Twee probleemgevallen bij Club: "Zag Leko vorig jaar al"

door
Twee probleemgevallen bij Club:

Club Brugge hield een puntje over aan de thuiswedstrijd tegen Galatasaray, maar dat hadden er drie kunnen en misschien wel moeten zijn. Blauw-Zwart creerde immers het nodige doelgevaar, maar sprong daar veel te kwistig mee om. Het gebrek aan efficiëntie kostte Club dit keer twee dure punten.


Met name Emmanuel Dennis en Krepin Diatta kregen hun vizier niet op scherp. En dat niet voor de eerste keer. De twee wingers zijn weliswaar nog jong en kunnen nog stappen zetten. Maar bij Sport/Voetbalmagazine denkt men niet dat hun afwerking nog veel zal verbeteren. "Dat zag Leko vorig jaar ook al. Dennis mag stilaan wél eens progressie tonen, terwijl Diatta nooit aan de enkels zal komen van Danjuma (wat afwerking betreft, Danjuma komt dan weer in al het andere tekort)", klinkt het.

Maar het weekblad ziet nog een opvallende oorzaak voor de gebrekkige afwerking bij de aanvallers: de zware concurrentie in de voorlinie. "Dan ga je, ook omwille van het forum dat de Champions League is, al eens haantjesgedrag krijgen en gebrek aan overzicht. Zenuwen, maar ook blindheid, het zal allicht niet makkelijk zijn, om je concurrent de goal te gunnen."

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Kompany-vloedgolf in München, schoktransfer Club'

Denkt u dat Dennis nog progressie zal maken in de afwerking?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Kompany-vloedgolf in München, schoktransfer Club'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

120
120
'Ajax schokt Antwerp: plan rond Overmars lekt uit'

Hoogspanning op de Bosuil, waar mits een nieuwe teleurstelling tegen La Louvière het lot van ...

64
64
'Drama bij Genk: Fink krijgt dubbele dreun te verwerken'

Amper een paar dagen na de spectaculaire 4-3 zege in Braga moet KRC Genk alweer vol aan de bak, want ...

52
52
Hasi verrast iedereen: durft volle aanval tegen Club Brugge

Dankzij een deugddoende zege tegen KV Mechelen is de crisis even weg bij RSC Anderlecht, waar Besnik ...

122
122
'Leko broedt op primeur: twee wijzigingen bij AA Gent'

KAA Gent krijgt zondag KRC Genk over de vloer. Terwijl de Limburgers vertrouwen tankten in Braga ...

85
85
Hayen speelt open kaart: sterkhouder out bij Club Brugge?

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de fraaie stunt tegen FC Barcelona, want zondag ...

262
262
'D-Day bij Antwerp: Wils maakt bocht van 180 graden'

Het moment van de waarheid is aangebroken op de Bosuil, waar Stef Wils zaterdag maar beter kan ...

169
169
Fink velt hard verdict: sterkhouder KRC Genk buitenspel

KRC Genk zorgde donderdag voor een regelrechte stunt door in Braga, tot dan ongenaakbaar in de ...

107
107
Boze blikken bij FCV Dender, Zulte Waregem baalt

FCV Dender kan maar niet winnen in de Jupiler Pro League. Tegen Zulte Waregem behaalde het nog een ...

69
69
Man City in spanning: Doku-tijdbom staat op ontploffen

Jérémy Doku kostte Man City ruim €65 miljoen, maar bij Pep Guardiola koop je ...

144
144
Hasi speelt open kaart: van Stroeykens tot Angulo

RSC Anderlecht neemt het morgen om 13u30 op tegen Club Brugge. Besnik Hasi weet dat het een ...

132
132
Standard en AA Gent, opgelet: "Ooit terug naar de JPL"

Bij Hamburger SV speelt met Sambi Lokonga een Belgische speler, maar ook Jean-Luc Dompé is er ...

105
105
Anderlecht wil revelatie vastleggen: "Gesprekken gaande"

Bij RSC Anderlecht spelen ze een matig seizoen, maar er zijn wel een aantal spelers die zich tonen. ...

295
295
‘Antwerp in stress: Overmars terug naar Ajax?’

Ajax wankelt, en dan duikt meteen weer de naam Marc Overmars op. Antwerp wordt nerveus: Ajax klopte ...

231
231
Leko verrast: "Zij zijn een titelkandidaat"

Bij AA Gent draait het bijzonder wisselvallig. De Buffalo’s doen het voorlopig niet bepaald ...

167
167
Via Club en Rode Duivels weldra naar Europese topcompetitie?

Dat de Belgen geen grote weelde zoals vroeger hebben in de aanval, werd gisteren duidelijk. Rudi ...

142
142
Primeur bij Anderlecht: "Hopelijk extra motivatie"

RSC Anderlecht speelt zondag tegen Club Brugge. Coach Besnik Hasi sprak zich op zijn persbabbel uit ...

320
320
Antwerp met zorgen: grotere problemen op komst?

Royal Antwerp FC staat op een schabouwelijke voorlaatste plaats in de Jupiler Pro League. Dan wordt ...

370
370
Forbs na demonstratie: "De match tegen FC Barcelona was..."

Club Brugge kende een geweldige Europese avond tegen FC Barcelona. Carlos Forbs was samen met Hans ...

183
183
Mazzu snapt niets van kritiek: "Hij heeft niets gedaan..."

Zaterdag moet OH Leuven op bezoek en daarbij hoopt Felice Mazzu een derde overwinning op rij te ...

91
91
Broos pakt Club opnieuw aan: "Ik ben ontgoocheld"

Hugo Broos staat voor de laatste maanden van zijn trainerscarrière, maar daarin wachten hem ...

204
204
Geen top 6: Essevee geeft zege nog weg tegen rode lantaarn

Zulte Waregem had zich vrijdagavond opnieuw in de top zes kunnen nestelen, maar die kans heeft het ...

65
65
Verrassende niet-selectie: Mbangula matchwinnaar bij Werder

Er waren vrijdag enkele verrassingen te noteren in de selecties van de Rode Duivels én Jonge ...

70
70
Kana geeft aan waarom hij eindelijk doorbreekt bij Anderlecht

Er valt nog heel wat aan te merken op de prestaties van Anderlecht dit seizoen, maar er zijn ook de ...

254
254
DAZN-bom blijft tikken: minister spreekt dreigende taal

De laatste weken wachtten de Belgische profclubs bang af wat er zou gaan gebeuren met het ...

490
490

Meer sportnieuws