Vanhaezebrouck onthult ervaringen met Van Holsbeeck en Bayat

door
Vanhaezebrouck onthult ervaringen met Van Holsbeeck en Bayat

Hein Vanhaezebrouck doet dit seizoen dienst als analist bij Play Sports en Het Nieuwsblad. Als coach is hij er dus even tussenuit, al sluit hij niet uit dat hij voor het einde van deze jaargang weer ergens aan de slag zal gaan.

Dat zal echter wel pas voor na nieuwjaar zijn, en niet zomaar overal: "Ik heb interessante aanbiedingen gekregen. Vooral financieel zeer aantrekkelijk, maar sportief niet zozeer. Voor mij is het belangrijk dat beide aspecten kloppen. UIteindelijk waren de aanbiedingen dus niet interessant genoeg."

De manager van Hein is de veelbesproken Mogi Bayat, maar bij zijn clubs zal hij waarschijnlijk niet aan de slag gaan zegt hij: "Ik denk niet dat ik ooit bij een van die clubs aan de slag zal gaan, net zoals ik zeker niet altijd met de spelers werk die Mogi Bayat in zijn portefeuille heeft. Dat weet hij heel goed. Ik werk onafhankelijk, met mijn ideeën."

Bij Sporza liet Vanhaezebrouck zich ook nog eens uit over de toestanden met makelaars en Van Holsbeeck: "Ik heb altijd een correcte relatie gehad met Mogi, en ook met ex-Anderlecht-manager Herman Van Holsbeeck. Zelf heb ik me nooit beziggehouden met de financiële kant van transfers.”

“Ik heb altijd aangegeven welke spelers ik wilde om mijn kern te versterken, maar als het over geld ging, liet ik bevoegde mensen hun werk doen. Zelf heb ik ook nooit een commissie betaald aan eender wie. Ik heb nooit een euro aan een makelaar betaald. Ik ben dan ook ontgoocheld over wat er allemaal in het voetbal gebeurt, want dat is jammer voor het imago van onze sport."

LEES OOK: Titelheld in beeld: Club Brugge ontketent transferstorm

Vreemd dat hij nog steeds met Bayat werkt?

Meest recent

'De Cat grof wild: Bayern opent bod, Milan op de loer'

Nathan De Cat schreef zaterdag geschiedenis door op amper 17-jarige leeftijd zijn debuut te vieren ...

39
39
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

18
18
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

148
148
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

30
30
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

154
154
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

56
56
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

155
155
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

34
34
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

67
67
'Tottenham verbaast: topcoach stapt meteen in'

Tottenham beleeft een rampzalig seizoen, dat alleen maar van kwaad naar erger lijkt te gaan. Het ...

120
120
'Tedesco wil nu ook Genk beroven'

Nadat hij opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels, ging Domenico Tedesco dit seizoen ...

321
321
'Straffe wending: Tresoldi alsnog naar WK?'

Bij Club Brugge is Nicolo Tresoldi momenteel 'hot'. De spits scoort de laatste weken aan de lopende ...

210
210
Belgische coach moet ondanks mogelijke promotie opkrassen

Het bestaan van een hoofdtrainer is in de voetbalwereld vaak eenzaam en onzeker. Ze zijn vaak de ...

85
85
Beerschot haalt uit: 4 sterkhouders blijven langer

Beerschot mag nog altijd dromen van de Jupiler Pro League. De Mannekes zijn nog niet uitgeteld voor ...

66
66
Kruis over Rode Duivels? Kandidaat-spits ziet groot nadeel

De Rode Duivels nemen het in de nacht van dinsdag op woensdag op tegen Mexico in hun tweede ...

86
86
Kersvers Rode Duivel krijgt nieuwe bekroning

De Rode Duivels zijn goed begonnen aan hun stage in de Verenigde Staten met een ruime zege tegen het ...

46
46
Klappen voor Snelders: aangevallen door medegedetineerde

Wat jarenlang begon als een vertrouwd gezicht en stem in het Belgische voetbal, eindigt nu in een ...

472
472
'Club Brugge verbaast met nieuwe Zuid-Afrikaanse deal'

Club Brugge zal ongetwijfeld nu al volop achter de schermen werken aan zijn eerste aanwinsten voor ...

351
351
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest talent, monsterdeal Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

174
174
Bounida compleet afgemaakt: “Dan kiest hij voor Marokko”

Rayane Bounida wordt gezien als een groot talent. Al bij RSC Anderlecht werd de middenvelder ...

440
440
Mbappé-ramp bij Real Madrid: België schiet te hulp

Afgelopen week kwam er opvallend nieuws naar buiten. De blessure van Kylian Mbappé kwam ...

53
53
'Garcia verwoest laatste WK-kans voor Duivel in bloedvorm'

De Rode Duivels wonnen met 2-5 van de Verenigde Staten en woensdagnacht wacht Mexico. Bondscoach ...

504
504
Nieuwe wending in soap: Lukaku dropt emotioneel statement

Romelu Lukaku zorgde de voorbije dagen voor de nodige commotie bij SSC Napoli. Tegen de wil van de ...

219
219
Verrassing bij KRC Genk: CEO vertrekt uit Cegeka Arena

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met een lastige verplaatsing op ...

196
196
'Transferclash: Club en Anderlecht tegenover elkaar'

Komend weekend gaan de Champions' Play-Offs van start met de kraker tussen Club Brugge en RSC ...

354
354

Meer sportnieuws