'Alderweireld betrokken in ongeziene dubbelslag: transfer in januari'

door
'Alderweireld betrokken in ongeziene dubbelslag: transfer in januari'

Toby Alderweireld wordt al enige tijd in verband gebracht met een vertrek bij Tottenham, daar zijn contract op het eind van dit seizoen afloopt. Naar verluidt is Juventus terug een serieuze optie, en hij is niet de enige die interesse geniet van De Oude Dame.

De Italiaanse landskampioen ontwikkelde de laatste jaren een reputatie als thuishaven voor transfervrije toppers als Adrien Rabiot, Aaron Ramsey en Sami Khedira. Ook nu willen ze zich in Turijn graag versterken zonder een euro uit te geven, waarvoor het vizier op een aantal wel erg grote namen uit de Premier League – meer bepaald Manchester United en Tottenham – wordt gericht.

Bij die eerste lopen volgende zomer immers de contracten van verdediger Eric Bailly, middenvelder Nemanja Matic en vooral doelman David De Gea af. Hetzelfde geldt in Noord-Londen voor Christian Eriksen en onze landgenoot Toby Alderweireld. Volgens diverse Engelse en Italiaanse media zou Juve-coach Maurizio Sarri in dit vijftal stuk voor stuk welgekomen versterkingen zien. Mogelijk deelt er zo na de afgesprongen transfer van Romelu Lukaku naar Juventus zo volgend jaar alsnog een Rode Duivel de kleedkamer met Cristiano Ronaldo.

UPDATE 09/09

Ook de Italiaanse media maken nu gewag van de interesse van Juventus in enkele speler uit de Premier League. Echter is het Corriero dello Sport voornamelijk te doen omtrent Christian Eriksen en Toby Alderweireld. Het Italiaanse medium stelt zelfs dat het de bedoeling zou zijn om de transfer al af te ronden in januari. Beide spelers hebben een aflopend contract, waardoor The Spurs tijdens de wintermercato nog een kleine vergoeding zouden kunnen vangen voor het duo. Het zou alvast een immens dubbel koopje kunnen gaan blijken op die manier.

LEES OOK: Analyse escaleert: Alderweireld schrikt van officiële brief

Ziet u hem deze winter al vertrekken bij Spurs?

Meest recent

Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

7
7
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

18
18
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

35
35
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

198
198
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

146
146
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

23
23
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

98
98
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

258
258
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

224
224
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

732
732
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

532
532
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

215
215
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

163
163
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

350
350
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

167
167
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

325
325
The Last Dance: Nainggolan naar Jupiler Pro League?

Radja Nainggolan blijft vriend en vijand verbazen. De middenvelder maakte de overstap van Lokeren ...

232
232
‘Cercle Brugge pakt plots uit met miljoenentransfer’

Cercle Brugge is van plan om ferm uit te pakken op de wintermercato. Groen-Zwart vecht ook dit ...

206
206
Karetsas krijgt volle laag: KRC Genk de grote schuldige?

KRC Genk krijgt de trein ook onder Nicky Hayen niet op stoom. Toptalent Konstantinos Karetsas (18) ...

389
389
Meunier geeft Club gouden raad: “Dat moet Leko uitbuiten”

Club Brugge staat voor een belangrijke Europese clash tegen Marseille. In het Jan Breydelstadion ...

277
277
Het gaat snel: Anderlecht stelt nieuwe aanwinst voor

RSC Anderlecht werd eerder op de dag nog genoemd voor een nieuwe wintertransfer en op de ...

427
427
Winters vertrek Ordonez? Leko doet boekje open

Club Brugge focust zich volledig op de Europese clash tegen Olympique Marseille, maar achter de ...

206
206
‘Monstertransfer: entourage Haaland onthult grote droom’

Erling Haaland is één van de grote sterren van het huidige topvoetbal. De Noor staat ...

188
188
Club Brugge krijgt gigantisch nieuws over stadiondossier

Club Brugge en het stadiondossier is een ongeziene soap in het Belgische voetbal. Blauw-Zwart wil al ...

650
650
‘KV Mechelen rondt toptransfer af: akkoord gevonden’

KV Mechelen staat op een zucht van een uitgaande toptransfer. Journalist Nicolo Schira laat weten ...

237
237

Meer sportnieuws