Lijdensweg Anderlecht nog niet voorbij: "Beerschot wint met 1-0"

door
Lijdensweg Anderlecht nog niet voorbij:

Beerschot VA beleeft tot dusver een erg wisselvallig seizoen in de Proximus League, maar kan woensdagavond al heel veel rechtzetten in de beker. Dan komt immers RSC Anderlecht op bezoek. En de recordkampioen, momenteel op de sukkel in de Jupiler Pro League, zal onthaald worden door een tot de nok gevuld Kiel.


Volgens de bookmakers zakt RSCA als favoriet naar het Olympisch stadion af, maar Beerschot is gezien de omstandigheden allerminst kansloos. De ploeg van speler-manager Vincent Kompany geraakt maar niet op het juiste spoor en zal de partij aanvatten met een minimum aan vertrouwen. De Antwerpenaren wonnen dan weer al hun thuisduels tot dusver. "Als we vanaf minuut één de focus kunnen houden, geen domme dingen doen én de supporters achter de spelers staan: 1-0 voor Beerschot. Voor ons!", voorspelt Patrick Vervoort op de officiële clubwebsite van de Mannekes.

De voormalige Rode Duivel heeft dus duidelijk nog een hart voor Beerschot, maar speelde destijds uiteraard ook voor Anderlecht. Hij ziet alvast kansen voor de thuisploeg. "Ik verwacht dat Anderlecht gewoon z’n spelletje gaat spelen, zonder fout gaat aanvallen en voluit z’n kans zal gaan. En net daar liggen de kansen voor Beerschot. Wij moeten profiteren van de ruimte die Anderlecht zal laten, tussen de lijnen proberen te voetballen en op die manier te dreigen en kansen te forceren. Maar tegelijkertijd ook in de organisatie blijven, geen domme doelpunten weggeven, verdedigend een blok vormen."

LEES OOK: ‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Wie haalt de volgende ronde?

Meest recent

Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

4
4
'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

70
70
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

116
116
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

34
34
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

155
155
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

41
41
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

57
57
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

201
201
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

116
116
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

168
168
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

499
499
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

92
92
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

435
435
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

141
141
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

197
197
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

145
145
Straffe comeback: zingende ref blaast iedereen omver

Een bekende scheidsrechter uit Nederland had nooit gedacht dat één zondagmiddag zijn ...

19
19
‘Toekomst Saelemaekers bekend: Duivel maakt knaller’

Alexis Saelemaekers maakte de overstap van RSC Anderlecht naar AC Milan, maar de afgelopen seizoenen ...

135
135
Sonck roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

RSC Anderlecht won vorige speeldag van Union SG. Het was al een tijdje geleden dat Paars-Wit de ...

371
371
Standard komt met statement over kandidaat-investeerders

Standard Luik is nog steeds op zoek naar nieuwe investeerders. De afgelopen dagen kwam nieuws naar ...

141
141
Parys stampt na op DAZN: Pro League doet deur dicht

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder. Het tv-contract werd stopgezet door het ...

607
607
Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

RSC Anderlecht wist vorige speeldag rivaal en competitieleider Union SG opzij te zetten in de ...

203
203
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

260
260
Oosting krijgt meteen grote verrassing bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag in het Jan Breydelstadion van Club Brugge. Na het ontslag van ...

251
251
Nucleaire ontploffing: oorlog Brys en Eto’o gaat verder

De oorlog tussen Marc Brys en Samuel Eto’o bij Kameroen is al een tijdje aan de gang. Die ...

142
142

Meer sportnieuws