'Vier Standard-spelers dreigen tot januari aan de zijlijn te staan'

245 stemmen
'Vier Standard-spelers dreigen tot januari aan de zijlijn te staan'

Standard kende een vrij rustig slot van de transferperiode, waarin uiteindelijk alleen Uche Agbo en Alen Halilovic nog andere oorden opzochten. Verder viel er geen beweging te noteren op Sclessin, niet aan inkomende maar ook niet aan uitgaande zijde. De Rouches blijven zo achter met een bijzonder ruime kern en dat zou voor sommige spelers weleens grote problemen kunnen opleveren.


De Pro League staat teams immers toe om een ongelimiteerd aantal spelers jonger dan 21 jaar in te schrijven, maar de lijst met oudere spelers is beperkt tot 25 namen. Bovendien moeten daarop acht namen staan van spelers die voor hun 23ste drie jaar lang opgeleid zijn bij een Belgische club. En gezien de ruime kern van Standard stelt La Dernière Heure dat er weleens een aantal spelers uit de boot zouden kunnen vallen.

Volgens de krant moeten vooral Sebastien Pocognoli, Luis Pedro Cavanda, Orlando Sa en Duje Cop vrezen dat ze de lijst niet zullen halen. Het viertal mocht op zoek naar een nieuwe club, maar vond die niet meer op tijd. Als ze niet in de spelerslijst van Standard opgenomen worden, zou dat betekenen dat ze minstens tot januari niet in actie mogen komen in de Jupiler Pro League of de beker.

LEES OOK: 'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging
33

Denk je dat het zover zal komen?

Meest recent

Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

8
8
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

66
66
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

271
271
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

320
320
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

108
108
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

116
116
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

257
257
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

33
33
‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

KV Mechelen kende een sterk seizoen in de Jupiler Pro League. Onder Fred Vanderbiest haalde Malinwa ...

161
161
‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Dani van den Heuvel maakte afgelopen seizoen indruk bij Club Brugge. Telkens de jonge Nederlander in ...

432
432
Megaverrassing: 'Belgische topclub gaat vol voor Burgess'

Christian Burgess is een boegbeeld van Union SG, maar de centrale verdediger neemt afscheid van de ...

596
596
La Louvière kondigt in één ruk vijf vertrekkers aan

La Louvière was afgelopen seizoen de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. ...

55
55
Niemand praat over hem: “Hij is stille joker van Rode Duivels”

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor maandag, wanneer ze tegen Egypte aan hun WK beginnen. ...

116
116
'Jackpottransfer Trossard? Netto maandloon onthuld'

Leandro Trossard begint straks wellicht als titularis aan het WK bij de Rode Duivels, nadat hij een ...

320
320
Zwaait Courtois te vroeg af? Opmerking doet twijfelen

De kans lijkt groot dat dit WK het laatste kunstje van Thibaut Courtois als Rode Duivel zal worden. ...

52
52
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

17
17
Liverpool stuurt nu ook Belg de laan uit

Van Liverpool werd dit seizoen enorm veel verwacht, nadat het een jaar geleden kampioen werd en maar ...

48
48
'Club drukt door: verrassende miljoenenaanwinst op komst'

Club Brugge is er doorgaans vroeg bij om zijn transferhuiswerk af te ronden, maar voorlopig bleef ...

403
403
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Duranville, Club druk in de weer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

199
199
Courtois doet onthulling: “Kinderen kiezen Spanje”

Thibaut Courtois is mogelijk aan zijn laatste tornooi met de Rode Duivels bezig. De doelman is nog ...

129
129
‘Zoektocht nieuwe T1: twee namen, deadline Anderlecht’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De eerste opdracht van Antoine Sibierski ...

618
618
Valse start WK? FIFA krijgt volle laag na pijnlijke beelden

De eerste twee wedstrijden van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zitten erop. ...

492
492
SK Beveren slaat toe: ambities voor JPL scherp

SK Beveren werd afgelopen seizoen ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend ...

198
198
Hugo Broos verrast na WK-deceptie: Verheyen in de bres

Het Zuid-Afrika van Hugo Broos is op een valse noot aan het WK gestart. Tegen gastland Mexico ging ...

97
97
Na scheiding Deschacht: Coorevits onthult pijnlijk verleden

Annelien Coorevits lag recent zwaar onder vuur bij Temptation Island. Eén van de deelnemers ...

103
103

Meer sportnieuws