Spaanse pers reageert op officieel debuut Hazard

681 stemmen
Spaanse pers reageert op officieel debuut Hazard

Door zijn blessure moesten we enkele weken geduld uitoefenen, maar het officiële debuut van Eden Hazard als speler van Real Madrid is sinds zaterdag een feit. In de thuiswedstrijd tegen Levante (3-2-overwinning) mocht de Rode Duivel een halfuurtje meespelen. En de eerste reacties van de Spaanse pers zijn alvast positief te noemen.


Bij AS is men er bijvoorbeeld al van overtuigd dat deze Hazard een grote meerwaarde kan vormen voor Real. "Eindelijk maakte de man van 100 miljoen zijn debuut en de Belg toonde meteen flitsen van wat hij kan bijbrengen. Twee keer was hij dicht bij een doelpunt en de samenwerking met James en Benzema was veelbelovend. Hij heeft iets speciaal en dat is wat Madrid nodig heeft."

Ook Marca is redelijk lovend, al benadrukt de krant wel dat zijn invalbeurt op een slecht moment viel. "Bernabeu ontving hem met een staande ovatie en hij antwoordde met een goede kans bij zijn eerste baltoetsen, Aitor kon een treffer nog maar net voorkomen. Hij viel ook in op het moment dat Levante de overhand nam, waardoor zijn bijdrage beperkt bleef. Maar wanneer hij in vorm is, kan de connectie met Benzema veel plezier opleveren in Madrid."

Bij El Mundo Deportivo, nochtans een vrij Barcelona-getind medium, is men zelfs enthousiaster. "Hij bracht meteen leven in het stadion en liet een serieuze glimp zien van waar hij allemaal toe in staat is. Hij wou echt scoren." Bij SPORT is men iets terughoudender en geeft men Hazard een 6 op 10. "De grote aanwinst speelde zijn eindelijk zijn eerste wedstrijd van het seizoen. Bij zijn eerste actie kon Levante een doelpunt maar net vermijden."

Het slotwoord geven we aan El Desmarque. "Het was een goed debuut voor de Belg, die na zijn blessure wel nog aan zijn tempo moet werken."

LEES OOK: Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

🚀

Denkt u dat Hazard woensdag in de basis staat tegen PSG?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club druk in de weer, Hoefkens terug in JPL'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

8
8
‘Lionel Messi lonkt nieuwe superster naar Inter Miami’

Het Inter Miami van Lionel Messi won vorig seizoen de MLS. De Argentijnse superster lokte al ...

7
7
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

43
43
Duivels trio al zeker van verrassende basisplaats op WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada sluipt dichterbij. Op clubniveau worden de prijzen ...

86
86
'Union wil verbazen met transfer van 25 miljoen'

Voor Union eindigt het seizoen een beetje met een valse noot nadat het de titel verloor met een ...

71
71
OHL neemt afscheid van icoon en nog 2 spelers

Komend weekend wordt er een punt gezet achter het Belgische voetbalseizoen en dat betekent dat de ...

46
46
'Brazilië houdt de adem in: Neymar valt uit'

Maandenlang was het in Brazilië een thema of Neymar al dan niet mee zou mogen naar het WK. ...

33
33
'Club Brugge komt te laat: transfertarget gekaapt'

Club Brugge hoopt straks in Mechelen de landstitel helemaal over de streep te trekken. Daarna kan ...

206
206
Tielemans in de zevende hemel na eerste Europese trofee

De Europa League was donderdagavond een prooi voor Aston Villa. De Engelsen klopten in de finale ...

21
21
'Eerste knaltransfer STVV: 8 miljoen euro'

STVV is op twee speeldagen van het einde als enige in de Champions' Play-Off al zeker van zijn lot. ...

86
86
Slaat STVV alsnog grote transferslag?

STVV speelt nog twee galamatchen tegen RSC Anderlecht en KV Mechelen. Nadien zal blijken wie STVV ...

189
189
Anderlecht krijgt énorme buitenkans op ex-kampioenenmaker

RSC Anderlecht gaat komende zomer wellicht een nieuwe trainer aanstellen. De Brusselaars zullen de ...

556
556
Overmars geeft transferplannen van Antwerp prijs

Marc Overmars moet aan de bak. Hij zal zich nog eens moeten bewijzen als sportief directeur, want de ...

391
391
Alderweireld doorbreekt taboe: verborgen strijd raakt diep

Toby Alderweireld kende een carrière waar miljoenen voetballers alleen maar van kunnen ...

50
50
Jashari komt met straffe Club Brugge-onthulling

Ardon Jashari vertrok afgelopen zomer met slaande deuren bij Club Brugge. Hij trok naar AC Milan, ...

505
505
Grootste nachtmerrie Verhaeghe wordt plots werkelijkheid

Club Brugge viert sportief hoogdagen, maar achter de schermen hangt een groot probleem boven Jan ...

544
544
Beerschot speelt open kaart over toekomst Messoudi

Beerschot verloor in de Promotion Finale in de Challenger Pro League. Lommel SK was daarin een ...

255
255
'Plots drie stevige vertrekkers bij STVV'

STVV speelt vanavond in en tegen RSC Anderlecht. De kans is groot dat een aantal jongens rust ...

251
251
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

48
48
Lichtpunt bij Anderlecht: dan toch ‘gouden transfer’?

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen. Er waren héél weinig lichtpunten, maar ...

370
370
Tielemans heerst in finale: Engelse pers door dolle heen

Op zijn 29ste heeft Youri Tielemans een eerste Europese trofee op zijn palmares kunnen zetten. ...

260
260
'Enorme jackpot Club: Tzolis kiest transferbestemming'

Als Club Brugge donderdagavond beslag legt op zijn 20ste landstitel, zal Christos Tzolis daar een ...

706
706
'Ten Hag op tribunes Cegeka Arena: Genkie springt in oog'

KRC Genk bleef dinsdagavond op een 0-0-gelijkspel steken tegen Antwerp FC. Voor de gelegenheid was ...

112
112
Aston Villa wint Europa League! Hoofdrol Tielemans in finale

Aston Villa heeft woensdagavond beslag gelegd op de Europa League. In de finale had de Premier ...

92
92
Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Club Brugge staat op punt op 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord. ...

836
836

Meer sportnieuws