'De Gea maakt bocht van 180 graden voor monsterloon'

door
'De Gea maakt bocht van 180 graden voor monsterloon'

David De Gea staat voor een belangrijke periode in zijn carrière. Op dit moment ziet het er namelijk niet naar uit dat de 28-jarige Spanjaard zijn handtekening zet onder een nieuwe overeenkomst bij Manchester United. Daardoor kan hij vanaf januari elders al een voorcontract tekenen.


De Gea maakt niet de beste fase uit zijn loopbaan door. Zo is hij zijn basisplaats bij Spanje kwijtgeraakt en ook bij United maakte hij in 2019 al meerdere slippertjes, maar toch hoeft de doelman niet te vrezen voor zijn toekomst. De interesse komt namelijk op gang.

De Daily Mirror schrijft dat twee topclubs in de race zijn om De Gea op te halen uit Manchester United. Naast het eerder genoemde Juventus zou ook Paris Saint-Germain de Spaanse sluitpost op het oog hebben. Hij speelt sinds het seizoen 2011-2012 voor de Engelsen.

UPDATE 18u20
Een bocht van 180 graden in het dossier van De Gea, want volgens The Guardian staat de doelman plots op het punt om alsnog een nieuwe verbintenis te ondertekenen in Manchester. Een weeksalaris van ruim 320.000 euro, hetzelfde bedrag als wat ploeggenoot Paul Pogba wekelijks opstrijkt, zou hem over de streep getrokken hebben.

Manchester United verhindert zo dat de Spaanse sterkhouder, die de laatste tijd echter wel onder zijn gewoonlijke niveau bleef, volgende zomer gratis de deur uit wandelt. Over de duur van het contract is nog niets bekend, al zou het naar verluidt gaan om een overeenkomst die De Gea tot 2024 op Old Trafford houdt.

LEES OOK: 'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

De Gea hoort nog steeds bij de 3 beste keepers ter wereld

Meest recent

'Nieuwe trainer Genk: één naam weerklinkt het luidst'

Het doek is dan toch gevallen over Thorsten Fink als hoofdcoach van KRC Genk. De Duitser betaalde ...

22
22
'Vazquez buiten: Anderlecht zet zinnen op peperdure spits'

RSC Anderlecht wil zich tijdens de komende wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

37
37
'Winterse toptransfer Tzolis: Club Brugge heeft beslist'

Club Brugge heeft momenteel opnieuw verschillende spelers rond lopen die op termijn in aanmerking ...

122
122
'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

285
285
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

258
258
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

246
246
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

333
333
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

445
445
'Vuurwerk op Bosuil: Antwerp wil terugkeer kampioenenmaker'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

287
287
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

621
621
Spectaculaire winnaar Gouden Schoen? De Cat reageert

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

220
220
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

34
34
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

606
606
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

303
303
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1368
1368
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

455
455
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

434
434
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

419
419
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

305
305
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

535
535
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

211
211
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

378
378
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

243
243
Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Het ontslag van Nicky Hayen is nauwelijks verteerd, of vandaag volgde met de C4 voor Thorsten Fink ...

417
417
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

3148
3148

Meer sportnieuws