Britse pers door dolle heen over 'sadistische' Rode Duivels

door
Britse pers door dolle heen over 'sadistische' Rode Duivels

De Rode Duivels hebben maandagavond een statement neergezet na hun mindere prestatie tegen San Marino. Op het veld van Schotland haalden de mannen van bondscoach Roberto Martinez het met duidelijke 0-4-cijfers en dit keer wél na een goede wedstrijd. Achteraf was ook de Britse pers vol lof voor onze landgenoten.


Bij de BBC bijvoorbeeld, had men het over een 'meedogenloos' België. "Na het verlies tegen Rusland werd Schotland opengereten door België - een België zonder Eden Hazard dan nog. Maar wie heeft de aanvaller van Real Madrid nodig als je al de bovennatuurlijke, briljante De Bruyne bovenop de zwakte van de thuisploeg hebt? De Bruyne was onbespeelbaar. Een masterclass van zijn passing, snelheid, vista en nooit aflatende kwaliteit om ruimte te vinden."

En ook bij het medium The Scottsman was De Bruyne degene die de meeste lof naar zich toegeworpen kreeg. "Als hij fit blijft pakt Manchester City een nieuwe titel. Wat jammer dat Hampden maar halfvol zat. Degenen die waren weggebleven, misten de klasse van een verbazingwekkende De Bruyne. En er was Romelu Lukaku, een monster van een spits. Zijn mijlpaal, die 50ste treffer, zal ongetwijfeld snel volgen."

The Scottish Sun wijst dan weer naar de behoorlijke start van de Schotten, die volgens het medium vooral aan de Belgen te wijten was. "Het was alsof België een soort van sadistisch plezier haalde door iedereen een vals gevoel van veiligheid te geven, om dan te tonen hoe buitengewoon briljant ze zijn. Het eerste doelpunt kwam ook in een oogwenk tot stand."

Bij The Daily Mail tot slot, had men ook een lofwoordje over voor Romelu Lukaku die toch weer zijn doelpuntje kon meepikken. "De Bruyne speelde alles kapot, Lukaku is zo’n typische voetballer die ervan houdt te spelen tegen Schotland. Al speelt hij waarschijnlijk tegen iedereen graag - op Cagliari na. De 0-1 was zijn 32ste interlandgoal sinds augustus 2016. Niemand die beter doet."

LEES OOK: Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De Rode Duivels horen nu al bij de topfavorieten voor het EK 2020 ...

Meest recent

Titelstrijd volledig open: Club haalt fors uit, eerste slipper Union

Club Brugge heeft op de vierde speeldag van de Champions' Play-Off voor een nieuw keerpunt in de ...

0
0
Anderlecht-exit bevestigd: "Eindigen op mooie manier"

RSC Anderlecht zal na het seizoen afscheid nemen van één van de vaste waarden uit de ...

54
54
PSG maakt titelstatement, nieuw gezichtsverlies Atlético

Enkele dagen dagen na de verloren finale van de Copa del Rey, heeft Atlético Madrid een ...

10
10
Geurtje aan cruciale goal Club: Vanhaezebrouck velt verdict

Club Brugge wou woensdagavond voor een gepaste reactie zorgen na de dure uitschuiver op Union SG. ...

203
203
Nieuwe kroonprins Anderlecht staat op: "Identiek Zanetti"

RSC Anderlecht heeft sportief en financieel gezien enkele moeilijke jaren achter de rug. Meer dan ...

214
214
Kassa Genk rinkelt: El Ouahdi gooit ambities op tafel

KRC Genk kan de laatste weken rekenen op een Zakaria El Ouahdi in bloedvorm. De Limburgers kunnen ...

114
114
Spitsenbom bij Anderlecht: topschutter op komst

Anderlecht heeft zijn zinnen gezet op een Engelse topschutter die dit seizoen overal opvalt. ...

338
338
Taravel hint naar verrassingen in basiself

Anderlecht kan terugblikken op een knappe zes op zes in de Champions' Play-Off, maar desondanks ...

80
80
Leko zorgt weer voor verrassing, AA Gent mét Kanga

De wedstrijden volgen elkaar in sneltempo op in de play-offs, want woensdagavond wordt de vierde ...

70
70
Mokerslag voor Kompany en Duitsland: sterkhouder mist WK

Bayern München mocht vorig weekend al de titel in de Bundesliga vieren, maar dat betekent niet ...

37
37
'Strijd barst los: Arsenal en Man Utd melden zich bij Club'

Bij Club Brugge komt er in de zomer mogelijk een stevige leegloop aan. Heel wat sterkhouders lopen ...

123
123
Crisis bij Chelsea compleet: alwéér trainer op straat

Sinds de overname door BlueCo is het bij Chelsea maar zelden rustig geweest. De Blues wonnen wel een ...

44
44
'Club droomt nog van transfer: bod JPL-concurrent geweigerd'

Bij Club Brugge speuren ze de markt nu al volop af naar versterking voor de zomer. Daarbij mikken ze ...

83
83
'KV Mechelen dreigt revelatie te verliezen'

Bij KV Mechelen zetten ze de laatste jaren met succes in op jong talent. Daarbij beschikken ze over ...

64
64
'Grote kuis Guardiola: City stuurt alweer oudgediende door'

Manchester City is vorig seizoen een nieuwe weg ingeslagen. Na een moeilijke eerste seizoenshelft ...

72
72
Europees ticket of transfer voor smaakmaker Westerlo?

Westerlo groeide de voorbije jaren uit tot een handelshuis. De Kemphanen geven kansen aan heel wat ...

45
45
Extra wapen voor Kompany: "Een nog betere versie!"

Bayern München neemt het vanavond in de halve finales van de DFB Pokal op verplaatsing op tegen ...

95
95
Taravel looft RSCA-vertrekker: "Hij verdient veel respect"

Bij RSC Anderlecht gaan ze de laatste rechte lijn in van het seizoen. De Brusselaars hopen der derde ...

239
239
AA Gent legt aanvaller langdurig onder contract

AA Gent haalde de afgelopen tientallen Afrikaanse spelers naar de club. Een toch wel ...

43
43
Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

301
301
Kompany naar City? Guardiola én CEO Bayern reageren

Manchester City wordt steeds meer in verband gebracht met Vincent Kompany, maar die lijkt toch nog ...

158
158
Taravel geeft update over blessure Stroeykens

Bij RSC Anderlecht liggen er weer spelers in de lappenmand. Dat blijft toch een probleem bij de ...

187
187
AA Gent laat recordtransfer gratis vertrekken

AA Gent hoopt de komende weken in de play-offs nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar ...

107
107
'Chelsea neemt keiharde beslissing over Lavia'

Chelsea gaat door een zware periode. Het heeft zijn laatste vijf competitiewedstrijden verloren, ...

155
155
Standard slaat toe en legt talent onder contract

Enkele jaren geleden gold de jeugdopleiding van Standard nog als één van de beste van ...

91
91

Meer sportnieuws