'Manchester United mikt op grote naam als opvolger De Gea'

door
'Manchester United mikt op grote naam als opvolger De Gea'

De zomermercato zit er nog maar pas op, maar veel spelers kijken alweer uit naar de volgende transferperiode(s). Spelers die nog een contract tot en met juni 2020 hebben lopen bijvoorbeeld. Zij kunnen vanaf januari al een voorcontract tekenen bij een nieuwe werkgever.


Enkele grote spelers zitten in deze situatie, waaronder David de Gea. De 28-jarige doelman is al acht seizoen het sluitstuk van Manchester United, maar elke transferperiode wordt hij wel gelinkt aan een vertrek uit Old Trafford. Ook nu zijn deze geruchten nog niet gaan liggen en denkt The Sun zelfs te weten wie zijn nieuwe werkgever zal worden.

De Britse tabloid weet dat De Gea zijn verbintenis bij Manchester United alvast met zekerheid niet zal verlengen. De doelman zou namelijk in januari een voorcontract willen tekenen bij Juventus. De Spanjaard werd eerder al genoemd bij de Oude Dame, maar de liefde blijkt nu ook wederzijds te zijn.

UPDATE 23u45
Terwijl De Gea al vooruit blikt op volgende zomer en werk maakt van zijn toekomst na Manchester United zit ook de Engelse grootmacht uiteraard niet stil. De overige doelmannen op Old Trafford, Sergio Romero en Lee Grant, boezemen immers maar weinig vertrouwen in, en dus moet Ole Gunnar Solksjaer op zoek naar een nieuw betrouwbaar sluitstuk. Daarvoor zou de Noorse manager nu zijn oog hebben laten vallen op alweer een grote naam, want niemand minder dan Jan Oblak moet volgens The Sun de vervanger worden van de Spanjaard.

Daarmee zou United alvast een beproefde strategie hanteren, want ook De Gea werd acht jaar geleden nog weggeplukt bij Atlético Madrid. Daar is Oblak sinds het vertrek van Thibaut Courtois naar Chelsea in 2014 de onbetwistbare nummer één tussen de palen, waarvoor de 26-jarige Sloveen recent ook bedankt werd met een contract tot 2023. Met ook nog een marktwaarde die op 100 miljoen wordt geschat dreigen ze in Manchester zo hun handen dus wel opnieuw aan een stevig en ingewikkeld dossier te zullen wagen.

LEES OOK: 'Club in schok: Tzolis doet transferrecord sneuvelen'

Wie is volgens u een betere doelman?

Meest recent

'Deze grootmacht wil De Cat voor Bayern wegkapen'

Op het WK U17 heeft Nathan De Cat zich deze week niet in de kijker kunnen spelen, want na zijn ...

32
32
Droom komt uit voor twee goudhaantjes van Club

Bij Club Brugge zullen ze met veel trots kijken naar hun goudhaantjes tijdens deze interlandperiode. ...

35
35
Noren geven WK-ticket extra glans, Congolese droom leeft nog

Zaterdagavond heeft ook Noorwegen zich voor het WK geplaatst. Met een klinkende zege in Italië ...

59
59
'Sof in Kazachstan: volgende Duivel ter discussie'

Met wedstrijden tegen Kazachstan en Liechtenstein leken de Rode Duivels deze maand overtuigend en ...

100
100
'Missie WK: Stassin moet opvolger Rode Duivel worden'

Het gelijkspel in Kazachstan maakte nog maar eens pijnlijk duidelijk dat de Rode Duivels voor ...

45
45
'Duivelse bom barst: sterkhouders keren zich tegen Garcia'

Dinsdag werken de Rode Duivels tegen Liechtenstein hun laatste interland van het kalenderjaar 2025 ...

695
695
'Raskin voor toptransfer: ook Premier League lonkt'

Bij de Rode Duivels is Nicolas Raskin de voorbije maanden stilaan uitgegroeid tot een vaste waarde ...

37
37
Vandenbempt benoemt hét pijnpunt van de Rode Duivels

Het pijnlijke puntenverlies van de Rode Duivels in Kazachstan zindert nog altijd stevig na. Een ...

71
71
Zorgen om Duivels: "Van hem zal het niet komen op het WK..."

Romelu Lukaku en Jérémy Doku zijn de enige Rode Duivels die als (flank)aanvallers ...

152
152
Koeman weg bij Oranje? Bondscoach doorbreekt de stilte

In België krijgt Rudi Garcia de volle laag, in Nederland was er ook al veel kritiek op Ronald ...

36
36
Garcia zwaar onder vuur: "Haal hém als bondscoach"

België zal zich dinsdag gaan kwalificeren voor het WK van komende zomer. De Rode Duivels hebben ...

492
492
Frankrijk en Engeland klaren de klus, feest in Oekraïne

Engeland en Frankrijk kwamen vanavond aan de bak, maar voor de twee landen stond er niets meer op ...

83
83
'Anderlecht wil zware slag slaan: spits op de radar'

RSC Anderlecht heeft in januari heel wat werk. De zomermercato was geen succes en in de winter ...

277
277
'Faes topprioriteit: absolute toptransfer lonkt'

Na de teleurstellende 1-1 tegen Kazachstan zijn de Rode Duivels nog altijd niet zeker van het WK, ...

100
100
Doemscenario voor Duivels? "Dan is het tijd om te stoppen"

De Rode Duivels zijn er zaterdag niet in geslaagd hun ticket voor de WK-eindronde te verzilveren. ...

97
97
Straffe woorden: dit denkt Sir Alex Ferguson over Lammens

Om de geblesseerde Thibaut Courtois te vervangen, koos bondscoach Rudi Garcia zaterdag tegen ...

54
54
Mignolet dropt onthulling over 'aanvoerder' Vanaken

De Rode Duivels maakten zaterdagnamiddag allerminst een goede beurt tijdens hun ...

603
603
Garcia keihard neergehaald: "Niet beter dan Tedesco"

Dat de Rode Duivels zich dinsdag tegen dwergstaat Liechtenstein zullen plaatsen voor het WK, lijkt ...

296
296
'Club op miljoenenkoers: Engels gevecht om sterkhouder'

Nu het clubvoetbal even heeft plaats gemaakt voor de nationale ploegen en de winterse ...

234
234
Anderlecht helemaal terug? Boskamp trekt conclusie

Bij RSC Anderlecht kijkt men met de nodige verwachtingen naar de hervatting van het seizoen. Voor de ...

347
347
Portugal met monsterzege naar WK, Ierse waanzin in Hongarije

Ook het Portugal van bondscoach Roberto Martinez zal komende zomer te bewonderen zijn op het WK. In ...

205
205
2 op 10 - Waalse pers draait één Duivel door gehaktmolen

Wat een glorieuze middag had moeten worden voor de Rode Duivels, is uitgedraaid op een aanzienlijke ...

532
532
België-Liechtenstein: Garcia haalt verse kracht bij selectie

Na de slipper van zaterdag in Kazachstan (1-1), zullen de Rode Duivels tot de laatste snik moeten ...

572
572
'Noa Lang heeft het gehad: bliksemvertrek uit Napels dreigt'

Nederland wil zich maandagavond tegen Litouwen verzekeren van zijn plek op de WK-eindronde van ...

242
242
'Garcia maakt grove fout met Romeo Vermant'

De Rode Duivels zullen dan toch tot dinsdag moeten wachten om hun WK-kwalificatie te vieren. De ...

817
817

Meer sportnieuws