nieuwe stap zet.

Habib Habibou is weer actief in België. De 32-jarige aanvaller, die transfervrij was, heeft een contract ondertekend bij Sporting Lokeren. Dat maakten de Waaslanders zelf officieel bekend via hun kanalen. De ex-spits van onder meer Charleroi, Zulte Waregem en AA Gent was al een tijdje op zoek naar een nieuwe werkgever.

BUITENLAND
Real Madrid zal ook volgende zomer gaan uitpakken op de transfermarkt, want het is duidelijk dat de ploeg nood heeft aan verjonging. Afgelopen zomer werden de eerste contacten met een sterspeler van Manchester City al gelegd. Volgens Britse media sprak De Koninklijke namelijk al met de entourage van Raheem Sterling. City wil echter aan tafel gaan zitten met Sterling omtrent een nieuw contract om zo een vertrek van de aanvaller te vermijden.

Blijft Thomas Meunier straks dan toch bij Paris Saint-Germain? Die kans lijkt steeds groter te worden. Nadat de speler zelf eerder al aangaf graag te willen blijven, zou nu ook de Parijse club werk willen maken van een verlengd verblijf. Volgens Tuttomercatoweb zou PSG namelijk binnenkort de gesprekken opstarten voor een nieuw contract.

De 19-jarige Erling Haland is momenteel één van de grootste talenten op de Europese velden, dat mocht KRC Genk aan de lijve ondervinden. De Noor van RB Salzburg geniet dan ook interesse van de grootste ploegen van het continent. Manchester United werd al genoemd, volgens de Mirror volgen immers ook Manchester City en Juventus de verrichtingen van Haland nauwlettend.

Juventus wordt wel eens de kampioen van de transfervrije aanwinsten genoemd en die titel wil het nog een tijdje behouden. Heel wat spelers die in 2020 einde contract zijn werden al aan Juve gelinkt en Tuttosport voegt nu nog een naam toe aan dat lijstje. Juventus zou immers ook bekijken of het Willian komende zomer gratis kan binnenhalen, diens overeenkomst bij Chelsea loopt na het seizoen ten einde.

LEES OOK: ‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Ziet u Diatta ooit bij een Europese topclub belanden?

Meest recent

Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

66
66
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

83
83
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

95
95
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

41
41
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

256
256
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

138
138
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

448
448
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

168
168
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

226
226
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

459
459
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

699
699
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

319
319
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

692
692
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

124
124
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

382
382
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

597
597
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

46
46
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

544
544
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

64
64
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

261
261
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

438
438
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

583
583
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

155
155
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

332
332
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

336
336

Meer sportnieuws