'Toptransfer Real: maatje Hazard geeft ja-woord'

door
'Toptransfer Real: maatje Hazard geeft ja-woord'

Real Madrid wil in de komende mercato's absoluut een nieuwe middenvelder aantrekken. En daarover zou de Koninklijke belangrijke stappen hebben gezet. Niet Paul Pogba, Donny van de Beek of Christian Eriksen zou reeds zijn jawoord hebben gegeven, maar wel Chelsea-speler N'Golo Kanté.


De Spaanse grootmacht haalde deze zomer Eden Hazard al op bij Chelsea en zou volgend jaar zomer de Franse middenvelder aan de selectie toevoegen. Real had deze zomer eigenlijk al een nieuwe middenvelder willen vastleggen, maar coach Zinedine Zidane besloot volledig op landgenoot Pogba in te zetten. Tevergeefs.

Kanté staat al geruime tijd op het wensenlijstje van Zidane en in 2020 zou deze transfer een feit moeten worden. Deze zomer wilde Chelsea niet meewerken vanwege het transferverbod en het vertrek van Hazard, maar volgens Defensa Central zou er voor volgend jaar al wel een afspraak op tafel liggen.

Overigens is het mondelinge akkoord nog niet bindend. Op dit moment heeft Real zich alleen weten te verzekeren van een officiële mededeling van Chelsea als er andere aanbiedingen binnenkomen of de Londenaren hem te koop zetten. Maar alles wijst erop dat Real wil doorpakken voor de 28-jarige Kanté, Hazard zou zijn maatje alvast graag zien komen.

LEES OOK: 'Kassa voor Club: derde grootmacht meldt zich voor Ordoñez'

Welke middenvelder zou u het liefst in uw ploeg hebben?

Meest recent

'Strijd om Pocognoli barst los, nog 2 JPL-coaches gegeerd'

De Jupiler Pro League vergaarde de voorbije jaren al een reputatie als een broeihaard van talent op ...

12
12
KV Mechelen meldt dramatisch blessurenieuws

KV Mechelen slikte vorig weekend een opdoffer door thuis te verliezen van STVV. Daardoor tuimelde ...

21
21
Chaos bij Duivels? "Tedesco heeft er een zootje van gemaakt"

De Rode Duivels zijn de voorbije maanden een andere weg ingeslagen. Rudi Garcia kiest sinds zijn ...

30
30
'Toekomst Frenkie de Jong eindelijk bekend'

In de laatste mercato's figureerde de naam van Frenkie de Jong doorgaans prominent. Zowat elke ...

23
23
De Ketelaere zorgt voor iets wat niemand zag aankomen

Die ene keuze die Rudi Garcia knettergek maakt: Charles De Ketelaere, half-fit maar onmisbaar als ...

62
62
Brys mag nog dromen van WK na enorme blunder

We zullen in de komende dagen wellicht heel wat nieuwe WK-deelnemers ontdekken. Daar kan ook ...

20
20
Extra optie voor Garcia: vergeten Duivel eindelijk weer fit

De Rode Duivels kunnen in de komende dagen een grote stap zetten richting het WK 2026 met winst ...

33
33
PSV floreert en deelt financiële recordcijfers mee

Ajax maakte onlangs zijn jaarcijfers bekend en de Amsterdammers maakten een verlies van meer dan 35 ...

26
26
Zulte Waregem slaat toe met ex-speler van Anderlecht

Zulte Waregem is bezig aan een uitstekend seizoen. Essevee heeft vandaag alvast een speler beloond ...

89
89
"Marc Coucke moet Anderlecht verkopen"

Heel Anderlecht kijkt uit naar de structuur die Marc Coucke gaat installeren na het vertrek van ...

919
919
Ongeziene weelde Rode Duivels: "WK is géén obsessie"

Rudi Garcia heeft op bepaalde posities énorm veel weelde. De bondscoach heeft daardoor een ...

39
39
Wintertransfer en nadien WK met Rode Duivels?

Rudi Garcia zit met zorgen in de punt van de aanval bij de Rode Duivels. Romelu Lukaku is nog een ...

45
45
RSCA als voorbeeld voor minder niveau in Jupiler Pro League?

Tot op heden werden de fans in de Jupiler Pro League niet verwend. De eerste tien speeldagen waren ...

208
208
'Barça siddert: monsterlijk recordbod op Lamine Yamal'

FC Barcelona pakte vorig seizoen al de dubbel in Spanje, maar heeft dit seizoen ook zijn pijlen ...

185
185
Spitsenkwestie Duivels: De Bilde trekt keiharde conclusie

De Rode Duivels staan voor een cruciaal tweeluik op weg naar het WK, want ze treffen straks hun ...

93
93
Waanzin in 1B: gewezen toptalent 9 matchen geschorst

Er viel vorig weekend heel wat te beleven in de Challenger Pro League. Er was onder meer de topper ...

173
173
'Neymar greep naast knaltransfer door... De Bruyne'

Enkele jaren geleden was Neymar nog één van de grootste sterren van het mondiale ...

91
91
'Rode Duivels slikken enorme Tielemans-domper'

Vrijdag staan de Rode Duivels voor een belangrijke opdracht, want dan krijgen ze het bezoek van ...

88
88
'Union bibbert na laatste nieuws over Pocognoli'

Het is stilaan een ijzeren wet bij Union dat het na elk succes zijn belangrijkste pionnen zal ...

103
103
'Kassa voor Club: derde grootmacht meldt zich voor Ordoñez'

Club Brugge haalde in de zomer al meer dan 80 miljoen euro op met uitgaande transfers. Dat cijfer ...

315
315
Tom Waes breekt volledig: 'Ernstig misbruik duikt op'

Na een bewogen jaar staat Antwerp-fan Tom Waes weer op, dat bewijzen de kijkcijfers van Reizen Waes. ...

239
239
'Renard te laat: Anderlecht grijpt naast toptalent'

Sinds de aanstelling van Olivier Renard als sportief directeur varen ze bij Anderlecht een andere ...

279
279
Club Brugge jubelt: 'nieuwe Vermant' staat al klaar

Club Brugge heeft de voorbije jaren stevig geïnvesteerd in zijn jeugdopleiding en dat levert ...

472
472
TRANSFERUURTJE: 'Onverwachte toptransfer Club, Gent shopt in VS'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

233
233
Steven Gerrard haalt ongezien uit: “Egoïstische losers!”

Net zoals de Rode Duivels had de Engelse nationale ploeg niet zo heel lang geleden een gouden ...

76
76

Meer sportnieuws