TRANSFERUURTJE: 'Club slaat belangrijke slag, Real Madrid contacteert Sterling'

431 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat belangrijke slag, Real Madrid contacteert Sterling'

De transferperiode is in België en de meeste Europese landen intussen voorbij, maar er komt nog nieuws bovendrijven over transfers op het einde van de mercato. Bovendien is de markt in sommige landen nog open, kunnen transfervrije spelers nog tekenen bij een nieuwe club én kijken sommige clubs nu al vooruit naar januari. VoetbalNieuws bundelt dagelijks om 12u dan ook het belangrijkste transfernieuws.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge verkocht afgelopen zomer al een aantal sterkhouders voor een pak geld, volgens Het Laatste Nieuws zou Krépin Diatta wel eens de volgende uitgaande miljoenentransfer kunnen worden. De 20-jarige Senegalees zou alvast op de verlanglijstjes van Ajax en PSG pronken. Blauw-Zwart denkt zelf echter ook al aan de ploeg op lange termijn. Zo zou een mondeling akkoord zijn bereikt omtrent de komst van toptalent Youssouph Badji. De 17-jarige aanvaller zou in januari de overstap maken.

Door zijn goede prestaties dit seizoen staat Jonathan David ongetwijfeld met stip aangeduid op de lijstjes van verschillende Europese scouts. AA Gent wou dan ook zijn overeenkomst zo snel mogelijk openbreken. Volgens Het Nieuwsblad is dat intussen ook gebeurd. De Buffalo’s zouden Jonathan David nu een jaar langer (tot 2023) onder contract hebben staan. Op die manier beschikt de club over een sterkere onderhandelingspositie wanneer hij volgende zomer naar alle waarschijnlijkheid een nieuwe stap zet.

Habib Habibou is weer actief in België. De 32-jarige aanvaller, die transfervrij was, heeft een contract ondertekend bij Sporting Lokeren. Dat maakten de Waaslanders zelf officieel bekend via hun kanalen. De ex-spits van onder meer Charleroi, Zulte Waregem en AA Gent was al een tijdje op zoek naar een nieuwe werkgever.

BUITENLAND
Real Madrid zal ook volgende zomer gaan uitpakken op de transfermarkt, want het is duidelijk dat de ploeg nood heeft aan verjonging. Afgelopen zomer werden de eerste contacten met een sterspeler van Manchester City al gelegd. Volgens Britse media sprak De Koninklijke namelijk al met de entourage van Raheem Sterling. City wil echter aan tafel gaan zitten met Sterling omtrent een nieuw contract om zo een vertrek van de aanvaller te vermijden.

Blijft Thomas Meunier straks dan toch bij Paris Saint-Germain? Die kans lijkt steeds groter te worden. Nadat de speler zelf eerder al aangaf graag te willen blijven, zou nu ook de Parijse club werk willen maken van een verlengd verblijf. Volgens Tuttomercatoweb zou PSG namelijk binnenkort de gesprekken opstarten voor een nieuw contract.

De 19-jarige Erling Haland is momenteel één van de grootste talenten op de Europese velden, dat mocht KRC Genk aan de lijve ondervinden. De Noor van RB Salzburg geniet dan ook interesse van de grootste ploegen van het continent. Manchester United werd al genoemd, volgens de Mirror volgen immers ook Manchester City en Juventus de verrichtingen van Haland nauwlettend.

Juventus wordt wel eens de kampioen van de transfervrije aanwinsten genoemd en die titel wil het nog een tijdje behouden. Heel wat spelers die in 2020 einde contract zijn werden al aan Juve gelinkt en Tuttosport voegt nu nog een naam toe aan dat lijstje. Juventus zou immers ook bekijken of het Willian komende zomer gratis kan binnenhalen, diens overeenkomst bij Chelsea loopt na het seizoen ten einde.

LEES OOK: JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Ziet u Diatta ooit bij een Europese topclub belanden?

Meest recent

Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

27
27
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

22
22
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

22
22
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

67
67
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

63
63
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

76
76
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

57
57
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

91
91
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

31
31
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

84
84
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

151
151
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

220
220
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

499
499
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

62
62
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

173
173
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

450
450
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

855
855
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

121
121
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

363
363
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

175
175
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

697
697
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

599
599
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

20
20
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

180
180
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

377
377

Meer sportnieuws