TRANSFERUURTJE: 'Club slaat belangrijke slag, Real Madrid contacteert Sterling'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat belangrijke slag, Real Madrid contacteert Sterling'

De transferperiode is in België en de meeste Europese landen intussen voorbij, maar er komt nog nieuws bovendrijven over transfers op het einde van de mercato. Bovendien is de markt in sommige landen nog open, kunnen transfervrije spelers nog tekenen bij een nieuwe club én kijken sommige clubs nu al vooruit naar januari. VoetbalNieuws bundelt dagelijks om 12u dan ook het belangrijkste transfernieuws.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge verkocht afgelopen zomer al een aantal sterkhouders voor een pak geld, volgens Het Laatste Nieuws zou Krépin Diatta wel eens de volgende uitgaande miljoenentransfer kunnen worden. De 20-jarige Senegalees zou alvast op de verlanglijstjes van Ajax en PSG pronken. Blauw-Zwart denkt zelf echter ook al aan de ploeg op lange termijn. Zo zou een mondeling akkoord zijn bereikt omtrent de komst van toptalent Youssouph Badji. De 17-jarige aanvaller zou in januari de overstap maken.

Door zijn goede prestaties dit seizoen staat Jonathan David ongetwijfeld met stip aangeduid op de lijstjes van verschillende Europese scouts. AA Gent wou dan ook zijn overeenkomst zo snel mogelijk openbreken. Volgens Het Nieuwsblad is dat intussen ook gebeurd. De Buffalo’s zouden Jonathan David nu een jaar langer (tot 2023) onder contract hebben staan. Op die manier beschikt de club over een sterkere onderhandelingspositie wanneer hij volgende zomer naar alle waarschijnlijkheid een nieuwe stap zet.

Habib Habibou is weer actief in België. De 32-jarige aanvaller, die transfervrij was, heeft een contract ondertekend bij Sporting Lokeren. Dat maakten de Waaslanders zelf officieel bekend via hun kanalen. De ex-spits van onder meer Charleroi, Zulte Waregem en AA Gent was al een tijdje op zoek naar een nieuwe werkgever.

BUITENLAND
Real Madrid zal ook volgende zomer gaan uitpakken op de transfermarkt, want het is duidelijk dat de ploeg nood heeft aan verjonging. Afgelopen zomer werden de eerste contacten met een sterspeler van Manchester City al gelegd. Volgens Britse media sprak De Koninklijke namelijk al met de entourage van Raheem Sterling. City wil echter aan tafel gaan zitten met Sterling omtrent een nieuw contract om zo een vertrek van de aanvaller te vermijden.

Blijft Thomas Meunier straks dan toch bij Paris Saint-Germain? Die kans lijkt steeds groter te worden. Nadat de speler zelf eerder al aangaf graag te willen blijven, zou nu ook de Parijse club werk willen maken van een verlengd verblijf. Volgens Tuttomercatoweb zou PSG namelijk binnenkort de gesprekken opstarten voor een nieuw contract.

De 19-jarige Erling Haland is momenteel één van de grootste talenten op de Europese velden, dat mocht KRC Genk aan de lijve ondervinden. De Noor van RB Salzburg geniet dan ook interesse van de grootste ploegen van het continent. Manchester United werd al genoemd, volgens de Mirror volgen immers ook Manchester City en Juventus de verrichtingen van Haland nauwlettend.

Juventus wordt wel eens de kampioen van de transfervrije aanwinsten genoemd en die titel wil het nog een tijdje behouden. Heel wat spelers die in 2020 einde contract zijn werden al aan Juve gelinkt en Tuttosport voegt nu nog een naam toe aan dat lijstje. Juventus zou immers ook bekijken of het Willian komende zomer gratis kan binnenhalen, diens overeenkomst bij Chelsea loopt na het seizoen ten einde.

LEES OOK: Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

Ziet u Diatta ooit bij een Europese topclub belanden?

Meest recent

Volgende trainer op de wip in Jupiler Pro League?

Het leek een zorgeloos seizoen te gaan worden in de Jupiler Pro League. Door de nakende ...

7
7
Smaakmaker KV Mechelen spreekt zich uit over vertrek

Bij KV Mechelen willen ze in de Champions' Play-Off nog knallen en proberen om een Europees ticket ...

28
28
'Anderlecht kaapt talent weg voor neus van Atletico'

Bij Anderlecht is het nog steeds wachten op witte rook over een nieuwe sportief directeur, al lijkt ...

59
59
Oosting baalt: "Kan mijn ploeg één ding kwalijk nemen"

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

36
36
Statement Man City: machtige Haaland verplettert Liverpool

Manchester City heeft de laatste rechte lijn van het seizoen op indrukwekkende wijze ingezet. In de ...

44
44
'Witte rook nabij: Anderlecht op zucht van nieuwe TD'

RSC Anderlecht speurt inmiddels al een hele poos naar een nieuwe technisch directeur. Maar die ...

283
283
Titelpredictie Vandenbempt: "Geef ze 59 procent kans"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

108
108
Voorbeeld Brughmans: deze Genk-goudhaantjes staan al klaar

KRC Genk opende vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met de 17-jarige Lucca Brughmans ...

118
118
De Bruyne lucht zijn hart: “Kan geen normale papa zijn”

Het leven van Kevin De Bruyne speelt zich al jaren af onder een vergrootglas. Waar hij ook gaat, ...

31
31
Comeback Kompany? 'City heeft ideale opvolger Guardiola'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

54
54
Scherprechter Sint-Truiden: Sebaoui tipt nieuwe kampioen

Zaterdagavond wordt de openingsspeeldag van de Champions' Play-Offs op gang getrapt. Leider Union SG ...

122
122
Champions' Play-Offs: zes namen extra onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

116
116
'Club knokt met Ajax en co: peperdure zomeraanwinst'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daar moet ook de ...

236
236
Woede Bosuil terecht? Somers velt verdict over penaltyfase

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

200
200
Courtois deelt intrigerend bericht dat fans doet gissen

Zonder aankondiging, zonder context en precies daardoor zo opvallend. Thibaut Courtois zette zijn ...

37
37
TU: 'Pittig prijskaartje De Cat, Club wil bekende doelman'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

211
211
Transfersoap bij Chelsea: sterkhouder hint naar vertrek

Het is de voorbije jaren maar zelden rustig geweest bij Chelsea. Sinds de overname door BlueCo ...

22
22
Vloek op leider in play-offs? Dit vindt Hubert ervan

Om 20u45 wordt ook de Champions' Play-Off in de Jupiler Pro League afgetrapt. Daarin begint Union ...

46
46
‘Club Brugge ruikt buitenkans op mercato: Leko huivert’

Club Brugge ziet richting zomer een buitenkans op de transfermarkt opduiken, maar intern is niet ...

288
288
Geruchten over bliksemvertrek bij Napoli: De Bruyne spreekt

Na enkele maanden afwezigheid is Kevin De Bruyne helemaal terug. Voor de interlandbreak kon hij al ...

94
94
Duitse media smullen van Kompany’s hilarisch persmoment

Vincent Kompany werkte vrijdag zijn persconferentie af in aanloop naar de uitwedstrijd van Bayern ...

49
49
Wilmots doet transferplannen Standard uit de doeken

Standard trapt dit weekend zijn campagne in de Europe Play-Off af met een bezoek aan OH Leuven. De ...

132
132
Van der Elst ziet enorm transferdilemma voor Club

Club Brugge gaat in de play-offs op zoek naar de titel en daarna volgt ongetwijfeld weer een drukke ...

182
182
Taravel spiegelt zich aan Leko: "Dat wil ik ook"

Het is op de eerste speeldag van de Champions' Play-Off vooral uitkijken naar de kraker tussen Club ...

41
41
Vanaken breekt stilte: blessure zat dieper dan gedacht

Met de Champions’ Play-offs voor de deur lijkt Club Brugge zijn kapitein net op tijd terug te ...

127
127

Meer sportnieuws