Britse pers door dolle heen over 'sadistische' Rode Duivels

door
Britse pers door dolle heen over 'sadistische' Rode Duivels

De Rode Duivels hebben maandagavond een statement neergezet na hun mindere prestatie tegen San Marino. Op het veld van Schotland haalden de mannen van bondscoach Roberto Martinez het met duidelijke 0-4-cijfers en dit keer wél na een goede wedstrijd. Achteraf was ook de Britse pers vol lof voor onze landgenoten.


Bij de BBC bijvoorbeeld, had men het over een 'meedogenloos' België. "Na het verlies tegen Rusland werd Schotland opengereten door België - een België zonder Eden Hazard dan nog. Maar wie heeft de aanvaller van Real Madrid nodig als je al de bovennatuurlijke, briljante De Bruyne bovenop de zwakte van de thuisploeg hebt? De Bruyne was onbespeelbaar. Een masterclass van zijn passing, snelheid, vista en nooit aflatende kwaliteit om ruimte te vinden."

En ook bij het medium The Scottsman was De Bruyne degene die de meeste lof naar zich toegeworpen kreeg. "Als hij fit blijft pakt Manchester City een nieuwe titel. Wat jammer dat Hampden maar halfvol zat. Degenen die waren weggebleven, misten de klasse van een verbazingwekkende De Bruyne. En er was Romelu Lukaku, een monster van een spits. Zijn mijlpaal, die 50ste treffer, zal ongetwijfeld snel volgen."

The Scottish Sun wijst dan weer naar de behoorlijke start van de Schotten, die volgens het medium vooral aan de Belgen te wijten was. "Het was alsof België een soort van sadistisch plezier haalde door iedereen een vals gevoel van veiligheid te geven, om dan te tonen hoe buitengewoon briljant ze zijn. Het eerste doelpunt kwam ook in een oogwenk tot stand."

Bij The Daily Mail tot slot, had men ook een lofwoordje over voor Romelu Lukaku die toch weer zijn doelpuntje kon meepikken. "De Bruyne speelde alles kapot, Lukaku is zo’n typische voetballer die ervan houdt te spelen tegen Schotland. Al speelt hij waarschijnlijk tegen iedereen graag - op Cagliari na. De 0-1 was zijn 32ste interlandgoal sinds augustus 2016. Niemand die beter doet."

LEES OOK: WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

De Rode Duivels horen nu al bij de topfavorieten voor het EK 2020 ...

Meest recent

Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

59
59
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

22
22
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

93
93
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

315
315
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

38
38
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

78
78
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

38
38
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

179
179
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

126
126
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

51
51
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

50
50
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

78
78
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

178
178
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

111
111
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

103
103
'Brentford klopt wéér aan bij Club Brugge voor derde deal'

Bij Club Brugge gaan ze na het seizoen een halve basisploeg verliezen, dat staat vast. Ook de ...

362
362
Hayen waarschuwt Genk: "Kijk naar Bodø/Glimt en Club"

Na de uitschakeling van Club Brugge in de Champions League is KRC Genk de laatste overgebleven ...

87
87
AA Gent krijgt flinke opsteker voor topper tegen Genk

De strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Dat komt onder ...

95
95
'Atletico berooft Club na eliminatie ook van smaakmaker'

Voor Club Brugge is het avontuur in de Champions League dit seizoen uiteindelijk in de tussenronde ...

687
687
Preud'homme geeft verklaring voor vreemd seizoen Club NXT

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond in de Champions League tegen Atletico Madrid, maar helemaal van ...

222
222
Anderlecht krijgt stevige waarschuwing over Sibierski

Het zijn drukke tijden voor Anderlecht, want na het ontslag van Olivier Renard en Besnik Hasi moeten ...

270
270
Toch verrassend: Dender zet Milkon op straat

De trainerswals van dit seizoen in de Jupiler Pro League gaat deze week verder. Het zesde ontslag ...

167
167
Wat speelt er écht tussen Céline Dept en Lionel Messi?

De ene week duikt ze op bij de Rode Duivels, de andere staat ze oog in oog met de grootste sterren ...

73
73
Niemand beter in de PL: zeer straffe statistiek Lammens

Manchester United ging maandag winnen op het veld van Everton en zette daarmee zijn straffe reeks ...

116
116
Garcia krijgt duidelijke boodschap: "Ik wil naar het WK"

Binnen ongeveer een maand blazen de Rode Duivels een laatste keer verzamelen voor de WK-selectie ...

63
63

Meer sportnieuws