Vanhaezebrouck onthult ervaringen met Van Holsbeeck en Bayat

505
Vanhaezebrouck onthult ervaringen met Van Holsbeeck en Bayat

Hein Vanhaezebrouck doet dit seizoen dienst als analist bij Play Sports en Het Nieuwsblad. Als coach is hij er dus even tussenuit, al sluit hij niet uit dat hij voor het einde van deze jaargang weer ergens aan de slag zal gaan.

Dat zal echter wel pas voor na nieuwjaar zijn, en niet zomaar overal: "Ik heb interessante aanbiedingen gekregen. Vooral financieel zeer aantrekkelijk, maar sportief niet zozeer. Voor mij is het belangrijk dat beide aspecten kloppen. UIteindelijk waren de aanbiedingen dus niet interessant genoeg."

De manager van Hein is de veelbesproken Mogi Bayat, maar bij zijn clubs zal hij waarschijnlijk niet aan de slag gaan zegt hij: "Ik denk niet dat ik ooit bij een van die clubs aan de slag zal gaan, net zoals ik zeker niet altijd met de spelers werk die Mogi Bayat in zijn portefeuille heeft. Dat weet hij heel goed. Ik werk onafhankelijk, met mijn ideeën."

Bij Sporza liet Vanhaezebrouck zich ook nog eens uit over de toestanden met makelaars en Van Holsbeeck: "Ik heb altijd een correcte relatie gehad met Mogi, en ook met ex-Anderlecht-manager Herman Van Holsbeeck. Zelf heb ik me nooit beziggehouden met de financiële kant van transfers.”

“Ik heb altijd aangegeven welke spelers ik wilde om mijn kern te versterken, maar als het over geld ging, liet ik bevoegde mensen hun werk doen. Zelf heb ik ook nooit een commissie betaald aan eender wie. Ik heb nooit een euro aan een makelaar betaald. Ik ben dan ook ontgoocheld over wat er allemaal in het voetbal gebeurt, want dat is jammer voor het imago van onze sport."

LEES OOK: Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Vreemd dat hij nog steeds met Bayat werkt?

Meest recent

Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

31
31
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

46
46
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

9
9
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

36
36
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

19
19
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

88
88
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

45
45
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

20
20
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

12
12
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

15
15
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

27
27
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

356
356
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

78
78
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

83
83
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

60
60
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

147
147
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

282
282
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

94
94
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

32
32
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

321
321
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

150
150
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

55
55
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

39
39

Meer sportnieuws