'Guardiola wil zwaar ingrijpen na pijnlijke nederlaag City'

door
'Guardiola wil zwaar ingrijpen na pijnlijke nederlaag City'

In de Premier League is de eerste nederlaag van Manchester City sinds afgelopen weekend weer een feit. De Engelse kampioen ging immers tot ieders verbazing onderuit op het veld van Norwich City. Dat pijnlijk puntenverlies blijft wellicht niet zonder gevolgen bij de Citizens.


Pep Guardiola zou immers van plan zijn om flink in te grijpen, volgens The Daily Mail gaat de Spanjaard zijn defensie helemaal herschikken. In het hart van de verdediging lieten Nicolas Otamendi en John Stones een erg belabberde indruk achter tegen Norwich. De kans is dan ook groot dan Fernandinho woensdag tegen Shakhtar Donetsk één van hun plaatsen inneemt. De Braziliaan is in principe een middenvelder, maar door de zware blessure van Aymeric Laporte en het vertrek van Vincent Kompany (dat in de mercato niet werd opgevangen) zijn er weinig andere alternatieven.

En ook de twee backs moeten vrezen voor hun plaats. Zowel Kyle Walker als Oleksander Zinchenko haalden zaterdag niet het gewenste niveau. Tegen Shakhtar verschijnt Joao Cancelo dan ook hoogstwaarschijnlijk aan de aftrap. Walker zou het meest logische slachtoffer zijn. Angelino is dan weer een alternatief voor Zinchenko, het is echter nog maar de vraag of Guardiola zijn landgenoot klaar acht voor het grote werk.

LEES OOK: Clement doet boekje open over zijn Engels avontuur

City had deze zomer altijd een extra centrale verdediger moeten halen ...

Meest recent

Club Brugge krijgt mentale tik: “Daar ligt dé oplossing"

Club Brugge kreeg in eigen huis een mokerslag van jewelste. Blauw-Zwart stond op een dubbele ...

14
14
Samuel Bastien terug naar Belgie? ‘Stunttransfer in de maak’

Samuel Bastien maakte in het verleden furore bij Standard Luik en vervolgens ging hij naar Burnley ...

23
23
Club Brugge rondt winterdeal af: akkoord in Spanje

Club Brugge heeft een uitgaande winterdeal afgerond. Op de officiële kanalen liet Blauw-Zwart ...

104
104
Pocognoli in het oog van de storm: ontslag in de maak?

Sebastien Pocognoli koos ervoor om Union SG te verlaten voor AS Monaco, maar de Belgische ...

45
45
Beslist! Lukaku hakt knoop door over Duivels én Anderlecht

Dat Romelu Lukaku ooit terugkeert naar RSC Anderlecht, dat staat vast. Maar wanneer? Daar is geen ...

298
298
Smaakmaker voor Union SG: Hubert nu al onder de indruk

Union SG begon goed aan 2026 met een zeer makkelijke kwalificatie voor de halve finales van de Beker ...

45
45
Hayen tovert met deze verrassing wit konijn uit de hoed

KRC Genk speelt zaterdag op het veld van Zulte Waregem. Dat is een belangrijke match voor de ...

213
213
Kleedkamer-interventie bij Club: Verhaeghe keihard aangepakt

Club Brugge is niet bepaald goed aan de tweede helft van het seizoen begonnen. Blauw-Zwart verloor ...

539
539
Onrust bij Man Utd: Lammens voelt meteen de gevolgen

Senne Lammens voelt het meteen: bij Manchester United is rust altijd tijdelijk. Met een nieuwe coach ...

174
174
Club genekt door VAR? Vanaken reageert live voor camera

Club Brugge heeft vrijdagavond een pijnlijke thuisnederlaag geleden tegen La Louvière. ...

822
822
'Anderlecht gaat los: twéé aanwinsten, JPL-transfer blijft optie'

Het heeft eventjes geduurd, maar er lijkt dan toch versterking onderweg bij RSC Anderlecht. Volgens ...

465
465
'Hayen laat zich gelden: groot slachtoffer bij KRC Genk'

In principe debuteerde hij vlak voor de winterstop al tegen Club Brugge. Maar het Nicky ...

400
400
Crisis doemt op bij Club Brugge: "Ben écht gechoqueerd"

Club Brugge is behoorlijk dramatisch aan de tweede seizoenshelft begonnen. Slechts enkele dagen ...

558
558
Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

23
23
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

64
64
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

516
516
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

391
391
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

281
281
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

321
321
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

102
102
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

731
731
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

280
280
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

547
547
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

783
783
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

221
221

Meer sportnieuws