'De Gea maakt bocht van 180 graden voor monsterloon'

494 stemmen
'De Gea maakt bocht van 180 graden voor monsterloon'

David De Gea staat voor een belangrijke periode in zijn carrière. Op dit moment ziet het er namelijk niet naar uit dat de 28-jarige Spanjaard zijn handtekening zet onder een nieuwe overeenkomst bij Manchester United. Daardoor kan hij vanaf januari elders al een voorcontract tekenen.


De Gea maakt niet de beste fase uit zijn loopbaan door. Zo is hij zijn basisplaats bij Spanje kwijtgeraakt en ook bij United maakte hij in 2019 al meerdere slippertjes, maar toch hoeft de doelman niet te vrezen voor zijn toekomst. De interesse komt namelijk op gang.

De Daily Mirror schrijft dat twee topclubs in de race zijn om De Gea op te halen uit Manchester United. Naast het eerder genoemde Juventus zou ook Paris Saint-Germain de Spaanse sluitpost op het oog hebben. Hij speelt sinds het seizoen 2011-2012 voor de Engelsen.

UPDATE 18u20
Een bocht van 180 graden in het dossier van De Gea, want volgens The Guardian staat de doelman plots op het punt om alsnog een nieuwe verbintenis te ondertekenen in Manchester. Een weeksalaris van ruim 320.000 euro, hetzelfde bedrag als wat ploeggenoot Paul Pogba wekelijks opstrijkt, zou hem over de streep getrokken hebben.

Manchester United verhindert zo dat de Spaanse sterkhouder, die de laatste tijd echter wel onder zijn gewoonlijke niveau bleef, volgende zomer gratis de deur uit wandelt. Over de duur van het contract is nog niets bekend, al zou het naar verluidt gaan om een overeenkomst die De Gea tot 2024 op Old Trafford houdt.

LEES OOK: België treft Senegal: volgende tegenstanders ook bekend

De Gea hoort nog steeds bij de 3 beste keepers ter wereld

Meest recent

Ngoy of Theate in basis? "Laat Brandon Mechele beslissen"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

23
23
"Rampzalig" - Duitse pers verwoestend na WK-nachtmerrie

Voor aanvang van het WK werd Duitsland nog bij de schaduwfavorieten voor de eindzege gerekend. Na ...

55
55
‘De Ketelaere versiert toptransfer na WK-masterclass’

Charles De Ketelaere heeft zijn WK plots een andere wending gegeven. Tegen Nieuw-Zeeland scoorde hij ...

203
203
België-Senegal: Rode Duivels zorgen voor WK-première

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

293
293
Sensatie op WK! Marokko wipt Nederland, ook Duitsland sneuvelt

De tweede dag van de knock out-fase op het WK 2026 heeft de kop gekost van twee grote Europese ...

197
197
Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

54
54
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

198
198
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

83
83
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

104
104
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

483
483
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

122
122
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

170
170
Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Hans Vanaken heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste basisplaats ooit op het WK. Zijn ...

621
621
Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

66
66
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

274
274
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

408
408
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

1423
1423
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

605
605
AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

204
204
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

221
221
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

883
883
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

651
651
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

289
289
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

23
23
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

153
153

Meer sportnieuws