'Alderweireld betrokken in ongeziene dubbelslag: transfer in januari'

door
'Alderweireld betrokken in ongeziene dubbelslag: transfer in januari'

Toby Alderweireld wordt al enige tijd in verband gebracht met een vertrek bij Tottenham, daar zijn contract op het eind van dit seizoen afloopt. Naar verluidt is Juventus terug een serieuze optie, en hij is niet de enige die interesse geniet van De Oude Dame.

De Italiaanse landskampioen ontwikkelde de laatste jaren een reputatie als thuishaven voor transfervrije toppers als Adrien Rabiot, Aaron Ramsey en Sami Khedira. Ook nu willen ze zich in Turijn graag versterken zonder een euro uit te geven, waarvoor het vizier op een aantal wel erg grote namen uit de Premier League – meer bepaald Manchester United en Tottenham – wordt gericht.

Bij die eerste lopen volgende zomer immers de contracten van verdediger Eric Bailly, middenvelder Nemanja Matic en vooral doelman David De Gea af. Hetzelfde geldt in Noord-Londen voor Christian Eriksen en onze landgenoot Toby Alderweireld. Volgens diverse Engelse en Italiaanse media zou Juve-coach Maurizio Sarri in dit vijftal stuk voor stuk welgekomen versterkingen zien. Mogelijk deelt er zo na de afgesprongen transfer van Romelu Lukaku naar Juventus zo volgend jaar alsnog een Rode Duivel de kleedkamer met Cristiano Ronaldo.

UPDATE 09/09

Ook de Italiaanse media maken nu gewag van de interesse van Juventus in enkele speler uit de Premier League. Echter is het Corriero dello Sport voornamelijk te doen omtrent Christian Eriksen en Toby Alderweireld. Het Italiaanse medium stelt zelfs dat het de bedoeling zou zijn om de transfer al af te ronden in januari. Beide spelers hebben een aflopend contract, waardoor The Spurs tijdens de wintermercato nog een kleine vergoeding zouden kunnen vangen voor het duo. Het zou alvast een immens dubbel koopje kunnen gaan blijken op die manier.

LEES OOK: 'Pech voor Club Brugge: prijskaartje Thiago lekt uit'

Ziet u hem deze winter al vertrekken bij Spurs?

Meest recent

Vete Garcia-De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Wat een mooi feest had moeten worden om de WK-kwalificatie van de Rode Duivels te vieren, werd ...

136
136
'Vazquez out: Anderlecht wil oude bekende als nieuwe spits'

RSC Anderlecht wil vanaf komend weekend de goede lijn van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

164
164
Vandenbempt onthult dé voorwaarde voor ontslag Garcia

Er zou een feeststemming moeten heersen rond de Rode Duivels. Er werd dinsdagavond met 7-0 gewonnen ...

74
74
'Stevige opsteker voor Zeno Debast'

Het was bij de Rode Duivels wat zoeken achterin tegen Kazachstan en Liechtenstein. Rudi Garcia kon ...

28
28
WK-selectie Rode Duivels: 20 spelers al zeker van plaats?

Het was al zo goed als zeker, maar dinsdagavond werden ook de laatste twijfels weggenomen: de Rode ...

96
96
Raes uit grote bedenking bij kritiek op Garcia

Rudi Garcia heeft in zijn eerste jaar als bondscoach al zijn doelstellingen behaald. Hij hield de ...

48
48
Assistent onthult straffe aanbiedingen voor Clement

Philippe Clement is weer aan het werk. Negen maanden na zijn ontslag bij Rangers vond onze ...

60
60
'Mislukte samenwerking krijgt voor Beerschot staartje'

Het lijkt Beerschot de laatste maanden weer voor de wind te gaan. De club werd onlangs overgenomen ...

141
141
Anderlecht in paniek: monsterbod op Cvetkovic komt

De 18-jarige Mihajlo Cvetković groeit in snelvaart uit tot Anderlechts belangrijkste spelers. Met 3 ...

566
566
'Juventus en Milan strijden om Belgische WK U17-sensatie'

De Jonge Duivels trokken met hoge verwachtingen naar het WK U17, maar hebben die niet kunnen ...

90
90
Vete explodeert: "Garcia neemt ons niet serieus"

De Rode Duivels mochten dinsdagavond de champagne boven. Niet alleen werd Liechtenstein met 7-0 door ...

166
166
'Kogel door de kerk: Celtic heeft trainer gekozen'

Het is voor de Schotse topclubs nog geen prettig seizoen. Rangers kende een dramatische start met ...

196
196
België vreest problemen: twee verrassingen achterin?

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat is alweer zeer goed nieuws voor het Belgisch voetbal. Rudi ...

223
223
Euvrard ziet één enorm probleem bij Standard

De trainerswissel heeft bij Standard inzake resultaten voorlopig weinig beterschap weten te brengen. ...

114
114
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

41
41
Rode Duivel eist meer: “Mijn rol moet groter worden”

Het leven zonder Romelu Lukaku is héél zwaar voor de Rode Duivels. Een gebrek aan ...

111
111
'Mokio laat Ajax daveren: megadeal lijkt onafwendbaar'

Ajax gaat momenteel door een diepe crisis, maar kan zich toch een beetje optrekken aan zijn twee ...

76
76
'Sels krijgt vergeten ex-Jonge Duivel als ploegmaat'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog één van de sensaties in de Premier League, met ...

35
35
Garcia botst met pers: Duivels kiezen partij

De Rode Duivels wisten zich wel opnieuw te plaatsen voor het WK, maar desondanks oogt de balans van ...

173
173
'RSCA-flop geeft op: wil Anderlecht nu zo snel mogelijk weg'

Anderlecht kende een zeer bewogen transferzomer, maar desondanks lijkt het ook in januari weer ...

313
313
Mazzu velt oordeel over Garcia: "Valse discussie"

De Rode Duivels maakten er dinsdagavond tegen Liechtenstein een feestavond van, met een deugddoende ...

135
135
'Club Brugge verrast met Portugese ex-international'

Bij Club Brugge mogen we in de komende maanden wellicht weer heel wat transferactiviteit verwachten. ...

428
428
'Doodsbedreigingen voor Noa Lang: keiharde straf'

Noa Lang versierde vorige zomer een droomtransfer van PSV naar Napoli, al heeft hij daar tot dusver ...

51
51
'Anderlecht blaast oud transferdoelwit nieuw leven in'

De wintermercato nadert met rasse schreden en het lijkt erop dat sportief directeur Olivier Renard ...

222
222
Standard kondigt nog een versterking aan

Standard hoopte dit seizoen met de terugkeer van oude glorieën Marc Wilmots en Pierre ...

69
69

Meer sportnieuws