'Manchester United mikt op grote naam als opvolger De Gea'

454 stemmen
'Manchester United mikt op grote naam als opvolger De Gea'

De zomermercato zit er nog maar pas op, maar veel spelers kijken alweer uit naar de volgende transferperiode(s). Spelers die nog een contract tot en met juni 2020 hebben lopen bijvoorbeeld. Zij kunnen vanaf januari al een voorcontract tekenen bij een nieuwe werkgever.


Enkele grote spelers zitten in deze situatie, waaronder David de Gea. De 28-jarige doelman is al acht seizoen het sluitstuk van Manchester United, maar elke transferperiode wordt hij wel gelinkt aan een vertrek uit Old Trafford. Ook nu zijn deze geruchten nog niet gaan liggen en denkt The Sun zelfs te weten wie zijn nieuwe werkgever zal worden.

De Britse tabloid weet dat De Gea zijn verbintenis bij Manchester United alvast met zekerheid niet zal verlengen. De doelman zou namelijk in januari een voorcontract willen tekenen bij Juventus. De Spanjaard werd eerder al genoemd bij de Oude Dame, maar de liefde blijkt nu ook wederzijds te zijn.

UPDATE 23u45
Terwijl De Gea al vooruit blikt op volgende zomer en werk maakt van zijn toekomst na Manchester United zit ook de Engelse grootmacht uiteraard niet stil. De overige doelmannen op Old Trafford, Sergio Romero en Lee Grant, boezemen immers maar weinig vertrouwen in, en dus moet Ole Gunnar Solksjaer op zoek naar een nieuw betrouwbaar sluitstuk. Daarvoor zou de Noorse manager nu zijn oog hebben laten vallen op alweer een grote naam, want niemand minder dan Jan Oblak moet volgens The Sun de vervanger worden van de Spanjaard.

Daarmee zou United alvast een beproefde strategie hanteren, want ook De Gea werd acht jaar geleden nog weggeplukt bij Atlético Madrid. Daar is Oblak sinds het vertrek van Thibaut Courtois naar Chelsea in 2014 de onbetwistbare nummer één tussen de palen, waarvoor de 26-jarige Sloveen recent ook bedankt werd met een contract tot 2023. Met ook nog een marktwaarde die op 100 miljoen wordt geschat dreigen ze in Manchester zo hun handen dus wel opnieuw aan een stevig en ingewikkeld dossier te zullen wagen.

LEES OOK: 'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Wie is volgens u een betere doelman?

Meest recent

Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

17
17
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

14
14
Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

29
29
Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

75
75
Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

145
145
'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

206
206
Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Na een bewogen slotfase ...

164
164
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

463
463
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

38
38
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

251
251
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

215
215
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

312
312
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

204
204
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

145
145
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

198
198
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

150
150
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

60
60
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

596
596
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

94
94
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

49
49
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

271
271
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

107
107
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

226
226
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

505
505
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

400
400

Meer sportnieuws